A pravda je venku: Šokující zpráva Public Health England odhalila, že téměř dvě třetiny všech zemřelých ve Velké Británii, kteří podlehli koronavirové mutaci Delta, byli očkovaní! Studie odhalila, že očkované osoby mají až 3x vyšší riziko úmrtí na variantu Delta než neočkované osoby. Po první dávce se nakazilo Deltou jen 88 lidí, tři týdny po první dávce už to bylo 4 000 Britů a po druhé dávce se nakazilo přes tři a půl tisíce Britů. Zpráva dokazuje, že očkování zvyšuje riziko nákazy mutacemi a náchylnost k úmrtí na nový mutační kmen!

Každý člověk, který se nechá očkovat, logicky očekává tři věci, že nebude moci onemocnět, že bude bezinfekční a že ve srovnání s neočkovanými osobami bude mít vyšší šanci na přežití. V případě terapeutických roztoků falešně vydávaných za vakcíny proti Covid-19 už víme, že první dva požadavky na vakcíny už neplatí. Očkovaní lidé proti Covid-19 po očkování zcela normálně onemocní a prodělají nemoc, pouze forma nemoci může být údajně mírnější, než kdyby člověk nebyl očkovaný.

Stejně tak už víme, že očkovaní lidé zůstávají infekční pro své okolí, a dokonce na to upozorňují i výrobci těchto terapeutických roztoků. A jak se ukazuje, před několika dny vyletěla s obrovským výbuchem do povětří poslední jistota a pilíř fanoušků roztoků, přesvědčených o tom, že očkovaný člověk má vyšší šanci na přežití. Čerstvá data z Velké Británie totiž tuto představu rozmetala na kusy a výsledek je zdrcující. Kdo se nechá očkovat, má v současné době 3x vyšší šanci, že na virus zemře.

obr.: Matt Hancock rezignoval po vypuknutí milostného skandálu. Byl obětován Domem Sion, aby odvedl pozornost od výbušné zprávy publikované v Porton Down, že očkovaní umírají 3x častěji než neočkovaní

Úřad Public Health England před několika dny zveřejnil novou zprávu (https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1001354/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_17.pdf), podle níž nejméně 62% všech úmrtí spojených s mutací Delta (Covid-19) připadá na osoby, které již byly očkovány. Zpráva se shodou okolností objevila ve stejný den, kdy mainstreamová média v Británii přinesla distrakční zprávu o tajném poměru britského politika Matta Hancocka s jeho asistentkou Ginou Coladangelo, a to kvůli odvedení pozornosti médií od této šokující zprávy Public Health England. Hancock po propuknutí skandálu rezignoval.

Marioneta posloužila, vykonala příkazy Domu Sion a byla odejita. Mnoha lidem kvůli tomuto skandálu unikla výbušná zpráva o umírajících očkovaných Britech, ale nyní koluje po internetu a mnoho lidi začíná pochybovat o tom, zda jsou očkovací látky skutečně bezpečné a účinné, jak tvrdí britská vláda, a nejen ta, ale všechny vlády v Evropě a ve světě.

 

Očkovaní ve Velké Británii se nakazí mutací Delta třikrát častěji než neočkované osoby!

 

Čerstvé údaje z Velké Británie ukazují (https://humansarefree.com/2021/06/latest-uk-data-vaccinated-people-3-times-more-likely-to-die-from-delta-variant-than-unvaccinated.html), že u lidí, kteří dostali injekci, je třikrát vyšší pravděpodobnost nákazy a rovněž úmrtí na takzvanou “delta variantu” než u lidí, kteří nechali svůj imunitní systém a DNA na pokoji tím, že prostě řekli NE!, jak kdysi řekla Nancy Reaganová nebezpečným lékům. Dokument s názvem “SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England“, který je sedmnáctou technickou zprávou, jež byla dosud v této věci vydána, je velmi výmluvný, pokud jde o to, co čeká naočkované později, až jim začne terapeutická látka v těle a v orgánech provádět dopuštění. Tabulka níže zobrazuje počty osob nakažených Delta variantou.

Tabulka ve zprávě mimo jiné ukazuje, že od 1. února 2021 do 21. června 2021 bylo u Britů starších 50 let potvrzeno 9571 případů “Delta varianty”. Z toho 8 025 případů bylo potvrzeno jen za posledních 28 dní. Tento náhlý nárůst nových případů se přímo shoduje s britskou snahou o očkování, což ukazuje, že čím více lidí se nechává očkovat, tím vyšší je počet nakažených.

Čím více se bude očkovat v ČR, tím více budou politici křičet, že je třeba se očkovat, protože roste počet případů mutací. A čím více se lidí bude očkovat, tím více mutací bude. A čím více mutací, tím větší tlak na očkování. Začarovaný kruh, který lze rozetnout jen ostrým NE! a tvrdým odporem proti vakcinační mafii, která si v ničem nezadá s nacisty, kteří prováděli na lidech pokusy v koncentračních táborech.

 

Delta varianta je způsobena a šířena vakcínami, očkovaní dokonce umírají na mutace třikrát častěji.

 

Z údajů zprávy jasně vyplývá, že pouhých 10 procent všech nových údajně potvrzených případů čínského zmutovaného viru v této věkové skupině tvoří neočkované osoby. Až 37 procent nových případů připadá na lidi, kteří se nechali poslušně naočkovat oběma injekcemi. Je důležité poznamenat, že dalších 40 procent případů se vyskytlo u lidí, kteří dostali alespoň jednu dávku injekce proti čínskému viru nejméně 21 dní předtím, než byli testováni jako “pozitivní”. To znamená, že 77 procent nových případů onemocnění "novou" mutací viru se vyskytuje u lidí, kteří dostali buď jednu, nebo obě dávky injekce.

Co se týče údajně nejnebezpečnější varianty Delta, britská vláda přiznává, že u očkovaných osob je 3,25krát vyšší pravděpodobnost úmrtí než u těch, které se nenechaly experimentálně očkovat. Z celkového počtu 117 úmrtí, k nimž došlo do 28 dnů od nákazy, bylo jen 44 neočkovaných osob, ostatní byli očkovaní minimálně jednou dávkou vakcíny. Tabulka ukazuje, že jeden ze zemřelých dostal první dávku vakcíny do 21 dnů před úmrtím a 19 z nich dostalo jednu dávku vakcíny více než 21 dnů před úmrtím. Tabulka níže zobrazuje počty úmrtí na Delta variantu u jednotlivých skupin osob.

Na základě těchto údajů prezentovaných organizací Public Health England je počet potvrzených případů Delta varianty mezi plně očkovanými osobami staršími 50 let tak více jak třikrát vyšší ve srovnání s počtem případů mezi neočkovanými. A u částečně očkovaných osob starších 50 let je tento poměr devět ku jedné. Je tak zapotřebí se znovu zamyslet nad skutečností, že vakcíny jsou nebezpečné a neúčinné v prevenci šíření čínsko-amerických virů, přestože od Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) získaly “warpovou rychlostí” povolení k mimořádnému použití (EUA).

Předtím byly provedeny velmi omezené testy, které samozřejmě ukázaly, že očkování “funguje”. Výsledek testů byl pevně a předem znám. Big Pharma se zdokonalila v umění manipulovat s “vědou” tak, aby dosáhla požadovaného výsledku, což je přesně to, co se děje s injekcemi mediální operace “Warp Speed”.

 

Jak to dopadne, když evropská média přebírají dezinformace od americké CNN

 

A potom si přečtete článek na kyperském serveru Seznam Zprávy (https://www.seznamzpravy.cz/clanek/globalni-problem-neockovani-lide-jsou-lihni-novych-mutaci-koronaviru-170038#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=wYS2xRoeWaH-202107181308&dop_id=170038&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz), kde spatříte převzaté "informace" od CNN (w: mainstream dělá tutéž práci všude - také u nás - pro tuto činnost vznikl - pro maskování pravdy, klamání a šíření lží. "Čemu uvěří většina, to bude považováno za pravdu".) o tom, že 99% všech zemřelých s diagnózou na Covid-19 v USA v měsíci červnu připadá na neočkované osoby, což jsou údajně data z amerických nemocnic, která shromažďuje CDC. Toto číslo je však holý nesmysl, odporuje všem statistikám všech ostatních zemí světa. Jak ale CDC k tomu číslu došla?

Tak, jako vždy v souvislosti se vznikem a šířením lží. Shromáždí se data jen ze zhruba 200 federálních nemocnic v USA, které jako jediné poskytují data CDC, a provede se databázové porovnání zemřelých s databází očkovaných osob. Osoba usmrcená při dopravní či jakékoli jiné "nehodě", která není očkovaná, ale v jejím těle je post-mortem identifikován virus, se označí za oběť covidu, která nebyla očkovaná.

 

Pokud osoba byla očkovaná, ale zemřela při dopravní nehodě, poučená a v této špinavé hře jedoucí nemocnice v USA do úmrtní zprávy zanese příčinu smrti jako dopravní nehodu. Výsledkem je pak logicky třeskutá statistika pro vyděšené americké, ale i české ovce na kyperských Seznamech, že 99% všech obětí covidu jsou neočkovaní. Takto americká CDC vyrábí statistiky z federálních špitálů, a nejen americká CDC. Všimněte si, že CDC na rozdíl od Public Health England neprovádí studie a reporty ve vztahu ke klinickým zprávám, protože v USA to soukromým nemocnicím a klinikám nijak nenařizují americké zákony.

Ve Velké Británii musí všechny nemocnice hlásit data Public Health England, v USA soukromé nemocnice nic hlásit nemusí, účast amerických nemocnic na reportech CDC je dobrovolná, povinně se CDC spolupracují v USA jen federální nemocnice. (w: S jasnými instrukcemi, které mohou znát a plnit právě proto jen ony.) Právě proto se studie a reporty z Británie a z USA tak diametrálně odlišují.

 

Americká CDC vyrábí své informace na základě dat ze zhruba 200 amerických federálních nemocnic. Více než 6 000 soukromých a neziskových nemocnic v USA se CDC nespolupracuje a data nesdílí

 

Všimněte si (w: ve svém vlastním zájmu) fašizace českých občanů v diskuzích na kyperském Seznamu, jak volají po povinném očkování v reakci na dezinformaci CNN o 99% neočkovaných zemřelých, kteří prý podlehli viru. Přesně takto se vytváří fašizace ve společnosti. Vytvoří se falešná zpráva - nebo ještě lépe - převezme se od pekelné CNN za mořem. Ta převezme zprávu od CDC, resp. od šéfky CDC, která to pronese v rozhovoru, ale bez poskytnutí vysvětlení, že CDC nedisponuje ze zákona všemi daty ze všech amerických nemocnic, ale pouze z tzv. CDC-cooperating hospitals. (w: Na první pohled to zní a vypadá opravdu věrohodně, lidé si tak myslí, že právě to jsou ty pravé nemocnice, které poskytují pravdivé informace, které vše poctivě vyhodnocují a hlásí, které se "neflákají" a jsou "fér". Jinak by přece nespolupracovaly, viďte...)

obr.: Výzkumný campus americké CDC

 

To jsou nemocnice spolupracující se CDC, obvykle jde o velké státní a federální nemocnice v jednotlivých státech unie, které mají virové laboratoře, biohazard oddělení a mají tak smlouvu se CDC. Toto není vysvětleno ani divákům CNN, ani čtenářům kyperského Seznamu, takže potom podléhají falešné představě, že těch 99% zemřelých neočkovaných je údaj ze všech amerických nemocnic. (w: Ne-li z celého světa, jak si mnozí občané myslí)

A to je právě ta manipulace s diváky a se čtenáři. Americká CDC kompiluje data zhruba ze dvou stovek amerických federálních nemocnic po celých USA, které se CDC spolupracují, a to je všechno. V celých USA je ale přitom přes 6 000 nemocnic (https://www.aha.org/statistics/fast-facts-us-hospitals), drtivá většina z nich je soukromých, které se CDC nespolupracují. Zpráva o 99% neočkovaných zemřelých v USA je poplašná zpráva, protože údaj se vztahuje jen k datům z federálních nemocnic v USA.

 

Čím více se lidé budou očkovat, tím více budou umírat na mutace! Po očkování jděte rovnou k notáři a sepište poslední vůli. Pro jistotu.

 

Ve výsledku tedy máme situaci, kdy vakcíny nechrání před nemocí, neposkytují bezinfekčnost, a nyní dokonce na základě reportu z Anglie čelíme důkazům o tom, že očkování 3x zvyšuje pravděpodobnost úmrtí na různé mutace viru. Vakcíny tedy zvyšují zcela prokazatelně recepci na nové mutace, zatímco u neočkovaných osob zůstává značná odolnost proti viru Delta.

Není tak od věci doporučit očkované osobě zajít si k notáři a sepsat poslední vůli.

obr.: Občan čekající ve frontě na vakcínu, tj. na ostříhání úplně od všeho. A tak lidé jako ovce jdou vstříc svému otroctví a své smrti. Do svého již dnes zdevastovaného těla si nechávají vpravovat extra dávku hliníku, grafenu, sulfátů, adenovirů a mnoha dalších "terapeutických" zázraků. Transkripce vaší DNA je samozřejmostí, lidé. Vítejte ve hře s vaší nevědomostí. Svobodnou a demokratickou.

 

A teď si představte, že poletíte letadlem, které bude pilotovat očkovaný pilot a dostane během letu infarkt způsobeným krevní sraženinou v srdeční síni. Vakcína totiž spustí cytokinovou reakci a začne napadat viry v krevním řečišti, nejenom viry covidu, ale všechny viry. Terapeutická látka totiž má za úkol pozměňovat DNA (Vakcína z vás učiní zombie), útočit na mitochondriální DNA a tím provokovat imunitní systém k vytvoření odezvy.

Další "náhoda", čili "nehoda". To se stává...

Británie nám podává další důkaz, který masmédia nikdy nepodají. Očkovaní Britové padají jako mouchy ve srovnání s neočkovanými. Platí zde tudíž heslo: Stay safe! Stay Clean! Stay unvaccinated!

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

zdroj: aeronet.cz. Provedeny drobné stylistické (nikoli věcné) úpravy. Děkujeme celému týmu aeronetu za zpracovávání a šíření naprosto klíčových informací pro zanikající lidskou civilizaci. Děkujeme aeronetu a dalším serverům, které se nebojí pátrat po pravých příčinách a důsledcích aktuálních událostí tohoto světa. Děkujeme za nezištnou práci pro druhé.

 

Důkazů o špinavé a smrtící hře mocných s vakcinací jen přibývá. Stejně jako očí a uší, které tyto důkazy odmítají, protože nechtějí uvěřit své vlastní naivitě a tomu, že by všechno, čemu věřili, mohlo být jinak. Nechtějí poznat, jakou chybnou volbu učinili a nechtějí znát její následky. Inu, příčina zániku této civilizace bude stejná jako všechny předchozí.