Přátelé,

 

jsme šťastni, že společně s vámi můžeme pomáhat ostatním bytostem v poznání jejich vlastní Podstaty a v jejich duchovním růstu - smyslu pozemského života každého z nás...

 

Tyto webové stránky vznikly za účelem nezištné pomoci lidem, kteří touží vysvobodit se z pasti negativního stavu a kteří touží vrátit se Domů, do Pravých světů Stvořitele Prvotního Všeho a Všech.

Veškerá naše činnost je zcela dobrovolná, radostná a nevýdělečná. Pokud by jste, přátelé, chtěli podpořit tuto světelnou činnost, můžete tak učinit prostřednictvím šíření světelných informací mezi lidmi, informováním ostatních o jejich pravé, duchovní podstatě, vyzařováním a projevováním nezištné lásky ke všemu a ke všem v každém okamžiku vašeho života. Rovněž uvítáme materiální nebo finanční podporu naší společné světelné práce pro bližní.

Veškerá VAŠE - NAŠE nezištná pomoc směřuje vždy k záchraně a prospěchu všech ostatních bytostí.

Je projevem JEDNOTY VŠEHO A VŠECH ve Vesmíru - jednoty a lásky Stvořitele Prvotního Všeho a Všech.

 

Veškeré světelné informace jsou určeny k volnému šíření, neboť jsou životně důležité pro každou lidskou bytost. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme také (v rámci našich aktuálních možností) poskytnout informační materiál (např. letáčky) k šíření světelných informací.

 

V případě Vašeho zájmu poskytnout finanční dar určený na nezištnou práci světelnou (šíření světelných informací prostřednictvím tohoto webu, letáků, uskutečňování přednášek a další světelné činnosti směřující k probouzení lidstva) uvádíme níže bankovní spojení:

 

číslo účtu: Česká republika: 27 00 77 92 88 / 2010 (Fio banka a.s.)

Zahraniční podpora: IBAN: CZ 78201 0000000 2700 779 288

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


 

Za veškerou Vaši podporu a Lásku srdečně DĚKUJEME

 

Ema a Auron