Peníze ztraceny - nic není ztraceno.

 Čest ztracena - mnoho ztraceno.

Odvaha ztracena - všechno ztraceno.

Peníze ztraceny - nic není ztraceno.

 Čest ztracena - mnoho ztraceno.

Odvaha ztracena - všechno ztraceno.

 

 

Přátelé a promíroví štváči,

 

jako lidstvo jdeme stále rychleji kupředu.

Kupředu své vlastní zkáze.

Plně v souladu se svobodnou vůlí a volbou každého z nás.

Dopracovali jsme se do fáze,

kdy ti z nás po celém světě, kdo si NEPŘEJÍ VÁLKU, kdo NEpodporují touhu fialového nacifikovaného česka a kolektivního Západu po zabíjení, zbrojení a ničení a ovládnutí, ti jsou "proruští švábi, dezoláti a opice", "extremisté", "nebezpeční chcimírové", "promíroví štváči".

Tak byli označeni nejen fialovými vládními představiteli všichni ti, kdo chtějí mír.

Všichni ti, kdo nechtějí jakkoli podporovat válku, kdo touží ukončit násilí války, ti, kdo odhalují nepohodlnou a nepříjemnou pravdu, o které se nesmí mluvit.

Tito lidé, pro které je ŽIVOT V PRAVDĚ skutečnou hodnotou, jsou v těchto týdnech a dnech válečného úsilí fialového česka českou juntou zatýkáni, obviňováni, odsuzováni a zbavováni svobody (pseudosvobody).

Také patříte mezi ně?

-----------------------------------

ODMÍTLI JSTE SMRTÍCÍ VAKCINAČNÍ KOKTEJL? JSTE PRO MÍR? NEPODPORUJETE SVOU VLÁDU VE VÁLEČNÉM TAŽENÍ A NENÁVISTI VŮČI SVOBODNÉMU A HRDÉMU, MÍROVÉMU NÁRODU?

JSTE NEBEZPEČNÍ! JSTE NEPOHODLNÍ.

NEBOJTE SE. ODTEĎ JSTE POCTĚNI. JSTE PEČLIVĚ SLEDOVÁNI.

-----------------------------

 

VÁLKA - tak zní přání většiny, které se manifestuje v myšlenkách, slovech i hrůzných činech "naší" vazalské, satanisty západu ovládané pseudovlády a drtivé většiny obyvatel této loutkozemě.

Ten, kdo mluví o míru, kdo odsuzuje násilí a jeho podporu, ten je umlčován, zastrašován, zesměšňován, sofistikovaně odstraňován a také zavírán do vězení. Jsou umlčováni lidé i weby, které nabízejí informace nehodící se do válečných plánů vlád kolektivního Západu a které tak ohrožují další americké válečné úsilí. Kolikáté už...

Každé přání je předem splněno. Tak vždy bylo, jest a bude.

Svobodná vůle každé duše je zákonem nejvyšším.

Zákonem Pravdy a Lásky.

Zákonem ŽIVOTA.

S každým dalším dnem nevědomosti každého jednoho z nás, lidé, se blíží to, čemu se většina ještě stále - i když už poněkud zoufale - směje.

 

VÝSLEDEK SVOBODNÉ VOLBY KAŽDÉHO JEDNOHO Z NÁS - I TEBE, PŘÍTELI,

VIDÍŠ PRÁVĚ V ZRCADLE JMÉNEM SVĚT.

JAK SE TI LÍBÍ?

S Láskou ke všemu a ke všem

Ema a Auron

Bože, prosím tě, buď tady. Potřebujeme pomoc.

Jsem tu.

Potřebujeme pomoc.

Já vím.

Teď hned.

To chápu.

Svět je na pokraji katastrofy, kterou způsobují lidé.

Máš pravdu.

Chci říci, že lidé měli rozdílné názory a neshody už dříve, a byly to vážné neshody, ale dnes mohou vést naše rozdílné názory nejen k válce, ale k zániku naší civilizace.

To je pravda. Pochopili jste situaci správně. Chápete naléhavost problému, ale nechápete jeho povahu. Neznáte jeho příčiny. A proto se jej snažíte vyřešit na všech úrovních kromě té, na které existuje.

A to je?

Na úrovni víry.

Problém, před kterým dnes lidstvo stojí, je duchovní problém.

Zabíjejí vás vaše představy o duchovnosti.

Snažíte se řešit problém světa, jako by to byl politický problém nebo ekonomický problém, nebo dokonce vojenský problém, ale tak tomu není. Váš problém je duchovní problém. A zdá se, že to je jediný problém, který lidé nedokážou vyřešit...


 

červen 2023

 

Připravte se, lidé. Vaše vláda vás definitivně poslala do války. Plody vaší nevědomosti a lhostejnosti k samotnému životu právě dozrávají!!!

 

Předsedkyně české poslanecké sněmovny chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v České republice a ve všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997! Vypovězením aktu by padly poslední překážky před nasunutím amerických balistických a jaderných zbraní do zemí Střední a Východní Evropy!

 

Fialova vláda a pětikoalice se dopouští podněcování války, cílevědomě a systematicky zatahují Českou republiku blíže a blíže do vojenského střetnutí s Ruskou federací, rozmisťují na území ČR americké vojáky bez referenda a souhlasu lidu, chystají se na válku s Ruskem bez souhlasu lidu a šéfka sněmovny bez souhlasu lidu vyzývá jako válečná štváčka k vypovězení fakticky poslední bezpečnostní pojistky, která nám ještě v Evropě zůstala a zajišťuje, že jaderná eskalace se nerozšíří i do zemí bývalé Varšavské smlouvy.

 

...Chtějí válku. Přání války je u nich obrovské. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti obyčejných občanů, kterým bylo dlouho a trestuhodně lhostejno, co jejich vláda hrůzy a teroru vzešlá po posledních volbách provádí s jejich státem a zemí.

 

Informace ke skutečnému aktuálnímu dění, o kterém nemáte být v médiích nikdy informováni, čtěte na:

https://aeronet.news/predsedkyne-ceske-poslanecke-snemovny-chce-zrusit-zakladajici-akt-rusko-nato-ktery-je-posledni-pojistkou-pred-trvalym-rozmistenim-jadernych-zbrani-v-ceske-republice-a-ve-vsech-clenskych-zemich-nato/

květen 2023

 

Děkujeme za podporu a šíření Světla, Světelný příteli L.

 

------------------------------------------------

Radioaktivní mrak se již vznáší nad Evropou

---------------------------------------

O čem nemá 99% loutkolidí této pseudozemě ani tušení? O čem nemáte být - a proto také masmédii nejste - informováni, lidé?

Opět vyzýváme ty, kteří ještě chtějí žít: zajímejte se o SKUTEČNÉ DĚNÍ VE SVĚTĚ, ve kterém jste se rozhodli prožít tento svůj život, jehož tvůrci sami jste. ZAJÍMEJTE SE o SKUTEČNOU - NEPOHODLNOU, ZAKÁZANOU A UMLČOVANOU, avšak vysvobozující PRAVDU.

Zajímejte se o informace současných dní, které vás mohou zachránit tím, že vás začnou probouzet z vaší, vámi samotnými volené smrtící NEVĚDOMOSTI.

Aktuální klíčové informace, které mohou začít nabourávat vaši hlubokou nevědomost - nejsilnější zbraň mocných proti vám samotným - a otupovat tak sílu negativního stavu, čtěte na www.aeronet.news a na dalších serverech odvážně odkrývajících nepohodlnou pravdu ve jménu probouzení spících loutkolidí a záchrany jejich holých životů - pokud se tak sami lidé rozhodnou.

 

ODVAHA ZTRACENA - VŠECHNO ZTRACENO...

 

 

duben 2023

 

Tak a je hotovo, lidé pseudočeské, vazalské a zfašizované pseudozemě. Opravdu si myslíte, že vás a vaše děti čeká mír? Poznejte skutečného nepřítele a odvěkého agresora. Času už nezbývá téměř žádného.

 

"Vláda Petra Fialy schválila smlouvu o rozmístění amerických vojsk v České republice podle vzoru Slovenska! Američané dostanou pod jurisdikční kontrolu části leteckých základen Čáslav, Pardubice, Náměšť a Mošnov, budou moci používat výcvikové prostory AČR a používat kasárny ve Vyškově, v Rančířově a ve Staré Boleslavi! Ruský ministr obrany Sergej Šojgu varoval, že USA se snaží vydírat země světa k tomu, aby zaujaly nepřátelské pozice vůči Rusku a Číně! Plán B na Ukrajině se začíná nebezpečně naplňovat, mluvčí ministerstva zahraničí RF prohlásila, že Američané pomáhají zabíjet ruské vojáky!"

Naprosto klíčové informace k vašemu probuzení a záchraně vašich životů čtěte na:

https://aeronet.news/vlada-petra-fialy-schvalila-smlouvu-o-rozmisteni-americkych-vojsk-v-ceske-republice-podle-vzoru-slovenska-americane-dostanou-pod-jurisdikcni-kontrolu-casti-leteckych-zakladen/

 

OPRAVDU NEPOVSTANETE ANI TEĎ, LOUTKOLIDÉ? CO VÍCE SE MUSÍ STÁT, ABYSTE PROZŘELI? AŽ ZAČNOU PADAT BOMBY NA VÁS A VAŠE DĚTI, BUDE POZDĚ.

NE, TO NENÍ VTIP.

TO UŽ JE REALITA TĚCHTO DNÍ.

 REALITA, KTEROU JSTE SI SAMI UTVOŘILI, LIDÉ.

SVOU NEVĚDOMOSTÍ A ZASLEPENOSTÍ. SVOU NAPROSTOU LHOSTEJNOSTÍ K POZNÁNÍ PRAVDY.

MÁTE SE MOC DOBŘE. STÁLE MÁTE PLNÝ NÁKUPNÍ VOZÍK, JEZDÍTE NA DOVOLENÉ, BAVÍTE SE, ÚSPĚŠNĚ OKRÁDÁTE DRUHÉ, MÁTE SE ZATÍM STÁLE AŽ PŘÍLIŠ DOBŘE. Z VAŠEHO ÚHLU POHLEDU.

VŠECHNO JE JINAK.

 

VY JSTE TVŮRCI VŠEHO, CO SE V TÉTO KOLONII (NAZÝVANÉ JEŠTĚ STÁLE ČR) DĚJE.

A PROTO POUZE VAŠE VŮLE A VAŠE ČINY, POUZE SÍLA LIDU MŮŽE ZVRÁTIT ZLOČINY VLÁDY, KTEROU JSTE SI VŠAK SAMI ZVOLILI.

ZDÁ SE VŠAK, ŽE LOUTKOLIDÉ MÍR NECHTĚJÍ. NEMAJÍ O NĚJ ZÁJEM.

KAŽDÝ, KDO ZÁJEM O MÍR, JE UMLČOVÁN, NAZVÁN PROMÍROVÝM ŠTVÁČEM, PRORUSKÝM ŠVÁBEM, JE VYHOZEN ZE ZAMĚSTNÁNÍ, ZDISKREDITOVÁN, SOUZEN A ODSOUZEN. ZAJÍMÁTE SE VŮBEC, CO SE VE SKUTEČNOSTI VE VAŠÍ ZEMI DĚJE, LIDÉ?

 

PODÍVEJTE SE KOLEM SEBE. PODÍVEJTE SE NA SVĚT, KTERÝ JSTE VYTVOŘILI.

PODÍVEJTE SE NA TY, KTERÝM VĚŘÍTE, KTERÝM SE KLANÍTE, PRO KTERÉ OTROČÍTE, KTERÝMI SE NECHÁVÁTE OKRÁDAT A NA KTERÉ NADÁVÁTE.

OPRAVDU TAKTO VYPADÁ VÁŠ MÍR?

 

-----------------------------------------

 

Znovu a opět se informujte, lidé této zfašizované země ještě stále mající dovoleno nazývat se ČR, koho podporujete, koho si volíte. Po 34 letech od konce míru a bezpečí poznávejte pravdu o následcích své vlastní nevědomosti a zaprodanosti. To je vaše volba, lidé nevědomí.

"Nikdo nedovolil západní menšině, aby mluvila jménem celého lidstva! Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov se ujal předsednictví Rady bezpečnosti OSN a upozornil na skandální výrok ministra zahraničí EU Seppa Borrella, že NATO a EU představují “Rajskou zahradu” a použijí všechny nástroje, ekonomické, finanční i vojenské k tomu, aby ochránily zájmy tzv. jedné miliardy lidí západního světa! Multipolární světový řád přinese do západního světa model “zlaté miliardy” rozdělené na 200 milionů privilegovaných a 800 milionů spoutaných zelenou agendou!"

 

Naprosto klíčové informace k vašemu probuzení a záchraně vašich životů čtěte na:

https://aeronet.news/video-nikdo-nedovolil-zapadni-mensine-aby-mluvila-jmenem-celeho-lidstva-rusky-ministr-zahranici-sergej-lavrov-se-ujal-predsednictvi-rady-bezpecnosti-osn-a-upozornil-na-skandalni-vyrok-ministra/

 

------------------------------------------------

 

Jakou hodnotu má - podle "VYSPĚLÉ" LIDSKÉ CIVILIZACE TÉTO PLANETY ZEMĚ VE 21. STOLETÍ - lidská bytost žijící v Evropě a jakou hodnotu má lidská bytost žijící v Latinské Americe a v Africe?

 

ZEPTEJTE SE VAŠICH VLÁD, KTERÉ SI TAK SVOBODNĚ A TAK DEMOKRATICKY VOLÍTE! A NEBOJTE SE, VÁLKA POSTUPNĚ ODKRYJE  A USVĚDČÍ VŠECHNU ŠPÍNU A LŽI, KTERÝM LOUTKOLIDÉ TAK BEZMEZNĚ VĚŘÍ...

NAPROSTO ŠOKUJÍCÍ UDÁLOSTI SE DĚJÍ PŘÍMO PŘED VAŠIMA OČIMA, LOUTKOLIDÉ, A VY PŘED NIMI ZAVÍRÁTE OČI. TAK AŤ VÁM CHUTNÁ,

DOBROU CHUŤ VÁM PŘEJÍ SATANISTÉ EU, UKRAJINY A VAŠE BANDEROVSKÁ FIALOVÁ FIALOVA VLÁDA.

Za jak dlouho bude Česká agrární komora umlčena?

 

"...Ukrajinské obilí nesplňuje evropské bezpečnostní předpisy, protože Ukrajina nezakazuje zemědělcům používání herbicidů, pesticidů, ani insekticidů, stejně tak nezakazuje ani osev polí GMO osivy, takže obilí z Ukrajiny prostě před začátkem války nemohlo do EU nijak snadno proudit..."

Tyto a další nepříjemné informace pro vaše probuzení čtěte na:

https://aeronet.news/ukrajinska-pesticidni-a-gmo-mouka-ktera-jiz-dostala-prezdivku-banderka-na-internetu-sla-podle-reditele-slovenskeho-mlyna-jenom-do-pekaren-a-nikoliv-do-obchodnich-retezcu/

 

------------------------------------------

Tak to už je dost silné ukročeskofašistické kafe: Ukrajinizace a rusofobie ve vazalské fašistické ČR se opět ozývá. Ukročeši mají jasno:

Kdo nepeče z ukrajinského obilí, nadbíhá proruským kolaborantům!

Článek o nenávisti ukročechů k pekárně, která chce ochránit zdraví svých zákazníků, čtěte na:

https://cnn.iprima.cz/nadbiha-proruskym-kolaborantum-kvuli-jedine-vete-celi-pekarka-z-krnova-vyhruzkam-344837?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

-------------------------------------------------

 

LOUTKOLIDÉ, PROBUĎTE SE, ČAS NA PROBUZENÍ SE VÁM S KAŽDÝM DNEM, S KAŽDOU HODINOU KRÁTÍ. A TO NENÍ FRÁZE. TO JE TAK REÁLNÁ PRAVDA, ŽE JI POZNÁ KAŽDÝ NA VLASTNÍ KŮŽI, KAŽDÝ DO TÉ MÍRY, JAK SI SÁM PŘICHYSTÁ.

NELZE SE VYHNOUT NÁSLEDKŮM VLASTNÍCH SVOBODNÝCH VOLEB. DÍKY BOHU. DÍKY STVOŘITELI PRVOTNÍMU VŠEHO A VŠECH, JEHO PROZŘETELNOSTI A JEHO LÁSCE, JEJÍMŽ DŮKAZEM KAŽDÝ JSME.

SVOBODNÉ VOLBY LIDSTVA PŘINÁŠEJÍ PRÁVĚ TAK TRPKÉ OVOCE, JAKÉ SI LIDSTVO PĚSTUJE A JAKÉ SKLÍZÍ. NEVĚDOMOST VLÁDNE LIDSTVU, KTERÉ SI JI SAMO NEUSTÁLE KAŽDÝ DEN, VE JMÉNU SVÉ VLASTNÍ ZKÁZY, VOLÍ.

 

STANE SE ZFAŠIZOVANÁ ČESKÁ REPUBLIKA PODLE PLATNÉHO TRESTNÍHO ZÁKONA ČR SPOLUPACHATELEM A PODÍLNÍKEM NA TRESTNÉM ČINU GENOCIDY A JEJÍHO SCHVALOVÁNÍ? ZELENSKÝ POKRAČUJE VE SVÉM ŠÍLENÉM KOKAINOVÉM TRIPU A VEŘEJNĚ SVÉ PLÁNY NA GENOCIDU NA UKRAJINĚ PO BOKU ČESKÉ REPUBLIKY HLÁSÁ!

NENÁVIST KOLEKTIVNÍHO ZÁPADU A JEHO VAZALŮ K HODNOTÁM MÍRU A LÁSKY - HODNOTÁM RUSKÉHO NÁRODA - DORŮSTÁ DO ROZMĚRŮ, KTERÉ JIŽ POCIŤUJE KAŽDÝ. NAŠTĚSTÍ. CO JEŠTĚ VÍCE KE SVÉMU PROBUZENÍ CHCEME?!?

Klíčové informace k tomuto tématu, přátelé, čtěte na:

https://aeronet.news/video-poradce-volodymyra-zelenskeho-na-ukrajinske-televizi-vyzval-k-fyzickemu-zacistovani-ukrajiny-od-pro-ruskeho-ukrajinskeho-obyvatelstva-podle-podoljaka-se-to-melo-udelat-hned-na-pocatku/

----------------------------------------------------------

 

...Likvidace České pošty má za úkol vyklidit na trhu prostor pro ukrajinského konkurenta “Nova Pošta” mířícího do ČR! Ten provozuje na Ukrajině 10 000 poboček a jde o obrovský kolos, který během války na Ukrajině najednou expanduje do Evropy!

Další klíčové informace, které se z masmédií nemáte dozvědět, přátelé, čtěte na:

https://aeronet.news/video-viktor-orban-prohlasil-ze-ukrajina-je-po-financni-strance-neexistujici-stat-a-veskery-svuj-provoz-financuje-uz-jen-vyhradne-z-cizich-penez-na-rozdil-od-ruska-nevede-ukrajina-valku-za-vlastni/

 

----------------------------------------------------------

 

Začíná jít do tuhého a lékaři na Ústecku obdrželi oběžníky o konání nácviku mobilizace a odvodů branců na základě mobilizační vyhlášky! Lékaři budou školeni zástupci ministerstva obrany a zdravotnictví, jak zvládat masové mobilizační odvody a s nimi spojené zdravotní prohlídky! Po nástupu generálprezidenta Petra Pavla na Hrad se začínají dít věci, které republika nepamatuje! Vnitro vylepilo po celé republice propagandistické letáky o přínosech Ukrajinců v ČR a o úspěších vlády Petra Fialy, jako vylepovali Moravcovi kolaboranti v roce 1941!

Další aktuální informace k tomu, co si lidstvo na Zemi neustále samo tvoří, čtěte na:

https://aeronet.news/zacina-jit-do-tuheho-a-lekari-na-ustecku-obdrzeli-obezniky-o-konani-nacviku-mobilizace-a-odvodu-brancu-na-zaklade-mobilizacni-vyhlasky-lekari-budou-skoleni-zastupci-ministerstva-obrany/

nebo v záložce tohoto webu:

Nácvik mobilizace 2023. Na nákupy jezděte do Polska jako prezident, my vám nepomůžeme. Fialova propagandistická blamáž o přínosu Ukrajinců.

-------------------------------------------------------

 

RUŠENÍ POŠT JE JEN SMĚŠNÝ ZAČÁTEK PEČLIVĚ PŘIPRAVENÉHO A SOFISTIKOVANÉHO PLÁNU NA ZAVEDENÍ TOTAL CONTROL DO VŠECH OTROCKÝCH ČLENSKÝCH ZEMÍ EU.

 

ČTĚTĚ: KONEC VÝPLATY DŮCHODŮ V HOTOVOSTI. Důchodci s hotovostí v peněžence či v kapse jsou nebezpeční, neboť mohou podporovat terorismus!!! VŠE SE NAPLŇUJE, VŠE DO SEBE DOKONALE ZAPADÁ.

 

A VĚTŠINA LOUTKOLIDÍ STÁLE NEVNÍMÁ, JAK SE KROK PO KRŮČKU, CENTIMETR PO CENTIMETRU STAHUJE SMYČKA KOLEM JEJICH HRDLA. A HRDEL JEJICH DĚTÍ. ALE KDO BY SE STARAL, KDYŽ SI MUSÍ NAPLÁNOVAT DOVOLENOU, KOUPIT POŘÁDNÝ BOURÁK A HLAVNĚ... DOBŘE VYPADAT...

 

Přátelé,

veškeré, NAPROSTO VEŠKERÉ dění na této Zemi souvisí s DUCHOVNÍM VÝVOJEM, resp. DUCHOVNÍM ÚPADKEM lidstva.

ŘEŠENÍ VŠECH

VŠECH

NAPROSTO VŠECH

 KONFLIKTŮ A NEPŘÍZNIVÝCH OKOLNOSTÍ, KTERÉ NA TÉTO ZEMI LIDSTVO MÁ,

JE "POUHOU"

DUCHOVNÍ ZÁLEŽITOSTÍ.

VEŠKERÉ SOUVISLOSTI VŠECH UDÁLOSTÍ NA NAŠÍ PLANETĚ ZEMI S PRAVOU - tj. DUCHOVNÍ - PODSTATOU KAŽDÉHO Z NÁS NABÍZÍME NA TOMTO WEBU.

 

Zveme vás na osvobozující POZNÁNÍ VAŠEHO POZEMSKÉHO ŽIVOTA...

S Láskou

Ema a Auron

Milí přátelé,

s každým dalším dnem těchto časů prožívá každý člověk na této planetě (ať už na své vědomé či nevědomé úrovni), že není nic důležitějšího, než poznat smysl své pozemské inkarnace a tedy také to, kým opravdu je. Již jste poznali, že také tento Váš pozemský život je "pouhá" svobodná volba každého z vás. Tuto svobodu nám všem daroval Nejvyšší, je podstatou Jeho Tvoření a navždy nám zůstává. Vy jste tou svobodou, která se neustále manifestuje skrze každou Vaši myšlenku, každé Vaše slovo, každý Váš čin.

Lidstvo se svými svobodnými volbami dopracovává do fáze, kdy se musí rozhodnout, chce-li se dokonat své vlastní dílo zkázy na Zemi, nebo změnit nepříznivý směr svého vývoje. Lidé, každý jeden člověk sám za sebe, se nyní rozhoduje, co si zvolí pro své další směřování a životní putování. Zda-li Lásku ke Světlu nebo pseudolásku k Temnotě. Co si volí již po mnoho, mnoho let na této Zemi většina, vidíte a především cítíte každý den kolem sebe i v sobě. Současný svět není ničím jiným, než přirozeným následkem a výsledkem těchto svobodných voleb lidstva. Ano, tento zoufalý, nemocný, šílený, zdecimovaný a tmavý svět duchovního úpadku, jemuž mnoho života nezbývá a jemuž vládne negativní stav.

To je naše dílo, lidé.

NAŠE VLASTNÍ DÍLO.

NE, NEZŘÍKEJTE SE ODPOVĚDNOSTI, NEMÁVEJTE RUKAMA, ŽE TO NENÍ VAŠE TVORBA.

JE.

A VÍTE TO.

 VÍTE TO, A PROTO SE TOMU TAK BRÁNÍTE. PROTO JSTE TAK AGRESIVNÍ VŮČI VŠEM A VŠEMU, CO VÁM TUTO SKUTEČNOST POTVRZUJE.

 

Je nanejvýš aktuální přijmout tento zjevný fakt, nebránit se pravdě proto, že je nepříjemná, že vám ničím nelichotí, ničím vás nezaslepuje a ničím vás "neoblbuje". To Pravda nedělá. To ani neumí.

Je nanejvýš aktuální rozpomenout se na to, "JAK TO?"

 "KDO JSME?"

"KDO JSOU TI, KTERÝMI SE NECHÁVÁME TISÍCILETÍ OVLÁDAT? "JAK DOKÁZALI NEMOŽNÉ?"

"CO DÁL?" "JAKÉ JSOU NAŠE MOŽNOSTI?"

 

Temná strana Vás neustále sleduje a klade Vám sofistikované překážky, které mají ovlivnit (v první fázi) Vaši vůli vykročit na cestu k Nejvyšší Pravdě. Například také čtení těchto stránek můžete začít odkládat, neboť najednou (skrze ovládání vaší mysli) si vzpomenete, co všechno jste dnes měli udělat a jak nestíháte....

Jak dlouho budete podléhat?

 

Stav Vaší duchovní síly v tomto okamžiku je tím, co určuje každý Váš následující životní krok. Nenechte se opět ovládnout a poznejte, že s Vaší duchovní silou roste Vaše odolnost vůči všem formám ovládání a ubližování ze strany negativního stavu. Negativní stav Vás bude ovládat a trýznit jen tak dlouho a tak intenzivně, jak to sami dovolíte, jak jste sami svými vibračními parametry přístupní, resp. nepřístupní vůči tomuto konání.

STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ.

 

Přátelé, SEZNAMTE SE s tím, CO UŽ VE SKUTEČNOSTI DÁVNO VÍTE... Rozpomeňte se na vše, co potřebujete ke šťastnému návratu Domů, do Pravých Světů vyšších dimenzí bytí.

 

LIDSKÁ DUCHOVNOST - klíčové sdělení Nejvyššího

VÁŠ ŽIVOT - VAŠE VOLBA

PROČ SI LIDÉ VOLÍ PEKLO?

VŠECHNO JE JINAK

 

KDO JSI A PROČ JSI ZDE? 

 

NOVÉ ZJEVENÍ PJK

PRAVÝ ŽIVOT

PROČ JSOU PROBLÉMY A NEMOCI?

 

Klidná mysl a bezpodmínečná Láska ke všemu a ke všem.

Klid a Láska, které v každém okamžiku svého bytí cítíte - to jsou jediné možné "zbraně", které potřebujete k ukončení všeho, co Vás trápí a omezuje.

Na brzkou shledanou...

 

---------------------------------------

 

Informujte se, lidé, dokud to lze. Informujte se, a nepodléhejte strachu, nenávisti ani zoufalství z toho, že většina lidí kolem Vás je v plné moci ovládání negativním stavem - ještěry z Pekel - a neustále jim slouží.

Nepodléhejte strachu, nenávisti ani zoufalství z toho, jak masmédia dokonale lžou celému světu, jak manipulují s kolektivním vědomím lidstva a jak to drtivé většině lidí nevadí. Vše jede podle plánu. PODLE PLÁNU NÁS VŠECH. 

Chcete-li prožívat změnu, pak si ji utvořte. Negativními vibracemi to však nepůjde. NIKDY. To už víte...

 

"Poznejte pravdu a pravda vás osvobodí..."

Budete to potřebovat, přátelé...

 

březen 2023

 

Alexej Arestovič otevřeně prohlásil, že Západ podvedl Rusko v 90. letech o nerozšiřování NATO a celou dobu na Ukrajině podporoval nacionalismus a projekt Anti-Ruska....

...Celá 90. léta bylo Rusko ponižováno a podváděno, protože celou dobu se NATO přibližovalo k hranicím Ruska. Arestovič současně vysvětlil, kde vznikl tak obrovský anti-rusismus na Ukrajině. Bylo to prý v 90. letech v důsledku snah Západu vytvořit z Ukrajiny Anti-Rusko, a k tomu se nejlépe hodili ukrajinští nacionalisté...

Wagnerovci našli v Bachmutu u zabitého mladého kluka v uniformě AFU cestovní pas s žehnacím papírkem od Vinické diecéze o tom, že zabíjet Rusy není hřích a úkolem je vymazat ruský národ ze zemského povrchu!

klíčové informace čtěte na: https://aeronet.news/video-alexej-arestovic-otevrene-prohlasil-ze-zapad-podvedl-rusko-v-90-letech-o-nerozsirovani-nato-a-celou-dobu-na-ukrajine-podporoval-nacionalismus-a-projekt-anti-ruska/

-------------------------------------

 

DALŠÍ KÁVA PRO SILNÁ SRDCE:

 

Muž z Mělníka chtěl podat trestní oznámení na českého ministra vnitra a když se vrátil domů, přijela policie, obrátila mu byt vzhůru nohama, přišlo na něj prý anonymní udání kvůli extrémismu! Za další půl hodiny přijel OSPOD na anonymní udání kvůli zanedbávání dětí! A aby toho nebylo málo, banka mu zablokovala účet! To všechno kvůli tomu, že chtěl podat trestní oznámení na Víta Rakušana za jeho účast na víkendových demonstracích ukrajinských extrémistů z řad Pravého sektoru a Batalionu Azov! O případ se již začala zajímat ruská televize!

 

článek čtěte na: https://aeronet.news/video-muz-z-melnika-chtel-podat-trestni-oznameni-na-ceskeho-ministra-vnitra-a-kdyz-se-vratil-domu-prijela-policie-obratila-mu-byt-vzhuru-nohama-prislo-na-nej-pry-anonymni-udani-kvuli-extremismu/

 

KLÍČOVÉ INFORMACE O SKUTEČNÉM SOUČASNÉM DĚNÍ U NÁS I VE SVĚTĚ ČTĚTE NA AERONET.NEWS.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladimir Putin přiznal na ruské televizi, že Kreml věděl o realizaci plánů Kolektivního západu na rozbití a následné rozporcování Ruska na mnoho menších a západu podléhajících států, ale v zájmu udržení partnerství se západem se o tom v Kremlu nemluvilo! Hlavní ukrajinský propagandista v posledním pořadu vylíčil, jak si různé země rozporcují Rusko po vítězství Ukrajiny! Ministerstvo obrany začalo nahlížet do evidence obyvatel ČR za účelem branné povinnosti, odhalují roční výpisy z datových schránek! No to je ale překvapení!

klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/video-vladimir-putin-priznal-na-ruske-televizi-ze-kreml-vedel-o-realizaci-planu-kolektivniho-zapadu-na-rozbiti-a-nasledne-rozporcovani-ruska-na-mnoho-mensich-a-zapadu-podlehajicich-statu/

--------------------------------------------------------------

 

únor 2023

 

"...A důchodci mlčí, neprotestují, nevyrazí do ulic, protože taková je povaha národa. Když je doma draho a v Česku drahotou již není k žití, vyrazí se za nákupy do Polska...

Fialova pětikoalice chce důchodcům sebrat na valorizacích stejný objem peněz, který vynaložila na dodávky zbraní Ukrajině! Spočítali jsme to za vás a nestačili jsme se divit! Důchodci tak mají zaplatit nejen vyzbrojování Ukrajiny, ale dokonce i dopady mamutí inflace způsobené vládou Petra Fialy v důsledku uplatnění sankcí proti energiím a palivům z Ruské federace! Jaký je to pocit mít vládu, která pomáhá Ukrajině zbraněmi a municí na úkor vlastních důchodců? A proč Fialova vláda nezruší v ČR alespoň DPH na potraviny jako v Polsku?"

klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/fialova-petikoalice-chce-duchodcum-sebrat-na-valorizacich-stejny-objem-penez-ktery-vynalozila-na-dodavky-zbrani-ukrajine-spocitali-jsme-to-za-vas-a-nestacili-jsme-se-divit/

 

 

JE TO TADY. KRYCÍ NÁZEV: ASISTENČNÍ MISE EU PRO UKRAJINU! FIALOVA VLÁDA SE NEDÁ ZAHANBIT A BRZY SE PŘIPOJÍ. SPOLEHNĚTE SE!

 

SEN ČESKA O VÁLCE SE NAPLŇUJE. NÁČELNÍK GENERÁLNÍHO ŠTÁBU KAREL ŘEHKA A MINISTRYNĚ OBRANY JANA ČERNOCHOVÁ VÁS ZVOU NA HRU BLBÝ A BLBĚJŠÍ! DO ZBRANĚ, ZFAŠIZOVANÝ ČESKÝ NÁRODE! TVÉ PŘÁNÍ JE SPLNĚNO.

 

Rozbití Sovětského svazu nestačilo, teď je na řadě rozbití Ruské federace a oddálení krachu západních ekonomik o dalších 30 let

VLADIMÍR PUTIN O STAVU RUSKÉ FEDEREACE: VÁLKA NA UKRAJINĚ. STRATEGICKÉ ZBRANĚ, z projevu dne 21.2.2023

 

TO NENÍ VÁLKA. TO JE HRA.

Na Ukrajině už západ nehraje o vítězství, ale o rozdělení Ukrajiny. Zelenský tak moc vrhá všechnu sílu proti Rusům, kteří brání také jeho zem, že úplně zapomněl na největšího nepřítele Ukrajiny v historických dějinách, na Polsko.

 

Zbavte se strachu. Přijměte svou svobodnou vůli jako ten největší dar. Spojte se s námi - vzkaz vesmírných přátel a pozemšťanů

 

Satanistická symbolika na "nepřipraveném" setkání právě zvoleného prezidenta nespecifikované země P. Pavla se Z. Čaputovou

 

ZEMĚTŘESENÍ V TURECKU - MSTA SATANISTŮ ZÁPADU ZA VLASTNÍ NEPOVEDENÝ POKUS O ROZVRÁCENÍ DALŠÍ ZEMĚ A JEJÍ UKOŘISTĚNÍ!

souvislosti čtěte na: https://aeronet.news/video-dejte-sve-spinave-ruce-pryc-od-turecka-a-nevmesujte-se-do-vnitrnich-zalezitosti-madarska-dve-zeme-dva-ministri-a-krik-na-dva-americke-velvyslance/

leden 2023

SMYČKA SE STAHUJE. DUSÍ SE STÁLE VÍCE LIDSKÝCH BYTOSTÍ. PROČ SE O TOM NEMLUVÍ VE VAŠÍ TELEVIZI? 

-----------------------------------------------------

Milí přátelé,

s každým dalším dnem těchto časů prožívá každý člověk na této planetě (ať už na své vědomé či nevědomé úrovni), že není nic důležitějšího, než poznat smysl své pozemské inkarnace a tedy také to, kým opravdu je. Již jste poznali, že také tento Váš pozemský život je "pouhá" svobodná volba každého z vás. Tuto svobodu nám všem daroval Nejvyšší, je podstatou Jeho Tvoření a navždy nám zůstává. Vy jste tou svobodou, která se neustále manifestuje skrze každou Vaši myšlenku, každé Vaše slovo, každý Váš čin.

Lidstvo se svými svobodnými volbami dopracovává do fáze, kdy se musí rozhodnout, chce-li se dokonat své vlastní dílo zkázy na Zemi, nebo změnit nepříznivý směr svého vývoje. Lidé, každý jeden člověk sám za sebe, se nyní rozhoduje, co si zvolí pro své další směřování a životní putování. Zda-li Lásku ke Světlu nebo pseudolásku k Temnotě. Co si volí již po mnoho, mnoho let na této Zemi většina, vidíte a především cítíte každý den kolem sebe i v sobě. Současný svět není ničím jiným, než přirozeným následkem a výsledkem těchto svobodných voleb lidstva. Ano, tento zoufalý, nemocný, šílený, zdecimovaný a tmavý svět duchovního úpadku, jemuž mnoho života nezbývá a jemuž vládne negativní stav.

To je naše dílo, lidé.

NAŠE VLASTNÍ DÍLO.

NE, NEZŘÍKEJTE SE ODPOVĚDNOSTI, NEMÁVEJTE RUKAMA, ŽE TO NENÍ VAŠE TVORBA.

JE.

A VÍTE TO.

 VÍTE TO, A PROTO SE TOMU TAK BRÁNÍTE. PROTO JSTE TAK AGRESIVNÍ VŮČI VŠEM A VŠEMU, CO VÁM TUTO SKUTEČNOST POTVRZUJE.

 

Je nanejvýš aktuální přijmout tento zjevný fakt, nebránit se pravdě proto, že je nepříjemná, že vám ničím nelichotí, ničím vás nezaslepuje a ničím vás "neoblbuje". To Pravda nedělá. To ani neumí.

Je nanejvýš aktuální rozpomenout se na to, "JAK TO?"

 "KDO JSME?"

"KDO JSOU TI, KTERÝMI SE NECHÁVÁME TISÍCILETÍ OVLÁDAT? "JAK DOKÁZALI NEMOŽNÉ?"

"CO DÁL?" "JAKÉ JSOU NAŠE MOŽNOSTI?"

 

Temná strana Vás neustále sleduje a klade Vám sofistikované překážky, které mají ovlivnit (v první fázi) Vaši vůli vykročit na cestu k Nejvyšší Pravdě. Například také čtení těchto stránek můžete začít odkládat, neboť najednou (skrze ovládání vaší mysli) si vzpomenete, co všechno jste dnes měli udělat a jak nestíháte....

Jak dlouho budete podléhat?

 

Stav Vaší duchovní síly v tomto okamžiku je tím, co určuje každý Váš následující životní krok. Nenechte se opět ovládnout a poznejte, že s Vaší duchovní silou roste Vaše odolnost vůči všem formám ovládání a ubližování ze strany negativního stavu. Negativní stav Vás bude ovládat a trýznit jen tak dlouho a tak intenzivně, jak to sami dovolíte, jak jste sami svými vibračními parametry přístupní, resp. nepřístupní vůči tomuto konání.

STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ.

 

Přátelé, SEZNAMTE SE s tím, CO UŽ VE SKUTEČNOSTI DÁVNO VÍTE... Rozpomeňte se na vše, co potřebujete ke šťastnému návratu Domů, do Pravých Světů vyšších dimenzí bytí.

 

LIDSKÁ DUCHOVNOST - klíčové sdělení Nejvyššího

VÁŠ ŽIVOT - VAŠE VOLBA

PROČ SI LIDÉ VOLÍ PEKLO?

VŠECHNO JE JINAK

 

KDO JSI A PROČ JSI ZDE? 

 

NOVÉ ZJEVENÍ PJK

PRAVÝ ŽIVOT

PROČ JSOU PROBLÉMY A NEMOCI?

 

Klidná mysl a bezpodmínečná Láska ke všemu a ke všem.

Klid a Láska, které v každém okamžiku svého bytí cítíte - to jsou jediné možné "zbraně", které potřebujete k ukončení všeho, co Vás trápí a omezuje.

Na brzkou shledanou...

 

---------------------------------------

 

Informujte se, lidé, dokud to lze. Informujte se, avšak s klidnou myslí prožívejte realitu, jejíž součástí jste. Nepodléhejte strachu, nenávisti ani zoufalství z toho, že většina lidí kolem Vás je v plné moci ovládání negativním stavem - ještěry z Pekel - a neustále jim slouží.

Nepodléhejte strachu, nenávisti ani zoufalství z toho, jak masmédia dokonale lžou celému světu, jak manipulují s kolektivním vědomím lidstva a jak to drtivé většině lidí nevadí. Vše jede podle plánu. PODLE PLÁNU NÁS VŠECH. 

Chcete-li prožívat změnu, pak si ji utvořte. Negativními vibracemi to však nepůjde. To už víte...

 

"Poznejte pravdu a pravda vás osvobodí..."

Budete to potřebovat, přátelé...

 

 

-----------------------------------------------------

leden 2023

SMYČKA SE STAHUJE. DUSÍ SE STÁLE VÍCE LIDSKÝCH BYTOSTÍ. PROČ SE O TOM NEMLUVÍ VE VAŠÍ TELEVIZI? 

-----------------------------------------------------

Přání války: Výsledek prvního kola prezidentských voleb v Česku naznačuje děsivou fašizaci části české populace a touhu po vojenské konfrontaci s Ruskou federací! Je to dokonalá kopie nacifikace německé veřejnosti zezdola na počátku 30. let minulého století! Volby potvrdily, že obyvatelstvo v Česku není neoliberální, ale trans-atlanticky ukotvené v odhodlané pozici kandidatury členského státu Trojmoří a připravené zatáhnout do války na Ukrajině české vojáky, a to i za cenu mobilizace vlastních dětí! Kam zmizeli voliči SPD se svými hlasy pro Jaroslava Baštu?

Informace a souvislosti, které se z masmédií nesmíte v zájmu zachování své nevědomosti a svého plného zotročení dozvědět, čtěte na stránkách aeronetu.news:

https://aeronet.news/prani-valky-vysledek-prvniho-kola-prezidentskych-voleb-v-cesku-naznacuje-desivou-fasizaci-casti-ceske-populace-a-touhu-po-vojenske-konfrontaci-s-ruskou-federaci-je-to-dokonala-kopie-nacifikace/

-----------------------------------------------------

  • "Andrej Babiš má pravdu, opravdu hrozí zatažení ČR do války na Ukrajině, ale je to naplánováno trochu jinak, než jak se píše na billboardu! Vláda Petra Fialy potřebuje prezidenta na své straně, protože po vyhlášení válečného stavu vládou se prezident stane automaticky vrchním velitelem vševojskových sil AČR! Právník spatřuje Pavla jako (p)rezidenta NATO v ČR a dokládá to na záběrech z volební demonstrace v Ústí nad Labem, kde vlála obrovská vlajka NATO! Česká touha a přání války se naplňuje, po více jak 100 letech opět mohou jít Češi na frontu! Novotnému by mobilizace českých synů nevadila, raději by voliče AB vyměnil za vrahy!"

Nadpis článku aeronetu. Článek, který vám může pomoci vycítit pravdu, čtěte na:

https://aeronet.news/video-andrej-babis-ma-pravdu-opravdu-hrozi-zatazeni-cr-do-valky-na-ukrajine-ale-je-to-naplanovano-trochu-jinak-nez-jak-se-pise-na-billboardu-vlada-petra-fialy-potrebuje-prezidenta-na-sve-strane/

---------------------------------------

  • Polská vláda chtěla německé tanky Leopard dodat na Ukrajinu společně s vycvičenými posádkami polské armády, což by vedlo k zatažení Polska a následně Severoatlantické aliance do války s Ruskem! Německá BND v posledním okamžiku varovala kancléře a ministryně obrany právě skončila ve funkci, protože podle všeho o plánu potají věděla! Plán nakonec zablokovali až polští vojáci, kteří odmítli jet s Leopardy na Ukrajinu a podali hromadné výpovědi a odešli do civilu! Pokusí se o totéž Fialova vláda s českými tanky, až bude schválen zmocňovací zákon pro vysílání českých vojáků do ciziny?

Článek, který vám může pomoci vycítit pravdu, čtěte na:

https://aeronet.news/video-polska-vlada-chtela-nemecke-tanky-leopard-dodat-na-ukrajinu-spolecne-s-vycvicenymi-posadkami-polske-armady-coz-by-vedlo-k-zatazeni-polska-a-nasledne-severoatlanticke-aliance-do-valky-s-ruskem/

---------------------------------------