POSLEDNÍ PŘEKÁŽKA PRO DEEP STATE ODSTRANĚNA?

DONALD TRUMP ZŮSTAL SÁM NA STRANĚ PRAVDY.

ZAČÍNÁ PEKLO, KTERÉ SE DONALD TRUMP SNAŽIL ZASTAVIT A ZNIČIT.

ANI JEDNA ROZPOUTANÁ VÁLKA, NIČENÍ TAJNÝCH PODZEMNÍCH ZÁKLADEN DEEP STATE, ODHALOVÁNÍ ÚNOSŮ DĚTÍ PO CELÉM SVĚTĚ - TO JSOU ÚČTY SKUTEČNÉHO PREZIDENTA. DEEP STATE CELOU DOBU ZUŘIL, A PROTO TRUMPOVI ZASADIL RÁNU POSLEDNÍ.

NAPROSTO ZFALŠOVANÉ VOLBY, IGNOROVÁNÍ VŠECH DŮKAZŮ SOUDY A NAKONEC TAKÉ KONGRESEM A KONEČNÁ ZRADA VŠECH - TYTO HRŮZNÉ ČINY ZAHAJUJÍ DALŠÍ KROK HRŮZNÉHO PLÁNU MOCNÝCH.

DONALD TRUMP BYL PRO DEEP STATE POSLEDNÍ PŘEKÁŽKOU, NEBOŤ BOJOVAL PROTI VAŠEMU ZOTROČENÍ A ROZVRATU CELÉHO SVĚTA, LIDÉ.

ANO, BYL NADĚJÍ I PRO VÁS.

Autorem následujícího textu (část článku z 13. 1. 2021) je aeronet.cz. Děkujeme za vaši práci pro ostatní. Celý článek z 13. 1. 2021 nabízíme v záložce SMYČKA SE STAHUJE (nebo čtěte přímo na: https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-symbolicky-u-mesta-alamo-skoncil-beznadejny-boj-proti-obrovske-presile-nepritele-stejne-jako-obranci-stejnojmenne-pevnosti-v-roce-1836-padli-uplne-vsichni-ale-jejich-odpor/)

.....

Donald Trump odhalil pravou tvář americké politiky. Celý svět spatřil, že žádná demokracie v USA již nezůstala, ukradené volby, cenzura, fašizace, střelba v Kongresu, vojáci v ulicích, hořící města pod útoky Black Lives Matter, útoky proti bílému obyvatelstvu, zákazy používání rodových zájmen v americkém Kongresu, strhávání pomníků, návrhy zákonů na vymazání Donalda Trumpa z historie, zákazy na pojmenovávání ulic, míst, laviček a budov po Trumpovi, to všechno jsou procesy, které symbolizují nikoliv svobodnou zemi, ale diktaturu s despotickým řízením tak brutálním, že se bojí i jména Trump.

Proto ani lavičky se nebudou smět jmenovat po Trumpovi, to by mohlo v mládeži a v patriotech vyvolávat vzdor a odpor proti režimu Deep State. Pouhé vyslovení slova Trump se stane zločinem, důvodem pro ban na sociální síti, důvodem pro zrušení přenosu obrazu v televizi, všechny myšlenky, které Trump prosazoval, tedy národ na prvním místě, budou zhuštěny do 5 písmen “TRUMP” a toto slovo bude banovaným slovem č. 1 v nadcházejících letech.

 

Donald Trump otevřel oči 75 milionům Američanů, že nežijí ve svobodné zemi s právem a demokracií, ale v diktatuře, v bezpráví a v despocii

 

Teprve uvidíme, jestli Texas znovu povstane a znovu vyhlásí nezávislost, tentokrát ne na Mexiku, ale na Spojených státech, uvidíme, jestli se Donald Trump nestane prezidentem Texasu, v následujících letech je možné úplně všechno, ovšem Donald Trump dokázal věc, kterou nedokázal dosud žádný politik. Velká část Američanů pochopila, v čem žijí. Ve zkorumpovaném státě řízeném bažinou Deep State, tedy nepřítelem. Kdyby nic jiného, tak za toto se Deep State chce Trumpovi pomstít všemi prostředky.

Deep State byl totiž demaskován, odhalen, a to na všech 3 úrovních řízení. Na úrovní legislativní, tedy v Kongresu, na úrovni justiční, tedy u soudů, a na úrovni mediální, tedy v televizích, v novinách a na internetu. Tato 3 chapadla hydry byla demaskována. Žádná spravedlnost soudů, soudy mlčely. Žádná spravedlnost legislativců, bez mrknutí oka schválili zfalšovaného vítěze voleb. Žádná nezávislost médií, zpravodajství a sociálních sítí, bez mrknutí oka lhaly, falšovaly předvolební průzkumy, cenzurovaly a banovaly Trumpa.

Výsledkem je stav rozpadu. Američané už nevěří zkorumpovaným soudům, nevěří zkorumpovaným legislativcům a nevěří zkorumpovaným médiím. A to dosud nedokázal žádný americký prezident. Donald Trump to dokázal za pouhé 4 roky a otevřel oči 75 milionům Američanů. To je ten největší Trumpův prezidentský úspěch, který se musí převzít a kopírovat do dalších zemí! Pokud za něco poděkovat Trumpovi, tak právě za otevření očí lidem, aby viděli, v čem a v jakém zkorumpovaném systému řízení žijí! A právě za to Trumpa takovým způsobem Deep State nenávidí.

 

Kabala si vybrala svou krutou daň

 

Trump umožnil totiž obyčejným lidem spatřit odporná chapadla hydry, která se dlouho maskovala výroky o právním státě, o demokracii a o svobodě. Američané teď vidí dospodu amerického státu, vidí, že nic z tohoto už v USA není. Ukradené volby se tak staly nástrojem pro otevření očí naivních Američanů (a stejně tak naivních Čechů! - pozn. webu). Pro nás v Evropě nastává doba, kdy se musíme připravit a postavit na odpor proti nasunování Total Control světovými globalisty. V USA budou progresivisté zuřivě budovat neomarxistické sověty, kabáty se budou v USA a v Evropě lehce lišit, ale prostředky budou stejné, totální kontrola obyvatelstva!

 

Deep State se podařilo v okultní rovině řízení prolomit iteraci a změnit vývoj našeho časoprostoru. Kabalu to muselo stát mnoho krve a obětin, o penězích nemluvě, ty se tisknou a jsou jako voda, ale k tomu, co se stalo v USA, musely být použity procesy a nástroje daleko za hranou lidské představivosti. Rozpadu USA nešlo zabránit ani v jedné z těchto iterací a bylo vidět, že Trump i jeho blízcí se snažili tomu zabránit. Je otázkou, nakolik je možné oddalovat nevyhnutné, protože Deep State svými kroky rozpad USA právě urychlil. Čím více se snažil zastavit Trumpa, tím více destruoval vlastní integritu amerického státu, který dlouho maskoval svá chapadla. Donaldu Trumpovi ale patří od nás obrovské poděkování, probudil davy vlastenců po celém světě, nejen v USA. A i kdyby nic jiného neudělal, za toto mu patří dík a nikdy to nebude zapomenuto.

Šéfredaktor AE News

Autorem textu (zde část článku z 13. 1. 2021) je aeronet.cz. Děkujeme za vaši práci pro ostatní. Celý článek z 13. 1. 2021 nabízíme v záložce SMYČKA SE STAHUJE (nebo čtěte přímo na: https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-symbolicky-u-mesta-alamo-skoncil-beznadejny-boj-proti-obrovske-presile-nepritele-stejne-jako-obranci-stejnojmenne-pevnosti-v-roce-1836-padli-uplne-vsichni-ale-jejich-odpor/).

 

Neodepisujme však člověka, který jako PRVNÍ AMERICKÝ PREZIDENT (a buďme si jistí, že také poslední) NEROZPOUTAL ŽÁDNOU VÁLKU! NIKOMU NEVYHLÁSIL ŽÁDNOU VÁLKU!

TAK NEVÍDANÁ VĚC, ŽE TUTO "MALIČKOST" TÉMĚŘ CELÝ SVĚT ZÁMĚRNĚ IGNORUJE. VČETNĚ ČESKÉ REPUBLIKY, KTERÁ JE PLNĚ V MOCI DEEP STATE. A DOBROVOLNĚ.

Pokud má D. Trump tajný plán a hodlá s ním přijít, pak to udělá. Zatýkání světových zrádců může začít kdykoli.

 

Rádi zde uvádíme bystrý postřeh čtenáře webu o tom, že prezident D. Trump byl příliš "dobrák". Toužil po dobru a se zločinci většinou vyjednával, dával jim až příliš mnoho šancí na nápravu, vše řešil podle mezinárodního práva. Jenže sám se předsvědčil, že takto se s mocnými satanisty nejedná, oni sami nikdy podle žádného "práva" nejednají, nikdy nejednají "férově". Mocní jednají jen PODLE SVÝCH VLASTNÍCH PRAVIDEL A PRÁV.

D. Trump krutě podcenil sílu negativního stavu. A s každým dnem je zřetelnější, že proti zlu stál ve své zemi téměř sám.

D. Trump až příliš pozdě pochopil, že na HRUBÝ PYTEL PATŘÍ JEDINĚ HRUBÁ ZÁPLATA.

Sám se přesvědčil o tom, že se zločinci nelze vyjednávat.

 

NA PORAŽENÍ ZLA DNES, NA KONCI VĚKŮ ZA TÉTO ZEMI, UŽ NESTAČÍ ZNÁT PRAVDU. ZLO SE DÁ VYMÝTIT JEDINĚ ZLEM.

JEDINĚ TAK SE VYRUŠÍ SHODNÉ - V TOMTO PŘÍPADĚ NEGATIVNÍ HRUBÉ ENERGIE.

ZLO SE PORAZÍ VŽDY SAMO.

DOKUD VŠAK NEGATIVNÍ STAV NEDOSÁHNE SVÉ PLNOSTI (A NEBUDE TEDY JEŠTĚ NEJVYŠŠÍM UKONČEN), MŮŽE BÝT A BUDE DÁLE UDRŽOVÁNA A ŽIVENA NEGATIVNÍ ENERGIE ZLA a DŘÍVE NEBO POZDĚJI SE NEGATIVNÍ STAV ZAČNE OPĚT REALIZOVAT V PLNÉ SÍLE. ZDE NA ZEMI TAK TOMU V HISTORII LIDSTVA BYLO VŽDY.

 

V TÉTO SOUVISLOSTI JE PROTO NEZBYTNÉ PŘIPOMENOUT CELÉMU SVĚTU, ŽE POUZE LÁSKA, PRAVDA A DOBRO MOHOU NEGATIVNÍ STAV UKONČIT NAVŽDY.

I V TOMTO PŘÍPADĚ - PŘÍPADĚ BOJE SE ZLEM - MUSÍ BÝT POUŽITA PROTI NEGATIVNÍMU STAVU PRIMÁRNĚ A VĚDOMĚ LÁSKA. LÁSKA MUSÍ BÝT HNACÍ SILOU VEŠKERÉHO JEDNÁNÍ. NIKOLI NENÁVIST ČI POMSTA. JEDINĚ TAK MŮŽE LIDSTVO ZVÍTĚZIT NAD ZLEM. JEDINĚ TAK.

CÍL V PODOBĚ DOBRA, PRAVDY, MÍRU, LÁSKY A VĚČNÉHO ŽIVOTA MUSÍ BÝT STANOVEN.

 

ČTYŘI ROKY MĚL D. TRUMP NA TO, ABY SE POPASOVAL S KABALOU. UDĚLAL MNOHO PRÁCE, O KTERÉ NEMÁ CELÝ SVĚT ANI PONĚTÍ.

CELÝ SVĚT NEMÁ ANI TUŠENÍ, DÍKY JAKÝM ČINŮM POD TRUMPOVÝM VELENÍM JSME DOPOSUD MOHLI STÁLE KLIDNĚ SPÁT!!! VY I VAŠE DĚTI.

 

Ukončete svou nevědomost o tom, co se děje pod vašimi domy. Mimo vaše vědomí, které tolik chráníte před PRAVDOU!

 

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/04/05/35-000-deti-zachraneno-z-podzemnich-zakladen-kabaly/

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/04/01/prvni-zpravy-o-zachrane-deti-z-podzemi-new-yorku/

 

Příliš krátkou dobu měl Trump na všechny nezbytné kroky, které měly být uskutečněny, aby byla Kabala alespoň odhalena veřejnosti.

Čtyři roky D. Trump věděl, s kým má tu čest, avšak jeho "mírná povaha" a nerozhodnost jej stála vše. Nejen jeho. CELÝ SVĚT, protože téměř celý svět - včetně naší zaprodané země - k tomuto satanskému státu již přes třicet let vzhlíží a nechává se jím ovládat.

 

OČIPOVÁNÍ, OTROCTVÍ, NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD, SPOLEČNOST NOVÝCH LIDÍ BEZ POHLAVNÍ IDENTITY. TO JSOU JEN STŘÍPKY CELÉ HRY, SE KTERÝMI JIŽ VELMI BRZY - pokud D. Trump nedokáže "zázrak" - SEZNÁMÍ DEEP STATE CELÝ SVĚT ZPŮSOBEM, KTERÝ KONEČNĚ MNOHÝM OTEVŘE OČI.

Ti z vás, kteří ještě nejsou seznámeni s uniklou zprávou Trilaterální komise z konce prosince 2020, seznamte se: Trilaterální komise - uniklá zpráva


 

Za pár dní, 20. 1. 2021 budeme mít jasno.

ZA PÁR DNÍ BUDEME MÍT JASNO, ZDA-LI SVĚT OTEVŘEL SVOU NÁRUČ MOCNÝM SATANISTŮM.

Pokud se tak stane, pak NASTANE SHOW, O KTERÉ SE VÁM, LIDÉ, ANI NEZDÁLO. NA VLASTNÍ KŮŽI ZAČNETE VE ZRYCHLENÉ A NANEJVÝŠ NEPŘÍJEMNÉ A BOLESTNÉ FORMĚ PROŽÍVAT TO, ČEMU JSTE SE DOPOSUD JEN SMÁLI.

PORAZIT KABALU UŽ - V TÉTO POKROČILÉ FÁZI ROZKLADU SVĚTA - MOHOU JEN LIDÉ A POTOKY KRVE. PROTOŽE ZLO JE ZDE NA ZEMI ROZMNOŽENO NA TAKOVOU ÚROVEŇ, ŽE NESTAČÍ SE NA NĚJ USMÍVAT, POHLADIT JEJ PO VLÁSKÁCH A POŽÁDAT HO, ABY USTOUPILO, ABY SE VZDALO, ABY PŘEDALO ŽEZLO MÍRU A SPRAVEDLNOSTI.

NA TÉTO ZEMI, V TÉTO ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ, LIDSTVO JEŠTĚ NIKDY NEDOKÁZALO ZLO PORAZIT. NAOPAK. LIDSTVO JEJ DODNES NEUSTÁLE POUZE MNOŽÍ. POKUD UŽ LIDSTVO SE ZLEM BOJOVALO, NIKDY TO NEDOKÁZALO DOTÁHNOUT DO ÚPLNÉHO KONCE. NEDOKÁŽE TO UŽ NIKDY, PROTOŽE LIDSTVO SE NIKDY NEPOUČILO.

BUDE TO TAK ZNOVU. LIDÉ SI TAK SAMI VOLÍ.

 

POUZE JEDNOTA A LÁSKA JE SCHOPNA ZLO PORAZIT. VÍ VŠAK VŮBEC LIDÉ NA ZEMI, CO TO JE?

LIDÉ, POKUD STÁLE VĚŘÍTE, ŽE PRAVDA ZVÍTĚZÍ, PAK ZAČNĚTE ZA TUTO PRAVDU ŽÍT.

NA TÉTO ZEMI VŠAK MUSÍTE TAKÉ BOJOVAT. JSTE V ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ. NESTAČÍ SE DÍVAT A ČEKAT, ŽE ZLO SAMO USTOUPÍ. TEDY STAČÍ, POKUD VÁM STAČÍ UTRPENÍ A HRŮZNÝ KONEC ŽIVOTA NA TÉTO PLANETĚ ZEMI, KTERÝ BUDETE NA VLASTNÍ KŮŽI PROŽÍVAT. BUDE TO VAŠE SVOBODNÁ VOLBA.

NEJSTE TADY NA DOVOLENÉ. NEJSTE TADY PROTO, ABYSTE ČEKALI, ŽE ZLO, KTERÉ SI LIDSTVO SAMO UTVOŘILO A POD JEHOŽ TÍHOU SAMO STÉNÁ, NAJEDNOU SAMO ZMIZÍ. ŽE SE BUDETE JEN DÍVAT, VÁLET A ČINIT STEJNÉ VOLBY A NAJEDNOU VŠECHNO ZLÉ ODEJDE.

CHCETE-LI JEŠTĚ ZACHRÁNIT TENTO SVĚT, PAK MUSÍTE ZAČÍT KONAT.

HNED.

HNED TEĎ. DNES. S KAŽDÝM DNEM JE TOTIŽ NAŠE SPOLEČNÁ ŠANCE MENŠÍ A MENŠÍ.

 

NASLOUCHEJTE SVÉMU SRDCI. VAŠE INTUICE (NIKOLI VÁŠ MOZEK!) VÁS POVEDOU. VAŠE SRDCE VÁS NIKDY NEDOVEDE NA SCESTÍ.

POKUD SE VÁM NĚCO "NEZDÁ", BYŤ NEVÍTE, PROČ TO TAK JE, PAK JE TO PRO VÁS ODPOVĚĎ.

VAŠE SRDCE NEUMÍ LHÁT, KLAMAT, FALŠOVAT, UHÝBAT, KALKULOVAT. TO DĚLÁ JEN VAŠE OVLÁDANÁ MYSL.

ROZLIŠUJTE. VYCIŤUJTE.

 

DŮVĚŘUJTE SOBĚ A SVÝM VLASTNÍM SCHOPNOSTEM.

DŮVĚŘUJTE LÁSCE, KTERÁ ZVÍTĚZÍ NAD ZLEM I NA TÉTO ZEMI, POKUD SE TAK SAMI ROZHODNETE.

POKUD TO DOVOLÍTE.

POKUD TAK UČINÍTE.

 

KONEJTE, lidé.

MÁTE POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST.

31. 1. 2021: Lidstvo povolilo další vítězství negativního stavu. Následky již budou konečné. Závěrečná hra s každým lidským životem byla zahájena.

Láska a Víra s Vámi.

 

"... A i když půjdu údolím smrti, nebudu se bát ničeho, neboť Ty, pane, jsi se mnou..."