Přátelé,

 

"Co řeknete, když vám strčí čip pod kůži?" 

Prozatím přijímáte ÚPLNĚ VŠECHNO, CO VÁM NABÍZÍ, resp. PŘIKAZUJÍ. MUSÍTE si vyřídit novou kartu na autobus, čip na obědy v zaměstnání, dát své otisky prstů pro evidenci docházky, vyřídit si nový pas s biometrickými údaji, zaplatit kartou, protože někde už ani nepřijímají hotovost..... PROSTĚ MUSÍTE. Jinak vás nevezmou do práce, nebudete moct jezdit busem, nebudete mít to či ono....nebudete moci žít... TAK SOUHLASÍTE. JDETE A POSLOUCHÁTE.

Opravdu si myslíte, že to vše je jen NÁHODA? Že jsou všechny tyto nenápadné kroky ukusující z vaší svobody žádoucí, pokrokové a bezpečné?

OPRAVDU SE VÁM ZDÁ, ŽE JSTE SVOBODNÍ? TAKTO VYPADÁ SVOBODA? A TAKTO JEDNODUŠE A NENÁPADNĚ TO PŮJDE DÁLE. AŽ NA ÚPLNÝ KONEC. ANI SI TOHO NEVŠIMNETE.

Budete si stále myslet, že to tak MÁ BÝT, ŽE TO VŠECHNO JEN MUSÍTE...

MUSÍTE?

 

ČIPY. Už vám je dokázali strčit na věci, které si každý den nosíte domů z obchodů... Už je dokázali strčit do zvířat - psů a koček... Do průkazek a karet všeho druhu. Prozatím žijete s nimi. Zanedlouho budou ONI žít ve vás. A stanou se vámi samotnými. Čipy implantované do lidí rozpustí jejich poslední zbytky svobod. 

Jedině s čipem v těle budete moci přežít.

Jedině s čipem ve svém těle budete moci kdykoli zemřít.

 

A mnozí z nás se tomu stále jen smějí.... Mnozí z nás se ani na chvíli nezastaví nad něčím, co se týká jich samotných. Že by neměli čas? Toho není nikdy dost...? Čas, který neexistuje (čas a něco jako jeho plynutí je pouhá iluzorní představa našeho vlastního pohybu v realitě zvané "teď", tedy v jednom okamžiku - minulost, přítomnost a budoucnost. blíže např. Hovory s Bohem), nás vězní? Mnozí se dokonce "uklidňují" názorem, že se "jich to netýká, že toho se oni už nedožijí...". Jiní si pochvalují, jaký pokrok to dnes máme, "to nejde zastavit, vývoj kupředu...". Některým tento "pokrok" snad i lichotí, líbí se jim všechny novinky doby... Také slýcháváme: "Co nám zbyde, než si čip dát do těla... když to bude povinné...nenaděláte nic..."

Ó, lidé nevědomí důsledků pro každého z vás vyplývajících...

Většina z lidí však chystané plány negativního stavu považuje za nereálné, za vzdálenou až sci-fi záležitost, o které je naprosto zbytečné diskutovat. Nejpočetnější skupina poZemšťanů je však, žel Božínkovi, ta zcela nevědomá, nemající ani tušení o těchto informacích... a tato skupina je velice silná...právě svou nevědomostí... Ovládána dokonale. Nemajíce čas ani sílu zajímat se o cokoli jiného, než o vlastní každodenní přežití...

Přátelé, zjistěte pravdu dříve, než Vám toto zjištění nebude nic platné. 

Chystá se čipování lidstva. Přichází plíživě, nenápadně. Tak, jako přišlo veškeré zlo, které uplynulé civilizace neprokoukly dříve, než je zahubilo. Všechno ZLO přichází NENÁPADNĚ, TAK ABYSTE JEJ SAMI NEJDŘÍVE PŘIJALI ZA ŽÁDOUCÍ, CHTĚNÉ. ABYSTE JEJ PŘIJALI ZA SVÉ. Kdo si toho všiml? Kdo si všiml, že absence hotovosti znamená vaši kontrolu toho, co si kupujete a kde se pohybujete, kdo si všiml, že čipy ve vašich osobních věcech jsou sledovacími zařízeními vás samotných, kdo si všiml, že si čipy nosí domů...

Kdo by pomyslel, že bez čipu v těle JIŽ BRZY nic nezaplatí, nic si nekoupí, nenají se, neoblékne se, nezíská zaměstnání, nebude moci přežít. (Podnikatelé nebudou moci uzavřít kontrakty, nebudou moci obchodovat, nakupovat, prodávat, nabízet své služby, nebudou mít přístup k penězům)... S čipem se nikdy nikomu opravdu neztratíte. Kam půjdete vy, půjde s vámi i váš Velký bratr. A kam nebudete chtít jít, tam vás přinutí. Tak jednoduché to BUDE.

Když budete nežádoucí, čip splní svou misi - VYPNE VÁS. BUĎ ZMĚNÍTE SVÉ MYŠLENÍ A JEDNÁNÍ TAK, ABY BYLO V SOULADU S TÍM, CO PO VÁS CHTĚJÍ MOCNÍ, NEBO JEDNODUŠE ZEMŘETE. (V lepším případě Vás vypnou jen v elektronickém režimu, odpojí Vás z databáze a pošlou do koncentračních táborů, které se již dávno na planetě Zemi, resp. pod jejím povrchem budují). Pokud budete svým protestováním a odporem proti nastolenému zlu  a "řádu" nežádoucí nebo nebezpeční až příliš, vypnou vás okamžitě, jednoduše fyzicky zemřete. Elektromagnetický impuls realizovaný skrze čip vyvolá třeba srdeční infarkt či mozkovou příhodu. Možná si budete moci i vybrat...

BUDOU ČEKAT NA KAŽDÝ OKAMŽIK VAŠEHO "CHYBNÉHO" ROZHODNUTÍ. ROZHODNUTÍ, KTERÉ NEBUDE V SOULADU S VŮLÍ TĚCH, PRO KTERÉ BUDETE OTROČIT.

Stále si myslíte, že je to nudná sci-fi pomatených, slávychtivých hlav?

Stále si myslíte, že se Vás to netýká?

Jste svobodné bytosti. Myslet si můžete cokoli.

Váš veškerý život a všechny jeho okolnosti jsou pouze a jen VAŠE VLASTNÍ VOLBA.

 

 

Karel Gott, rozhovor pro Lidové noviny, zveřejněno 2012, část

 

"Tady asi nebudu poslem dobrých zpráv - jak mě přátelé kdysi charakterizovali. Obávám se, že celosvětové dění směřuje k totální globalizaci, která vyústí v jednu totalitní světovládu. Časem všechny malé banky padnou - už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat. Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit, a pak už je jen krůček k bezhotovostnímu platebnímu systému pomocí mikročipů a laserových neviditelných kódů - nejspíš je budeme mít zabudované v těle. A tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat. Už si na to zvykáme, vnímáme to jako samozřejmost - ta identifikační čísla jsou kreditní karty. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením."

 

 

Přátelé, zjistěte pravdu dříve, než Vám toto zjištění nebude nic platné.

TOTO NENÍ SCI-FI, je to vytvořená REALITA vašeho vlastního života.

PRÁVĚ VY JI KAŽDÝM OKAMŽIKEM TVOŘÍTE.

 

Varujeme Vás, přátelé, s láskou k Vám...

Nenechte se očipovat!

V následujících podzáložkách nabízíme podrobnější informace k čipové totalitě, kterou si lidstvo neustále volí.

Vaši Vesmírní přátelé, Auron a Ema

 

! ! ! VAROVÁNÍ - UPOZORNĚNÍ ! ! !

 

Mocní tohoto světa

a ti mocnější mimo něj (Ještěři a Pseudotvůrci)

PRÁVĚ ZAVRŠUJÍ SVÉ SNAHY A PŘIPRAVUJÍ VÁM VŠEM ČIPOVOU PAST!

 

JEŠTĚŘI Z PEKEL

ROZJÍŽDĚJÍ MOCNOU ČIPOVOU TOTALITU A ZOTROČENÍ VŠECH LIDÍ!

!!! POZOR NA NĚ !!!

TITO NEGATIVNÍ MIMOZEMŠŤANÉ VÁS KAŽDÝ DEN RAFINOVANĚ OVLÁDAJÍ! JSOU ZLÍ, BEZCITNÍ, ZÁKEŘNÍ A MOCNÍ!

 

JEDNÍM Z KONEČNÝCH A DRTIVÝCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ JE OČIPOVÁNÍ VŠEHO A VŠECH K ZÍSKÁNÍ ABSOLUTNÍ OVLADATELNOSTI A POSLUŠNOSTI LOUTKOLIDÍ NA PLANETĚ ZEMI!

 

CHYSTÁ SE OČIPOVÁNÍ VŠECH LIDÍ!

!!!

NENECHTE SE OČIPOVAT

!!!

S ČIPEM SE STANETE DOKONALOU LOUTKOU

JEŠTĚRŮ Z PEKEL!

 

!!! PŘÁTELÉ, BUĎTE BDĚLÍ, DEJTE SI POZOR !!!

AŽ SEM JEŠTĚŘI Z PEKEL VTRHNOU, BUDOU SE LSTIVĚ VYDÁVAT ZA SPASITELE, ANDĚLY, ZACHRÁNCE LIDSTVA, ABY SI NAKLONILI OBYVATELE PLANETY ZEMĚ

NA SVOU STRANU

A ODVEDLI TAK POZORNOST OD SVÉHO NEKALÉHO ZÁMĚRU

PLÁNOVANÉHO ZOTROČENÍ  LIDSTVA!

A DRTIVOU VĚTŠINU Z VÁS OPRAVDU ZÍSKAJÍ...

BUDETE MEZI NĚ PATŘIT?

 

Nicneděláním a svou falešnou "nevědomostí" dáváš souhlas se zotročením lidstva a přebíráš plnou zodpovědnost za kolektivní volby a jejich DŮSLEDKY!!!

 

Jak dlouho ještě chceš nečinně přihlížet přípravám na ovládnutí lidstva, jeho zotročení a na plánovaný konec života na Zemi v -3. dimenzi???