prosinec 2021

 

Laboratorní zpráva z Taygety - vakcína Covid - předávejte dále!

Ne slova, ale skutky - pozdrav pro vás, světelní přátelé

Spike protein - smrtící chlouba vakcíny

Kterou lahvičku s vakcínou jste dostali vy?

 

TOTO SDĚLUJE SVĚTU Dr. Astrid Stuckleberger - expertka WHO (Světové zdravotnické organizace), odbornice na mezinárodní zdraví, vědu a výzkum

https://cz24.news/dolezite-toto-vas-oberie-o-posledne-iluzie-ako-funguje-who-kto-a-ako-riadi-falosnu-pandemiu-aj-tie-buduce-planovane-ako-z-nas-vyrabaju-robotickych-otrokov-hovori-expertka-dr-astrid-stuckle/

 

SCÉNÁŘ PANDEMIE SPARS 2025-2028 - kdo se jí dožije?

 

Zpráva od galaktických rad, vzestoupených mistrů, andělů a vnitřní Země

 

Cenzurované závažné vedlejší účinky, ochrnutí a počty úmrtí na experimentální genové terapie raketově rostou a počty úmrtí na vakcíny nyní výrazně převýšily počty úmrtí na viry, jichž bylo zaznamenáno méně než 1 %. To vše u viru, který má 99,98% míru uzdravení. Nestačí jim, že zlikvidovali nenarozené děti 366% nárůstem potratů, nyní jdou po dětech, které mají téměř nulovou šanci na virus zemřít. Šmakuláda je směs karcinogenních a smrtících toxinů, experimentální genová terapie s operačním systémem, který lze ovládat zvenčí. Pokud ″vakcína vaše děti nesterilizuje, nezmrzačí nebo nezabije, nebudou naladěny na ducha. Budou naladěny na stroj, umělou inteligenci.

Podle stanfordského výzkumu masky nechrání před virem, vytvářejí sekundární zápal plic, poškození mozku a orgánů i psychické poruchy. Nyní se ukazuje, že to dokonale zapadá do jejich programů extrémní redukce populace a potřeby totální nadvlády, jak je uvedeno v jejich manifestech a na Georgijských kamenech. Nevědomost a popírání se mohou stát osudnými pro vás, vaše přátele a rodinu. Nyní je čas povstat. Kriticky myslící, výzkumem oslabené, sociálním inženýrstvím ovlivněné masy nepřežijí to, co přichází, a nepřežijí to ani morálně pochybní, kteří vzali úplatek. Ti, kdo se smíří s těmito mandáty, se smířili s budoucností v nejlepším případě totálního zotročení, nebo spadnou mezi 13 ze 14 lidí odstraněných z planety.

Pozemšťané, POVSTAŇTE, závisí na tom život váš i vaší rodiny. Povstaňte pro budoucí generace. Toto není spiknutí, toto není cvičení, toto je příležitost postavit se v pravdě, ve svém vlastním božství, postavit se jednotně za zdraví, svobodu a mír světa.

Bez ohledu na kulturu, rasu, náboženství či vaše světské postavení - nikomu se cíle tyranie nevyhnou. Charakter každého a jeho touha žít v míru a v pravdě se pozná jen podle vašich činů.

 

Všichni musíme udělat svůj díl práce. Není na vyšších sférách, aby vás zachránily. Svůj podíl na ukončení šedé/reptiliánské aliance, drtivé většiny mimozemských negativních vlivů, už vyšší sféry odvedly. Svoboda má svou cenu. Na Zemi se prosazuje univerzální zákon spolu s vyšším vědomím a energií. Bez vašich činů a bez vaší vůle se však nestane nic.

Lidé lidem: Musíme najít odvahu, bezúhonnost a morální základy, abychom splnili svůj díl práce. Říká se tomu ušlechtilá ctnost a objevuje se v každé rase, kultuře a víře. Stvořitel nám dal vše, co potřebujeme k tomu, abychom zvládli napravit své chybné volby, které nás přivedly až k tomuto nanejvýš nepříznivému bodu.

Pozemšťané, je čas, aby se lvi probudili. Buďte řešením. Multidimenzionální větší rodina celé Galaxie čeká, až se Země sjednotí pod Univerzálním zákonem a připojí se k nim.

září 2021

 

Světelní přátelé, kráčíme s Vámi po cestě, kterou si neustále volí lidstvo jako celek. Každý jeden z nás jsme odpovědní za vše, co si tvoříme, co máme, co prožíváme... za to, jaký svět v každém okamžiku pozemského "času" je.

Jsme na jedné lodi. Vyciťujte pravdivost a pravost všeho, co k vám přichází. Negativní stav stahuje do svých sítí stále více lidských bytostí, které si však samy volí svou nevědomost a vše nepříznivé, co s souvisí.

Náhoda neexistuje. Brzy na shledanou. Auron a Ema

 

Právě pracujeme na sděleních z naší Zemičky, naší Duté Zemičky. Těšíme se na společné poznávání života pozitivních světů.

 

červenec 2020

 

Davidova hvězda pro vaše děti - již brzy "akce" pro vás!

 

Mocní slaví pandemii - Hra Covid-19

 

Nácvik kybernetického útoku červenec 2021 - vzpomínáte na Event 201? Vše se stalo za několik měsíců skutečností! Tady máme Cyber Polygon 2021!

 

Mutace delta zabíjí očkované - umělý původ viru a nesmyslnost vakcinace se opět prozrazuje - kdy si toho všimnete vy?

duben 2021

 

Zdravotní sestra tajně vyfotila testovací výtěrové špejle, na nichž je předem dán výsledek

Obr.: Foto tajně pořízené zdravotní sestrou na pracovní směně. Zdroj: https://stateofthenation.co/?p=59033


Již v roce 2020 se mohl celý svět informovat o tom, že covid pozitivní je dřevo v lese či motorový olej. Nejen odvážní a duchapřítomní zdravotníci či vědci mnoha zemí světa, ale dokonce také vládní činitelé podávali a stále podávají důkazy o tom, že nic z toho, co vidíme či slyšíme v televizi NENÍ PRAVDA a že se řítíme do pasti, na jejímž dně nás čekají hrůzy sofistikované války celého světa.

Války, kterou MY SAMI ŘÍDÍME. KAŽDÝ JEDEN Z NÁS.

 

Vzpomínáte na pana prezidenta Tanzanie, Dr. Johna Magufuliho? Hra Covid-19. Ano, ten, který se nebál a veřejně vystoupil se svými znepokojivými zjištěními a důkazy ohledně testování na Covid, ten, který své zemi zajišťoval bezpečí, zdraví a mír a nenechal se ovládat mocnými, ten, který své pochybnosti a důkazy nejen o nerelevantním testování veřejně prezentoval. Tento muž, který je nejen pro svůj národ symbolem boje za pravdu, údajně - záhadně - před pár dny, 17. 3. 2021 údajně zemřel.

Zemřel? Opravdu zemřel? Nebo se ho mocní zbavili, stejně jako všech dalších, především vědců, lékařů či politiků, kteří jsou pro mocné nepohodlní a rizikoví z pohledu maření jejich plánů na ovládnutí světa?

 

V roce 2020 se také psalo, že v Německu si lze obstarat testy podle požadovaného výsledku.

Plošné testování ve firmách, které se na jaře 2021 rozjelo v naší zemi, vykazuje nepatrný podíl "nakažených". Jak bylo nesčetněkrát po celém světě prokázáno, používané testy jakéhokoli druhu ukazují "správný výsledek" asi tak přesně, jako kdybyste si hodili kostkou.

Pro velké firmy zní úkol těchto dní docela jednoduše: opatřit si "ty správné testy".

To však vládním teroristům nevadí, důležité je, že testy se poctivě kupují a realizují.

 

VŽDYŤ JDE ÚPLNĚ O NĚCO JINÉHO, NEŽ O ODHALENÍ VAŠÍ POZITIVITY!

PROBUĎTE SE, LIDÉ!

leden 2021

D. Trump jako první a poslední americký prezident nerozpoutal ani jednu válku. Probudil masy lidí a ukázal jim pravdu o tom, v jakém falešném světě skutečně žijí. Jeho mírové snahy o vzájemnou spolupráci byly pro svět nežádoucí. Svět chce válku. Proto si svět válku zvolil. Byla prosazena lež a ta se lidstvu stane skutečně konečnou. D. Trump odhalil mnohé aktivity Kabaly a konal. Spolu s V. Putinem zlikvidovali část podzemních tunelů (podzemních základen mocných tohoto světa a negativních mimozemšťanů, kteří zde páchají ty největší hrůzy a zvěrstva, jakých je vůbec lidská bytost schopna se dopustit). D. Trump s V. Putinem zachránili desetitisíce unesených dětí, které jsou mučeny a týrány pro jejich krev - zdroj adrenochromu. Ano, o tom nemáte být nikdy informováni, lidé. Protože TO JE SKUTEČNOST.

Zatímco spíte, dějí se po celém světě takové hrůzy, které kdybyste poznali, nevědomí lidé, již nikdy byste neusnuli. Již byste si nedokázali nalhávat, že zlo na této Zemi v této dimenzi bytí neexistuje a pokud ano, že je nejlepší si ho nevšímat. Poznali byste, že tento váš přístup je mylný a pouze zlo rozmnožuje. ANO, TO JE REALITA, PŘED KTEROU ZAVÍRÁTE OČI. TO JE REALITA, KTEROU POVAŽUJETE ZA SCIENCE-FICTION JEN PROTO, ŽE VÁM JIM MOCNÍ NESERVÍRUJÍ V TELEVIZI. JAK BY MOHLI, PŘECE SE SAMI NEUDAJÍ.

Lidstvo si vybralo ZLO. J. Biden odstartoval plán "konečného řešení" mocných.

Zlo nezmizí samo. Nelze čekat a jen se usmívat, jak je tento svět krásný, zatímco se dokonale hroutí, jak mocní završují své plány. Právě lidé, kteří se označují za "pozitivní" či "probuzené", zavírají vědomě a záměrně oči před hrůzami tohoto světa. Nikdy je tak neukončí. Tímto svým přístupem je pouze podporují a odmítají je ukončit. Mnozí mluví o dobru a lásce, mnozí si myslí, že se tak mohou zbavit své odpovědnosti za to, v jakém stavu je tento svět, kterému však ve skutečnosti přišli - ne náhodou - pomoci. Mnozí mluví o dobru a lásce v domnění, že už nemusejí dělat vůbec nic víc pro to, aby zlo, které sami na Zemi utvořili, zmizelo.

Tady na této Zemi, v zóně vymístění, v záporné dimenzi bytí, kde byl aktivován negativní stav a kde také dosáhne své plnosti, nejsme NIKDO na dovolené. Nikdo tady nejsme proto, abychom jen snili o tom, jak brzy bude vše krásné a radostné. Je to léčka negativního stavu, který si mne ruce, když mluvíte o dobru a zároveň neděláte vůbec nic, abyste se postavili čelem k destrukci svého světa.

Mnozí lidé, mluvící o dobru a kráse, se rozhodli jen čekat. Mnozí říkají: Však to nějak dopadne. Ano, dopadne, lidé, ale vy nebudete nadšeni, jakmile poznáte, co jste si tímto svým přístupem a nicneděláním v této závěrečné fázi vytvořili.

Proto, milí lidé, pokud se nechcete účastnit závěrečných hrůz, které na Zemi pod nadvládou negativního stavu nastávají, pak musíte vyvinout AKTIVITU.

Ne však pomocí agresivity, negativity, násilí, dalšího množení a podporování zla.

Vy, probuzené bytosti, jste tady proto, abyste bojovali s pomocí  a na straně Světla, kterému jste opět otevřeli dveře v této hrůzné tmě na Zemi.

Bojujete ve jménu Dobra, Lásky a Pravdy. Proto používáte prostředky - slova a činy, které odhalují, oživují, léčí, odkrývají lež, šíří pravdu, Lásku, rovnost, mír, jednotu.

Vy NEpoužíváte prostředky a nástroje negativního stavu - násilí, agresivitu, ničení, zoufalství, lež, moc, faleš, nenávist, zotročování, drancování, smrt.

 

Jste tady proto, lidé, abyste VČAS (pokud má jít ještě o tento váš život zde na Zemi) rozlišili pravé od nepravého, pomohli v tomto ostatním a sami si svobodně a vědomě zvolili pro svůj život Pravdu, Lásku, Mír a Jednotu.

 

Jedině tak je možné ukončit zlo dříve, než vás samotné pohltí.

 

HODNĚ ŠTĚSTÍ, LIDÉ.

 

Leden 2021

záložka VAKCINACE NEBO ŽIVOT

 

Přátelé naši milí, jak stále intenzivněji cítíte, smyčka se stahuje. Není místa na této planetě Zemi, kde by se neprojevovala sílící moc negativního stavu - ještěrů z pekel a jejich ničivé hrubovibrační energie - podvody, falšování, násilí, nenávist, agrese, nerovnost, utrpení, nejednotnost, bolest, zoufalství, umlčování pravdy. Víte dobře, jaké jsou příčiny toho všeho, víte dobře, jaký průběh i jaké následky tato etapa bude mít, bude-li vše probíhat podle plánu mocných, resp. nepochopí-li lidstvo včas, co činí a nezmění-li samo lidstvo tyto nepříznivé následky svých vlastních činů. Ostatně mocní se se svým plánem již netají. Je znám. Málokdo však věří... A proto jde vše skutečně podle plánu. Mocných.

Přátelé, sami se denně přesvědčujete na vlastní kůži, že ten, kdo zlo ignoruje, ten jej sám činí. Stejně tak lidé, kteří si myslí, že jejich falešná "pozitivita" je od zla "sama" ochrání a proto nedělají nic než mluví o pseudodobru. Lidé, kteří věří lžím negativního stavu (tedy všemu, co se masově předkládá loutkolidem), si myslí, že jsou ukotveni v realitě. Proto si myslí, že není třeba nic dělat, aby vše bylo "zase dobré, čisté, krásné.... Že tu špinavou práci za lidstvo prostě "někdo" udělá. Prý dokonce "musí". A proto loutkolidé skutečně jen čekají, v domnění,  že "někdo" nebo "něco" to zlo již brzy prostě ukončí. (Až se někomu bude chtít? Nebo kdy vlastně?) Mnoho, až příliš mnoho lidí čeká na nějaký ten zázrak, který se prý "musí stát", neboť si to dobro už prý všichni "zasloužíme". Zasloužíme za to, co vše jsme tady na Zemi napáchali a neustále dále pácháme. Za to, že jsme si utvořili svět plný nerovnosti, bídy, nemocí, nenávisti a utrpení, který nás zanedlouho sám pohltí. Prý bude "konec všeho zlého" bez ohledu na to, že většina lidí chce pokračovat v tomto negativním žití a volit si dále negativní stav. Zákon svobodné vůle a volby je pro tyto lidi "čekající na zázrak" ničím, byť je to zákon věčného života všeho a všech. Lidé nepochopili vůbec nic, myslí si, že jsou "vyspělí" a "probuzení", zatímto tímto jen dokazují svou neznalost nejen zákona svobodné vůle a volby. Nějak pokrouceně lidé chápou Boží plán. Nějak podivně si přetvořili k obrazu svému LÁSKU - Zdroj nekonečného Života - tedy Boha.

Loutkolidé, kteří věří lžím, jež se vydávají za pravdu, vůbec nevyciťují. Nepoužívají své srdce, svůj jediný "indikátor" Pravdy. Nenaslouchají své Duši, která k nim neustále promlouvá. Nekomunikují s Bohem, se kterým mohou být v neustálém spojení, pokud si tak sami zvolí. Loutkolidé místo toho nasávají do svých mozků, do svých ovládaných myslí lži, které jim denně servíruje negativní stav. Ovládaná mysl loutkolidí nasává tyto lži doslova jako houba. Důkazem je současný stav lidstva, jehož hrůznost se neustále stupňuje. A to jen proto, že loutkolidé nedělají téměř nic, aby zlo zastavili. V podstatě to vůbec nechtějí. Proč také, když jsou přesvědčeni, že zlo je dobro, které si chtějí neustále dále volit. Jen málo, pramálo lidí na této planetě dokazuje svými činy, že Pravda je silnější než lež a zlo. Až příliš málo je těch, kteří odhalují Pravdu a ničí zlo.

Jenže zde na této Zemi ta hrstka odvážných nestačí. Zde na Zemi již téměř zcela (neustále se toto naplňuje) vládne negativní stav v takové přesile (ne náhodou, jak dobře víte), že nestačí pár jedinců, kteří spasí celý tento prohnilý svět. Zde na Zemi nemá pozitivní energie jednoho člověka takovou sílu, jako je tomu v pozitivních dimenzích bytí. Zde na Zemi jsou podmínky zcela odlišné. To vše však máte vědět, lidé. S tímto věděním jste tady na Zem přišli.

Zlo je zde na Zemi, v minus třetí dimenzi bytí, natolik silné, že je zapotřebí obrovské, obrovské síly a odvahy velkého množství lidí, aby zlo porazili. Málokdo si uvědomuje, kde ve Vesmíru se naše planeta Země nachází. A proto si myslí, že netřeba dělat nic, aby se jejich vlastní utrpení a trápení "zrušilo". Za ty ostatní "dobré lidi" to prý udělá ten "někdo".

Ti, kteří však odhalují, že věci nejsou tak, jak se jeví, kteří obětují často své životy pro to, aby i ostatní prozřeli a poznali, co se na ně chystá, ti jsou zešměšňováni, považováni za nebezpečné a umlčováni. Čas, který měl přijít (v případě, že si jej lidstvo samo zvolí), přichází. Přesně to se děje. Lidé odmítají pravdu, protože je pro ně nevyhovující. Protože by se museli vzdát svých falešných představ, ve kterých celý svůj zoufalý život žili. Museli by se vzdát mnohého, kdyby poznali pravdu. A mají pravdu. A právě proto to neudělají. Budou se dále dobrovolně vznášet v komfortní zóně klamů a lží, dokud je tyto klamy a lži nezahubí.

Vše je společným výtvorem lidstva na Zemi. Nyní, v této počáteční fázi závěrečné etapy nadvlády negativního stavu nejen zde na Zemi, silně cítíme, vidíme a slyšíme, že Pravda je považována za lež a lež za pravdu. Mocní finišují, zahájili rozhodující fázi své zákeřné hry, pro kterou dostali vymezený prostor a čas v zóně vymístění a také zde na Zemi, v této záporné dimenzi bytí. Jak sami poznáváte, mnozí loutkolidé věří falešným iluzím, které velice sofistikovaně zavádí do jejich myslí mediální propaganda plně řízená mocnými. Ano, jak sami vidíte a vnímáte, loutkolidé věří lžím, protože nechtějí připustit, že by vše mohlo být jinak. Kdyby to připustili, skončilo by jim totiž jejich pohodlí, byť dočasné. Museli by začít něco dělat, protože by zjistili, že času už jim opravdu moc nezbývá, dá-li se ještě vůbec o nějakém hovořit. Zjistili by, že nestačí zlo ignorovat, vše přijímat a neustále jen hovořit o dobru, energii, kosmu a záchraně, která prý "musí přijít". Ano, jak sami poznáváte, přátelé, před koncem negativního stavu se smějí jen někteří. Drtivá většina lidí (ti, kteří se rozhodují být ovládanými loutkami) si stále volí lež pro svůj život, neboť nevědomost se jim jeví jako blažená. I když jim neustále přináší utrpení, nepochopení základních životních událostí, smutek, bolest, nemoci, nenávist, neustálý strach, rozpolcenost, nespokojenost..., přesto si toto vše sami dobrovolně neustále volí, v domnění, že znají pravdu a dobro. Někteří loutkolidé dokonce cítí, že "tady něco nehraje", ale tuto myšlenku zahodí v okamžiku, kdy je napadne. Neboť hlas srdce ignorují celý život. Jsou naučeni žít jen svou myslí. Podle ní také jednají. A podle toho vypadají nejen jejich životy, ale život celého lidstva na této planetě Zemi. A tak nikdo nic nedělá. Loutkolidem se nechce připustit, že všechno je jinak. Museli by se totiž vzdát něčeho životně důležitého - svých iluzí. A měli by pravdu.

Jste velice vnímaví, přátelé, a my Vám děkujeme za každé Vaše slovo, kterým nalézáte odpovědi na své otázky.

Víte sami, přátelé, že jste před svou pozemskou inkarnací věděli dobře, že tady na Zemi to bude takto vypadat, pokud se k tomuto lidé dopracují. A také jste věděli, že budete dělat vše pro to, abyste se probudili nejen Vy, ale následně abyste probudili co nejvíce spících duší. Zvládáte to skvěle. Nenechte se zlomit, negativní stav nasazuje vše, co má, aby zvítězil. A díky 98% loutkolidí, kteří si zlo negativního stavu neustále volí, se tak také stane. Vy však již víte, přátelé, jaké máte možnosti. Vaše svobodná vůle a Vaše čisté srdce a mysl, které nepřijímají lži negativního stavu, jsou těmi, kdo Vás povedou a bez újmy dovedou tam, kam toužíte dojít.

Ano, sami se přesvědčujete, přátelé, že stokrát opakovaná lež se pro většinu lidí zde na Zemi stává pravdou. Vždy tomu tak bylo. Sami také víte, proč to tak je. Sami to nyní každý den vidíte a slyšíte. Nechť vás toto nerozesmutňuje, přátelé. Každý člověk má svobodnou vůli a každý si také řídí svůj vlastní duchovní růst, který mu pomáhá lépe (v opačném případě hůře) vyciťovat a vysvobozovat se z ovládání negativním stavem. Ovládaní loutkolidé brzy poznají, že to, čemu nyní věří, je lež. Nezapomínejte, přátelé, že více než 98% lidí na této Zemi si svobodně volí pro svůj život negativní stav. Proto bude zde na Zemi vždy více těch, kteří stojí na straně zla, lží a strachu z vlastního probuzení. Většina loutkolidí se tak dobrovolně vznáší v iluzích o svém vlastním životě. Omlouvají tak vše, včetně své nečinnosti, kterou jen množí a množí negativní stav. Vy si však volíte něco jiného. Vědomý život, pravdu, lásku, jednotu... Tedy BOHA. Tedy ŽIVOT.

Vaše důvěra v sebe je totéž co důvěra v BOHA, tedy v samotný ŽIVOT, který si neustále tvoříte.

Na vaše přání vám, přátelé, posíláme vzkaz spícímu lidstvu pro tyto dny:

Cokoli vidíte a slyšíte, vždy buďte připraveni na možnost, že

VŠECHNO JE JINAK.

Děkujeme, přátelé, za vaši Lásku, která je věčnou Pravdou

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Leden 2021

 záložka VAKCINACE NEBO ŽIVOT

záložka VESMÍRNÍ PŘÁTELÉ

záložka VAŠE POMOC VŠEM

---------------------------------

Děkujeme Vám, Světelná přítelkyně...

------------------------------

Milí pracovníci Světla,

vaše světelná práce pro ostatní bytosti zde na Zemi má neopakovatelný a dalekosáhlý význam pro každého jednotlivce i celek zároveň. Budeme rádi, když nám dáte vědět o své práci světelné, například o roznosu letáčků. Můžeme tak lépe spolupracovat v rámci světelného pokrytí jednotlivých částí naší milované Zemičky.

Děkujeme Vám, přátelé. Ema a Auron

 

říjen 2020

 

záložka MOCNÍ SLAVÍ PANDEMII

 

-------------------------------------------------------------------------------

září 2020

 

záložka Přednášky - aktuální volné termíny říjen, listopad 2020

záložka Co nechcete slyšet!

-------------------------------------------------------------------------

srpen 2020

 

záložka MOCNÍ SLAVÍ PANDEMII

--------------------------------------------------------------------------------

 

NEVĚDOMOST a ZAVÍRÁNÍ OČÍ PŘED REALITOU, kterou SAMO LIDSTVO JAKO CELEK TVOŘÍ,

ANI NEOMLOUVÁ, ANI NEPOMÁHÁ.

NEVĚDOMOST VÁS PŘED ZLEM NEOCHRÁNÍ.

NEVĚDOMOST, NEČINNOST A IGNOROVÁNÍ ZLA VÁS NA NOVOU ZEMI NEPŘEMÍSTÍ!

 

Přátelé,

je nejvyšší čas zamyslet se nad svou nečinností, která není a nikdy nemůže být v souladu s řešením problémů lidstva - problémů, jejichž tvůrcem samo toto lidstvo JE.

Člověk nemá v této době, kdy negativní stav pokračuje v dosažení své plnosti, stát na místě a čekat, že "někdo" nebo "něco" přijde a "všechny nás zachrání", bez ohledu na to, co děláme, jak žijeme, co cítíme a co myslíme. Nelze čekat se založenýma rukama a doufat, že někdo jiný vyřeší naše vlastní problémy. Ne, ani Bůh to neudělá. Nepřendávejte ani na Něj zodpovědnost za své chybné volby a za jejich řešení. Pak by vše, co jsme kdy udělali, děláme a uděláme, postrádalo jakýkoli smysl.

Co si lidstvo uvařilo, to si musí sníst. To je obyčejný zákon příčiny a následku. Ten je bezpodmínečně platný. A buďme za něj vděční. Jedině tak se můžeme vyvíjet, zdokonalovat a vrátit se Domů, ke Stvořiteli našemu milovanému všeho a všech. Svobodná vůle a volba je věčná.

 

NENECHTE SE USPAT LÍBIVÝMI ŘEČMI O TOM, ŽE všechno ZLÉ BRZY "SAMO" SKONČÍ, ŽE STAČÍ JEN ČEKAT (mnozí dokonce věří, že stačí "dožít" roku 2022 a hurá za krásou, láskou a štěstím), MLUVIT O KRÁSNU či SE MODLIT. NEGATIVNÍ STAV JEDE NA PLNÉ OBRÁTKY A NA TOTO VAŠE CHYBNÉ JEDNÁNÍ SPOLÉHÁ!

LIDÉ NA ZEMI NEMOHOU URČIT KONKRÉTNÍ ČASOVÉ URČENÍ UDÁLOSTÍ, KTERÉ MÁ V KOMPETENCI NEJVYŠŠÍ.

V KAŽDÉM OKAMŽIKU JE VŠE JINAK, V KAŽDÉM OKAMŽIKU SE VŠE MĚNÍ.

TÍM, ŽE NEVĚDOMÍ LIDÉ STANOVUJÍ A "PŘEDVÍDAJÍ" KONKRÉTNÍ TERMÍNY UDÁLOSTÍ, JEN DOKAZUJÍ, ŽE JSOU NEVĚDOMÍ NEJVYŠŠÍCH ZÁKONŮ. NIKDO - KROMĚ NEJVYŠŠÍHO - NEURČUJE A NEVYHODNOCUJE "ČAS" KONRÉTNÍCH UDÁLOSTÍ.

NEVÍ TO ANI NEGATIVNÍ STAV.

MNOZÍ LIDÉ SE NA ZÁKLADĚ FALEŠNÝCH (AVŠAK LÍBIVÝCH) PROROCTVÍ UPÍNAJÍ KE KONKRÉTNÍMU DATU UDÁLOSTÍ. PODLE TOHO, JAK SI TO SAMI PŘEJÍ.

TOTO JE PLÝTVÁNÍ DRAHOCENNÝM ČASEM (KTERÝ MÁME JAKO LIDSTVO VYUŽÍT KE ZCELA JINÝM ČINŮM) A VODOU NA MLÝN NEGATIVNÍMU STAVU, KTERÝ

TĚCHTO VAŠICH MYŠLENKOVÝCH ENERGIÍ PLNĚ VYUŽÍVÁ VE SVŮJ PROSPĚCH.

 

Přátelé, láskyplně vám radíme: Nenechávejte se uchlácholit příjemnými a líbivými řečmi o tom, že je dobré nedívat se na zlo, nevědět o něm a raději o něm ani příliš nemluvit. Že je nejlepší, když zlo budeme ignorovat, protože "MY JSME TI DOBŘÍ", "MY PŘECE CHCEME DOBRO A KONÁME DOBRO".

TO je chybný přístup, takto zlo nikdy neukončíme! Tak jej pouze množíme!

ABYCHOM MOHLI ZLO PORAZIT A OPĚT PROŽÍVAT MÍR, HARMONII, JEDNOTU A LÁSKU, z nichž jsme všichni vzešli, JE NUTNÉ NA ZLO NEJPRVE UKÁZAT. VŮBEC JEJ ROZLIŠIT. POZNAT, S KÝM VLASTNĚ MÁME TU ČEST A CO VLASTNĚ NECHCEME DÁL VOLIT. PROTOŽE NEVĚDOMOST VÁS OVLÁDÁ DÁLE!

JE NEUVĚŘITELNÉ, ŽE VĚTŠINA LIDÍ NEVÍ, CO JE DOBRO A CO JE ZLO. JEN PROTO JSOU VOLBY LIDSTVA TAK ZOUFALÉ. PROTO LIDÉ NEUSTÁLE VOLÍ ZLO, NEBOŤ JSOU PŘESVĚDČENÍ, ŽE VOLÍ DOBRO. PROTO JE SOUČASNÝ SVĚT NAPROSTOU ŠPÍNOU, NA POKRAJI ZKÁZY! DŮKAZY O TOM, JAK CHYBNĚ STÁLE A STÁLE JEDNÁME, TY VIDÍME A CÍTÍME V KAŽDÉM OKAMŽIKU SVÝCH ŽIVOTŮ ZDE NA ZEMI. A VĚTŠINA Z VÁS SE USMÍVÁ, JAK JE VŠE KRÁSNÉ, JAK UŽ SE VŠICHNI TĚŠÍME NA NOVOU ZEMI (KTEROU NÁM PRÝ UŽ OSTATNÍ NACHYSTALI, CO Z TOHO, ŽE MY JSME SI TU SVOU ZNIČILI A UDĚLÁME TO ZNOVU, NEBOŤ JSME NA NEJNIŽŠÍ DUCHOVNÍ ÚROVNI, NA JAKÉ JSME KDY BYLI), DOKONCE SI UŽ TO DOBRO PRÝ "ZASLOUŽÍME". ANO, I TO SLÝCHÁVÁME DNES A DENNĚ OD TĚCH, KTEŘÍ SI MYSLÍ, ŽE ZLO SE BRZY "ZTRATÍ SAMO" NEBO ZÁSAHEM NĚKOHO JINÉHO.

ZASLOUŽÍME? A ZA CO? ZA NEČINNOST? ZA MODLENÍ SE? ZA KRÁSNÉ ŘEČI A POHRÁVÁNÍ SI S DUCHY? ZA TO, ŽE KAŽDÝ DEN PŘIJÍMÁME OTROCTVÍ HMOTY, POPÍRÁME ZLO A NEROVNOST, PODLÉHÁME NEGATIVNÍMU STAVU, SVÉ DĚTI PLNĚ ODEVZDÁVÁME SYSTÉMU, KTERÝ ŘÍDÍ  NÁMI VYTVOŘENÝ NEGATIVNÍ STAV, ZABÍJÍME SVÉ BLIŽNÍ A ŽIVÍME SE JEJICH MRTVÝMI TĚLY, NENÁVIDÍME, ZOUFÁME, ZÁVIDÍME, TRPÍME, KRADEME, IGNORUJEME JEDY, KTERÝMI NÁS ŠTĚDŘE ZAHRNUJÍ, VĚŘÍME LŽÍM A KAŽDÝ VEČER JDEME ZOUFALÍ A ZNIČENÍ DO POSTELE, VE STRACHU, CO PŘINESE ZÍTŘEK? A ŘÍKÁME SI POZITIVNÍ?

PŘÁTELÉ Z VESMÍRU, POZITIVNÍ VYSOCE DUCHOVNĚ VYSPĚLÉ VESMÍRNÉ CIVILIZACE, VYSPĚLÉ CIVILIZACE DUTÉ ZEMĚ I SÁM NEJVYŠŠÍ - STVOŘITEL PRVOTNÍ VŠEHO A VŠECH - JIŽ MNOHO LET RADÍ NÁM, POZEMŠŤANŮM, ŽE POUZE MY SAMI MŮŽEME NEGATIVNÍ STAV PORAZIT A JSME ZDE PRÁVĚ A JEN PROTO, ABYCHOM TO UDĚLALI. ANO,

 

POMOC DOSTAT MŮŽEME, ALE AŽ SE K NÍ SAMI DOPRACUJEME.

 

NYNÍ JSME VE FÁZI, KDY SE LIDSTVU JEHO NEVĚDOMOST A JEHO NEZÁJEM O POZNÁNÍ PRAVDY VYMYKÁ KONTROLE. TEMPO HRY NEGATIVNÍHO STAVU SE ZRYCHLUJE A NABÍRÁ NA SÍLE.

JAK CHCEME PORAZIT ZLO, JEHOŽ TVŮRCI SAMI JSME, KDYŽ ANI NEVÍME, CO VLASTNĚ TÍM ZLEM JE? KDYBYCHOM TO VĚDĚLI, NIKDY BYCHOM SI HO NEMOHLI VOLIT. SVĚT BY NEVYPADAL TAK, JAK VYPADÁ NYNÍ. KDYBYCHOM TO VĚDĚLI, PAK BYCHOM NESTÁLI PŘED SVOU VLASTNÍ ZKÁZOU.

NELZE PORAZIT ZLO, KDYŽ NA NĚJ NEJPRVE NEUKÁŽEME, KDYŽ JEJ NENAZVEME.

JAKMILE JEJ DETEKUJEME, JAKMILE JEJ ODLIŠÍME OD VŠEHO OSTATNÍHO, TEPRVE PAK SI JEJ VĚDOMĚ MŮŽEME NEZVOLIT.

PROTO JE STAV NA ZEMI TAK ZOUFALÝ. PROTOŽE KAŽDÝ NECHCE VIDĚT, CO ZPŮSOBIL. NIKDO NECHCE VIDĚT ANI SLYŠET, ŽE JE SPOLUTVŮRCEM DNEŠNÍHO ZUBOŽENÉHO, ZMRZAČENÉHO A ZOTROČENÉHO SVĚTA. SPOUSTA HRŮZ SE DĚJE ZA OPONOU, MIMO DOSAH VAŠICH ZRAKŮ A SLECHŮ, ALE TO NEZNAMENÁ, ŽE TO MÁTE POVAŽOVAT ZA "NUTNÉ ZLO", ZA NEHODNÉ VAŠÍ POZORONOSTI!

CELOSVĚTOVÉ ÚNOSY DĚTÍ JSOU DENNÍM POŘÁDKU, JEJICH MUČENÍ ZA ÚČELEM ZÍSKÁVÁNÍ JEJICH KRVE PRO MOCNÉ PROBÍHÁ PRÁVĚ V TĚCHTO MINUTÁCH, V TAJNÝCH PODZEMNÍCH ZÁKLADNÁCH SE PRÁVĚ TEĎ PROVÁDĚJÍ NESČETNÉ POKUSY NA UNESENÝCH LIDECH, NA UMĚLE VYTVOŘENÉM MĚSÍCI SE NA ZÁKLADNÁCH NEGATIVNÍCH MIMOZEMSKÝCH RAS PILNĚ PRACUJE VE VÁŠ NEPROSPĚCH , VAŠE DĚTI PRÁVĚ VENKU DÝCHAJÍ SMRTÍCÍ CHEMIKÁLIE Z LETADEL CHEMTRAILS, ZA HUMNY SE VÁM INSTALUJE SMRTÍCÍ 5g SÍŤ, PO KTERÉ Z NEVĚDOMOSTI VAŠE DĚTI PRAHNOU - A VY SI STÁLE MYSLÍTE, ŽE "JE LEPŠÍ O TOM NEMLUVIT", "VŠAK ONO TO NĚJAK (DOKONCE PRÝ DOBŘE) DOPADNE".

TAKTO VŠAK ZLO NESKONČÍ. SPOLEHNĚTE SE. TAKTO VÁS ZLO DŘÍVE POHLTÍ A ZNIČÍ. SPOLEHNĚTE SE. ZLO DOTÁHNE SVOU PRÁCI DO KONCE. OD TOHO JE TADY. PROTO DO TÉTO HRY ŠLO. ZLO JE NA CESTĚ K VÍTĚZSTVÍ A ZVÍTĚZÍ - POKUD MU V TOM VY SAMI - AKTIVNĚ A VĚDOMĚ - NEZABRÁNÍTE! NIKDO TO ZA VÁS NEUDĚLÁ! NEMŮŽE! NENÍ TO MOŽNÉ! SVOBODNÁ VŮLE LIDÍ NEBUDE NIKÝM ZASTAVENA A "ZRUŠENA" JEN PROTO, ŽE LIDSTVO "ŠLÁPLO VEDLE". LIDSTVO CHTĚLO ŠLÁPNOUT VEDLE, VĚDOMĚ A SVOBODNĚ SE TAK ROZHODLO. NYNÍ JE ČAS SKLIZNĚ.

JAKMILE LIDSTVO POZNÁ, POCHOPÍ A PROŽIJE NÁSLEDKY VLASTNÍCH VOLEB V PLNÉ MÍŘE, TEPRVE PAK STVOŘITEL ROZHODNE O DALŠÍM POSTUPU. TEPRVE PAK. NIKOLI PŘED TÍM. POKUD SI LIDSTVO VOLÍ DOSAŽENÍ PLNOSTI NEGATIVNÍHO STAVU A JEHO VÍTĚZSTVÍ NA ZEMI - A TO SI VOLÍ! - PAK BUDE ZÁKONITĚ DOSAŽENO. SAMI POMÁHÁME NEGATIVNÍMU STAVU, ABY ZVÍTĚZIL! SAMI SI TOTO VOLÍME!

K NAŠÍ SMŮLE. JSOU TO VŠAK NAŠE SVOBODNÉ VOLBY, KTERÉ SMĚŘUJÍ K DOSAŽENÍ VÍTĚZSTVÍ NEGATIVNÍHO STAVU SE VŠEMI NÁSLEDKY A HRŮZAMI, KTERÉ JEJ BUDOU PROVÁZET.

MLUVÍTE O DOBRU, O LÁSCE, O MÍRU, O KRÁSE. O ZLU RADĚJI NECHCETE MLUVIT, NECHCETE NA NĚJ UKÁZAT, PROTOŽE BYSTE ZJISTILI, ŽE S NÍM NECHCETE NIC DĚLAT. MUSELI BYSTE SE PROBUDIT ZE SVÉHO SNU O TOM, ŽE "VŠECHNO PŘIJDE SAMO" A ZAČÍT OPRAVDU PRO SVĚTLO PRACOVAT, NE JEN O NĚM MLUVIT.

 

JENŽE TAKTO ZLO NEPORAZÍTE. TÍMTO PŘÍSTUPEM JSTE SE DOPRACOVALI JEN KE VŠEM SVÝM ZOUFALSTVÍM, NEMOCEM, TRÁPENÍM, KE SVÉ NESPOKOJENOSTI. KE VŠEMU ZLU, KTERÉ VÁS OBKLOPUJE A DO VÁS PRONIKÁ.

ZANEDLOUHO SI DÁTE DO TĚL VAKCÍNY A ČIPY A JEŠTĚ PODĚKUJETE, JAK SE O VÁS A VAŠI RODINU LÉKAŘI PLNÍCÍ PŘÍKAZY MOCNÝCH A STEJNĚ NEVĚDOMÍ JAKO VY, STARAJÍ. ZANEDLOUHO PŘIVÍTÁTE SÍŤ 5G A JEŠTĚ JI SE SVÝMI POTOMKY OSLAVÍTE, ZATÍMCO VÁS ZAČNE DOSLOVA ROZEŽÍRAT ZAŽIVA. PROČ? PROTOŽE TEĎ NECHCETE SLYŠET PRAVDU. MYSLÍTE SI, ŽE JI NEBUDETE NIKDY POTŘEBOVAT.

JAKMILE POTÉ PROZŘETE (POKUD VŮBEC), BUDETE LAMENTOVAT: "Já jsem to nevěděl, nikdo mi to neřekl... vždyť jsem dobrý, pozitivní, léčím lidi, mluvím o dobru... Co teď budu dělat... Co jsem komu udělal... Asi jsem se málo modlil..."

KAŽDÝ CHCE SLYŠET, JAK DOBRÝ JE. ANO, VE SVÉ PODSTATĚ DOBREM JSME. TO UŽ VÍTE. ALE NECHOVÁME SE V SOULADU S TÍM, JACÍ OPRAVDU JSME. VYBÍRÁME SI OPAK TOHO, ČÍM JSME.

KAŽDÝ CHCE SLYŠET, ŽE UŽ BRZY PŘIJDE RÁJ. KAŽDÝ CHCE SLYŠET, ŽE STAČÍ JEN "VYDRŽET", "PŘEČKAT" ZLÉ ČASY A NEMUSET DĚLAT NIC PRO TO, ABY TO ZLÉ POMINULO. MNOZÍ ŘÍKAJÍ, ŽE SE NEMÁME DO ZLA ANI PLÉST, ŽE SI "TO VYŘEŠÍ SAMO". ŽE SE "SAMO" ZASTAVÍ. NEBO ŽE "BŮH SE POSTARÁ". UŽ ALE VÍTE, ŽE TAKTO TO NEFUNGUJE. PRÁVĚ PROTO, ŽE BŮH JE MILUJÍCÍ BYTOSTÍ.

LIDSTVO JE NATOLIK ZMATENO (plán mocných vychází dokonale), ŽE SI NEUSTÁLE VOLÍ ZLO A MYSLÍ SI, ŽE SI VOLÍ DOBRO. HOVOŘÍ O DOBRU, HRAJE SI NA DOBRO, ZATÍMCO NEUSTÁLE PŘIBÝVÁ ZLA A UTRPENÍ. TAK JAK JE TO MOŽNÉ?

LIDSTVO NEROZLIŠUJE. LIDSTVO JE TAK ZMATENO A OVLÁDÁNO, ŽE VŠE ZLÉ POVAŽUJE ZA DOBRÉ. TENTO PŘÍSTUP VŠAK NENÍ ANI V TÉTO DIMENZI BYTÍ PLATNÝ. JE NEPLATNÝ. JE NESLUČITELNÝ S ŽIVOTEM V ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ. NEFUNGUJE. NEMŮŽE. JSME TADY A TEĎ.

JEŠTĚ NEJSME V RÁJI. A NEDOSTANEME SE TAM, POKUD SI BUDEME PLÉST ZLO S DOBREM A VOLIT SI ZLO.

POUZE TADY NA ZEMI JE NÁM UMOŽNĚNO PROŽÍVAT NA VLASNTÍ KŮŽI DOBRO A ZLO SOUČASNĚ, TADY A TEĎ. JEN PROTO, ABYCHOM SI MOHLI ZVOLIT. ABYCHOM SI ZVOLILI, CO CHCEME.

JEŽÍŠ KRISTUS ZA SVÉHO POZEMSKÉHO ŽIVOTA POZNAL, ŽE SI LIDÉ VOLÍ SVÉ OVLÁDÁNÍ A OTROCTVÍ NAMÍSTO PRAVDY, LÁSKY A DOBRA. POZNAL, ŽE JSOU LIDÉ NEŠŤASTNÍ PROTO, ŽE SI MYSLÍ, ŽE NEMAJÍ JINOU VOLBU. JEŽÍŠ NÁM VŠEM JASNĚ UKÁZAL, ŽE VOLBU MÁME VŽDY.

JEŽÍŠ KRISTUS VŠEM - I VÁM, PŘÁTELÉ - UKÁZAL CESTU. CESTU SVOBODNÉ VOLBY. JEŽÍŠ KRISTUS NÁM VŠEM UKÁZAL, ŽE MÁME MOŽNOST SVOBODNÉ VOLBY. ŽE SI V KAŽDIČKÉM OKAMŽIKU SVÉHO ŽIVOTA MŮŽEME SVOBODNĚ ZVOLIT, JESTLI PŮJDEME CESTOU PRAVDY A LÁSKY, NEBO CESTOU LŽI A NENÁVISTI.

JENŽE PRO TO, ABYCHOM ČINILI VĚDOMÉ VOLBY, KTERÉ OPRAVDU ČINIT CHCEME, JE NUTNÉ ROZLIŠIT DOBRÉ A ŠPATNÉ. BÝT SI VĚDOM DŮSLEDKŮ A NEOPAKOVAT CHYBNÉ VOLBY, KTERÉ NÁM NIC DOBRÉHO NEPŘINESLY. LIDÉ POZNALI, CO JE ZLÉ A CO SI VOLIT NECHTĚJÍ. PROTO NASTOUPILI SKUTEČNOU CESTU DOBRA, LÁSKY A PRAVDY.

JENŽE MY JSME SE NEPOUČILI. CHCEME POZNAT SVĚTLO, ALE NEVÍME, CO JE TMA. PROTO JSOU NAŠE VOLBY STÁLE CHYBNÉ, ZLO MNOŽÍCÍ, A NEVEDOU K VÝSLEDKŮM, JAKÝCH CHCEME DOSÁHNOUT.

A TO JE ODPOVĚĎ PRO NÁS. JAK JE MOŽNÉ, ŽE SI MYSLÍTE, ŽE SI VOLÍTE DOBRO, KDYŽ SE KAŽDÝ DEN SAMI NECHÁVÁTE OVLÁDAT ZLEM? PROTOŽE SI VOLÍTE ZLO, V DOMNĚNÍ, ŽE JE TO DOBRO. NEGATIVNÍ STAV VÁS TAKTO OVLÁDÁ A VĚTŠINA Z VÁS MU PODLÉHÁ A PLNĚ DŮVĚŘUJE.

V POSLEDNÍ DOBĚ MNOZÍ ŘÍKAJÍ, ŽE "NÁS NĚKDO ZACHRÁNÍ", ŽE "UŽ TOHO BYLO DOST", ŽE "TEĎ NÁS ČEKÁ UŽ JEN TO DOBRO". MNOZÍ MLUVÍ PRÁZDNÁ SLOVA O TRANSFORMACI A SVÁDĚJÍ NA NI VEŠKERÉ SVÉ PROBLÉMY, DOKONCE I PŘIBÍRÁNÍ NA VÁZE! OPRAVDU POZITIVNÍ ČLOVĚK VŠAK NA VÁZE DRASTICKY NEPŘIBÍRÁ ANI Z ROZMARU TRANSFORMACE. POZITIVNÍ ENERGIE SVĚTELNÉHO ČLOVĚKA JE V SOULADU S TRANSFORMACÍ. NENÍ JEJÍ PŘEKÁŽKOU. TRANSFORMACE NEZANECHÁVÁ TRVALÉ "NEŽÁDOUCÍ" ÚČINKY, ANI TY, KTERÝCH VÁS MÁ ZPĚTNĚ "SAMA ZBAVIT", JAK SI MNOZÍ MYSLÍ. 

JENŽE VÁM SE TO HODÍ DO PLÁNU. DO VAŠEHO PLÁNU NA ZBAVENÍ SE ODPOVĚDNOSTI ZA TO, CO "SE VÁM DĚJE", RESP. CO SI SAMI VOLÍTE. JAK JEDNODUCHÉ. JAK ÚSMĚVNÉ. ALE JEN PRO NEGATIVNÍ STAV.

 

JEŠTĚ JEDNOU PROTO LÁSKYPLNĚ OZNAMUJEME, PŘÁTELÉ:

POKUD SI DOBRO SAMI AKTIVNĚ NEUTVOŘÍTE, ONO SAMO NEPŘIJDE! NIKDO NÁM HO "ZADARMO" NEDÁ JEN PROTO, ŽE NĚKTEŘÍ Z VÁS "UŽ TOHO MAJÍ DOST".

PROTOŽE VY SI ZLO STÁLE VOLÍTE. JEN MLUVÍTE O DOBRU, MNOHDY DOKONCE ZKRESLENĚ, NE ZCELA PRAVDIVĚ. TOTO VŠAK DĚLÁ NEGATIVNÍ STAV.

TAK CO VLASTNĚ CHCETE? MLUVÍTE TAK A ŽIJETE A KONÁTE ÚPLNĚ JINAK. TAKTO VESMÍR NEFUNGUJE. VESMÍR JE SOULAD A HARMONIE.

 

KAŽDÝ CHCE SLYŠET, ŽE NEMUSÍ DĚLAT NIC, A PROBLÉMY "SE VYŘEŠÍ SAMY". PROTO TATO SLOVA DNES TAK ČASTO VYHLEDÁVÁTE. VĚŘÍTE JIM. JSOU PRO VÁS LÍBIVÁ. PŘÍJEMNÁ. ODPOVĚDNOSTI VÁS ZBAVUJÍCÍ.

JE TO VŠAK NEBEZPEČNÁ HRA SEBE SAMÝCH, VAŠEHO EGA, VAŠÍ NEMOCNÉ MYSLI, HRA S VAŠÍ NEVĚDOMOSTÍ, S VAŠÍ KALKULUJÍCÍ MYSLÍ, KTERÁ SI VŽDY VYBÍRÁ TO VÝHODNĚJŠÍ. KALKULUJE TAK, ABY TO PRO VÁS BYLO PŘJATELNÉ. A JEDNODUŠE POCHOPITELNÉ. ABYSTE MĚLI "VYŘEŠENO".

ALE TAKTO SE NIKDY NEVYHRABETE Z HLUBOKÉ PROPASTI, DO NÍŽ JSTE SAMI DOBROVOLNĚ SPADLI.

 

ZDE NA ZEMI ŽIJEME V ZÁPORNÉ (MINUS TŘETÍ) DIMENZI BYTÍ!

JEN ZDE NA ZEMI KOEXISTUJE (DOČASNĚ) POZITIVNÍ A NEGATIVNÍ STAV ZÁROVEŇ. NEGATIVNÍ STAV NELZE PORAZIT TÍM, ŽE JEJ BUDETE IGNOROVAT! NEGATIVNÍ STAV NEPORAZÍTE, KDYŽ PRO NĚJ BUDETE PRACOVAT A MLUVIT O TOM, ŽE ŽÁDNÝ NEPŘIJÍMÁTE A NECHCETE.

VY SI NEUSTÁLE VOLÍTE BÝT JEHO SOUČÁSTÍ. NEUSTÁLE SI VOLÍTE ZÁVISLOST NA NEGATIVNÍM STAVU. NEPRACUJETE PRO SVĚTLO, PROTOŽE JSTE ZÁVISLÍ NA VŠEM, CO VÁS DETERMINUJE, OMEZUJE, OVLÁDÁ A ŘÍDÍ.

JEN SI TO NECHCETE PŘIZNAT. CHCETE DÁLE SNÍT SVŮJ SEN O SVÉM PROBUZENÍ A ÚNIKU DO RÁJE.

ALE TADY NA TÉTO ZEMI, V ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ, FUNGUJÍ POZEMSKÉ ZÁKONITOSTI HMOTY, NAVÍC MÁ ZDE DOČASNOU NADVLÁDU NEGATIVNÍ STAV. NAŠE ZEMĚ BYLA STANOVENA K ZODPOVĚZENÍ OTÁZKY, ZDA-LI JE MOŽNÝ ŽIVOT BEZ STVOŘITELE. ZDE NA ZEMI BYLA TATO OTÁZKA POLOŽENA A ZDE NA ZEMI MUSÍ BÝT A BUDE BEZE ZBYTKU ZODPOVĚZENA. (BLÍŽE viz záložka Lidská duchovnost, Proč jsou problémy a nemoci, Zrada křesťanství)

NEMŮŽEME TEDY SNÍT SVŮJ SEN, NEPOSTAVIT SE ZLU A JEN DOUFAT, ŽE "SE NĚKDO POSTARÁ" O TO, CO JSME SI SAMI VYTVOŘILI A CO NEMÍNÍME SAMI ZMĚNIT A DÁT DO POŘÁDKU.

MY JSME TEN NĚKDO, TEN JEDINÝ, KDO SE MUSÍ - CHCE-LI - POSTARAT. MY JSME TEN, KDO MUSÍ - MŮŽE - DÁT DO POŘÁDKU SVÉ VLASTNÍ DÍLO.

TO JE SVOBODNÁ VŮLE LIDSTVA.

 NEMUSÍME. NIC Z TOHO NEMUSÍME.

MŮŽEME SNÍT SVÉ SNY O SVÉ NEVINNOSTI, MŮŽEME SE UCHLÁCHOLOVAT TÍM, ŽE "MY NIC", MY NEMŮŽEME ZA TO, JAKÝ CELÝ SVĚT JE, JAK TRPÍ A UMÍRÁ CELÁ PLANETA ZEMĚ V DŮSLEDKU NAŠEHO VLASTNÍHO JEDNÁNÍ.

MŮŽEME.

JE TO NAŠE SVOBODNÁ VŮLE A VOLBA.

NIKDO NÁM JI NEVEZME.

CO SAMI CHCEME A TVOŘÍME, TO MÁME.

NIKDO NEZASAHUJE DO NAŠICH SVOBODNÝCH VOLEB, TAK, JAK SI STÁLE MYSLÍTE.

ALE TOHO UŽ JSTE SI SNAD STIHLI VŠIMNOUT SAMI...

 

JENŽE PRÁVĚ PRO ÚČEL TOHOTO VELKOLEPÉHO POKUSU, PRO JEHOŽ REALIZACI BYLA SPECIÁLNĚ TATO PLANETA ZEMĚ NEJVYŠŠÍM ZVOLENA, JEN TADY NA ZEMI JSOU INKARNOVÁNI (S POVOLENÍM A ŘÍZENÍM NEJVYŠŠÍHO) BYTOSTI RŮZNÝCH DUCHOVNÍCH ÚROVNÍ. PROTO SI NELZE MYSLET, ŽE ZLO "SAMO POCHOPÍ", ŽE JE ZLEM A "SAMO PŘESTANE DĚLAT ZLO". ZA TÍMTO CÍLEM TADY ZLO NEPŘIŠLO.

TO SE NESTANE.

POKUD BYCHOM BYLI NA TAKOVÉ DUCHOVNÍ ÚROVNI, ŽE BYCHOM ŽILI V POZITIVNÍCH DIMENZÍCH BYTÍ, PAK BYCHOM SE NEJENŽE SE ZLEM NEPOTÝKALI (NEBOŤ BYCHOM SI JEJ NEMOHLI ZVOLIT ANI VYTVOŘIT), ALE PAK BY VĚDOMÍ VŠECH BYLO V SOULADU SE ZDROJEM, JEDNOTOU, MÍREM, HARMONIÍ, LÁSKOU A NEJVYŠŠÍ PRAVOU HODNOTOU. ANO, PAK BY VĚDOMÍ CELÉ SPOLEČNOSTI NEDOVOLILO JAKÉKOLI FORMĚ ZLA A NEGATIVITY VSTOUPIT.

JENŽE MY ZDE NA ZEMI JEŠTĚ ZDALEKA TÉTO ÚROVNĚ NEDOSAHUJEME.

A NEDOSÁHNEME JÍ, POKUD SI BUDEME STÁLE MYSLET, ŽE ZLO JE LEPŠÍ IGNOROVAT.

KDO JINÝ NEŽ KAŽDÝ JEDEN Z NÁS SE MU MUSÍ POSTAVIT?

JENŽE NAŠE KOLEKTIVNÍ NÍZKÁ DUCHOVNÍ ÚROVEŇ (NEHLEDĚ NA PŘESVĚDČENÍ NĚKTERÝCH, JAK JSOU POZITIVNÍ, JAK JSOU DOBŘÍ, JAK MEDITUJÍ, JAK "SE SPOJUJÍ", JAK "POMÁHAJÍ" OSTATNÍM....) NÁM NEUMOŽŇUJE "SMAZAT" ZLO ENERGIÍ MYŠLENEK.

NAŠE MYŠLENKY JSOU STÁLE HRUBOVIBRAČNÍ. PŘITAHUJÍ A MNOŽÍ ZLO.

JSME VE HMOTĚ. ZÁKONY HMOTY ZDE PLATIT MUSÍ, JINAK BYCHOM TADY NEMOHLI ŽÍT ANI MY. TADY NETVOŘÍME PŘÍMO ENERGIÍ MYŠLENEK. TVOŘÍME SLOŽITĚ, KOMPLIKOVANĚ, "NEPRAKTICKY" - TVOŘÍME NEPŘÍMO - ENERGIÍ SVÝCH ČINŮ. JSME NA TAK NÍZKÉ DUCHOVNÍ ÚROVNI, ŽE KDYBYCHOM UMĚLI V TUTO CHVÍLI TVOŘIT MYŠLENKAMI, DÁVNO UŽ BYCHOM ZNIČILI NAPROSTO VŠE, VČETNĚ SEBE SAMÝCH.

JAKÁ PROZŘETELNOST...

MNOZÍ ŘÍKAJÍ, ŽE SE "PROBOUZÍ" STÁLE VÍCE LIDÍ. OTÁZKOU JE, DO JAKÝCH SKUTEČNĚ ENERGIÍÍ SE PROBOUZÍ. A CO PO TOMTO PROBUZENÍ SKUTEČNĚ DĚLAJÍ. AVŠAK ANI MNOŽSTVÍ PROBUZENÝCH LIDÍ NEMŮŽE STAČIT K TOMU, ABY "ZLO" ODEŠLO BEZ JAKÉHOKOLI ÚSILÍ NEBO PŘÍPADNĚ jen díky MEDITACI, ZPĚVEM, TANCEM, HUDBOU ČI TLACHÁNÍM O DOBRU (a večer šup na pivo a na telku, ráno hurá otročit pro negativní stav a jeho zisk, na úkor jednoty, míru a dostatku pro všechny).

TAKOVÉ SÍLY POZITIVNÍ ENERGIE, KTERÁ BY RÁZEM UKONČILA VEŠKERÉ ZLO, NEJSME MY ZDE NA ZEMI SCHOPNI, BYŤ BY NÁS BYLO MNOHO.

ANO, JE TO MOŽNÉ. POUZE A JEDINĚ V PŘÍPADĚ, ŽE BY KAŽDÝ JEDEN Z NÁS TAKTO UČINIL. KAŽDÝ JEDEN Z NÁS BY MUSEL CHTÍT UKONČIT ZLO A UKONČIT HO. POKUD BY SI KAŽDÝ JEDEN ČLOVĚK NA TÉTO PLANETĚ ZEMIČCE ZVOLIL DOBRO, PAK BY ZLO BYLO PORAŽENO. ROZPUSTILO BY SE.

A TO SE S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ JIŽ NESTANE. NEGATIVNÍ STAV TOTO UDĚLAT NECHCE. NEGATIVNÍ STAV CHCE DOHRÁT HRU AŽ DO KONCE.

TAKÉ DÍKY TOMU, ŽE MÁ STÁLE DOSTATEK HRÁČŮ.

VÁS.

DOBA, KTEROU DOSTAL NEGATIVNÍ STAV K POKUSU O VÍTĚZSTVÍ NAD SVĚTLEM, JE JIŽ TÉMĚŘ U KONCE.

A ZDÁ SE, ŽE TMA OPRAVDU ZVÍTĚZÍ.

CO Z TOHO, ŽE JEN NA OKAMŽIK. KDYŽ TEN OKAMŽIK BUDE HRŮZNÝ PRO VŠECHNY, KDO NYNÍ STOJÍ NA STRANĚ NEGATIVNÍHO STAVU.

 

TADY NA ZEMI, VE FYZICKÉM VESMÍRU, JE MOŽNÉ UKONČIT ZLO VE FYZICKÉ FORMĚ POUZE SVÝMI ČINY. ANO, ČINY MAJÍCÍMI ZÁKLAD V POZITIVNÍCH MYŠLENKÁCH. POUZE TAKOVÉ ČINY JSOU POZITIVNÍ A TVŮRČÍ, NIKOLI DESTRUKTIVNÍ.

ZDE TVOŘÍME SKRZE ČINY.

JAKO LIDSTVO NEJSME OCHOTNI (SCHOPNI však ANO) POMOCI HLADOVĚJÍCÍM, TRPÍCÍM, UMÍRAJÍCÍM. VEDEME VÁLKY, ZOTROČUJEME DRUHÉ, ZABÍJÍME, BAVÍME SE, KDYŽ OSTATNÍ PLÁČOU A UMÍRAJÍ, UŽÍVÁME SI HOJNOSTI, KDYŽ OSTATNÍ ŽIVOŘÍ V NEDOSTATKU.

TO VŠE NA JEDNÉ PLANETĚ. NA SPOLEČNÉM DOMOVĚ. NEUVĚŘITELNÉ, NEMYSLÍTE?

A VY SI ŘÍKÁTE PROBUZENÍ LIDÉ. A ŘÍKÁTE, ŽE SE PROBOUZÍME DÁLE A DÁLE.

MYSLÍTE SI, ŽE KUMULACE A STUPŇOVÁNÍ ZLA JE ŽÁDOUCÍM PŘÍZNAKEM VAŠEHO PROBOUZENÍ?

OVŠEM, VY SI MYSLÍTE, ŽE KDYŽ SE "PROBUDÍTE", PAK ŽE "NĚKDO NĚCO" ZA VÁS (JSTE PŘECE SOUČÁSTÍ LIDSTVA, KTERÉ PÁCHÁ ZLO) SPRAVÍ...

JAK SAMI ŘÍKÁTE: "UŽ JE TOHO ZLA TAK MOC, ŽE UŽ TO SAMI SPRAVIT NIKDY NEDOKÁŽEME...!"

ALE TAKTO TO OPRAVDU NEBUDE, JAKKOLI TOMU VĚŘÍTE A VĚŘIT CHCETE.

POKUD NIC NEČINÍTE K NÁPRAVĚ, PRACUJETE PRO NEGATIVNÍ STAV.

PAK BUDETE JEHO ZÁVĚREČNOU SÍLU PROŽÍVAT NA VLASTNÍ KŮŽI.

PAK NEMŮŽETE "UTÉCT" DO BEZPEČÍ A DÍVAT SE NA VŠECHNO JAKO V TELEVIZI.

 

ZLO SE NÁM NĚJAK VYMYKÁ KONTROLE.

 

OPRAVDU VÁS NENAPADÁ, ŽE SI VOLÍME OPĚT CHYBNĚ?

MEZITÍM VÁM MOCNÍ CHYSTAJÍ ZÁVĚREČNOU SHOW SVÉ NADVLÁDY A VY JIM KAŽDÝ DEN ŠIKOVNĚ POMÁHÁTE. TAKÉ TÍM, ŽE SE O NĚ RADĚJI NEZAJÍMÁTE. TÍM JIM VŠAK ZJEDNODUŠUJETE CESTU K CÍLI.

A VY SI MEZITÍM MYSLÍTE, ŽE VŠE SE LEPŠÍ.

JAK SMĚŠNÍ PRO NEGATIVNÍ STAV JSOU TI, KTEŘÍ VE SVÉM "PROBUZENÍ" UPADLI DO JEŠTĚ HLUBŠÍ NEVĚDOMOSTI A ZLO KAŽDÝ DEN SLEPĚ PŘIJÍMAJÍ.

 

ANO, MÁTE PRAVDU. KONEC BUDE.

ALE ÚPLNĚ JINÝ, NEŽ SI MYSLÍTE A NEŽ O JAKÉM BÁSNÍTE.

 

JEN TADY NA ZEMI, V TÉTO DIMENZI BYTÍ, BYLA NEJVYŠŠÍM POVOLENA DOČASNÁ KOEXISTENCE ENTIT A ENERGIÍ S RŮZNOU DUCHOVNÍ ÚROVNÍ!

V POZITIVNÍCH, PRAVÝCH SVĚTECH TOTO NENÍ MOŽNÉ! TAM JSOU ENERGIE V NAPROSTÉM SOULADU. JEDINĚ TAK MŮŽE PROBÍHAT ŽIVOT V HARMONII, MÍRU, LÁSCE, ZDRAVÍ A RADOSTI. JEDINĚ TAK MŮŽE CELÁ SPOLEČNOST DUCHOVNĚ RŮST A KRÁČET JAKO CELEK A JEDNOTA SE VŠÍM SMĚREM KUPŘEDU.

V POZITIVNÍCH DIMENZÍCH BYTÍ TATO EXTRÉMNÍ NEROVNOVÁHA ENERGIÍÍ (VIBRACÍ) NENÍ. BYTOST, JEJÍŽ NIŽŠÍ VIBRACE BY NEREZONOVALY S VYŠŠÍMI VIBRACEMI OSTATNÍCH, NEMŮŽE V TÉTO DIMENZI ANI SPOLEČNOSTI PŘEBÝVAT. JE OPRÁVNĚNA ŽÍT NA ÚROVNI, JAKÁ ODPOVÍDÁ JEJÍMU DOSAŽENÉMU DUCHOVNÍMU UVĚDOMĚNÍ. JEDINĚ V TOMTO PROSTŘEDÍ MÁ DOKONALÉ PODMÍNKY PRO SVŮJ DALŠÍ RŮST A VÝVOJ.

HARMONIE JE NÁDHERNÁ...

PROTO:

NEMŮŽETE SROVNÁVAT ŽIVOT V POZITIVNÍCH DIMENZÍCH BYTÍ SE ŽIVOTEM V TÉTO ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ A DOUFAT, ŽE ZDE FUNGUJÍ STEJNÉ ZÁKONITOSTI, KTERÉ VÁS "ZACHRÁNÍ".

TADY TO JEŠTĚ STÁLE ŘÍDÍ NEGATIVNÍ STAV. MÁ TO POVOLENO.

A VY JSTE TADY PROTO, ABYSTE JEJ VČAS ODHALILI A JEJ PORAZILI. NE ABYSTE JEJ IGNOROVALI A PŘEHLÍŽELI v domnění, ŽE SE MU TAK BRÁNÍTE A UBRÁNÍTE.

IGNOROVÁNÍM NEZMIZÍ.

 

ČEMU SE BRÁNÍŠ, TO PŘETRVÁVÁ.

NA CO SE DÍVÁŠ, TO ZMIZÍ.

(Bůh)

 

JAKMILE ZLO POJMENUJEME, PAK TEPRVE SPATŘÍME, CO SI VOLIT NEMÁME. CO JSME ZPŮSOBILI. TO PLATÍ OBZVLÁŠŤ NYNÍ, V POSLEDNÍ FÁZI DOČASNÉ EXISTENCE NEGATIVNÍHO STAVU, NEJEN ZDE NA ZEMI.

JAKMILE ZLO POJMENUJEME A UKÁŽEME NA NĚHO, PAK SE MŮŽEME ROZHODNOUT, ŽE SI HO ZNOVU NEZVOLÍME.

ZA NĚKOLIK MÁLO DESÍTEK LET JSME SVOU ZEMI ZPUSTOŠILI. VE 21. STOLETÍ SE "MODERNÍ" LIDSTVO PYŠNÍ VÁLKAMI NEJRŮZNĚJŠÍCH PODOB, KTERÉ VEDE NA ZEMI. ŽIJEME V NADVLÁDĚ JEDNÉ ZEMĚ NAD DRUHOU, MOCNÝCH NAD OTROKY, BOHATÝCH NAD CHUDÝMI.

VE 21. STOLETÍ MÁME NA ZEMI STÁLE HLAD, BÍDU, NEROVNOST, NEPŘÁTELSTVÍ, VÁLKY. MÁME STÁLE VÍCE NEMOCÍ, UTRPENÍ, ZOUFALSTVÍ.  BLÍŽÍ SE OČIPOVÁNÍ LIDSTVA A JEHO ÚPLNÉ ZOTROČENÍ. TO JSOU POUHÉ VOLBY LIDSTVA.

TOTO JE VÝSLEDEK TOHO, ČEMU ŘÍKÁTE "NEMUSÍM DÁL NIC DĚLAT, VŠECHNO DOBŘE DOPADNE".

 

ANO, PEVNÁ VÍRA JE DOBRÁ VĚC. ALE MY JI NEUMÍME POUŽÍVAT. NEVÍME, CO VE SKUTEČNOSTI ZNAMENÁ ANI JAK S NÍ ZACHÁZET, ABY NÁM PŘINESLA UŽITEK.

OPRAVDU SI MYSLÍTE, ŽE STEJNÝM PŘÍSTUPEM, S JAKÝM JSTE K ŽIVOTU A KE SVĚTU PŘISTUPOVALI DOPOSUD, NAJEDNOU TOTO VŠE ZMIZÍ A HURÁ NA DALŠÍ PÁRTY?

 

DOPOSUD JSME SI VOLILI ZLO. PROTO JE TADY A V TAKOVÉ DRTIVÉ MÍŘE, JAKÁ NEMÁ OBDOBY. STÁLE SI VOLÍME ZLO, PROTOŽE NEVÍME, ŽE JE TO ZLO.

 

NENECHTE SE USPAT LÍBIVÝMI SLOVY O TOM, ŽE NEMUSÍTE DĚLAT NIC A JEN NEČINNĚ ČEKAT NA DOBRÉ ČASY.

TO JSTE DĚLALI DOPOSUD.

A SVĚT JE NA POKRAJI ZKÁZY.

LIDSTVO SI SAMI VYTVÁŘÍ SVŮJ "OSUD". NESVÁDĚJTE NIC NA BOHA ANI NA NIKOHO JINÉHO. NEPŘEDÁVEJTE ODPOVĚDNOST ZA SVÉ VLASTNÍ ŽIVOTY NA NĚKOHO JINÉHO.

LIDSTVO VŽDY MĚLO, MÁ A VŽDY BUDE MÍT SVOBODNOU VOLBU.

KAM NÁS DOPOSUD NAŠE VOLBY PŘIVEDLY, VIDÍTE SAMI.

NĚCO MUSÍME ZAČÍT DĚLAT JINAK.

ZLO SAMO NESKONČÍ! NIC SE SAMO NEUDĚLÁ. NÁŠ MILUJÍCÍ STVOŘITEL NEDĚLÁ NIC PROTI NAŠÍ VŮLI ANI BEZ NAŠÍ AKTIVITY.

POZNEJTE VČAS, CO MOCNÍ NA VÁS CHYSTAJÍ. ČEMU POSLUHUJETE. ČEMU SE BRÁNÍTE.

JEDINĚ TAK SI VČAS ZVOLÍTE DOBRO, LÁSKU A PRAVDU.

PROTOŽE STÁLE SI MYSLÍTE, ŽE DOBRO JE ZLO, KTERÉ VÁS OBKLOPUJE A VE KTERÉM NEUSTÁLE TRPÍTE A NEJSTE SPOKOJENI. PROTO JSTE NECHALI SVĚT DOJÍT DO TÉTO FÁZE. NIKDO JINÝ TO ZA NÁS NEUDĚLAL. NIKDO NÁM NIC NEDĚLÁ. VŠE JE POUHÝM PROJEVEM SVOBODNÉ VŮLE KAŽDÉHO JEDNOHO Z NÁS.

 

JAKMILE UKÁŽETE NA ZLO, JAKMILE HO ROZLIŠÍTE OD VŠEHO OSTATNÍHO, PAK TEPRVE MŮŽETE SVÝM BOŽSTVÍM VŠE ZMĚNIT. PROTOŽE TEPRVE PAK TO BUDETE DĚLAT VĚDOMĚ. PAK TEPRVE SE POPRVÉ NEZŘEKNETE SVÉ ODPOVĚDNOSTI ZA VŠE, CO NA ZEMI MÁTE A V ČEM ŽIJETE.

 

PROZATÍM ODMÍTÁTE SVOU ODPOVĚDNOST ZA VŠE ZLÉ, CO SE NA SVĚTĚ DĚJE. ŘÍKÁTE, ŽE ZA TO NEMŮŽETE, ŽE TO OSTATNÍ. ŽE TO ONI SE MUSEJÍ POSTARAT O TO, ABY TO SVOJE ZLO "ZRUŠILI". NEBO ŽE SE "NĚKDO" POSTARÁ O TO, ABY TO JEJICH ZLO ZRUŠIL.

TO NENÍ PRAVDA.

VŠE, CO SE NA SVĚTĚ DĚJE, JE TAKÉ PROJEVEM A DŮKAZEM TOHO, JAK JSTE ŽILI A ŽIJETE VY SAMI. JAKÉ VOLBY NEUSTÁLE ČINÍTE.

 

A TEPRVE JAKMILE UZNÁTE SVOU ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT A ZA ŽIVOT JAKO CELKU NA TÉTO PLANETĚ, PAK TEPRVE SE BUDOU DÍT ZÁZRAKY.

SEZNAMTE SE S TÍM, CO MOCNÍ CHYSTAJÍ. VY TO MÁTE VĚDĚT. NEMŮŽETE DĚLAT, ŽE VÁS NEZAJÍMÁ TO, CO SE NA VÁS SAMOTNÉ CHYSTÁ.

 

ZAJÍMEJTE SE O UDÁLOSTI SVÉHO VLASTNÍHO SVĚTA, JSTE PŘECE JEHO SAMOTNÍ SPOLUTVŮRCI. ALE NENECHTE SE JIMI OVLÁDNOUT. NENECHTE SE JIMI ZASTRAŠIT. NEDOVOLTE ZLU, ABY VÁS PARALYZOVALO. NEDOVOLTE STRACHU, ABY ŘÍDIL VAŠE JEDNÁNÍ.

BUĎTE SI VĚDOMI TOHO, CO V ČEM ŽIJETE. ABYSTE BYLI PŘIPRAVENI, AŽ BUDETE POSTAVENI PŘED DALŠÍ VOLBU.

 

VYCIŤUJTE, přátelé.

PRO ROZLIŠENÍ DOBRA A ZLA POUŽÍVEJTE POUZE SVÉ SRDCE.

JEDINĚ VAŠE SRDCE TOTO DOKÁŽE ROZLIŠIT.

JEDINĚ VAŠE SRDCE ZNÁ PRAVDU.

NEJVYŠŠÍ PRAVDU.

 

PŘIJÍMÁNÍ VŠECH INFORMACÍ,

VEŠKERÉ VAŠE ROZHODOVÁNÍ,

VŠECHNY VAŠE ŽIVOTNÍ KROKY A VOLBY

NECHŤ JSOU

ŘÍZENY

POUZE

VAŠÍM

SRDCEM.

 

ŽIJEME V MINUS TŘETÍ DIMENZI, JEŠTĚ NEJSME V POZITIVNÍCH DIMENZÍCH BYTÍ!

NABERTE SÍLU, PŘÁTELÉ, NA TO, ABYSTE SE ZLA NEBÁLI, AŽ MU BUDETE ČELIT V JEHO RYZÍ PODOBĚ, pokud si tak SAMI ZVOLÍTE.

TÍM, ŽE ZLO ODSOUVÁTE MIMO A ŘÍKÁTE, ŽE SE VÁS NETÝKÁ, TÍM JEN NEGATIVNÍ STAV MNOŽÍTE, JEN MU POVOLUJETE, ABY NABÍRAL NA SÍLE. TÍM ŘÍKÁTE, ŽE ZLO NENÍ.

ANO, V JISTÉM SLOVA SMYSLU JE TO TAK. ALE NA TÉTO ÚROVNI BYTÍ TOTO NEPLATÍ PŘÍMO, NELZE TAKTO EXISTOVAT, CHCEME-LI PŘEŽÍT A CO VÍC, CHCEME-LI NASTOLIT PŮVODNÍ MÍR A JEDNOTU DO NAŠEHO BYTÍ. JSME NA ZEMI, V ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ, A NE NÁHODOU. JEŠTĚ NEJSME NA TAKOVÉ ÚROVNI BYTÍ, ABYCHOM SI NEVYTVÁŘELI ZLO.

A KDYŽ SI HO VYTVÁŘÍME, PAK V PŘÍPADĚ, ŽE SE JEJ CHCEME ZBAVIT, MUSÍME VYVÍJET AKTIVITU.

SAMI JSME JEJ UTVOŘILI, JEDINĚ MY SAMI JEJ MŮŽEME PORAZIT A ZRUŠIT.

STÁLE ODMÍTÁME DOBRO, LÁSKU, JEDNOTU A MÍR. NAŠE MYŠLENKY JSOU OVLÁDÁNY A NEJSOU V SOULADU S NEJVYŠŠÍM ŘÁDEM. SAMI JSME TO TAK CHTĚLI. JEŠTĚ NEJSME TAK DUCHOVNĚ VYSPĚLÍ, ABYCHOM SI ZLO SAMI NETVOŘILI.

 

AŽ TÉTO ÚROVNĚ BYTÍ DOSÁHNEME, PAK NEBUDEME MUSET ZLU ČELIT. PROTOŽE SI ŽÁDNÉ NEVYTVOŘÍME.

PROTOŽE PAK BUDEME NAVĚKY VĚDĚT, CO JE ZAČ, CO NÁM PŘINESLO A PROČ JEJ UŽ NIKDY VYTVOŘIT NECHCEME.

 

NYNÍ VŠAK JSME JEŠTĚ TADY A TEĎ.

A NAŠE PROBLÉMY TADY TEĎ NEVYŘEŠÍ NIKDO KROMĚ NÁS.

BŮH NÁM JE NÁPOMOCEN VE VŠEM, CO SAMI BUDEME CHTÍT.

MÁME MOC PORAZIT ZLO.

STAČÍ SE TAK ROZHODNOUT A UDĚLAT TO.

 

ZBAVUJTE SE NEVĚDOMOSTI A ZAČNĚTE ŽÍT

VĚDOMĚ.

BUĎTE SI VĚDOMI VŠEHO, CO VÁS OBKLOPUJE A V ČEM ŽIJETE.

VYSVOBOĎTE SE Z LOUTKOSCÉNY A ŽIJTE

VĚDOMĚ.

 

KAŽDÝ MÁ NEJMOCNĚJŠÍ NÁSTROJ K PORAŽENÍ ZLA. KAŽDÝ HO MÁ, JEN MÁLOKDO HO VŠAK UŽÍVÁ. PROTOŽE SI DOPOSUD TÉMĚŘ KAŽDÝ MYSLÍ, ŽE TOHOTO NÁSTROJE NENÍ ZAPOTŘEBÍ. TÍM VŠEMOCNÝM NÁSTROJEM JE

LÁSKA

TÉMĚŘ NIKDO NEROZLIŠUJE DOBRO A ZLO. VĚTŠINA LIDÍ SE NAUČILA, ABY JIM OBOJÍ SPLÝVALO. VĚTŠINA ŘÍKÁ: MUSÍM SE S TÍM NAUČIT ŽÍT, ASI TO TAK MÁ BÝT... JINAK TO BÝT ANI NEMŮŽE...

A TAK ČLOVĚK KONÁ SÁM SOBĚ ZLE, V DOMNĚNÍ, ŽE JE TO DOBRÉ. NAKONEC JE NEŠŤASTNÝ, NEMOCNÝ, NESPOKOJENÝ, ZOUFALÝ.

SAMI SEBE LIDÉ NIČÍ, A TO JEN PROTO, ŽE ZAPOMNĚLI NA

LÁSKU

=

STVOŘITELE

=

NA SEBE SAMÉ.

LÁSKA. RADOST. PRAVDA.  TO JE KLÍČ K MÍRU NA ZEMI.

TO JE KLÍČ K DOMOVU. KE STVOŘITELI.

BUĎTE LÁSKOU.

PAK JSTE VŠÍM. PAK JSTE TÍM, ČÍM OPRAVDU JSTE.

 

NEIGNORUJTE TO, CO VÁS SAMOTNÉ USMRCUJE! TÍM TO NEZMIZÍ!

NAOPAK, ZABIJE VÁS TO!

VYCIŤUJTE PRAVDIVOST INFORMACÍ, KTERÉ VÁM JSOU PŘEDKLÁDÁNY MASMÉDII PLNĚ POD KONTROLOU MOCNÝCH!

KAŽDÝ DEN JE VÁM UKRAJOVÁNA ČÁST VAŠÍ SVOBODY A VY TO ODMÍTÁTE VIDĚT.

AŽ TO PŘIJDE, PAK UŽ NEBUDETE MÍT ČAS ANI MOŽNOST ODMÍTNOUT ZLO.

VAŠE PRÁZDNÁ SLOVA JSOU NIČÍM. TĚMI ZLO NIKDY NEPORAZÍTE.

PRÁVĚ V TUTO CHVÍLI UŽ ROZHODUJÍ JEN NAŠE ČINY.

JAKÉ ČINY A CO TVOŘÍ, TO PROŽÍVÁTE A VNÍMÁTE SAMI.

NEVĚDOMOST A IGNOROVÁNÍ ZLA NÁS DO RÁJE NEPŘEMÍSTÍ! ANI PROTO, ŽE SI TO PŘEJEME!

PŘED NIČIVÝMI DŮSLEDKY ZÁVĚREČNÉ ELIMINACE NEGATIVNÍHO STAVU NA ZEMI MOHOU BÝT A BUDOU ZACHRÁNĚNI TI, KDO SI TAK SAMI SVÝMI POZITIVNÍMI ŽIVOTY A ČINY VOLÍ.

Hledáte nový svět...

Přestaňte jej hledat.

Začněte jej TVOŘIT.

(Bůh)

červenec 2020

záložka MOCNÍ SLAVÍ PANDEMII

záložka PŘEDNÁŠKY

  • aktuální termíny osobních setkání i přednášek - SRPEN 2020

--------------------------------------------------------------------------------------

červen 2020

 

záložka MOCNÍ SLAVÍ PANDEMII

 

záložka PŘÁTELÉ Z VNITŘNÍ ZEMĚ

---------------------------------------------------------------------------------------------------

květen 2020

 

záložka MOCNÍ SLAVÍ PANDEMII

 

Edward Snowden - duben 2020

Prázdné rakve, prázdné nemocnice

JE LIBO VAKCÍNU?

 

 

záložka PROBOUZÍTE SE!

TAJNÁ SMLOUVA REPTILIÁNŮ

-----------------------------------------------------------------------------------------------

duben 2020

 

záložka MOCNÍ SLAVÍ PANDEMII

 

Itálie, Čína, Severní Korea - nejžádanější cíle mocných

České odhalení - MUDr. Soňa Peková

První případy NEBYLY V ČÍNĚ

Skutečné šíření viru

Je libo vakcínu?

----------------------------------------------------------------------------

únor 2020

 

záložka PLANETA ZEMĚ JE DUTÁ - podzáložka BRZKÉ ODHALENÍ

záložka CO NECHCETE SLYŠET - podzáložka Otázky, které si nepokládáme

záložka SMYČKA SE STAHUJE - podzáložka OSN člověk čipovaný do 2030!

záložka SMYČKA SE STAHUJE - podzáložka  LEŽ, KTEROU ŽIJEME

.....................................................................................

leden 2020

 

záložka SMYČKA SE STAHUJE - podzáložka KORONAVIRUS leden 2020

záložka PLANETA ZEMĚ JE DUTÁ! - ADMIRÁL R. E. BYRD

záložka PLANETA ZEMĚ JE DUTÁ! - ČESKÝ HORNÍK V DUTÉ ZEMI

Osobní setkání, přednášky - záložka PŘEDNÁŠKY

záložka Probouzíte se! JAKÉ PROBUZENÍ?

záložka PLANETA ZEMĚ JE DUTÁ! - AMERICKÝ AGENT PROMLUVIL

záložka PLANETA ZEMĚ JE DUTÁ!

-----------------------------------------------------

prosinec 2019

 

záložka PROBOUZÍTE SE!

A. Sheran - EXODUS (poselství vesmírných pilotů)

 

-----------------------------------------------------

listopad 2019

 

záložka PROBOUZÍTE SE!

Aktuální transformační příznaky a pocity

UDÁLOST - Plejádské světelné síly (M. Love)

NÁVRAT DOMŮ

UDÁLOST - Léčba planety Plejáďany (M. Love)

TAJNÁ SMLOUVA REPTILIÁNŮ

 

záložka LÉČENÍ PRAVÉ - LÉČENÍ NEMOCNÉHO TĚLA

... LÁSKA JE KLÍČEM ke SVĚTLU, k PRAVDĚ, ke ZDRAVÍ, k RADOSTI...

...k VĚČNÉMU ŽIVOTU.

 

PRÁCE SVĚTELNÁ NA SOBĚ SAMÉM

a PRÁCE SVĚTELNÁ NEZIŠTNÁ PRO DRUHÉ

JE CESTOU DUCHOVNÍHO RŮSTU a PLNÉHO ZDRAVÍ.

ŽÍT LÁSKYPLNÝM, POZITIVNÍM ŽIVOTEM -

- to je cíl vaší DUŠE, jež se na chvíli zahalila do pozemského těla, aby mohla napravit své chybné volby,

splnit si své poslání,

duchovně růst

a šťastně se vrátit DOMŮ.