Peníze ztraceny - nic není ztraceno.

 Čest ztracena - mnoho ztraceno.

Odvaha ztracena - všechno ztraceno.

KVĚTEN 2024

 

Problém vědy na planetě Zemi (Cosmic agency)

 

-----------------------------------

Aktualizace důležitosti:

 

Více než miliarda lidí hladoví i přesto, že na Zemi JE dostatek jídla pro všechny.

Proč ve 21. století pomáhat hladovějícím a žíznícím? Nic na nich nevyděláš. Jsme jako mor, likvidující Zemi, trhající na kusy prostředí, které nás živí. Všechno rozlišujeme dle prodejnosti, jako objekty vlastnictví. Ropovody a plynovody? Kamkoli si přejeme. Není problém natáhnout pod oceány, skrz celou planetu. Voda do zemí, kde stále chybí? Vyloučeno. Není jak. Není proč. Nic na tom nevyděláš.

  

-----------------------------------

Kdykoli začneme realitu vyhodnocovat z pozice myšlení, ztrácíme schopnost rozlišit, co je abstraktní a co skutečné. Mezi nás a realitu se postaví myšlenky a obehrávají nás.

Život nás z našeho falešného snu o “sobě” neprobouzí pouze slovy, uměním či přírodní nádherou, nýbrž používá také tělesnou nepohodu, jejíž pomocí nás informuje, že vzdorujeme realitě přítomného okamžiku.


 

Náš přirozený stav je stavem “bez myšlenek”, kdy inteligentní vědomí řídí život bez námahy a přemýšlení používá pouze v určitých chvilkách, po nichž se zase vrací k čistému vědomí přítomného okamžiku. Tento stav již existuje a pouze čeká, kdy si jej díky svému duchovnímu vývoji uvědomíme. 

 

------------------------------------

Usilovat dnes o mír a o denacifikaci evropské společnosti vám vynese odsouzení a podmínku, jak se o tom právě přesvědčila Nella Lisková, honorární konzulka Doněcké lidové republiky. 

LIDÉ, PROBUĎTE SE.

Informujte se na:

https://www.youtube.com/watch?v=D71jqG-jcfc

------------------------------------

Osvobození zemí Evropy vojsky Rudé armády je nově vykreslováno jako okupace Evropy namísto jejího osvobození. V Česku vládní a již nelegitimní junta Petra Fialy na pietních místech Rudé armády vyvěšuje namísto sovětské a ruské vlajky žlutomodrou vlajku Ukrajiny, jejíž junta páchá terorismus v ruských pohraničních městech za použití českých zbraní...

Česká veřejnoprávní média mluví o Dni vítězství jako o “osvobození” národa, ale už neříkají kým byl národ osvobozen, protože by musela říct, že Rudou armádou Sovětského svazu. A tak se česká propagandistická mašina zaměřuje pouze na oslavy v Plzni a v Chebu, kde se naplno říká, že tyto regiony západních Čech osvobodili Američané. Zbytek státu přechází osvobození mlčením, protože by se musela říct nepohodlná pravda.

 

Konceptuální vodopád je spuštěn naplno. Dochází nejen k procesům revanšismu a s ním nedílně spojeného revizionismu vyznačujícího se usilovnou snahou o přepisování učebnic a historie. V celé Evropě byl totiž v rámci konceptuální perestrojky v zemích kolektivního Západu zahájen i proces renacifikace západních zemí, kdy cílem je obnova nacistického řízení ukotveného ve společnosti zezdola, tedy z ideově a pomocí médií renacifikovaného lidu, a současné ukotvení fašismu v nejvyšších strukturách řízení a politiky tzv. západních elit.

 

Usilovat dnes o mír a o denacifikaci evropské společnosti vám vynese odsouzení a podmínku, jak se o tom právě přesvědčila Nella Lisková, honorární konzulka Doněcké lidové republiky. Když ale někdo v roli starosty městské části Řeporyje vyzývá k podřezávání Čechů a jejich dětí, tak se nic neděje a státní zastupitelství je v klidu. Jinými slovy, válka je mír a mír je válka. Je to nástup neonacismu nejen v ČR s veškerou silou. Nejsi s námi proti Rusku? Tak jsi nepřítel a staneš se terčem útoků! Z počátku jen verbálních, ale později… je to jen otázka času. 

(výtah článku z aeronet.news, článek čtěte na:

https://aeronet.news/projev-vladimira-putina-na-rudem-namesti-k-79-vyroci-vitezstvi-sovetskeho-svazu-ve-velke-vlastenecke-valce-byl-nejen-o-minulosti-ale-hlavne-o-soucasnosti/)

LIDÉ, ČASU UBÝVÁ. ŠIŘTE PRAVDU, NEŽ NEZBYDE NIKDO, KDO BY JI ZNAL. JDE JEN O BUDOUCNOST. POKUD O NI JEŠTĚ STOJÍTE.

https://aeronet.news/projev-vladimira-putina-na-rudem-namesti-k-79-vyroci-vitezstvi-sovetskeho-svazu-ve-velke-vlastenecke-valce-byl-nejen-o-minulosti-ale-hlavne-o-soucasnosti/

--------------------------------------------------

 

Co nezvládl Hitler a jeho vojska, o to se teď snaží NATO a kolektivní Západ

Informujte se na: https://aeronet.news/litva-se-stala-prvni-zemi-nato-jejiz-parlament-prave-odsouhlasil-vyslani-vojsk-na-ukrajinu-pro-list-financial-times-to-uvedla-litevska-premierka-a-ceka-se-uz-jen-na-oficialni-pozvanku/

------------------------------------------------

 

Skutečný mír není ani událost, ani myšlenka či emoce. Je to neustálá hluboká vlastnost toho, čím jsme.

Více zde: https://www.vsechno-je-jinak.eu/vnitrni-klid-nas-domov/2-klicem-je-uvedomeni/

Egoistické mysli je úplně jedno, čemu věříme, stačí jí, když se naše pozornost nechá pohlcovat myšlením.

...Dostáváme podvědomý strach, že pokud o sobě přestaneme přemýšlet, přestaneme také existovat, a proto se naše pozornost upíná k obsahu mysli.

Vnitřní klid: III. Existence hlubší reality

 

Skutečný mír není ani událost, ani myšlenka či emoce. Je to neustálá hluboká vlastnost toho, čím jsme.

Vnitřní klid: II. Klíčem je uvědomění

-------------------------------

 

PORUCHY V MATRIXU. NÁBOŽENSTVÍ NEBO SPIRITUALITA? JE ČAS.

 

-------------------------------

 

"Petr Fiala se vrátil z centrály CIA s notami na přímé obvinění Ruska z hybridního válečného aktu ve Vrběticích v roce 2014! Obvinění má vytvořit veřejné “Casus Belli” pro vojenskou účast Armády ČR na zvažované operaci Evropské unie a NATO na Ukrajině, o které hovoří Emmanuel Macron! A dozvěděli jsme se jako první v ČR, jak to prý bylo doopravdy v roce 2014 s Vrběticemi!"

klíčový článek čtěte na:

https://aeronet.news/petr-fiala-se-vratil-z-centraly-cia-s-notami-na-prime-obvineni-ruska-z-hybridniho-valecneho-aktu-ve-vrbeticich-v-roce-2014-obvineni-ma-vytvorit-verejne-casus-belli-pro-vojenskou-ucast-armady-cr/

a šiřte pravdu dále!

----------------------------------

Sionistický Izrael vesele pokračuje v páchání otřesné genocidy po vzoru jednotek SS a Wehrmachtu a světové společenství mlčí a přihlíží!

...Jakmile byla čtvrť demobilizována od Palestinců, tak nastoupili pyrotechnici, kteří odpálili stojící budovy, které odolaly bombám z letadel, a hned po pyrotechnicích nastoupily čety buldozerů. Cílem je samozřejmě zabavení pozemků v Gaze, na kterých vyrostou izraelské osady a turistické resorty na pobřeží u moře. A co s Palestinci? No přece ti se vyženou do světa a přerozdělí se do ostatních států. Jako první se nabídly USA, jak jinak, že?"

NENÍ DOVOLENO ZASÁHNOUT, NENÍ DOVOLENO KRITIZOVAT VYVOLENÝ NÁROD, NENÍ DOVOLENO ZASTAVIT VRAŽDĚNÍ! NENÍ DOVOLENO ZNÁT A MLUVIT PRAVDU.

NENÍ DOVOLENO NARUŠIT VAŠI NEVĚDOMOST, LOUTKOLIDÉ!

Slyšte na Svobodném vysílači a pracujte se svojí nevědomostí!

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-329:5

----------------------------------

 

"Soud v Haagu chce vydat zatykač na Benjamina Netanyahua za plán na genocidu a vysídlení Palestinců z Gazy! A ten plán byl právě spuštěn, protože na americkou CBS unikly informace, že USA přijmou první vyhnané Palestince z Gazy! Už se tam nikdy nevrátí! První záběry komisařů OSN zachycují se zemí srovnanou Gazu a Izrael tam chystá výstavbu svých židovských osad!"

 

Klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/soud-v-haagu-chce-vydat-zatykac-na-benjamina-netanyahua-za-plan-na-genocidu-a-vysidleni-palestincu-z-gazy-a-ten-plan-byl-prave-spusten-protoze-na-americkou-cbs-unikly-informace-ze-usa-prijmou/

a šiřte pravdu dále!

 

Další informace k těmto událostem slyšte na SVOBODNÉM VYSÍLAČI!

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-329:5

(Každý pátek od 19:30 hodin pan VK, šéfredaktor serveru aeronet.news, komentuje aktuální dění)

 

duben 2024

Lidé, 

NAPROSTO VŠE, co se v každém okamžiku na naší Zemi děje, tedy vše, co lidé vytvářejí, má jednu jedinou PŘÍČINU.

NEPOCHOPENÍ DUCHOVNÍCH ZÁKONŮ STVOŘITELE A JEJICH PORUŠOVÁNÍ.

POUZE DUCHOVNÍ PROBUZENÍ LIDSTVA ZACHRÁNÍ TENTO SVĚT.

 

----------------------------------------------

 

Pozvánka Domů

 

Klid prožíváme jedině my. Není to nic, co by s námi prováděl někdo jiný. Avšak dokonce i tento přístup nás může od skutečného klidu nakonec odvést, zvláště když získáme dojem, že klid je cosi, na čem "musíme pracovat"...

VNITŘNÍ KLID - I. Kde mám klid hledat?

 

---------------------------------------------------------------------

 

DĚKUJEME TI, STVOŘITELI NÁŠ MILOVANÝ! 

DĚKUJEME, ŽE JSI NÁS POSÍLIL NA NAŠÍ CESTĚ K POZNÁNÍ TOHO, KÝM OPRAVDU JSME!

Volby na Slovensku nebyly jen o Slovensku, dalece přesahovaly do globálních procesů řízení v Evropě. Ten řev z Bruselu a rovněž z Londýna po skončení voleb na Slovensku to jen a pouze potvrzuje.

SLOVÁCI SE ROZHODLI PŘIDAT NA STRANU MÍRU.

 

 Vzkaz pro všechny do války bijící Čechy: ČEŠI, STYĎTE SE ZA SVOU NEVĚDOMOST, ZA SVŮJ NEZÁJEM POZNAT PRAVDU, ZA SVŮJ NEZÁJEM O ŽIVOTY VLASTNÍCH DĚTÍ. 

A AŽ SKONČÍTE, AŽ PROZŘETE, CO JSTE ZPŮSOBILI A KAM VAŠE VOLBY DÁLE SMĚŘUJÍ, ZAČNĚTE ZNOVU.

ZNOVU A LÉPE.

KOLIK ŠANCÍ JEŠTĚ CHCETE? DONEKONEČNA TENTO SVĚT UDRŽET NEJDE, NEZAPOMEŇTE...

 

"Ať Pánbůh ochraňuje Slovensko! Triumfální vítězství Petera Pellegriniho na Slovensku spustilo operaci Russiagate! Zatímco Pellegrini mluvil o Bohu a proti válce, tak Ivan Korčok obvinil Pellegriniho kampaň z nejasného financování, kdy peníze na kampaň prý chodily z ciziny. A pronesl i výhrůžku – Toto vám nezapomenu!"

Triumfální vítězství protiválečného kandidáta je skvělou zprávou pro mír v celé Evropě!

Za vypuknutí války na Ukrajině nese zodpovědnost Berlín a Brusel, který vědomě podporoval Kyjev v neplnění Minských protokolů

Slováci zachránili nejen Čechy, ale i celou Evropu před procesem vedoucím k destrukci úlohy národních států v Evropské unii

 

Klíčové informace čtěte, lidé toužící poznat pravdu, na:

https://aeronet.news/at-panbuh-ochranuje-slovensko-triumfalni-vitezstvi-petera-pellegriniho-na-slovensku-spustilo-operaci-russiagate-zatimco-pellegrini-mluvil-o-bohu-a-proti-valce-tak-ivan-korcok-obvinil-pellegriniho/

 

 

----------------------------------

 

S každým měsícem jsme blíže k vysněné válce. Tažení prohnilého a chorého západu na východ - na Rusko - nikdy neskončí. Skončí, ale s ním skončí všechny životy. Zcela přirozený následek našich činů a voleb. Svět směřuje ke konci životů všech, kteří si to svou nevědomostí sami volí.

Jen díky Rusku stále dýcháme. Celá satanisty prohnilá a nacifikovaná Evropa a celé šílené USA skomírající pod tíhou rostoucího nádoru vlastní odvěké nenávisti a válečných a teroristických zločinů páchaných po staletí po celém světě - i tito všichni stále ještě dýchají JEN DÍKY RUSKU a jeho TOUZE PO MÍRU A OCHRANĚ CELÉ PLANETY. ANO, JE TO SLABOST. V NEGATIVNÍM STAVU JE SLABOST CHRÁNIT ŽIVOT A BOJOVAT O NĚJ DO POSLEDNÍ CHVÍLE.

TÉTO SLABOSTI JIŽ PO STALETÍ VYUŽÍVÁ KOLEKTIVNÍ ZÁPAD PROTI RUSKU. 

VŠICHNI VÍME, ŽE JEN DÍKY RUSKU (A JEJÍM NEJVĚRNĚJŠÍM PŘÁTELŮM, NA KTERÉ ZÁPAD ROVNĚŽ PO STALETÍ ÚTOČÍ) JEŠTĚ STÁLE DÝCHÁME I MY. I MY, ZAPRODANCI SATANISTŮM ZÁPADU. 

JENŽE ŠÍLENSTVÍ POKRAČUJE RYCHLE. Evropa už evidentně dýchat nechce. Chce válku. Má ji mít.

 

"Mezinárodní skandál na bratislavském Slavíně odhalil obrysy fašizace národů v Evropě! Na pietní akt 79. výročí osvobození Bratislavy sovětskou Rudou armádou nedorazil ani jeden velvyslanec ze zemí EU! Ve stejný den, kdy ministr zahraničí Polska oznámil vytvoření “nevojenské” mise NATO na Ukrajině a na Slavíně zazněla děkovná slova ruského velvyslance! Válka v Evropě je už doslova cítit ve vzduchu!"

výtah z článku aeronetu.news ze dne 5. 4. 2024

Ve čtvrtek proběhl v Bratislavě u národního památníku na Slavíně slavnostní pietní akt k uctění památky padlých osvoboditelů z řad Rudé armády, kteří před 79 lety osvobodili slovenské hlavní město a položili při tom své životy. Na tento slavnostní akt byli pozváni všichni velvyslanci zemí Evropské unie akreditovaní na Slovensku, ale ze 26 zemí EU se nikdo nedostavil. Oznámil to premiér Robert Fico při zahájení projevu. Slovenští historici a znalci jsou zděšeni, protože až dosud pietní akty k osvobození evropských zemí od fašismu byly vnímány značně neutrálně a politici si dávali pozor, aby neurazili pietu padlých vojáků Rudé armády.

Z pietního aktu bylo doslova cítit, v jaké situaci je právě Evropa. Stojíme na prahu III. světové války, protože míra protiruské fašizace a protiruského šílenství je už tak intenzivní, že to ve čtvrtek večer vyvrcholilo na radě ministrů zahraničí v centrále NATO v Bruselu k rozhodnutí, že vznikne mise NATO na Ukrajině, tedy první krok pro vstup vojsk NATO do války s Ruskem a k počátku skutečné a ostré III. sv. války.

 

Petr Fiala znovu na CNN Prima News štval národ do války a rozbíjel česko-slovenské vztahy

Přesně v den, kdy v Bratislavě probíhal pietní akt k uctění památky těch, kteří porazili nacismus, tak mezitím v Bruselu se konala schůzka ministrů zemí NATO, kteří naplánovali vstup NATO na Ukrajinu na pomoc neonacistickému a Banderu oslavujícího režimu v Kyjevě. Je jasné, naprosto nade vše jasné, že když v Bruselu se ministři v sídle NATO dohadují o rozpoutání III. sv. války s Ruskem, že jejich velvyslanci nebudou na pietním aktu k uctění památky těch, kteří před 79 lety předky dnešních evropských i ukrajinských nacistů porazili ve II. sv. válce za cenu 27 milionů lidských životů občanů Sovětského svazu. To je naprosto logické, nacisté přeci nepůjdou na Slavín a nebudou se klanět těm, kteří je před 79 lety na hlavu porazili. A vrcholem je český premiér, který znovu štve do války a rozbíjí vztahy ČR se Slovenskem.

 

Ten symbol byl včera na Slavíně vyslán tak jasně, že ho nikdo nemohl přehlédnout. Celá EU je nacifikována do takové míry, že už se nikdo ani nenutí dodržovat dekórum a pietu, prostě teď už se naplno nechává volný průchod projevům fašismu a nacismu, nikdo už nic neskrývá. Ve chvíli, kdy NATO se rozhodlo překročit nepřekročitelnou čáru a vyslat na Ukrajinu nebojovou misi NATO, tedy instruktory, operátory radarů, pohraničníky, vojenské lazaretní lékaře a vojenské chirurgy, experty na chemickou a radiační ochranu, experty na kybernetickou ochranu, tedy všechno nebojové vojenské pozice, tak ve skutečnosti nejde o nic jiného než o testování hloubky vody jednou nohou, aby se zjistilo, jak hluboká je řeka šílenství.

 

Praha je v plánech doktríny Steel Rose vybrána jako záložní centrum velení aliance po zničení Bruselu po 1. salvě

.......

Celý článek a klíčové aktuální informace, které vám mainstream nikdy nenabídne, čtěte na:

https://aeronet.news/mezinarodni-skandal-na-bratislavskem-slavine-odhalil-obrysy-fasizace-narodu-v-evrope-na-pietni-akt-79-vyroci-osvobozeni-bratislavy-sovetskou-rudou-armadou-nedorazil-ani-jeden-velvyslanec-ze-zemi-eu/

 

 

 

Lidé! Informujte se, dokud ještě máte možnost!

Studenti a žáci, informujte ve školách, BURCUJTE SPÍCÍ a BIJTE NA POPLACH. JDE UŽ JEN O VAŠE HOLÉ ŽIVOTY!!!!!!!

 

.....................................

smyčka se utahuje

 

Generální tajemník NATO chce Ficovi a Orbánovi udělat čáru přes rozpočet a vyzval k povinnému vyzbrojování Ukrajiny členskými státy NATO ve výši 100 miliard EUR v důsledku očekávaného konce americké pomoci Kyjevu! Dobrovolnost vyzbrojování Ukrajiny ze strany zemí NATO prý už nestačí! A ruské ministerstvo zahraničí vyzvalo Kyjev k vydání teroristů, jinak bude Ukrajina čelit následkům!

 

Čtěte na:

https://aeronet.news/generalni-tajemnik-nato-chce-ficovi-a-orbanovi-udelat-caru-pres-rozpocet-a-vyzval-k-povinnemu-vyzbrojovani-ukrajiny-clenskymi-staty-nato-ve-vysi-100-miliard-eur/

 

 

Lidé, 

NAPROSTO VŠE, co se v každém okamžiku na naší Zemi děje, tedy vše, co lidé vytvářejí, má jednu jedinou PŘÍČINU.

NEPOCHOPENÍ DUCHOVNÍCH ZÁKONŮ STVOŘITELE A JEJICH PORUŠOVÁNÍ.

POUZE DUCHOVNÍ PROBUZENÍ LIDSTVA ZACHRÁNÍ TENTO SVĚT.

 

PROČ SE DĚJE VŠE TO, CO SE DĚJE?

PROČ JE SVĚT PRÁVĚ TAKOVÝ, JAKÝ JE?

PROČ SE VŠE DĚJE, JAK SE TO DĚJE?

JAKOU ÚLOHU V TOMTO POZEMSKÉM ŠÍLENSTVÍ HRAJEŠ TY, PŘÍTELI?

 VŠECHNY ODPOVĚDI DÁVNO ZNÁTE, PŘÁTELÉ,

 MÁTE JE VE SVÉM NITRU. 

PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ BY UVÍTALI K NĚMU PŘIBLÍŽIT, NASMĚROVAT, NABÍZÍME, CO JIŽ BYLO DÁVNO ŘEČENO... TAKÉ VAŠÍ DUŠÍ.

VÍCE NA ZÁCHRANU TOHOTO SVĚTA A PROŽÍVÁNÍ SVĚTOVÉHO MÍRU NEPOTŘEBUJETE. 

VÍCE NEPOTŘEBUJE NIKDO.

 

LIDSKÁ DUCHOVNOST

PROČ JSOU PROBLÉMY A NEMOCI

 

březen 2024

 

Česká pseudorepublika má opět a zase špinavé ruce od terorismu! Lidé, lidé! Veselé Velikonoce přežívají už jen ve vašich chorých hlavách!

Fialova vláda navíc ve středu v utajeném zasedání rozhodla o vyčlenění dalších peněz na nákup munice pro Ukrajinu a poslanci za Hnutí ANO vyzvali Fialovu vládu k tomu, aby částku odtajnila.

Určitě půjde o sumu blízkou 1 miliardě korun, a to soudě podle ceníku dělostřelecké munice. Prostě Fialova vláda okradla nejen důchodce na valorizacích, nejen na ošetřovném pro hrazení péče o postižené, ale už prakticky všechny lidi, a to mnoha způsoby, vysokými cenami v česku vyráběné elektřiny, vysokými cenami plynu, ropných produktů, vysokou inflací, vysokou daňovou zátěží, vysokými odvody, vysokým věkem odchodu do důchodu, jedním z nejdelších odchodů do důchodu na světě až po 35 letech práce (v Německu po 5 anebo po 10 letech, podle volby). Ovšem peníze na munici pro Banderovce být musí, i kdyby na chleba nebylo. A vzhledem k tomu, že ukrajinský stát se v Moskvě minulý pátek dopustil mezinárodního terorismu, jsou dodávky munice Ukrajině z Česka flagrantní českou vládní podporou teroristickému státu. Taková je realita!

 

...Prostě třísknutí ruského medvěda do hlavy teroristickou holí mělo vyvolat jeho zuřivost a rozmlácení několika ukrajinských měst v odvetě, což by spustilo nářek a jekot Ňuchačenka, který by okamžitě vyrazil s žebradlem a se smutných ksichtem do Washingtonu pro těch zablokovaných 60 miliard USD a ječel by, že Rusko se pouští na Ukrajině do genocidy a řádí tam v odvetě za něco, za co Kyjev fakt nemůže. Rusko ale na tento trik nejen neskočilo, ale ta snaha o vytvoření iluze, že útočil Islámský stát, je právě k dnešnímu dni definitivně vyvrácena.

...Jenže, celé to muselo být narafičeno a naaranžováno tak, aby si celý svět myslel, že útok přišel od Islámského státu a nikoliv od Ukrajiny, protože tím by vina za teror padla na Kyjev, a to se nesmělo stát. Takže CIA kontaktovala Islámský stát, posunula mu zřejmě nějaké peníze, a ten na oplátku se ochotně a pohotově přiznal k teroru v Moskvě. Iluze se zdála být dokonalá. Jenže kádrové obsazení inscenace byla velká tragédie.

...Chudí Tádžikové byli naprostí diletanti, kteří navíc dostali tak málo peněz od Ukrajiny, že to stačilo jen na zakoupení jednoho únikového vozu, ojetého Renaultu, se kterým navíc teroristé prchali jako blázni takovou rychlostí, že rychlostní bonzovací kamery okamžitě dopravákům hlásily, že po dálnici na jihozápad k ukrajinským hranicím se řítí nějaký magor v bílém Renaultu rychlosti skoro 160 km/h.

...

Citované části článku aeronetu.news. Celý klíčový článek, tj. informace, které se týkají všeho a všech čtěte na:

https://aeronet.news/potvrzeno-vysetrovaci-vybor-ruske-federace-zjistil-ze-utocnici-z-crocusu-dostali-k-provedeni-utoku-velke-objemy-penez-z-ukrajiny-kyjev-se-pokusil-zdroj-financovani-teroristu-zamaskovat/

 

-------------------------------------------------------------------------------

...Američané by destrukci procesů řízení na Slovensku použili k ukrajinizaci procesů řízení na Slovensku, včetně zrušení voleb a u moci by zůstali natrvalo Američané a jejich Korčok, stejně jako teď bez voleb zůstává u moci na Ukrajině právě Zelenský.

 

Na Slovensku hrozí palácový převrat proti vládě Roberta Fica. Opozice uvažuje o odebrání pravomocí vládě k vyjednávání mezinárodních smluv s pomocí nového prezidenta! Ficova koalice čelí střetu s tvrdou alternativou na Slovensku, která může “nohama” dovést Korčoka do křesla prezidenta! Bude se hlasovat na lehátku?

Informace, které nemůžete mít v p--- na lehátku, jste-li ještě lidé, čtěte na:

 

https://aeronet.news/na-slovensku-hrozi-palacovy-prevrat-proti-vlade-roberta-fica-opozice-uvazuje-o-odebrani-pravomoci-vlade-k-vyjednavani-mezinarodnich-smluv-s-pomoci-noveho-prezidenta/

 

--------------------------------------------------------------------------

 

JE KONEC, LOUTKOLIDÉ! VAŠE OVOCE PRÁVĚ DOZRÁVÁ. 

SEZNAMTE SE S TÍM, CO JSTE SAMI UTVOŘILI. CO KAŽDÝ DEN SVOU NETEČNOSTÍ, SVOU VOLENOU NEVĚDOMOSTÍ A SVÝM ABSOLUTNÍM NEZÁJMEM TVOŘÍTE A PODPORUJETE.

ČESKO SNESE VŠECKO. KONEC VŠAK NEBUDE TAK SLADKÝ JAKO SOUČASNÁ NEVĚDOMOST 90% VAZALSKÝCH OVČANŮ TÉTO ZEMĚ, ZEMĚ, KTERÁ JIŽ NEMÁ JMÉNO.

ČESKO JIŽ DVA ROKY NEJHLUČNĚJI Z CELÉ EVROPY BUBNUJE DO VÁLKY. MÁ JI MÍT.

A NESPĚCHEJTE. S ČÍM SE NESTIHNETE SEZNÁMIT DNES, POZNÁTE NA VLASTNÍ KŮŽI V NÁSLEDUJÍCÍCH MĚSÍCÍCH! SLADKÉ SNY!

 

Ministerstvo vnitra skrylo do návrhu zákona o odolnosti subjektů kritické infrastruktury mohutná omezení lidských práv se zjevnou přípravou na válku s Ruskem! Drakonická opatření umožňující vládě zakázat lidem opuštění státu či bydliště! Stát se postará o děti, zatímco rodiče budou někde pryč? A šéf ruské SVR tvrdí, že Francie chystá vojenský kontingent 2 000 vojáků k vyslání na Ukrajinu!

 

Klíčové informace čtěte na: 

https://aeronet.news/ministerstvo-vnitra-skrylo-do-navrhu-zakona-o-odolnosti-subjektu-kriticke-infrastruktury-mohutna-omezeni-lidskych-prav-se-zjevnou-pripravou-na-valku-s-ruskem-drakonicka-opatreni-umoznujici-vlade/

-----------------------------------

Lidé, poznejte na poslední chvíli, co se chystá!

Vaše naivní fráze "To jsem nevěděl, jak jsem to měl vědět..." bude vždy jen směšným důkazem vámi volené nevědomosti a nezájmu poznat pravdu. 

Informujte ostatní! Žáci a studenti, informujte ostatní ve školách! Přednášejte, čtěte, pište a hlavně vyciťujte srdcem! Nenechte si znovu a znovu vymývat mozky, nenechte se zatahovat do války, nenechte se ošálit modrožlutými hadry fašistů a banderovců, kteří zabili vaše prarodiče a nyní opět vylezli ze svých děr, aby páchali další zvěrstva - tentokrát na vás! Nenechte se ve školách ani doma u televizí indoktrinovat smrtící lží, kterou pravidelně a v dostatečně vysokých dávkách pouštíte do svých hlav jako dar od mocných tohoto světa a jejich poslíčků - vlád vaší země! Děti a žáci, informujte rodiče, kteří nemají čas na pravdu a na váš holý život.

 

Aeronet opět nabízí čistou práci, jejíž plody jsou určeny pro všechny bez rozdílu. Jen málokdo však má odvahu slyšet pravdu a poznat, že všechno, čemu doposud věřil, je jinak. Nyní konejte, lidé. Nyní se bavte. Nyní se podívejte do očí sobě samým a svým dětem, které s vaším svolením necháváte každý den ve školách prznit a krmit lží. Vaše volba. Vaše odpovědnost.

 
VÁLKA - ŽIVITELKA!!!
 

...Nacismus a podporu pro fašistické procesy máme v sobě, že je to ukryto kdesi hluboko v národech Evropy a vždycky po nějaké době a za určitého podnětu se začne ta rusofobie a snaha o tažení na východ a proti Rusku znovu projevovat mezi populací. Z velké míry je to důsledkem eugenického záření v prostoru indoktrinace ve školství a v médiích, která očkují proti Rusku a podněcují rusofobii, což samozřejmě po čase začne nést své jedovaté plody. Není proto divu, že ani denacifikace Německa po II. sv. válce již neúčinkuje a nově se vrací procesy rusofobie do německé společnosti a rovněž přípravy na válku i mezi nejmenšími.

....Američané chtějí do války proti Rusku opět poslat Evropany, aby došlo ke zničení Evropy, kterou by potom USA mohly obnovovat v rámci nějakého nového Marshallova plánu a znovu tím restartovat svoji americkou ekonomiku jako po konci II. sv. války. Amerika se nebude do konfliktu na Ukrajině zapojovat, namísto toho nechá Evropu, aby si střihla s Ruskem další zničující celoevropskou válku. Je to skoro neuvěřitelné, že 79 let po II. sv. válce chce znovu Evropa táhnout na Rusko více než samotní Američané, kteří až dosud byli považování za hlavní iniciátory rusofobie v Evropě.

 

Miliony nezaměstnaných v EU zaměstnají elity ve válečném úsilí a poté i v tažení na Rusko stejně, jako to udělal Hitler s Němci po roce 1933

 
 

Současná krize v Evropské unii byla v rámci autodegenerace uvalena samotnými evropskými vládami na své vlastní národy, na své vlastní státy, na své vlastní ekonomiky, na své vlastní průmyslové komplexy, na své vlastní podniky a firmy, a hlavně na vlastní obyvatelstvo a domácnosti. Současná EU se doslova podobá Výmarské republice před nástupem Adolfa Hitlera k moci.

Národy jsou rozštěpeny, v ulicích metropolí panují sociální bouře, nepokoje, protesty zemědělců a přitom politici a elity se starají s veškerou silou o někoho a něco úplně jiného – o Ukrajinu! A všichni se ptají, proč? Jak je možné, že hluboké ekonomické problémy EU nejsou řešeny a namísto toho se řeší válka na Ukrajině a nyní už i vysílání vojsk na Ukrajinu?

Text článku serveru aeronet.news. Článek čtěte na:

https://aeronet.news/nemecka-ministryne-skolstvi-vyzvala-aby-se-deti-ve-skolach-zacaly-ve-spolupraci-s-bundeswehrem-pripravovat-na-valku-bily-dum-nema-namitky-proti-vyslani-vojsk-zemi-nato-na-ukrajinu/

 
 
-----------------------------------------------------------
 

Uběhlo 85 let od zahájení německé okupace II. Republiky a Češi si nechávají psát svá dárcovská jména na drony, které potom Ukrajinci používají k zabíjení nejen ruských vojáků, ale i civilistů a dětí! Po sestřelení dronu jsou trosky analyzovány ruskými orgány a dárci jsou ztotožněni! Hitler by byl dnes na mnohé vymleté Čechy hrdý!

 

Klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/ubehlo-85-let-od-zahajeni-nemecke-okupace-ii-republiky-a-cesi-si-nechavaji-psat-sva-darcovska-jmena-na-drony-ktere-potom-ukrajinci-pouzivaji-k-zabijeni-nejen-ruskych-vojaku-ale-i-civilistu-a-deti/

-----------------------------------------------------------
 

Generál-prezident Petr Pavel otevřeně podpořil vyslání českých vojáků k plnění “nebojových” úloh na Ukrajině! Rusko prý nemá nárok a právo určovat, jaká vojska si Ukrajina pozve na své území! Šokující výroky českého prezidenta přiblížily Českou republiku k zatažení do válečného konfliktu na Ukrajině! Porcelánová mise NATO na Ukrajině se již rýsuje jako hotová věc!

Klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/general-prezident-petr-pavel-otevrene-podporil-vyslani-ceskych-vojaku-k-plneni-nebojovych-uloh-na-ukrajine-rusko-pry-nema-narok-a-pravo-urcovat-jaka-vojska-si-ukrajina-pozve-na-sve-uzemi/

 
-----------------------------------------------------------


Váš ples upírů končí! Vladimir Putin v exkluzivním předvolebním rozhovoru předložil podmínky pro mírová jednání s Ukrajinou! Rusko se z obsazených území Ukrajiny už nestáhne, protože by šlo o zradu ruských lidí. Pokud polská armáda vstoupí na Ukrajinu, už se z ní nikdy nestáhne! Koloniální vykořisťování rozvojových zemí po 500 letech v celém světě končí, a to díky boji Ruska na Ukrajině!

Klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/vas-ples-upiru-konci-vladimir-putin-v-exkluzivnim-predvolebnim-rozhovoru-predlozil-podminky-pro-mirova-jednani-s-ukrajinou-rusko-se-z-obsazenych-uzemi-ukrajiny-uz-nestahne-protoze-by-slo-o-zradu/

 
 
-----------------------------------------------------------

Rusko dalo Německu ultimátum a chce vysvětlení, proč Luftwaffe chtěla zaútočit na Ruskou federaci raketami jaderného určení! Berlín má lhůtu do pondělí! Německé velvyslanectví v Moskvě obdrželo válečnou demarši! V reakci na odhalení odposlechů došlo k odvolání Victorie Nuland z pozice náměstkyně ministra zahraničí USA! Svět tancuje na hraně III. světové války!

Klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/rusko-dalo-nemecku-ultimatum-a-chce-vysvetleni-proc-luftwaffe-chtela-zautocit-na-ruskou-federaci-raketami-jaderneho-urceni-berlin-ma-lhutu-do-pondeli/

 
-----------------------------------------------------------


Slovenský premiér oznámil, že Fialův režim odkládá jednání vlád obou zemí na neurčito! Podle informací jde o odvetu Prahy za schůzku ministra zahraničí SR se Sergejem Lavrovem v Turecku minulý víkend! O čem se jednalo na diplomatickém fóru ve městě Antalya? O míru na Ukrajině! Fialova vláda byla zahájena ruskou generální prokuraturou, která vyšetřuje toky peněz a zbraní přes ČR a české kampeličky na Ukrajinu!

Klíčové informace čtěte na:

https://aeronet.news/slovensky-premier-oznamil-ze-fialuv-rezim-odklada-jednani-vlad-obou-zemi-na-neurcito-podle-informaci-jde-o-odvetu-prahy-za-schuzku-ministra-zahranici-sr-se-sergejem-lavrovem-v-turecku-minuly-vikend/

 

 

Pro povzbuzení malých i velkých Světelných pracovníků

Přijměte píseň jako poděkování od těch, kteří vám poděkovat touží a neví jak, nebo třeba s vámi nemají "spojení". 

Možná ani nevíte, co jste již dokázali, kolika bytostem jste již pomohli.... Pokračujte. Setrvejte ve svém úsilí. Dojdete cíle.

odkaz na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=TCMBF7A4JPA

píseň Chiquitita, zpívají sestry Abby and Annalie Johnsonovy (Abba cover)

 

Děkujeme...

-------------------------------------------------------------------------------

PŘEDSTAV SI... (IMAGINE)

https://www.youtube.com/watch?v=bNnFFKv_NyI

 

To nejsou představy.

To je skutečnost, ze které pocházíte, přátelé.

A víte to. 

-------------------------------------------------------------------------------

 

Přátelé, 

na serveru www.aeronet.news se neustále informujte, co se děje a co si lidstvo neustále svobodně a nevědomě tvoří.

Ať nejste překvapeni. Nemůžete být překvapeni. 

Jste připraveni.

--------------------------------------------------------------------------

https://aeronet.news/nemecka-armada-planovala-udery-na-krymsky-most-ruske-zakladny-a-municni-sklady-na-unikle-nahravce-spicky-luftwaffe-planovaly-jak-ridit-pres-nemeckou-armadni-druzici-rakety-taurus-proti-ruskym-cilum/

 

https://aeronet.news/vladimir-putin-v-projevu-pred-federalnim-shromazdenim-varoval-ze-pokud-dojde-k-intervenci-vojsk-nato-na-ukrajinu-a-k-utoku-na-ruska-vojska-bude-z-toho-jaderna-apokalypsa/

 

https://aeronet.news/je-cas-vyslat-na-ukrajinu-sily-eu-mocny-americky-think-tank-z-washingtonu-vyzval-k-vytvoreni-naraznikoveho-pasma-vojsk-eu-na-ukrajinsko-beloruske-hranici-coz-by-uvolnilo-20-ukrajinskych-brigad/

 

LIDÉ,

INFORMUJTE SE, DOKUD TO JE MOŽNÉ.

INFORMUTE OSTATNÍ, DOKUD TO JE MOŽNÉ.

NENÍ VHODNĚJŠÍ CHVÍLE, NEŽ PRÁVĚ TEĎ!

únor 2024

 

LIDÉ, VZPAMATUJTE SE! ZASTAVTE TERORISMUS FIALOVY JUNTY! LEGRACE SKONČILA. VŠICHNI, KDO SI VOLÍ NEČINNOST A NEVĚDOMOST, JSOU SPOLUZODPOVĚDNÍ ZA VŠECHNY SOUČASNÉ HRŮZY. 

ŠIŘTE INFORMACE VE ŠKOLÁCH, V ZAMĚSTNÁNÍCH, V RODINĚ, VŠUDE!

 

https://aeronet.news/ukrajinska-armada-zautocila-ceskymi-raketomety-rm-70-vampire-s-kazetovou-munici-na-zakladni-skolu-a-stadion-v-belgorodu-svedek-natocil-hruzostrasne-video-se-zmrzacenymi-detmi-na-bezecke-draze/

 

"Fialova vláda je přímo spoluzodpovědná za tyto (viz odkaz níže) teroristické útoky jako spolupachatel, protože je to česká vláda, která podněcuje a prodlužuje válku na Ukrajině, aniž by se jednalo o českou válku, aniž by bylo napadeno české území, anebo území NATO.

Fialova vláda nese trestní mezinárodní spoluzodpovědnost a měla by se zodpovídat v budoucnu před Trestním tribunálem v Haagu. Pokud totiž Česká republika dodává Ukrajině zbraně skrze své soukromé zbrojaře na pomoc ve válce, potom ty zbraně jsou určeny na válečné úsilí na Ukrajině, ale ne na páchání terorismu proti civilním cílům v Rusku.

Vláda ČR musí vědět, že české zbraně jsou zneužívány k terorismu, a měla by okamžitě zastavit a zakázat dodávky zbraní Ukrajině z důvodu zneužívání zbraní z ČR k páchání terorismu. Jelikož však vláda nekoná a ponechává Ukrajincům možnost páchat s českými zbraněmi terorismus i nadále, stává se podle mezinárodního práva česká vláda spolupachatelem na teroristických útocích Ukrajiny proti Rusku. Jde totiž podle mezinárodního práva o spolupodílnictví na terorismu."

........

Zatím čeští zbrojaři pod krytím vlády ČR dodávají dál zbraně Ukrajině, která je používá k terorismu. Stejně tak zbraně dodávají i slovenští zbrojaři. Ty rakety do Vampírů totiž podle ruských vyšetřovatelů pochází ze slovenské zbrojovky. Soukromým zbrojařům totiž vlády v ničem nebrání. To je neuvěřitelný alibismus a pokrytectví. Jenže odteď mají tyto vlády na svých rukách už i krev malých dětí. Podívejte se na to video v tomto článku a představte si, že by tam ležely vaše děti! Děti politiků, kteří tyto dodávky zbraní na Ukrajinu umožňují. Zastavte dodávky zbraní na Ukrajinu nejen ze státních vojenských skladů, ale i ze soukromých skladů, jinak válka na Ukrajině neskončí a ukrajinský terorismus se bude prohlubovat!

 

Článek čtěte na: https://aeronet.news/ukrajinska-armada-zautocila-ceskymi-raketomety-rm-70-vampire-s-kazetovou-munici-na-zakladni-skolu-a-stadion-v-belgorodu-svedek-natocil-hruzostrasne-video-se-zmrzacenymi-detmi-na-bezecke-draze/

 

a šiřte v zájmu svého lidství a budoucnosti svých dětí!

 

------------------------------------------------------------------

 

Pravda je dostupná všem. Těch, kteří mají odvahu ji poznat, je minimum. Toť svobodná volba každé lidské bytosti.

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-317:6


Aeronet opět nabízí čistou práci, jejíž plody jsou určeny pro všechny bez rozdílu. Jen málokdo však má odvahu slyšet pravdu a poznat, že všechno, čemu doposud věřil, je jinak. Nyní konejte, lidé. Nyní se bavte. Nyní se podívejte do očí sobě samým a svým dětem, které s vaším svolením necháváte každý den ve školách prznit a krmit lží. Vaše volba. Vaše odpovědnost.

 

https://aeronet.news/exkluzivni-cesky-preklad-rozhovoru-tuckera-carlsona-s-vladimirem-putinem-v-kremlu-konceptualni-naloz-hromadneho-niceni-mainstreamovych-dezinformaci-o-rusku-a-o-pricinach-valky-na-ukrajine/

Rozhovor Tuckera Carlsona s Vladimirem Putinem v Kremlu. Konceptuální nálož hromadného ničení mainstreamových dezinformací o Rusku a o příčinách války na Ukrajině! Došlo i na Československo a polskou okupaci Těšínska! Duše ruských národů nejdou rozdělit!

 

Aeronet.news:

"...Zaznělo v podstatě všechno, co jsme na alternativě už samozřejmě probírali, ale pro americké diváky to byl naprostý šok. Poprvé se dozvěděli, i když to mnozí tušili, že za státním převratem na Majdanu v roce 2014 stála americká Ústřední zpravodajská služba (CIA) a dozvěděli se o nacifikaci Ukrajiny, o vzkříšení neonacismu a Banderismu na Ukrajině po roce 2014, dostali možnost pochopit, že Ukrajina je umělý státní útvar a Ukrajinci patří do tzv. rodin ruských národů, a to historicky, nikoliv v důsledku Bolševické revoluce, jak se snaží kyjevská junta tlačit do hlav ukrajinských dětí v nacifikovaných školních osnovách.

V projevu zazněly důvody, proč válka stále pokračuje a jak blízko byl konec války koncem března 2022 v Istanbulu, kdy podepsaný dokument nakonec sabotoval britský premiér Boris Johnson. A zaznělo i klíčové upozornění, že Rusko je připraveno jednat o míru vždy, ale dekret ukrajinského prezidenta a příslušný zákon zakazuje Ukrajincům jakákoliv jednání s Ruskem.

Tohle všechno samozřejmě víme, ale poprvé to zaznělo naplno a s plným zvukem do uší americkým divákům a pro mnohé to byl šok, minimálně podle reakcí. Celá operace na Ukrajině Američanům připomíná, jak CIA zorganizovala Tonkinský incident a počátek války ve Vietnamu. Rozšiřování NATO k hranicím Ruska je dostatečné casus belli pro Rusko, protože i pro USA během Karibské krize v roce 1962 to byl důvod k válečné pohotovosti kvůli ohrožení sovětskými raketami na Kubě...."

 

Čtěte, poslouchejte a šiřte, lidé, chcete-li svou nevědomost ukončit.

 

https://aeronet.news/exkluzivni-cesky-preklad-rozhovoru-tuckera-carlsona-s-vladimirem-putinem-v-kremlu-konceptualni-naloz-hromadneho-niceni-mainstreamovych-dezinformaci-o-rusku-a-o-pricinach-valky-na-ukrajine/

 

Rozhovor pana VK z 9. 2. 2024 k aktuálním událostem na Odysee: https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-317:6

 

Děkujeme panu VK, šéfredaktorovi aeronetu.news, za nezištnou práci ve prospěch všech.

 

leden 2024

 

Aktualizace důležitosti

 

NIC NEŽ PŘÍTOMNOST - ŘEŠENÍ VŠECH PROBLÉMŮ SVĚTA MÁME NA PODNOSE. PROČ SI NIKDO NENABÍDNE?

VESMÍRNÍ PŘÁTELÉ

OVLÁDACÍ PROGRAMY SIL TEMNA

 

 

Milí přátelé,

stav Vaší duchovní síly a vědomí je tím, co určuje Váš každý následující životní krok - vaše myšlenky, slova i činy. Ukončete svou nevědomost a poznejte, že s Vaší duchovní silou roste Vaše odolnost vůči všem formám ovládání a destrukce ze strany negativního stavu. Negativní stav je stále aktivován a je stále tady, v plné síle, aby splnil své. Bude do posledního dechu ovládat a trýznit ty, kteří mu to povolují. Bude ovládat a trýznit do posledního dechu svého i svých ovcí tak dlouho a tak intenzivně, jak to sami dovolíte, jak jste sami svými vibračními parametry přístupní, resp. nepřístupní vůči tomuto konání.

STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ.

 

Poznání zákonitostí nekonečného Vesmíru je v této fázi života na Zemi naprosto zásadní pro každý další krok každého jednoho z nás.

 

Pochopení skutečné PODSTATY Života je klíčem k ukončení utrpení na této planetě Zemi.

 

Nabízíme životně důležité informace všem, bez výjimky:

 

LIDSKÁ DUCHOVNOST

VÁŠ ŽIVOT - VAŠE VOLBA

PROČ SI LIDÉ VOLÍ PEKLO?

VŠECHNO JE JINAK

 

KDO JSI A PROČ JSI ZDE? 

 

NOVÉ ZJEVENÍ PJK

PRAVÝ ŽIVOT

PROČ JSOU PROBLÉMY A NEMOCI?

 

 

 

Co do nového roku 2024...

 

Přátelé, lidé i loutkolidé,

 

"oslavili" jste další rok svého života na Zemi. Co jste vlastně oslavili?

 

Přátelé, lidé, loutkolidé,

další, ovládanými pozemšťany počítaný rok odešel a s ním lidstvo zahodilo mnoho cenných a již nikdy se neopakujících šancí na záchranu tohoto světa v jeho jednotlivých klíčových fázích. Na záchranu lidskosti a samotného ŽIVOTA na planetě Zemi v této záporné dimenzi bytí již tedy mnoho času nezbývá. Další šance promarněny, o to méně jich zbývá. Až příliš mnoho loutkolidí, kteří po holém životě vůbec netouží, jak neustále dokazují svým vlastním otročením, neustále podporuje a množí negativní stav, který stále vládne nejen tomuto světu.

Jste poctiví váleční štváči, jak po vás požaduje "naše" protektorátní loutkovláda plně v područí rozpadajícího se kolektivního západu, nebo jste proruští aktivisté, švábi, hoaxeři a dezoláti? I když pozor, teď už se převléká kabát, na pořadu dne není válečné úsilí české pseudovlády a jejich loutek. Přišly další a jiné rozkazy ze zhrzeného Západu, kterému se jeho další, tentokrát proxy válka na Ukrajině, zcela vymkla kontrole.

 

Přátelé,

jste plní Lásky nebo nenávisti? Jste stále zdravější a šťastnější, nebo jste na začátek dalšího pozemského roku zapili své zoufalství a nepříliš radostnou perspektivu následujících měsíců? Jak je možné, že vaše každodenní otročení pro negativní stav vám dodnes nepřineslo ani zdraví, ani radost, ani spokojenost, ani blahobyt, ani vnitřní klid, ba ani Lásku, kterou byste mohli uzdravovat ostatní a rozdávat kolem sebe?

Jak je to možné?

Není čas zamyslet se znovu? Co pro vás znamená ŽIVOT? Opravdu jen toto?

 

Přátelé,

 

do dalšího pozemského roku vám přejeme LÁSKU, která je jedinou účinnou zbraní na veškeré zlo, faleš, utrpení a násilí.

Přejeme vám ODVAHU prohlédnout past, v níž se pomalu, bolestně, avšak dobrovolně topí většina lidstva na Zemi a do níž se s každým dalším dnem tato většina propadá hlouběji a hlouběji.

Přejeme vám brzké prozření situace, v níž se celý svět ne náhodou nachází.

 

Buďte odvážní a láskyplní.

Jedině tak společně rozpustíme zlo, které svírá a uzamyká do své smyčky své věrné oddané. Jedině tak v této smyčce neuvíznou další.

 

Přepis popisku k obrázku: Věrné zobrazení lidstva na planetě Zemi, jak se s chutí vydává vstříc do pasti negativního stavu - temných světů, ze své svobodné vůle a ještě při tom oslavují a radují se, poblouzněni ovládacími programy a pseudoúspěchy - nevědomy svého negativního konání a důsledků z něj vyplývajících. Had zde zobrazuje Síly temna - negativní entity na Zemi i ve vesmíru, které se snaží uchvátit lidstvo. Velikost hlavy hada odpovídá velikosti ovládacích programů a negativních energií, masově přijímaných lidmi v takové míře a velikosti, že si toto ani neuvědomují a nevidí tuto nastraženou past negativního stavu. Modrý chlapec - bytost Světla, se nedá svést Silami temna ani negativními lidmi, a tak ukazuje svým pozitivním konáním, jednáním a myšlením CESTU PRAVOU zpět ke Stvořiteli Prvotnímu všeho a všech.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Přátelé,

 

na tomto webu nabízíme všem možnost pochopit souvislosti VEŠKERÉHO dění na planetě Zemi v této dimenzi bytí (ale nejen na ní) s DUCHOVNÍ PODSTATOU VŠEHO A VŠECH. Se zákony Nejvyššími, tedy Duchovními.

 

Nabízíme všem možnost poznat, to jest znovu znát, duchovní zákonitosti, které jsou samotnou podstatou veškerého ŽIVOTA, a jejichž neznalost a nerespektování (tedy nerespektování a odmítání vlastního života skrze všechny volby a činy, které jsou v nesouladu s pravou - duchovní - podstatou všeho a všech) vedou k tomu, čemu říkáme "náhody", "nehody" či dokonce "nespravedlnost".

BŮH ALE NIKOHO NETRESTÁ.

BŮH DAL VŠEM SVOBODNOU VŮLI A VOLBU. ZA JEJÍ UPLATŇOVÁNÍ NIKOHO NIKDY NETRESTÁ.

Zákon, jež je samotným důkazem naší věčné, svobodné vůle a volby, tedy ZÁKON PŘÍČINY A NÁSLEDKU, JE TÍM, CO VŠAK STÁLE VĚTŠINA LIDSTVA ODMÍTÁ, ABY SE VZDALA ODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT, ZA SVÉ MYŠLENKY A ČINY.

JAK JE LIBO. MŮŽE BÝT.

 

NAŠTĚSTÍ, KAŽDÉHO ČLOVĚKA JEDNOU JEHO VOLENÁ NEVĚDOMOST DOŽENE.

A JE TO DOBŘE.

TO JE TO DOBRO, KTERÉ JE PRO LIDSTVO POŽEHNÁNÍM.

NEBOŤ SE MŮŽE STÁT TÍM, CO ZMĚNÍ TENTO SVĚT.

TO JE SVOBODA VOLBY.

 

JAK JSME DOPOSUD NALOŽILI JAKO LIDSTVO NA ZEMI SE SVOU SVOBODNOU VŮLÍ A VOLBOU? 

JAKÉ JE NAŠE UMĚLECKÉ DÍLO, JAKÝ JE SVOBODNÝ PROJEV NAŠEHO LIDSTVÍ?

SVOBODNĚ VOLENÁ NEVĚDOMOST LIDSTVA NA ZEMI DOSAHUJE TAKOVÉ MÍRY, ZE KTERÉ JIŽ NENÍ ÚNIKU JAKO Z POHÁDKY. 

VŠECHNY STARÉ STRUKTURY A SYSTÉMY, které NEBYLY VYSTAVĚNY NA LÁSCE, TOLERANCI, ROVNOSTI A MYŠLENCE MÍRU PRO VŠECHNY, které PO CELÁ TISÍCILETÍ NEPŘINESLY MÍR NA ZEMI,  

MUSEJÍ ZANIKNOUT.

Jako se stalo pokaždé.

I naše civilizace tak právě končí. Její volba. Její svobodná volba.

Kdo půjde kam při dosažení plnosti negativního stavu, v okamžiku, kdy planeta Země po dohodě s Nejvyšším řekne konečné "dost" a dojde tak k transformaci života (pseudoživota) na Zemi,

 rozhodne každý sám za sebe.

 

Přátelé,

 

jak už dobře víte, my nemažeme med kolem úst, abychom se ostatním zalíbili nebo se jim zavděčili. My neukazujeme jen LÍC životních jevů. Nic bychom totiž jako lidstvo nezměnili. Negativní stav by už dávno dosáhl svého a dokonal své dílo zkázy. A je již velice blízko, jen díky těm, kteří uchlácholují své věrné ovce na onen líc všech věcí, kteří si vytvářejí své věrné ovce a učí je o nic se nestarat a vše nechat "osudu", počkat na záchranu, která - prý - musí přijít.

V této záporné (minus třetí) dimenzi bytí jsme všichni Světelní pracovníci nejen proto, abychom Světlem a nezištnou Láskou prosvětlovali převládající tmu a oslabovali tak negativní stav (viz záložky o Aktivaci negativního stavu, Nové Zjevení PJK, Proč jsou problémy a nemoci) ale také proto, abychom zároveň odhalovali RUB všech jevů. Rub všeho, co se tváří jako dobro, ale kupodivu (nevědomých) toto dobro nikomu nikdy nepřineslo nic dobrého.

Jak je to možné, na to se téměř nikdo neptá...

A tak umírají další a další generace loutkolidí, v utrpení, bolestech, v hrůzách, v samotě, v zášti, chudobě a zoufalství... nevědomi si příčiny, následků a pravého smyslu 

svého vlastního života

 ani své smrti.

 

Zlo na Zemi nemůže být ukončeno a rozptýleno, dokud nikdo nepozná jeho skutečnou povahu. Aby bylo zlo poraženo, musí být poznáno a na něj ukázáno. Každý může poznat jeho skutečnou tvář.

 Naneštěstí většina loutkolidí odmítá poznat povahu a podobu zla dokonce i tehdy, když je samotné ubíjí, zabíjí, trýzní. Neuvěřitelné?

Ne, tady v této dimenzi bytí zcela běžný jev.

 

Ale proto jste tady přišli, přátelé. Vybrali jste si tuto Světelnou misi svobodně a s vědomím a pevnou vírou, že probudíte co nejvíce lidských bytostí.

Jsme tady s vámi. Máme společný cíl.

 

My nemažeme med kolem čekajících úst, protože by to nemělo pro nikoho pražádný smysl.

 

Takto to vidíme konat jiné a následky vidíme také. Loutkolidé chtějí slyšet jen pěkné věci, chtějí slyšet, že NEMUSÍ DĚLAT NIC a vše bude zase dobré, že se vše "spraví samo". Loutkolidé si myslí, že stačí jen dále otročit pro negativní stav, poslušně platit účty, poslušně posílat děti na vymývání mozků a srdcí do vzdělávacích institucí (plně pod kontrolou mocných), poslušně nevybočovat z řady a nemít jiné názory než jaké jsou povoleny a případně (při jejich případné nespokojenosti, která není až zase tak častá a silná) ČEKAT, až nás "někdo zachrání".

Jenže takto život nefunguje. 

Naštěstí. 

To bychom se načekali.

 

Loutkolidé však v tomto mylném (avšak pohodlném a sladkém) přesvědčení čekají dodnes a jejich životy jsou stále zoufalejší a zoufalejší, propadají depresím a nemocem, byť se navenek usmívají a snaží se působit dojmem pozitivně laděných bytostí.

Sami sobě tito lidé ubližují nejvíce.

 

Náš život zde na Zemi je "pouhým" uměleckým dílem našich svobodných voleb, které v každém okamžiku svého života činíme. 

Proto jen my sami zde na Zemi můžeme napravit následky těch našich vlastních voleb, které byly mylné, chybné, které nás svedly na scestí a přinesly nám všechny možné nepříjemnosti, utrpení a nebezpečí.

 

Tak krásný a dokonalý Život je!

 

 

Kdyby Světelní pracovníci mazali med kolem úst ostatním a nesdělili SKUTEČNOU PODSTATU a POVAHU ZLA NA ZEMI, pak by zlo bylo stále považováno za dobro a VELICE rychle by dokončilo uchvácení všeho, co mu stojí v cestě.

Kdyby Světelní pracovníci utajovali pravou příčinu všech světových problémů, to jest - nepochopení jediných existujících = DUCHOVNÍCH zákonitostí Vesmíru, nikdo by nepochopil, kým sám opravdu je. Nikdo by nepátral po své pravé podstatě a negativní stav na Zemi by se množil mnohem, mnohem rychleji a zákeřněji.

Zajímavé zůstává, že mnoho loutkolidí tak rádo tlachá o negativních, hrubovibračních a hrůzných jevech a událostech kolem sebe, ale téměř nikdo z nich nemá zájem ani vůli hrůzy tohoto světa odstranit a vnášet Světlo a Mír tam, kde je ho málo. 

Téměř nikdo se nenamáhá konat ve jménu Lásky a být Láskou pro všechny a pro všechno.

 

Práce pro druhé spočívá v jejím skutečném smyslu a dobru.

A jakmile pochopíme, CO DOBRO JE, pak pochopíme, co dobro zde na Zemi NENÍ a proč žijeme v zoufalství, nerovnosti, násilí a nemocech.

 

Pak teprve začneme tvořit společnost a svět, jejichž stavebními kameny jsou Láska, Tolerance, Mír a Rovnost. 

TEDY NAŠE VLASTNÍ PODSTATA.

 

NIC NA SVĚTĚ SE NEDĚJE NÁHODOU. 

Veškeré zlo je pouhým důsledkem NEPOCHOPENÍ JEDINÉHO PLATNÉHO ZÁKONA CELÉHO NEKONEČNÉHO VESMÍRU. NEPOCHOPENÍ DUCHOVNÍHO ZÁKONA VĚČNÉHO ŽIVOTA, Z NĚHOŽ VŠICHNI POCHÁZÍME. 

 

NÁHODA NEEXISTUJE.

EXISTUJE POUZE SVOBODNÁ VŮLE A VOLBA.

SVOBODNÁ VŮLE A VOLBA LIDSKÝCH BYTOSTÍ DOVEDLA TENTO SVĚT NA PLANETĚ ZEMI DO SOUČASNÉ ZOUFALÉ FÁZE BRZKÉHO ZÁNIKU.

NEDIVTE SE. JE TO DÍLO NÁS VŠECH.

DÍLO NEVĚDOMOSTI, VE KTERÉ V SOUČASNOSTI DOBROVOLNĚ SETRVÁVÁ 98% obyvatel této ubohé Země.

I když negativní stav stále pokračuje - skrze své věrné ovce, tj. cca 98% pozemšťanů - ve svém řádění

my i vy pokračujeme o to více a intenzivněji dále v probouzení lidstva.

Negativní stav zuří a kope kolem sebe, neboť se sám odhaluje, a to je dobré znamení. 

Znamení toho, že touha po životě na Zemi ještě zcela nevyhasla.

 

Záleží na každém jednom z nás, kdo bojuje na straně Světla a Lásky, a kdo si i v poslední chvíli zvolí skok do hrdla Temných sil.

Svobodná vůle je nádherným a dokonalým darem Nejvyššího.
Je vždy naplněna, je vždy respektována.

Jak krásný a dokonalý život je, přátelé!!!

 

JSME TADY STÁLE PRO VÁS. JSME TADY, ABYCHOM VÁM POMOHLI POCHOPIT, ŽE:

Vše, co si lidstvo zde na Zemi tvoří, je pouze a jen odrazem DUCHOVNÍ ÚROVNĚ každého jednotlivého člena společnosti, jež vyvěrá z pochopení DUCHOVNÍCH ZÁKONITOSTÍ SAMOTNÉHO ŽIVOTA.

 

Veškeré, naprosto VŠECHNY události života na Zemi mají DUCHOVNÍ PODSTATU.

NEBOŤ ŽIVOT JE BŮH. ŽIVOT JE DOKONALÝ.

Nabízíme vám POCHOPENÍ TÉTO SOUVISLOSTI S ŽIVOTEM VŠEHO A VŠECH.

 

POCHOPENÍ PRAVÉ PŘÍČINY A NÁSLEDKŮ LIDSKÉHO KONÁNÍ JE KLÍČEM K UKONČENÍ ZLA A UTRPENÍ NEJEN NA NAŠÍ ZEMI.

 

Milí přátelé,

 

přejeme všem brzké probuzení a odvahu konat ve jménu Světla, Pravdy a Lásky.

Děkujeme, milovaný Stvořiteli, za příležitost změnit tento náš svět, který jsme si vybrali pro tuto inkarnaci.

S Láskou a Úctou ke všemu a ke všem

 

Auron a Ema, vaši přátelé

VYŠETŘOVÁNÍ SKONČENO. V KLIDU MŮŽETE ZAPOMENOUT.

 

A nastalo ticho. Vazalská a zaprodaná mainstreamová média v česku plní rozkazy mocných a mlčí. O předvánoční masové vraždě v Praze se už nemáte nic dozvědět. Nesmíte se dozvědět. Už vůbec ne pravdu. Už je třeba zapomenout, neboť kdyby se o tom stále mluvilo, mohli byste přijít na jednu z největších a v pořadí posledních měsíců dalších vlastizrad v historii našeho českého pseudonároda. Stalo se a dost. Jedeme dále.

Je zapotřebí loutkolidi zabavit něčím jiným. Třeba přijetím eura. Nebo zemětřesením v Japonsku. Nebo radši přehledem změn, které čekají řidiče? Která další zpráva vás od 1. ledna 2024 na mainstreamových médiích zaujala? 

Vnímáte, jak vaše pozornost rychle přebíhá z jednoho na druhé? Jste zaměřeni. Jste ovládáni. Jste v pasti, loutkolidé. 

Probuďte se, času už téměř nemáte!!!

 

Na níže uvedeném odkaze si poslechněte další z toho, co nemáte, v zájmu zachování své vlastní nevědomosti.

Protiproud TV vysílá rozhovor šéfredaktora Protiproudu s publicistou Jiřím Havlem především o dalších otázkách, které kolem střelby na FF UK spíše narůstají než naopak, a v té souvislosti též o stavu hnutí odporu v naší zemi a jeho šancích v příštím roce

 

https://protiproud.info/politika/7649-model-11-zari-pocesku-pokracuje-oficialni-verze-ma-cim-dal-vetsi-trhliny-zahada-dopisu-na-rozloucenou-jako-pas-teroristy-atty-opravdu-se-kozak-priznal-ke-klanovicke-vrazde-a-co-bily-dum-ceka-nas-rok-velkych-zmen.htm

 

VŠE BYLO DOMLUVENO PŘEDEM. CELÁ STŘELECKÁ HRA TÉTO HRŮZYPLNÉ VLÁDY, KTERÁ JE PLNĚ V PODRUČÍ VLÁD KOLEKTIVNÍHO ZÁPADU. 

Kolik lidí se stihne probudit?

 

"VYŠETŘOVÁNÍ SKONČENO. NA VŠE ZAPOMEŇTE. PŘÍŠTÍ ROK BUDE KRÁSNÝ. BUDE ZASE DOBŘE."

Vaše Hrůzovláda