Vrchní sestra fakultní nemocnice ve slovinské Lublani rezignovala v přímém přenosu na svou pozici se slovy, že už se nebude podílet na krytí spiknutí. Ve Slovinsku probíhá očkování celkem třemi skupinami lahviček s vakcínami, které lze odlišit podle sériové imatrikulace!

Číslo 1 označuje placebo a je určeno pro politiky, herce, novináře, a vybrané příjemce. Číslo 2 označuje lahvičky s ostrou vakcínou pro plebs. A lahvičky s číslem 3 obsahují údajně experimentální odnož RNA vakcíny na bázi onkologického ONC genu! Lékař vysvětlil, o co by mohlo jít. Vrchní sestra rezignovala poté, co byla svědkem očkovací selekce podle těchto skupin!

 

listopad 2021

 

V Německu, ale i v Evropě a v USA je diskutováno video a informace z vystoupení vrchní zdravotní sestry z fakultní nemocnice v Lublani, která odhalila, že minimálně ve Slovinsku probíhá očkování pomocí tří skupin vakcinačních lahviček, které se liší imatrikulačním sériovým číslem na výrobním a očkovacím štítku. A každá skupina má jiné látkové složení.

 

 

Na konci videa je střih na jednání dolní komory britského parlamentu, kde bývalý britský ministr školství a dnešní poslanec Nadhim Zahawi hovoří o tom, že ve Velké Británii se dobrovolníci účastní klinické studie nové vakcíny Novax, z nichž velká část bude očkována placebo látkami. Sami účastníci o tom nebudou vědět a jejich covidové vakcinační pasy je budou i přesto uznávat jako plně očkované. A to prý představuje hrozbu. Tento výrok britského poslance je nejvýbušnějším potvrzením slov slovinské vrchní sestry, že toto se opravdu děje.

 

"... Ale pokud jde o Spojené království, budou považováni za plně očkované, ať už vakcínu dostali, nebo ne..."

 

První dvojčíslí nebo trojčíslí za alfabetickými znaky na lahvičkách vakcín totiž podle jejích informací odlišuje celkem 3 skupiny látek. Na internetu je dosud k dispozici jen velice krátký úsek přeložený do angličtiny, který jsem pro vás přeložil do češtiny ve videu výše, zbytek tiskové konference je stále dostupný na Rumble (https://rumble.com/vppal8-there-has-been-a-major-scandal-in-slovenia-and-everyone-is-talking-about-va.html) jen ve slovinštině. Sociální sítě Big Tech začaly video s anglickým překladem zběsile a freneticky mazat naprosto ze všech zdrojů. Podle reakcí Google, Facebooku nebo Redditu a podle naprostého ticha na mainstreamu se dá usuzovat, že jde o skandál a mainstream teď přemýšlí, jaký přijmout damage control.

 

Vrchní sestra třískla dveřmi za kariérou vrchní sestry a odhalila děsivé tajemství o třech skupinách očkovacích lahviček

 

Mnozí z nás takovou situaci již dlouho tušili, ale případ zdravotní sestry ve Slovinsku je něco jiného. Podle dostupných informací již před více jak dvěma měsíci dala vrchní sestra Univerzitního zdravotnického centra v Lublani, která řídí očkování na klinice, výpověď, předstoupila před televizní kamery a vyndala lahvičky s vakcínami.

Shromážděným novinářům ukázala kódy na lahvičkách, přičemž každá z nich měla v kódu číslo 1, 2 nebo 3, a pak vysvětlila význam těchto čísel:

  • Číslo 1 je placebo, fyziologický roztok.
  • Číslo 2 je "klasická mRNA “vakcína”.
  • Číslo 3 je látka s RNA obsahující gen ONC, příbuzný adenoviru, který mimo jiné přispívá ke vzniku rakoviny.

O těch, kteří dostanou injekci z lahvičky, jejíž kód končí číslem 3, říká, že lidé, kteří je dostali, budou mít do 2 let rakovinu měkkých tkání. Kde získala tuto informaci, to nesdělila. Řekla, že byla osobně svědkem očkování všech politiků a potentátů, a že všichni dostali přípravek s číslem 1. Média mainstreamu ve Slovinsku dostala pokyn, aby tento příběh absolutně pohřbila, a právě teď probíhají zuřivé snahy o zadržení této informace na celém internetu. Jelikož Big Tech maže naprosto všechny zdroje, je těžké získat jakékoliv bližší informace. Vrchní sestra se podle našeho zjištění jmenuje Vera Kanalec a opravdu v minulosti pracovala na zmíněné pozici vrchní sestry v univerzitním zdravotním centru v Lublani.

 

Záhada roušek na tvářích očkovaných politiků, poslanců a senátorů

 

Informaci v anglofonních médiích jako první uveřejnil Hal Turner, ovšem bez jakýchkoliv detailů, kromě mylné informace, že video pochází z minulé soboty. Podle chorvatského serveru Crodex se video pohybuje na slovinských a chorvatských sítích už asi dva měsíce, ale mainstream dosud o této ženě nepublikoval a dokonce nedementoval ani slovo. To samo o sobě napovídá, nakolik zásadní je toto svědectví.

Big Tech už od rána maže a maže zmíněné video s anglickými titulky, potom je tedy jasné, že by opravdu mohlo jít o největší důkaz spiknutí farmaceutických společností, vlád, médií, bank, kapitánů průmyslu a nadnárodních globalistických struktur řízení.

O tom, že politici jsou očkováni placeby, se spekuluje už velmi dlouho. Když byl Andrej Babiš letos na počátku roku v Izraeli, nebyl vpuštěn na návštěvu židovského muzea v Jeruzalémě, musel zůstat venku. Informaci přinesla izraelská média. Do muzea mohly totiž jen očkované osoby.

Obr.: Identifikační dvojčíslí na příkladu certifikátu ukazuje, že dotyčná osoba dostala placebo, kód 01

 

Andrej Babiš ale byl v té době už očkovaný, viděl to o několik týdnů předtím celý národ v televizním přenosu...

Ono číselné odlišování ale nelze aplikovat univerzálně na všechny země. Sériová čísla vakcín se liší země od země, výrobci používají různá imatrikulační značení lahviček pro jednotlivé země EU, takže návod slovinské zdravotní sestry na rozeznávání tří skupin lahviček a očkovacích látek nemusí platit na očkovací lahvičky v ČR nebo na Slovensku.

 

Další záhada nulových úmrtí činných politiků na Covid-19, zato hromadná úmrtí herců, zpěváků, sportovců, fotbalistů, umělců, důchodců

 

Jak si můžeme všimnout, všichni "papaláši" a potentáti po očkování nosí nepřetržitě roušky, jako kdyby očkovaní nebyli. Roušky mnozí z nich nesundávají ani doma, pomalu to vypadá jako nějaká forma duševní poruchy, protože nošení roušek mělo být dočasné, jak tvrdil Roman Prymula i Andrej Babiš na jaře minulého roku, že je to jenom dočasné opatření, dokud lidé nebudou naočkovaní a potom už roušky nebudou muset nosit. Jaká je dnes realita, to snad není potřeba připomínat.

A nyní se zamyslete. Viděli jste za poslední rok, kdy se očkuje, že by zemřeli aktivně činní politici? Ne, nezemřeli. Zato ale zemřelo mnoho umělců, herců, zpěváků, sportovců, většina buď na srdeční zástavu, na mozkovou mrtvici, anebo na zápal plic. Ale ani jeden aktivní politik, poslanec.  Vakcíny tzv. nesednou jen lidem mimo vysokou politiku. A to by potom dávalo smysl, že se lahvičky dělí na tři skupiny. A právě ta třetí skupina je nejděsivější.

 

Pokud je pravda, co tvrdí slovinská sestra, že lahvičky s kódem 03 obsahují RNA šroubovici s geneticky naroubovaným ONC genem, který startuje onkologické bujení po překódování proteinové báze adenoviru, potom by to znamenalo, že farmaceutické firmy testují na lidech onkologické geny s cílem posílení imunitní odezvy vakcín, což je nejděsivější praktika, která je mezi lékaři považována za vysoce nebezpečnou.

Myšlenka je přitom velice stará a pochází již ze 30. let minulého století, experimentoval s ní už Dr. Joseph Mengele, a to na vězních v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau. Podle našeho kolegy lékaře to funguje takto: Onkologický gen ve vakcíně má za úkol nastartovat nezhoubný (benigní) nádor. Jakmile k tomu dojde, lidské tělo spustí poplach, vyburcuje imunitu k maximální odezvě a začne na onkogen útočit.

 

Odhalila vrchní sestra z Lublani utajené neetické testování vakcín na bázi ONC genů?

 

Spolu s onkogenem ale imunitní systém napadne části adenovirové struktury, která obsahuje spike proteiny, na které si tělo má vybudovat zamýšlenou imunitu. Vnášení benigních onkogenů vakcínami do těla je vysoce riskantní, protože benigní onkogeny se mohou časem proměnit na maligní, tedy zhoubné, upozorňuje lékař. Nejlepším příkladem tohoto přerodu je rakovina tlustého střeva, která začíná v první fázi rovněž neškodnými, tedy benigními polypy. Když se odstraní chirurgicky, člověk se zbaví krvácení ze stolice a žije spokojeně dál. Pokud se ale polypy neodstraní, časem se mohou přeměnit do maligních struktur, které jsou vysoce zhoubné a agresivní.

Obr.: Ukázka sériového čísla Moderny, trojčíslí 003. Podle vrchní sestry z Lublani by mělo jít o 3. skupinu s ONC genem

Dodnes není přitom jasné, proč se u některých lidí polypy přeměňují na zhoubné, a u někoho nikoliv. Jinými slovy, experimentování s ONC geny a RNA bází adenovirů je vysoce riskantní. A pokud zdravotní sestra z Lublaně mluví pravdu a někteří lidé dostávají třetí skupinu lahviček s touto ONC variantou RNA, potom se jedná o zločin v rozporu s Norimberským kodexem lékařské etiky. A když si navíc vzpomenete, že Andrej Babiš letos v červnu, uprostřed zuřící covidové hysterie, zničehonic vyzval (https://zpravy.aktualne.cz/domaci/babis-chce-onkologicke-centrum-za-7-miliard-ucelove-kritizuj/r~8a26caacccf011eba7d80cc47ab5f122/) k vybudování mohutného národního onkologického centra na léčbu rakoviny za 7 miliard korun, jako kdyby snad v blízké budoucnosti čekal nějakou onkologickou pandemii, nahrává to myšlence, že "tady něco nehraje".

 

web: Třebaže chybí další a bližší informace, které by blíže potvrzovaly a vysvětlovaly slova slovinské zdravotnice, je nutno se nad tímto vším pozastavit. Většina těch, kteří pravdu znají, nejsou tak odvážní, aby dali v šanc svou kariéru, svou práci a svůj holý život. Proto chybí a budou vždy chybět další svědkové, kteří by se mohli podílet na záchraně alespoň těch, kteří se zachránit ještě dají. Čím méně svědectví máme, tím více je zapotřebí vyciťovat pravdu a pátrat dále. Nic více, žádou větší pomoc v této fázi hry mocných s našimi životy nečekejme.

 

Každopádně to vypadá, jako kdybychom čelili experimentu, kdy třetina lahviček je placebo, třetina jsou mRNA vakcíny s bázemi grafenu, které podivně reagují na vysoké GHz frekvence a 5G sítě, a třetí skupinou jsou vakcíny s bázemi onkologického ONC genu na šroubovici RNA adenoviru.

 

Vzhledem k nedostatku dalších informací bereme informace vrchní sestry sice jako alarmující, ale dosud nepodložené dalšími svědectvími. Všichni lidé by si však měli uvědomit, že bez ohledu na to, jestli jsou vakcíny rozděleny, jsou hrůzným experimentálním nástrojem a biologickou zbraní. A i ten, kdo chce věřit, že vakcína je opravdu vakcína, měl by brát na zřetel, že vakcíny nikdy neprošly řádnými klinickými studiemi, které obvykle probíhají pět až deset let. A pokud vám jakýkoliv lékař řekne, že se máte jít naočkovat, měl by se vzdát titulu MUDr. a odejít tam, kde nebude zabíjet lidi - alespoň ne takto přímo.

 

(Zdroj: aeronet.cz, drobné stylistické úpravy a zkrácení - web)