Mamutí hackerský útok na USA je předehrou simulace kybernetického útoku Cyber Polygon 2021 pod záštitou Světového ekonomické fóra! Organizace Klause Schwaba varuje, že může dojít ke globálnímu kybernetickému útoku na způsob Covid-19, který ochromí světové zásobovací, dodavatelské, dopravní, energetické a potravinové řetězce! Za útokem na USA prý stojí ruská hackerská skupina, která požaduje v přepočtu po americké vládě 1,5 miliardy korun za odemknutí zašifrovaných serverů! Globalisté těmito útoky vyrobí záminku na zavedení internetových pasů a Total Control všech uživatelů internetu!

 

červenec 2021

Mamutí hackerský útok na USA je předehrou simulace kybernetického útoku Cyber Polygon 2021 pod záštitou Světového ekonomické fóra! Organizace Klause Schwaba varuje, že může dojít ke globálnímu kybernetickému útoku na způsob Covid-19, který ochromí světové zásobovací, dodavatelské, dopravní, energetické a potravinové řetězce! Za útokem na USA prý stojí ruská hackerská skupina, která požaduje v přepočtu po americké vládě 1,5 miliardy korun za odemknutí zašifrovaných serverů! Globalisté těmito útoky vyrobí záminku na zavedení internetových pasů a Total Control všech uživatelů internetu!

 

Pamatujete na pandemické cvičení Hopkinsovy univerzity pod názvem Event 201 na podzim roku 2019, které simulovalo vypuknutí celosvětové pandemie a následná protivirová opatření, lockdowny, covidové pasy, povinné vakcinace, sociální odstupy a izolační kempy pro nakažené osoby? Podle všech indicií to nyní vypadá, že globalisté právě chystají spustit novou operaci, která rovněž bude jakoby náhodou provádět trénink a cvičení před vypuknutím skutečné události. Světové ekonomické fórum v Davosu totiž uskutečňuje 9. července 2021 celosvětové cvičení s názvem Cyber Polygon 2021 a jeho cílem má být nácvik opatření po mohutném globálním hackerském útoku, který ochromil celosvětové zásobovací řetězce se zbožím a potravinami.

Scénář je tento: Došlo k napadení komoditních burz, kde se draží plodinové komodity, stejně jako došlo k napadení bankovních systémů. Obětmi útoku se staly i elektrárny a řídící systémy přístavů a evidence kontejnerů. Zboží na lodích se začíná kazit, bez počítačů není možné určit příjemce kontejneru, hackeři zašifrovali počítače a vyžadují výkupné.

Začíná běžet závod o čas, protože zboží a potraviny se bez vykládky zkazí, v obchodech vypukne panika a rabování. Vlády přistupují k přídělovému systému, lidé smí vycházet na ulici jen s elektronickými propustkami. Za útokem stojí neznámý zahraniční nepřítel s vládním krytím, cílem nepřítele je přivést "rozvinuté" západní státy k sociálnímu rozvratu a kolapsu. Cvičení má simulovat odezvu bezpečnostních složek, ale i postupy, jak preventivně bránit v budoucnu takovým útokům.

 

Světové ekonomické fórum chystá cvičení, které bude simulovat kybernetický útok na globální infrastrukturu, ničivější než Covid-19

 

Položím vám otázku: Považujete brouzdání na internetu za samozřejmost v dnešní době? Ne ve všech zemích tomu tak je. V některých zemích je potřeba na připojení k internetu povolení, souhlas policie, uliční posudkové komise, sousedské hlídky, např. v Bangladéši, ale třeba i v Íránu, kde přístup na internet dané osobě musí schválit telekomunikační operátor naproti rejstříku trestů, a rovněž naproti seznamu osob, které nemají povolený přístup na internet z příkazu íránských orgánů. Přístup na internet zdaleka není tak samozřejmý, jak byste si mohli myslet.

A přesně tento íránský model chtějí globalisté implementovat v západním světě. Jenže, lidé se nevzdají dobrovolně svobodného přístupu k internetu, stejně jako se nevzdají jen tak svobody cestování. Svobody pohybu se lidé vzdají jen tehdy, pokud se jim řekne, že tady řádí smrtící virus a lidé se musí očkovat a následně sledovat a prokazovat covidovými pasy na každém kroku a rohu. A najednou lidem omezení pohybu přijde “zodpovědné” a už nikoliv v rozporu s lidskými právy.

obr.: Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra

Cvičení Cyber Polygon 2021 je cestou, jak předpovědět mohutný globální kybernetický útok, který položí světové trhy a obchodní trasy, dojde ke zhroucení a kolapsu zásobování potravinami, vodou, elektřinou, budou nastávat výpadky, ale celou dobu se bude říkat, že za to mohou ruští hackeři operující zevnitř západních zemí.

První vlaštovka přiletěla dnes, světová média přinesla informaci o útoku hackerů na software americké firmy Kaseya (https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/obri-utok-na-usa-a-dalsi-zeme-hackeri-ochromili-stovky-firem-chteji-15-miliardy-40365373), který používají stovky světových firem v dodavatelských řetězcích. A tušíte správně, hned z toho byli obvinění ruští hackeři a ve Švédsku muselo kvůli zašifrovaným počítačům zavřít přes 500 prodejen potravinového řetězce COOP.  Hackeři požadují 1,5 miliardy korun v přepočtu za dešifrování distribučních serverů firem. A je to tady, a to ještě to cvičení v Davosu ani nezačalo. A to je jen začátek.

 

Na cestě jsou internetové pasy a drakonické registry “zneuživatelů” internetu

 

Postupně se bude mediálně vykreslovat používání internetu jako nástroje, který v rukách nepřítele páchá strašné škody, a proto bude třeba zajistit, že všichni uživatelé internetu budou někde registrovaní, sledovaní a budou čelit sankcím, pokud internet použijí závadným způsobem. V první fázi bude snaha o přijetí zákonů, že internet nesmí používat zločinci, kteří někde něco spáchali. Ve druhé fázi bude přístup k internetu navázaný na výpis z trestního rejstříku. Dalším opatřením bude podmínka, že uživatel nesmí šířit nenávist.

Pokud napíše, že neuznává LGBT, operátor mu odpojí internet. Pod záminkou ochrany proti kybernetickým útočníkům a hybridním válečníkům tak dojde k ukotvení Total Control na internetu.

Globalistům vadí alternativní servery, platformy, sociální sítě. Pokud k přístupu k internetu bude zapotřebí nějaký pas, nějaký dokument, doklad, průkazka, certifikát, případně registrace v databázi, a to s poukazem na bezpečnost a nezávadnost internetu, potom se podaří globalistům nadobro izolovat a umlčet veškerý ideologický a ideový odpor. A také pravdu.

Žádný operátor vám totiž bez certifikátu nepovolí přístup k internetu jako neschválené a neprověřené osobě. V rámci boje proti hybridním hrozbám tak dojde k ukotvení stejných opatření v boji proti kybernetickému terorismu, jako to bylo po roce 2001 při boji proti islámskému terorismu.

Z toho boje vzešly biometrické pasy s otisky prstů (v některých zemích jako je Čína dokonce s otisky všech 10 prstů) od všech obyvatel většiny zemí světa, takže ve jménu boje proti teroristům z 11. září 2001 se podařilo globalistům bez jediného slova odporu obyvatelstva shromáždit otisky prstů od všech obyvatel, kteří mají cestovní pas. Covidová hysterie se stane záminkou na trvalou kontrolu a sledování obyvatelstva pomocí covidových pasů v mobilech, v náramcích, později v čipech. A kybernetické útoky se stanou záminkou pro ustanovení totální kontroly nad tím, kdo z lidí má přístup k internetu.

Globalisté po Covidu představí novou virovou hrozbu, místo biologické to bude hrozba kybernetická

Dnes (ještě stále, už ne nadlouho) není možné odříznout od internetu toho či onoho člověka, že píše své svobodné názory na servery. Ale po ustanovení Total Control v závislosti na opatřeních proti kybernetickým hrozbám bude naprosto legálně odstaven od internetu. Globalisté prostě chtějí mezi kybernetické zločince a lidi se svobodou názoru a vyjadřování na internetu položit rovnítko. A jaké jsou podrobnosti okolo tohoto cvičení? Shrneme si základní dostupná fakta.

 

Světové ekonomické fórum a jeho simulace kybernetického útoku

 

Světové ekonomické fórum (WEF) pořádá 9. července cvičení “kybernetického útoku”, aby se připravilo na “potenciální kybernetickou pandemii”, která bude podle zakladatele Klause Schwaba horší než současná krize. Bude “Kybernetický polygon 2021” při simulaci reakce na pandemii stejně prorocký jako “Event 201”? Digitalizace se zrychluje všude. Všude kolem nás vznikají nové digitální systémy, které vytvářejí nepozorované vazby napříč službami a dodavatelskými řetězci.

Světové ekonomické fórum (WEF) pořádá toto cvičení, protože se skupina WEF připravuje na to, co popisuje jako “potenciál kybernetické pandemie”. Toto simulované cvičení se uskutečňuje na každoroční digitální akci WEF “Cyber Polygon”. Cyber Polygon je přitom kombinací největšího technického školení pro firemní týmy na světě a online konference, které se účastní vysocí představitelé mezinárodních organizací a předních korporací. Školení se každoročně účastní široká škála globálních podniků a vládních struktur, zatímco živý přenos shromažďuje miliony diváků z celého světa.

 

Letos (2021) se akce vzhledem k nejistotě ve světě nese v trochu vážnějším tónu. Cyber Polygon 2021 bude simulovat fiktivní kybernetický útok, jehož účastníci z desítek zemí budou v reálném čase reagovat na “cílený útok na dodavatelský řetězec podnikového ekosystému“. To je ale náhoda. Americká Kaseya je právě terčem útoku, ale není to cvičení, je to doopravdy! Podle WEF byl COVID-19 znám jako “očekávané riziko“ a stejně tak je tomu i u jeho digitálního ekvivalentu.

 

“Kybernetický útok s charakteristikami podobnými COVID by se šířil rychleji a dále než jakýkoli biologický virus. Jeho reprodukční rychlost by byla asi desetkrát vyšší než ta, kterou jsme zažili u koronaviru.”  Klaus Schwab

 

A co víc:

“Je důležité využít krizi způsobenou virem COVID-19 jako včasnou příležitost k zamyšlení nad poučením, které si komunita v oblasti kybernetické bezpečnosti vzala, a zlepšit naši nepřipravenost na potenciální kybernetickou pandemii.”

Akce poučí účastníky (https://www.sberbank.com/news-and-media/press-releases/article?newsID=a05b1950-213f-404e-a4c2-a39fbb41a879&blockID=7®ionID=77&lang=en&type=NEWS) o vývoji bezpečných ekosystémů prostřednictvím simulace kybernetického útoku na dodavatelský řetězec podobného nedávnému hackerskému útoku na společnost SolarWinds (https://www.thelastamericanvagabond.com/another-mega-group-spy-scandal-samanage-sabotage-and-the-solarwinds-hack/). Ten by sloužil k posouzení kybernetické odolnosti účastníků. Obvyklí podezřelí se opět vracejí se svými “simulovanými” konferencemi.

 

Konec svobodného internetu v důsledku kybernetických hrozeb, na internet budou moci jen prověření, registrovaní a sledovaní uživatelé

 

Co by tento typ kroku mohl znamenat vzhledem k jejich dosavadním výsledkům v oblasti “předpovídání” světových událostí? Narušení digitálních systémů by nepochybně mohlo způsobit problémy celému světu. Na to, abychom přesně pochopili, z jakých souvislostí tento kybernetický útok vychází nebo jaké by mohly být potenciální “očekávané” výsledky, si budeme muset počkat do začátku fóra, ale můžeme učinit určité předpoklady. Samozřejmě hovoříme o rozpadu potravinových systémů v důsledku omezení COVID-19 (viz Rockefellerovo fórum o budoucím resetu) a také o konceptech obsažených ve (zpožděném) fóru o Velkém resetu (https://tottnews.com/2020/08/02/wef-the-great-reset-2021/).

 

obr.: Vint Cerf

 

Zdá se však, že zatímco se jedná o konkrétní systémy, které mohou být zahrnuty do masivního kybernetického útoku na ekosystémy – potraviny a ekonomiku, toto fórum se bude zabývat širší problematikou digitálního světa. Naváže tak na summit 2020, na němž se zdůvodňovalo, proč je vlastně nutné mít digitální identity, aby se zabránilo kybernetické pandemii. Problém, reakce, řešení. Další učebnicová hra. Jde o to, že část “reakce” obvykle zahrnuje něco, co se skutečně děje. Vzpomeňte si na 11. září, koronavirus a další. Digitální identity jsou následkem.

Na letošním fóru se bude diskutovat o samotném kybernetickém útoku, což je problém, který vznikne. Pokud tomu tak je, jak by tedy mohl tento typ problému vypadat v propojeném, digitálním světě? V roce 2015 vyvolal jeden z “otců internetu” Vint Cerf rozruch (https://www.bbc.com/news/science-environment-31450389), když vyjádřil obavy, že by dnešní digitální svět mohl být navždy ztracen. Pokud bude technologie i nadále předbíhat taktiky ochrany nebo zabezpečení, mohlo by dojít k narušení současnosti a budoucí občané by mohli být odříznuti od digitálního světa – ponořeni do digitálního věku temna. “Mám z toho velké obavy,” řekl BBC Cerf, v současnosti hlavní internetový evangelista ve společnosti Google – neboli The Ministry of Alphabet.

 

Globalisté přinesou po roce 2000 celkem tři morové rány. Biometrické pasy na pre-crime evidenci, covidové pasy na kontrolu pohybu a internetové pasy na kontrolu mluvení a výroků

 

Neexistuje žádná záruka, že počítače příštího století (pokud vůbec budou existovat) budou podporovat dnešní hardware a software. Nebo že technologie nebudou náhle vystaveny zneužití nebo masivním zranitelnostem. Již nyní jsme neustále svědky hackerských útoků a selhání systémů v malém měřítku. Pro člověka, který “zapnul internet”, je tato hrozba znepokojující. Mohlo by se jednat o takový rozsah, na který WEF odkazuje? S tím, jak se svět stále více digitalizuje a vše se přesouvá na internet - od registrů vlastnictví půdy po bankovnictví a další, fyzická reprezentace stále mizí.

obr.: Biometrický pas s otisky a sledovací covidový pas, toto je již realitou. Zbývá už jen internetový pas na kontrolu lidí na internetu

 

Kdo by neřekl, že to všechno bylo takto navrženo, aby se v budoucnu nemohla objevit historie? To vše při současném ponoření současného světa do života podobného těm, které byly popsány v obdobích “doby temna”. Kybernetický útok, který naruší světové systémy, by něco takového rozhodně mohl způsobit. Každopádně skutečnost, že se WEF nyní věnuje tomuto důležitému tématu, by měla vyvolat varování, vzhledem k jejich dosavadní historii “simulací” událostí, které se brzy poté uskuteční.

 

Simulace před vypuknutím Covidu a nyní simulace před vypuknutím globálního kyber-útoku

 

Světové ekonomické fórum a Nadace Billa a Melindy Gatesových uspořádaly 18. října 2019 právě zmíněnou akci Event 201 (https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/), která byla na webových stránkách skupiny popsána jako “pandemické cvičení na vysoké úrovni”. Toto “cvičení” ilustrovalo oblasti, v nichž bude během reakce na závažnou pandemii nutné partnerství veřejného a soukromého sektoru, aby se snížily rozsáhlé hospodářské a společenské důsledky.

obr.: Melinda a Bill Gates

 

Závažná pandemie, která se stane ‘Událostí 201’ (a ona se skutečně stala! - pozn. webu), by vyžadovala spolehlivou spolupráci několika průmyslových odvětví, vlád jednotlivých zemí a klíčových mezinárodních institucí. Skupina tvrdí (https://www.centerforhealthsecurity.org/news/center-news/2020/2020-01-24-Statement-of-Clarification-Event201.html), že koronavirus “nepředpověděla”, přestože modelovala svou pandemii pod stejným názvem. Při zkoumání jejich dokumentů (https://www.researchgate.net/publication/340236453_The_Event_201) se však začínají objevovat nápadné podobnosti: “Událost 201 simulovala propuknutí nového zoonotického koronaviru přenášeného z netopýrů na prasata a z lidí, který se nakonec stane účinně přenosným z člověka na člověka a povede k závažné pandemii. Patogen byl do značné míry modelován podle SARS, ale je více přenosný v komunitním prostředí lidmi s mírnými příznaky. Neexistuje možnost, že by v prvním roce byla k dispozici vakcína.“

 

Autogenocida bílé civilizace je v plném proudu, zástupy lumíků vesele vykračujících k propasti

 

Zamysleme se: “Skutečný” koronavirus prý začal přes netopýra na trhu s masem, přenesl se na člověka a vykazuje mírné příznaky. "Vakcínu" (kterou už měli dávno nachystánu) mocní pustili do světa také až za dvanáct měsíců. (Co na tom, že toto není ve skutečnosti v souvislosti s vývojem jakékoli vakcíny (skutečné vakcíny) možné!) To ale přesně takto předpovídalo cvičení Event 201. A teď se podívejte na svět. Mohl by mít kybernetický polygon stejné “prorocké” výsledky? To je v podstatě už dopředu úplně špatná otázka. Nejde o proroctví, ale o propagaci programovaného plánování globalistů na eliminaci bílé civilizace.

Bílý muž se musí přestat množit, představuje hrozbu pro Dům Sion. Z bílého muže je potřeba chemicky, geneticky a sociálně udělat neplodného a bezpohlavního devianta, který bude nenávidět vlastní pohlaví, vlastní bílou rasu, vlastní bílé rodiče, vlastní stát, jeho hranice a národ, jeho historii, bude nenávidět své osvoboditele, své spasitele, bude strhávat pomníky zakladatelů státnosti a osvoboditelů od nacismu...

obr.: Sundaná socha maršála Koněva nás bude brzy hodně mrzet. Je tím samým procesem likvidace národa jako probíhá v USA, kde bílá zdegenerovaná mládež Sórošovy Antify strhává sochy amerických velitelů, vojevůdců a zakladatelů republiky

A bílá žena se stane otrokyní černého nebo tmavého muže a bude mu rodit mulaty, budoucí obyvatele Evropy. To je konečné řešení bílé otázky. Můžete v podstatě v této chvíli podniknout už jen jednu ze dvou věcí: Buď vezmete ochranu své rodiny do svých rukou, anebo vezmete nohy na ramena a emigrujete. Nic jiného v této situaci už nepřipadá v úvahu. Stačí se podívat okolo sebe a nepoznáte lidi, které jste znali. Covid je změnil. A změní je i vakcíny. Změní je covidové a brzy i internetové pasy.

 

Buď z vás udělají virového teroristu, pokud odmítnete vakcínu, anebo kybernetického teroristu, pokud o svém odporu proti vakcíně budete svobodně a nehorázně psát na internetu. (Co třeba: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/obvinili-lekarku-sirila-lzi-o-ockovani-40366757#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=bFKAJ3jEaZQ-202107211121&dop_id=40366757&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz)

Vaše otisky prstů už mají, pohyb vám omezili covidem, a teď ještě vás potřebují umlčet na internetu! Tato "konspirace" se opět stane realitou. První krok již přišel od Billa Gatese a jeho Microsoftu, nové Windows 11 budou od roku 2023 povinně vyžadovat počítač s webovou kamerou (https://cdr.cz/clanek/uzivatele-windows-11-budou-od-roku-2023-muset-vlastnit-zarizeni-s-webkamerou). Hádejte, proč a k čemu bude tato kamera tak vyžadována při vašem usednutí ke klávesnici. Bude velmi brzy vyžadována k ověření obličeje uživatele, že má od orgánů a úřadů oprávnění přistupovat na internet.

-VK-

Šéfredaktor AE News

zdroj: aeronet.cz. Děkujeme aeronetu za zpracovávání a šíření klíčových informací pro lidstvo.