Nad svým životem už mnozí z nás přestali mít moc. Sami se vakcinací vzdali odpovědnosti za svůj život a předali jej plně do rukou mocných.

Jakmile společnost není schopna ochránit ani své děti, pak nastane konec.

Konec další civilizace, která se sama zahubí.

Kolikrát v historii už se tak stalo.

A kolikrát se lidstvo nepoučilo...

 

Adam Vojtěch chce v českých školách zavést židovské a černošské záchodky a dětem bez vaxu natrvalo a napořád nasadit dusítka a náhubky

 

Mladí lidé a děti se stanou hlavním cílem vakcinačního teroru na podzim v celé západní populaci, ale nejen tam, ale i v Rusku a v Izraeli. Děti mají silně vyvinutý (resp. ještě neotupený) instinkt. Jejich organismus nebyl dlouhé dekády vystaven inhibitorům a látkám potlačujícím instinkt (vycítit nebezpečí), mají zkrátka stále funkční výbavu k obraně, která dokáže vycítit ohrožení.

(Odpor k vakcinaci vyplývá z podvědomí a nikoliv z konceptuální roviny znalostí. Je to instinkt, jaký mají zvířata třeba před zemětřesením, kdy několik hodin předtím začnou být neklidná a dávají se na útěk. Instinkt je obranný a ochranný mechanismus pocházející z genetické výbavy člověka a úzce provázaný na unitární prostor. Instinkt nevyžaduje konceptuální vzdělání k ochraně a obraně, je to mechanismus poskytnutý geneticky. A chemické látky v západní populaci tento instinkt v populaci potlačují, aby lidé nevycítili zlo, hrozbu a vlastní ohrožení).

A tak ministři školství chtějí děti k očkování donutit terorem a brutalitou apartheidu, kdy neočkované a netestované děti budou vyčleněné a zostuzené v kolektivu. Český ministr zdravotnictví totiž ve středu (14. 7. 2021) ve spolupráci s epidemiology vymysleli, že doporučí ředitelům škol, aby segregovali od září netestované a neočkované děti ve škole tak, že tyto děti budou mít oddělené záchody a oddělené jídelny. (https://cnn.iprima.cz/zaci-kteri-odmitnou-test-ve-skole-budou-mit-oddelene-misto-v-jidelne-i-na-zachode-29475)

Ano, čtete správně. Adam Vojtěch a jeho poradci chtějí v ČR ve školách zavádět Norimberské zákony jako ve 30. letech v Německu. Židé museli být odděleni od zbytku společnosti. Měli oddělené záchody, měli oddělené jídelny, nesměli jezdit tramvají a nesměli nikam cestovat. Ještě počátkem 60. let v USA měli černoši oddělené záchody, oddělené jídelny, oddělená místa v autobusech, oddělené lavičky, oddělené fontánky na pití. A najednou v roce 2021 v ČR budou mít české neočkované a netestované děti… oddělené záchody, oddělené jídelny… a stejně jako Židé budou muset nosit znamení méněcennosti, roušku nebo respirátor. A to trvale, napořád, tedy v prostorách školy. A proč? Aby ty neočkované děti snad nenakazily ty očkované?

 

Proč se netestuje plošně na chřipku? Protože bychom z lockdownů nevyšli, jak je rok dlouhý
 

Dostali jsme dotaz, jestli se prý někde na světě testuje na chřipku? Tento dotaz ve skutečnosti odhaluje děsivou pravdu. Kdyby se totiž plošně testovalo pořád dokola v populaci, jestli lidé mají viry chřipky stejně, jako se testuje pořád na koronavirus, tak bychom nikdy z lockdownů nevyšli, protože pozitivní by byla pořád velká část populace. Pořád a pořád. Viry chřipky totiž máme v sobě všichni v různé míře po celý rok, a dozvíme se o nich jen při ochlazení, při oslabení imunity, a při jejich namnožení v těle. Proto se nikdy na chřipku netestovalo, protože by to byl nesmysl. Jenže teď si vezměte, že koronavirus se chová jako chřipka a zůstane v populaci natrvalo jako chřipka.

Bez testu se z vašich dětí stanou podlidé, děti se budou špejlovat do té doby, dokud se nenechají očkovat

 

A když se bude pokračovat v testování, nikdy nedojde k situaci, že by virus zmizel a najednou by už žádný test nic neodhalil. Znemená to tedy, že je potřeba zastavit testování. Hlavním cílem k zastavení pandemie je zastavení testování, které je stejně nesmyslné, jako testování chřipky, která je všude. Stejně tak koronavirus je už všude a zůstane v lidských tělech.

Máme v sobě miliardy různých virů a jak řekla doktorka Soňa Peková, nemá smysl se očkovat proti šmejdu z laboratoře. Ten mutuje tak rychle, že nikdy nezmizí a bude v nějaké podobně stále mutovat a poletovat. A politici musí říct, už nebudeme testovat, protože to nemá smysl a význam, podobně jako u chřipky. A v tom okamžiku hysterie skončí.

 

Naši bývali bratři a sestry na Slovensku dělají mocným radost rychleji a intenzivněji!

 

Slovensko zavedlo trest odnětí svobody na dva týdny pro osoby, které překročí hranice bez dvou dávek terapeutického vaxu

 

Všimněte si, že tohle politici nechtějí udělat. Nouzové stavy jim vyhovují, lockdowny a omezování svobod lidí jim zlehčuje vládnutí a kontrolu nad obyvatelstvem. A tak se místo toho nakupují miliony dalších testů, omezují se lidská práva a nasunují se segregační Norimberské zákony, které české děti bez vakcín a testů budou posílat na židovské a černošské záchody, doslova jako méněcenné děti, které budou muset nosit znamení v podobě náhubků a respirátorů.

Vyhrazený jízdní pruh na slovenské hranici pro očkované

Tohle je teror, který by ve zdravé společnosti vyvolal odpor, povstání, nepokoje, revoluci a generální stávky. Lidé by zablokovali ministerstvo zdravotnictví a začali by skandovat slova o demisi ministra, případně celé vlády, která zavádí apartheid a novodobé židovské žluté hvězdy pro neočkované a netestované školáky. Jakmile by toto nějaká škola zavedla, přivedla by některé své děti až k sebevraždě, protože očkované děti by začaly děti s respirátory šikanovat, natáčet na videa, provádět kyberšikanu... Jaké hrůzné následky může toto vše mít na život každého dítěte, nemusíme asi vůbec rozvádět.

 

Na neočkované lidi se začne pohlížet jako na prašivé psy a podřadné lidi. Děti bez roztoku v žilách budou terčem brutální školní šikany

 

Dobře si všímejte teroru na Slovensku, kde tamní covidová vláda u moci zavedla nové pravidlo, že státní hranice mohou překračovat jen plně očkované osoby se dvěma dávkami, všichni ostatní musí do karantény na dva týdny jako prašiví psi. A teď nemluvíme jen o turistech a cizincích, ale o slovenských občanech, kteří se vrací z ciziny domů. Kdo nebude mít dvě dávky, je automaticky odsouzen k trestu odnětí svobody na dva týdny. A podívejte se, ani po intervenci Ústavního soudu Slovenska se nezdá, že se něco změní, protože slovenský ministr oznámil, že opatření na slovenské hranici se ještě více zpřísní a neprojdou už ani lidé s jednou dávkou vakcíny, i tito lidé půjdou do karantény.

 

Slováci - stejně tak jako Češi - stále neodhalili, že jejich vláda plní pouze globalistické úkoly a zadání na zavedení Total Control. Národ, jehož rodiče si nechají sáhnout na děti, kterým režim vpichuje do žil experimentální roztoky, nedokáže přežít a vždy zahyne. A tak tisková mluvčí Bílého domu je vlastně nakonec jediná, od které zazněla pravda. Ano, vakcíny mohou zabíjet i lidi mladší než 27 let!

Šéfredaktor AE News

zdroj: aeronet.cz (zkráceno)