Peníze ztraceny - nic není ztraceno.

 Čest ztracena - mnoho ztraceno.

Odvaha ztracena - všechno ztraceno.

únor 2024

 

LIDÉ, VZPAMATUJTE SE! ZASTAVTE TERORISMUS FIALOVY JUNTY! LEGRACE SKONČILA. VŠICHNI, KDO SI VOLÍ NEČINNOST A NEVĚDOMOST, JSOU SPOLUZODPOVĚDNÍ ZA VŠECHNY SOUČASNÉ HRŮZY. 

ŠIŘTE INFORMACE VE ŠKOLÁCH, V ZAMĚSTNÁNÍCH, V RODINĚ, VŠUDE!

 

https://aeronet.news/ukrajinska-armada-zautocila-ceskymi-raketomety-rm-70-vampire-s-kazetovou-munici-na-zakladni-skolu-a-stadion-v-belgorodu-svedek-natocil-hruzostrasne-video-se-zmrzacenymi-detmi-na-bezecke-draze/

 

"Fialova vláda je přímo spoluzodpovědná za tyto (viz odkaz níže) teroristické útoky jako spolupachatel, protože je to česká vláda, která podněcuje a prodlužuje válku na Ukrajině, aniž by se jednalo o českou válku, aniž by bylo napadeno české území, anebo území NATO.

Fialova vláda nese trestní mezinárodní spoluzodpovědnost a měla by se zodpovídat v budoucnu před Trestním tribunálem v Haagu. Pokud totiž Česká republika dodává Ukrajině zbraně skrze své soukromé zbrojaře na pomoc ve válce, potom ty zbraně jsou určeny na válečné úsilí na Ukrajině, ale ne na páchání terorismu proti civilním cílům v Rusku.

Vláda ČR musí vědět, že české zbraně jsou zneužívány k terorismu, a měla by okamžitě zastavit a zakázat dodávky zbraní Ukrajině z důvodu zneužívání zbraní z ČR k páchání terorismu. Jelikož však vláda nekoná a ponechává Ukrajincům možnost páchat s českými zbraněmi terorismus i nadále, stává se podle mezinárodního práva česká vláda spolupachatelem na teroristických útocích Ukrajiny proti Rusku. Jde totiž podle mezinárodního práva o spolupodílnictví na terorismu."

........

Zatím čeští zbrojaři pod krytím vlády ČR dodávají dál zbraně Ukrajině, která je používá k terorismu. Stejně tak zbraně dodávají i slovenští zbrojaři. Ty rakety do Vampírů totiž podle ruských vyšetřovatelů pochází ze slovenské zbrojovky. Soukromým zbrojařům totiž vlády v ničem nebrání. To je neuvěřitelný alibismus a pokrytectví. Jenže odteď mají tyto vlády na svých rukách už i krev malých dětí. Podívejte se na to video v tomto článku a představte si, že by tam ležely vaše děti! Děti politiků, kteří tyto dodávky zbraní na Ukrajinu umožňují. Zastavte dodávky zbraní na Ukrajinu nejen ze státních vojenských skladů, ale i ze soukromých skladů, jinak válka na Ukrajině neskončí a ukrajinský terorismus se bude prohlubovat!

 

Článek čtěte na: https://aeronet.news/ukrajinska-armada-zautocila-ceskymi-raketomety-rm-70-vampire-s-kazetovou-munici-na-zakladni-skolu-a-stadion-v-belgorodu-svedek-natocil-hruzostrasne-video-se-zmrzacenymi-detmi-na-bezecke-draze/

 

a šiřte v zájmu svého lidství a budoucnosti svých dětí!

 

------------------------------------------------------------------

 

Pravda je dostupná všem. Těch, kteří mají odvahu ji poznat, je minimum. Toť svobodná volba každé lidské bytosti.

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-317:6


Aeronet opět nabízí čistou práci, jejíž plody jsou určeny pro všechny bez rozdílu. Jen málokdo však má odvahu slyšet pravdu a poznat, že všechno, čemu doposud věřil, je jinak. Nyní konejte, lidé. Nyní se bavte. Nyní se podívejte do očí sobě samým a svým dětem, které s vaším svolením necháváte každý den ve školách prznit a krmit lží. Vaše volba. Vaše odpovědnost.

 

https://aeronet.news/exkluzivni-cesky-preklad-rozhovoru-tuckera-carlsona-s-vladimirem-putinem-v-kremlu-konceptualni-naloz-hromadneho-niceni-mainstreamovych-dezinformaci-o-rusku-a-o-pricinach-valky-na-ukrajine/

Rozhovor Tuckera Carlsona s Vladimirem Putinem v Kremlu. Konceptuální nálož hromadného ničení mainstreamových dezinformací o Rusku a o příčinách války na Ukrajině! Došlo i na Československo a polskou okupaci Těšínska! Duše ruských národů nejdou rozdělit!

 

Aeronet.news:

"...Zaznělo v podstatě všechno, co jsme na alternativě už samozřejmě probírali, ale pro americké diváky to byl naprostý šok. Poprvé se dozvěděli, i když to mnozí tušili, že za státním převratem na Majdanu v roce 2014 stála americká Ústřední zpravodajská služba (CIA) a dozvěděli se o nacifikaci Ukrajiny, o vzkříšení neonacismu a Banderismu na Ukrajině po roce 2014, dostali možnost pochopit, že Ukrajina je umělý státní útvar a Ukrajinci patří do tzv. rodin ruských národů, a to historicky, nikoliv v důsledku Bolševické revoluce, jak se snaží kyjevská junta tlačit do hlav ukrajinských dětí v nacifikovaných školních osnovách.

V projevu zazněly důvody, proč válka stále pokračuje a jak blízko byl konec války koncem března 2022 v Istanbulu, kdy podepsaný dokument nakonec sabotoval britský premiér Boris Johnson. A zaznělo i klíčové upozornění, že Rusko je připraveno jednat o míru vždy, ale dekret ukrajinského prezidenta a příslušný zákon zakazuje Ukrajincům jakákoliv jednání s Ruskem.

Tohle všechno samozřejmě víme, ale poprvé to zaznělo naplno a s plným zvukem do uší americkým divákům a pro mnohé to byl šok, minimálně podle reakcí. Celá operace na Ukrajině Američanům připomíná, jak CIA zorganizovala Tonkinský incident a počátek války ve Vietnamu. Rozšiřování NATO k hranicím Ruska je dostatečné casus belli pro Rusko, protože i pro USA během Karibské krize v roce 1962 to byl důvod k válečné pohotovosti kvůli ohrožení sovětskými raketami na Kubě...."

 

Čtěte, poslouchejte a šiřte, lidé, chcete-li svou nevědomost ukončit.

 

https://aeronet.news/exkluzivni-cesky-preklad-rozhovoru-tuckera-carlsona-s-vladimirem-putinem-v-kremlu-konceptualni-naloz-hromadneho-niceni-mainstreamovych-dezinformaci-o-rusku-a-o-pricinach-valky-na-ukrajine/

 

Rozhovor pana VK z 9. 2. 2024 k aktuálním událostem na Odysee: https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/panvk-317:6

 

Děkujeme panu VK, šéfredaktorovi aeronetu.news, za nezištnou práci ve prospěch všech.

 

leden 2024

 

Aktualizace důležitosti

 

NIC NEŽ PŘÍTOMNOST - ŘEŠENÍ VŠECH PROBLÉMŮ SVĚTA MÁME NA PODNOSE. PROČ SI NIKDO NENABÍDNE?

VESMÍRNÍ PŘÁTELÉ

OVLÁDACÍ PROGRAMY SIL TEMNA

 

 

Milí přátelé,

stav Vaší duchovní síly a vědomí je tím, co určuje Váš každý následující životní krok - vaše myšlenky, slova i činy. Ukončete svou nevědomost a poznejte, že s Vaší duchovní silou roste Vaše odolnost vůči všem formám ovládání a destrukce ze strany negativního stavu. Negativní stav je stále aktivován a je stále tady, v plné síle, aby splnil své. Bude do posledního dechu ovládat a trýznit ty, kteří mu to povolují. Bude ovládat a trýznit do posledního dechu svého i svých ovcí tak dlouho a tak intenzivně, jak to sami dovolíte, jak jste sami svými vibračními parametry přístupní, resp. nepřístupní vůči tomuto konání.

STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ.

 

Poznání zákonitostí nekonečného Vesmíru je v této fázi života na Zemi naprosto zásadní pro každý další krok každého jednoho z nás.

 

Pochopení skutečné PODSTATY Života je klíčem k ukončení utrpení na této planetě Zemi.

 

Nabízíme životně důležité informace všem, bez výjimky:

 

LIDSKÁ DUCHOVNOST

VÁŠ ŽIVOT - VAŠE VOLBA

PROČ SI LIDÉ VOLÍ PEKLO?

VŠECHNO JE JINAK

 

KDO JSI A PROČ JSI ZDE? 

 

NOVÉ ZJEVENÍ PJK

PRAVÝ ŽIVOT

PROČ JSOU PROBLÉMY A NEMOCI?

 

 

 

Co do nového roku 2024...

 

Přátelé, lidé i loutkolidé,

 

"oslavili" jste další rok svého života na Zemi. Co jste vlastně oslavili?

 

Přátelé, lidé, loutkolidé,

další, ovládanými pozemšťany počítaný rok odešel a s ním lidstvo zahodilo mnoho cenných a již nikdy se neopakujících šancí na záchranu tohoto světa v jeho jednotlivých klíčových fázích. Na záchranu lidskosti a samotného ŽIVOTA na planetě Zemi v této záporné dimenzi bytí již tedy mnoho času nezbývá. Další šance promarněny, o to méně jich zbývá. Až příliš mnoho loutkolidí, kteří po holém životě vůbec netouží, jak neustále dokazují svým vlastním otročením, neustále podporuje a množí negativní stav, který stále vládne nejen tomuto světu.

Jste poctiví váleční štváči, jak po vás požaduje "naše" protektorátní loutkovláda plně v područí rozpadajícího se kolektivního západu, nebo jste proruští aktivisté, švábi, hoaxeři a dezoláti? I když pozor, teď už se převléká kabát, na pořadu dne není válečné úsilí české pseudovlády a jejich loutek. Přišly další a jiné rozkazy ze zhrzeného Západu, kterému se jeho další, tentokrát proxy válka na Ukrajině, zcela vymkla kontrole.

 

Přátelé,

jste plní Lásky nebo nenávisti? Jste stále zdravější a šťastnější, nebo jste na začátek dalšího pozemského roku zapili své zoufalství a nepříliš radostnou perspektivu následujících měsíců? Jak je možné, že vaše každodenní otročení pro negativní stav vám dodnes nepřineslo ani zdraví, ani radost, ani spokojenost, ani blahobyt, ani vnitřní klid, ba ani Lásku, kterou byste mohli uzdravovat ostatní a rozdávat kolem sebe?

Jak je to možné?

Není čas zamyslet se znovu? Co pro vás znamená ŽIVOT? Opravdu jen toto?

 

Přátelé,

 

do dalšího pozemského roku vám přejeme LÁSKU, která je jedinou účinnou zbraní na veškeré zlo, faleš, utrpení a násilí.

Přejeme vám ODVAHU prohlédnout past, v níž se pomalu, bolestně, avšak dobrovolně topí většina lidstva na Zemi a do níž se s každým dalším dnem tato většina propadá hlouběji a hlouběji.

Přejeme vám brzké prozření situace, v níž se celý svět ne náhodou nachází.

 

Buďte odvážní a láskyplní.

Jedině tak společně rozpustíme zlo, které svírá a uzamyká do své smyčky své věrné oddané. Jedině tak v této smyčce neuvíznou další.

 

Přepis popisku k obrázku: Věrné zobrazení lidstva na planetě Zemi, jak se s chutí vydává vstříc do pasti negativního stavu - temných světů, ze své svobodné vůle a ještě při tom oslavují a radují se, poblouzněni ovládacími programy a pseudoúspěchy - nevědomy svého negativního konání a důsledků z něj vyplývajících. Had zde zobrazuje Síly temna - negativní entity na Zemi i ve vesmíru, které se snaží uchvátit lidstvo. Velikost hlavy hada odpovídá velikosti ovládacích programů a negativních energií, masově přijímaných lidmi v takové míře a velikosti, že si toto ani neuvědomují a nevidí tuto nastraženou past negativního stavu. Modrý chlapec - bytost Světla, se nedá svést Silami temna ani negativními lidmi, a tak ukazuje svým pozitivním konáním, jednáním a myšlením CESTU PRAVOU zpět ke Stvořiteli Prvotnímu všeho a všech.

 

--------------------------------------------------------------------

 

Přátelé,

 

na tomto webu nabízíme všem možnost pochopit souvislosti VEŠKERÉHO dění na planetě Zemi v této dimenzi bytí (ale nejen na ní) s DUCHOVNÍ PODSTATOU VŠEHO A VŠECH. Se zákony Nejvyššími, tedy Duchovními.

 

Nabízíme všem možnost poznat, to jest znovu znát, duchovní zákonitosti, které jsou samotnou podstatou veškerého ŽIVOTA, a jejichž neznalost a nerespektování (tedy nerespektování a odmítání vlastního života skrze všechny volby a činy, které jsou v nesouladu s pravou - duchovní - podstatou všeho a všech) vedou k tomu, čemu říkáme "náhody", "nehody" či dokonce "nespravedlnost".

BŮH ALE NIKOHO NETRESTÁ.

BŮH DAL VŠEM SVOBODNOU VŮLI A VOLBU. ZA JEJÍ UPLATŇOVÁNÍ NIKOHO NIKDY NETRESTÁ.

Zákon, jež je samotným důkazem naší věčné, svobodné vůle a volby, tedy ZÁKON PŘÍČINY A NÁSLEDKU, JE TÍM, CO VŠAK STÁLE VĚTŠINA LIDSTVA ODMÍTÁ, ABY SE VZDALA ODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT, ZA SVÉ MYŠLENKY A ČINY.

JAK JE LIBO. MŮŽE BÝT.

 

NAŠTĚSTÍ, KAŽDÉHO ČLOVĚKA JEDNOU JEHO VOLENÁ NEVĚDOMOST DOŽENE.

A JE TO DOBŘE.

TO JE TO DOBRO, KTERÉ JE PRO LIDSTVO POŽEHNÁNÍM.

NEBOŤ SE MŮŽE STÁT TÍM, CO ZMĚNÍ TENTO SVĚT.

TO JE SVOBODA VOLBY.

 

JAK JSME DOPOSUD NALOŽILI JAKO LIDSTVO NA ZEMI SE SVOU SVOBODNOU VŮLÍ A VOLBOU? 

JAKÉ JE NAŠE UMĚLECKÉ DÍLO, JAKÝ JE SVOBODNÝ PROJEV NAŠEHO LIDSTVÍ?

SVOBODNĚ VOLENÁ NEVĚDOMOST LIDSTVA NA ZEMI DOSAHUJE TAKOVÉ MÍRY, ZE KTERÉ JIŽ NENÍ ÚNIKU JAKO Z POHÁDKY. 

VŠECHNY STARÉ STRUKTURY A SYSTÉMY, které NEBYLY VYSTAVĚNY NA LÁSCE, TOLERANCI, ROVNOSTI A MYŠLENCE MÍRU PRO VŠECHNY, které PO CELÁ TISÍCILETÍ NEPŘINESLY MÍR NA ZEMI,  

MUSEJÍ ZANIKNOUT.

Jako se stalo pokaždé.

I naše civilizace tak právě končí. Její volba. Její svobodná volba.

Kdo půjde kam při dosažení plnosti negativního stavu, v okamžiku, kdy planeta Země po dohodě s Nejvyšším řekne konečné "dost" a dojde tak k transformaci života (pseudoživota) na Zemi,

 rozhodne každý sám za sebe.

 

Přátelé,

 

jak už dobře víte, my nemažeme med kolem úst, abychom se ostatním zalíbili nebo se jim zavděčili. My neukazujeme jen LÍC životních jevů. Nic bychom totiž jako lidstvo nezměnili. Negativní stav by už dávno dosáhl svého a dokonal své dílo zkázy. A je již velice blízko, jen díky těm, kteří uchlácholují své věrné ovce na onen líc všech věcí, kteří si vytvářejí své věrné ovce a učí je o nic se nestarat a vše nechat "osudu", počkat na záchranu, která - prý - musí přijít.

V této záporné (minus třetí) dimenzi bytí jsme všichni Světelní pracovníci nejen proto, abychom Světlem a nezištnou Láskou prosvětlovali převládající tmu a oslabovali tak negativní stav (viz záložky o Aktivaci negativního stavu, Nové Zjevení PJK, Proč jsou problémy a nemoci) ale také proto, abychom zároveň odhalovali RUB všech jevů. Rub všeho, co se tváří jako dobro, ale kupodivu (nevědomých) toto dobro nikomu nikdy nepřineslo nic dobrého.

Jak je to možné, na to se téměř nikdo neptá...

A tak umírají další a další generace loutkolidí, v utrpení, bolestech, v hrůzách, v samotě, v zášti, chudobě a zoufalství... nevědomi si příčiny, následků a pravého smyslu 

svého vlastního života

 ani své smrti.

 

Zlo na Zemi nemůže být ukončeno a rozptýleno, dokud nikdo nepozná jeho skutečnou povahu. Aby bylo zlo poraženo, musí být poznáno a na něj ukázáno. Každý může poznat jeho skutečnou tvář.

 Naneštěstí většina loutkolidí odmítá poznat povahu a podobu zla dokonce i tehdy, když je samotné ubíjí, zabíjí, trýzní. Neuvěřitelné?

Ne, tady v této dimenzi bytí zcela běžný jev.

 

Ale proto jste tady přišli, přátelé. Vybrali jste si tuto Světelnou misi svobodně a s vědomím a pevnou vírou, že probudíte co nejvíce lidských bytostí.

Jsme tady s vámi. Máme společný cíl.

 

My nemažeme med kolem čekajících úst, protože by to nemělo pro nikoho pražádný smysl.

 

Takto to vidíme konat jiné a následky vidíme také. Loutkolidé chtějí slyšet jen pěkné věci, chtějí slyšet, že NEMUSÍ DĚLAT NIC a vše bude zase dobré, že se vše "spraví samo". Loutkolidé si myslí, že stačí jen dále otročit pro negativní stav, poslušně platit účty, poslušně posílat děti na vymývání mozků a srdcí do vzdělávacích institucí (plně pod kontrolou mocných), poslušně nevybočovat z řady a nemít jiné názory než jaké jsou povoleny a případně (při jejich případné nespokojenosti, která není až zase tak častá a silná) ČEKAT, až nás "někdo zachrání".

Jenže takto život nefunguje. 

Naštěstí. 

To bychom se načekali.

 

Loutkolidé však v tomto mylném (avšak pohodlném a sladkém) přesvědčení čekají dodnes a jejich životy jsou stále zoufalejší a zoufalejší, propadají depresím a nemocem, byť se navenek usmívají a snaží se působit dojmem pozitivně laděných bytostí.

Sami sobě tito lidé ubližují nejvíce.

 

Náš život zde na Zemi je "pouhým" uměleckým dílem našich svobodných voleb, které v každém okamžiku svého života činíme. 

Proto jen my sami zde na Zemi můžeme napravit následky těch našich vlastních voleb, které byly mylné, chybné, které nás svedly na scestí a přinesly nám všechny možné nepříjemnosti, utrpení a nebezpečí.

 

Tak krásný a dokonalý Život je!

 

 

Kdyby Světelní pracovníci mazali med kolem úst ostatním a nesdělili SKUTEČNOU PODSTATU a POVAHU ZLA NA ZEMI, pak by zlo bylo stále považováno za dobro a VELICE rychle by dokončilo uchvácení všeho, co mu stojí v cestě.

Kdyby Světelní pracovníci utajovali pravou příčinu všech světových problémů, to jest - nepochopení jediných existujících = DUCHOVNÍCH zákonitostí Vesmíru, nikdo by nepochopil, kým sám opravdu je. Nikdo by nepátral po své pravé podstatě a negativní stav na Zemi by se množil mnohem, mnohem rychleji a zákeřněji.

Zajímavé zůstává, že mnoho loutkolidí tak rádo tlachá o negativních, hrubovibračních a hrůzných jevech a událostech kolem sebe, ale téměř nikdo z nich nemá zájem ani vůli hrůzy tohoto světa odstranit a vnášet Světlo a Mír tam, kde je ho málo. 

Téměř nikdo se nenamáhá konat ve jménu Lásky a být Láskou pro všechny a pro všechno.

 

Práce pro druhé spočívá v jejím skutečném smyslu a dobru.

A jakmile pochopíme, CO DOBRO JE, pak pochopíme, co dobro zde na Zemi NENÍ a proč žijeme v zoufalství, nerovnosti, násilí a nemocech.

 

Pak teprve začneme tvořit společnost a svět, jejichž stavebními kameny jsou Láska, Tolerance, Mír a Rovnost. 

TEDY NAŠE VLASTNÍ PODSTATA.

 

NIC NA SVĚTĚ SE NEDĚJE NÁHODOU. 

Veškeré zlo je pouhým důsledkem NEPOCHOPENÍ JEDINÉHO PLATNÉHO ZÁKONA CELÉHO NEKONEČNÉHO VESMÍRU. NEPOCHOPENÍ DUCHOVNÍHO ZÁKONA VĚČNÉHO ŽIVOTA, Z NĚHOŽ VŠICHNI POCHÁZÍME. 

 

NÁHODA NEEXISTUJE.

EXISTUJE POUZE SVOBODNÁ VŮLE A VOLBA.

SVOBODNÁ VŮLE A VOLBA LIDSKÝCH BYTOSTÍ DOVEDLA TENTO SVĚT NA PLANETĚ ZEMI DO SOUČASNÉ ZOUFALÉ FÁZE BRZKÉHO ZÁNIKU.

NEDIVTE SE. JE TO DÍLO NÁS VŠECH.

DÍLO NEVĚDOMOSTI, VE KTERÉ V SOUČASNOSTI DOBROVOLNĚ SETRVÁVÁ 98% obyvatel této ubohé Země.

I když negativní stav stále pokračuje - skrze své věrné ovce, tj. cca 98% pozemšťanů - ve svém řádění

my i vy pokračujeme o to více a intenzivněji dále v probouzení lidstva.

Negativní stav zuří a kope kolem sebe, neboť se sám odhaluje, a to je dobré znamení. 

Znamení toho, že touha po životě na Zemi ještě zcela nevyhasla.

 

Záleží na každém jednom z nás, kdo bojuje na straně Světla a Lásky, a kdo si i v poslední chvíli zvolí skok do hrdla Temných sil.

Svobodná vůle je nádherným a dokonalým darem Nejvyššího.
Je vždy naplněna, je vždy respektována.

Jak krásný a dokonalý život je, přátelé!!!

 

JSME TADY STÁLE PRO VÁS. JSME TADY, ABYCHOM VÁM POMOHLI POCHOPIT, ŽE:

Vše, co si lidstvo zde na Zemi tvoří, je pouze a jen odrazem DUCHOVNÍ ÚROVNĚ každého jednotlivého člena společnosti, jež vyvěrá z pochopení DUCHOVNÍCH ZÁKONITOSTÍ SAMOTNÉHO ŽIVOTA.

 

Veškeré, naprosto VŠECHNY události života na Zemi mají DUCHOVNÍ PODSTATU.

NEBOŤ ŽIVOT JE BŮH. ŽIVOT JE DOKONALÝ.

Nabízíme vám POCHOPENÍ TÉTO SOUVISLOSTI S ŽIVOTEM VŠEHO A VŠECH.

 

POCHOPENÍ PRAVÉ PŘÍČINY A NÁSLEDKŮ LIDSKÉHO KONÁNÍ JE KLÍČEM K UKONČENÍ ZLA A UTRPENÍ NEJEN NA NAŠÍ ZEMI.

 

Milí přátelé,

 

přejeme všem brzké probuzení a odvahu konat ve jménu Světla, Pravdy a Lásky.

Děkujeme, milovaný Stvořiteli, za příležitost změnit tento náš svět, který jsme si vybrali pro tuto inkarnaci.

S Láskou a Úctou ke všemu a ke všem

 

Auron a Ema, vaši přátelé

VYŠETŘOVÁNÍ SKONČENO. V KLIDU MŮŽETE ZAPOMENOUT.

 

A nastalo ticho. Vazalská a zaprodaná mainstreamová média v česku plní rozkazy mocných a mlčí. O předvánoční masové vraždě v Praze se už nemáte nic dozvědět. Nesmíte se dozvědět. Už vůbec ne pravdu. Už je třeba zapomenout, neboť kdyby se o tom stále mluvilo, mohli byste přijít na jednu z největších a v pořadí posledních měsíců dalších vlastizrad v historii našeho českého pseudonároda. Stalo se a dost. Jedeme dále.

Je zapotřebí loutkolidi zabavit něčím jiným. Třeba přijetím eura. Nebo zemětřesením v Japonsku. Nebo radši přehledem změn, které čekají řidiče? Která další zpráva vás od 1. ledna 2024 na mainstreamových médiích zaujala? 

Vnímáte, jak vaše pozornost rychle přebíhá z jednoho na druhé? Jste zaměřeni. Jste ovládáni. Jste v pasti, loutkolidé. 

Probuďte se, času už téměř nemáte!!!

 

Na níže uvedeném odkaze si poslechněte další z toho, co nemáte, v zájmu zachování své vlastní nevědomosti.

Protiproud TV vysílá rozhovor šéfredaktora Protiproudu s publicistou Jiřím Havlem především o dalších otázkách, které kolem střelby na FF UK spíše narůstají než naopak, a v té souvislosti též o stavu hnutí odporu v naší zemi a jeho šancích v příštím roce

 

https://protiproud.info/politika/7649-model-11-zari-pocesku-pokracuje-oficialni-verze-ma-cim-dal-vetsi-trhliny-zahada-dopisu-na-rozloucenou-jako-pas-teroristy-atty-opravdu-se-kozak-priznal-ke-klanovicke-vrazde-a-co-bily-dum-ceka-nas-rok-velkych-zmen.htm

 

VŠE BYLO DOMLUVENO PŘEDEM. CELÁ STŘELECKÁ HRA TÉTO HRŮZYPLNÉ VLÁDY, KTERÁ JE PLNĚ V PODRUČÍ VLÁD KOLEKTIVNÍHO ZÁPADU. 

Kolik lidí se stihne probudit?

 

"VYŠETŘOVÁNÍ SKONČENO. NA VŠE ZAPOMEŇTE. PŘÍŠTÍ ROK BUDE KRÁSNÝ. BUDE ZASE DOBŘE."

Vaše Hrůzovláda