Každý rok bude jedna pandemie za druhou.

Ať je vám šedesát nebo deset, váš život je u konce, pokud se nyní nepostavíte a nevezmete si ho zpět.

 

Vzpomínáte na Event 201 či Crimson Contagion? Tak, jak byla provedena simulace pro pandemii koronaviru v roce 2019, tak se provádí scénář pro budoucí pandemii SPARS. A není to žádným tajemstvím. Tak proč jste o tom ještě neslyšeli?

Tady máme scénář další připravené hry o životy těch z nás, kteří ještě budou žít v letech 2025 - 2028. VŠE UŽ JE DÁVNO PŘIPRAVENO. HRAJE SE STÁLE PODLE STEJNÝCH NOT. NOT MOCNÝCH.

A CO VY? HRAJETE TUTO HRU STÁLE S NIMI?

Následující text je přepisem videa. Za tento přepis i zdrojové video děkujeme webu otevrisvoumysl.cz

Kolik z nás, lidé, je ještě -  a právě v této ne náhodné době - takto odvážných a zodpovědných za zdraví své i zdraví celé planety? Kolik z nás, lidé, je tak odvážných a bdělých, jako je autorka tohoto videa, tohoto vzkazu světu?

 

Přepis videa:

Jmenuji se Diana Lenska, a tohle (CDC) je zisková organizace. Není součástí naší vlády, ale jde o soukromou entitu, která vydělává miliardy dolarů z léků, z vakcín, které vás a vaše děti nutí brát už desítky let. Tato organizace, WHO (Světová zdravotnická organizace), je řízena člověkem, který ani nemá skutečné lékařské vzdělání. Tato organizace (WHO), s touto organizací (CDC), jsou řízeny šílenými maniaky. Začínáme žít v době dr. Mengeleho a gestapo sestřiček. To se bude dít v této zemi, a už se to začíná dít. Tohle – koronavirus covid-19 – nikdy nezmizí. Tohle je váš nový normál po zbytek vašeho života. Viděl někdo z vás trailer filmu, který vyjde na konci roku 2021? Jmenuje se Songbird.

Mluví v něm o covidu-21, covidu-22, covidu-23. Nikdy to nezmizí. Covid-19 začal jako scénář v roce 2019… 18. října, univerzita Johnse Hopkinsona, Událost 21. Je také známá jako Událost 2021. Tehdy se tam odehrála. Byl vytvořen scénář, ve kterém se koronavirus rozšířil z Wuchanu z Číny. A pak najednou, sotva o měsíc později, to začíná být realitou po celém světě. Už vám to dochází? Pokud si myslíte, že situace s covidem-19 je špatná, tohle jsem vytiskla… univerzita Johnse Hopkinsona...

Tyto scénáře s vakcínami a léky se provádí pravidelně. Každá druhá vakcína, každý druhý lék, který pro zisk vyrábí tyto farmaceutické korporace… vytvořily scénář. Covid-19 se změní do pandemie SPARSu, 2025 – 2028. Nikdy to nezmizí. Budou vám dávat léky, budou vám píchat špínu a chemikálie, protože to vakcíny přesně jsou… nic z tohoto nejsou vážně vakcíny. Většina vakcín jsou špína, odpad a chemikálie, které vám a vašim dětem desítky let jen ničí zdraví. Nepřestane to. Budou v tomto nadále pokračovat. Vyhledejte si tento dokument (odkaz na něj pod videem). Vytiskněte si ho. Pandemie SPARS, 2025 – 2028. Tohle je vaše budoucnost. Tohle je budoucnost vašich dětí, protože jste se tak ochotně poddali lži, a teď vás mají v hrsti. Hrstka lidí nyní řídí svět. Rothschildové ovládají všechny banky na světě.

 

Mezinárodní měnový fond s farmaceutickými korporacemi vám vše odebírají. Chtějí vše. Nikdy to nepřestane. Ukážu vám pár věcí v tomto scénáři, co plánují… a pamatujte, že covid-19 začal jako scénář. Stejně jako tohle (pandemie SPARS), co se blíží. Teď si projděme detaily. Snad to vše jasně vidíte. Tohle publikovalo Centrum Johnse Hopkinsona pro zdravotní bezpečnost. Můžete si to vyhledat, stáhnout a sami přečíst. Chci vám ukázat něco na straně 9. Má to dohromady 89 stran. Ukazuje vám to, co pro nás plánují.

Chci, abyste věnovali pozornost této části: „Svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit se všeobecným přístupem k informační technologii – pojmenovanou jako ‚dozvuková komora‘ – byl vybraný jako budoucnost, ve kterém bude probíhat možný scénář.” Co se stalo s USA v roce 2025, že máme svět skládající se z izolovaných a vysoce fragmentovaných komunit? Zamyslete se nad tím… Poté… pokračujeme dál… další věc, která podle mě bude pro vás zajímavá, je tato. Tato stejná věc se udělala s covidem. Všimněte, že tohle jsou noviny The St. Paul Chronicle, datum je uvedeno 17. října 2025. Tohle je scénář.

Tady si najdeme tohle… „CDC koncem listopadu oznámilo, že první odhadovaná smrtnost SPARS je 4,7 %. WHO naproti tomu oznámila, že celková smrtnost SARSu je 14-15 % a více jak 50 % pro lidi ve věku nad 64 let.” Tohle vám ukáže statistiky… Míra nakažlivosti. A další zajímavý aspekt je… potřebujeme jít na stranu 17, kde vám ukážou, stejně jako tento rok, nárůsty během svátků – díkuvzdání a Vánoce... pojďme na stranu 17. „Nicméně během svátků díkuvzdání a černého pátku méně nakažených lidí zůstalo doma, tudíž umožnili šíření SPARSu za hranici Středozápadu (USA). Přenos SPARSu se urychlil kvůli nakažlivým jedincům, kteří ještě nezačali mít příznaky. Tyto faktory společně vedly k výrazným nárůstům v počtu ohlášených případů...”

Takže znovu… Tohle si můžete přečíst… zjistěte, jaké různé scénáře uvádí pro to, co tento plán bude zahrnovat. Covid přejde do tohoto. Tohle ukazuje vaši budoucnost… nejen v USA, ale po celém světě. Zde je další zajímavý faktor. Odeberou zvířata. Plánují, že se zbaví jídla. Tohle už začali dělat v mnoha státech, ale média o tom vůbec nemluví. Tohle vám chci ukázat…

„Vaše kancelář si vyžádala informace týkající se jakékoliv předchozí nemoci jako SPARS ve zvířecích populacích a potenciální imunizace nebo léčbě pro pokračující pandemii SPARS.” Tady dole píšou… Shrnutí: „Koronavirus v roce 2021 způsobil propuknutí viru v regionu 7 (jihovýchodní Asie) u kopytnatých zvířat. Naši výzkumníci vyvinuli a vyrobili interní efektivní vakcínu proti nákaze (HMRV-vac14). Její následné schválení a použití úspěšně ukončilo šíření viru v regionu. I když byla vakcína převážně efektivní v prevenci nákazy, občas došlo k těžkým vedlejším účinkům včetně oteklých nohou, bolesti kloubů, encefalitidy, které potenciálně způsobují záchvaty nebo smrt..."

Tohle vám ukazuje, co je jejich plán v roce 2021. Pamatujte, že covid nikdy nezmizí. Tohle je vaše budoucnost. Vaše budoucnost je neustálé očkování. Neustálý dohled a kontrola ze strany vlád. Teď vám chci ukázat stranu 31. Jak jsem řekla, můžete si to sami projít… Bude to jedna vakcína za druhou.

„Britská agentura pro regulaci lékařských produktů a léků a Evropská léková agentura na začátku března 2026 schválily nouzové použití nového antivirotika VMax k léčbě SPARSu. VMax byl zvážen ve Spojených státech, ale experiment proveden na začátku epidemie SPARS neprokázal jeho účinnost.” A teď tohle… tohle je z 31. ledna 2020. VMax nějakou dobu existuje. Vakcína VMax v pandemii SPARS má být použita na populaci v roce 2026. Takto tyto agendy tvoří… takto tvoří tyto vakcíny a léky, které mají už roky. Tzv. pandemie covidu se stane pandemií SPARS v letech 2025-2028. Nic se nikdy nevrátí zpět do normálu. Budou do nás cpát léky, udržovat ve strachu, neustále očkovat… a tady je další. Ze všech různých vakcín, které nám budou dávat, bude to vakcína Corovax. Corovax je další vakcína, kterou budou populaci vnucovat. Scénář pandemie SPARS v letech 2025- 2028 vytvořila univerzita Johnse Hopkinsona v roce 2017.

Corovax, která je ve scénáři pandemii SPARS zmiňovaná… podívejte se na tento článek od univerzity Thomase Jeffersona. „Nová vakcína proti koronaviru navržena k uspokojení globální poptávky.” Vyšel 7. dubna 2020. Začínáte si uvědomovat, jak si s vámi hrají, lidé z Ameriky, lidé z celého světa? Vidíte, jak tohle plánují? A co lékařská profese dělá nám všem? A jak nás používají? Teď vám něco přečtu z tohoto článku. Zvýrazním to. „COROVAX je vakcína vytvořená z části SARS-CoV-2, viru, který způsobuje onemocnění Covid-19. Než aby použili celý virus, dr. Schnell a kolegové používají pouze jeho část, spike protein, složku, u které je největší pravděpodobnost, že vyvolá ochrannou imunitní odpověď.” Pamatujte, lidi… tato vakcína Corovax ve scénáři pandemie SPARS byla veřejnosti představena v roce 2027.

Další věc, kterou vám chci ukázat, je tohle – COROVAX Ltd.

Tato společnost byla založena 12. března 2020 v Londýně v Anglii. Její účel: „Výroba základních farmaceutických produktů. Výzkum a experimentální vývoj biotechnologie.” Podívejte se na datum. COROVAX. Pandemie SPARS. Je populaci představena v roce 2027. Vidíte, jak tohle vše zapadá do agendy lži kolem covidu-19, hoaxu… covid-19 je Velký reset, jde o rozebrání Ameriky a světa pro hrstku lidí, mezinárodní bankéře, farmaceutický průmysl, aby vám vše vzali, ukradli vám život, ukradli vám vaše zdraví, aby vás mohli neustále… neustále očkovat tímto odpadem, který vyrábí. Chci vám ukázat něco dalšího. CODEX DNA. Tohle je událost v Londýně 8. prosince 2020.

Podívejte se na to. „Vítejte v budoucnosti. Tiskněte DNA rychleji s novým systémem BioXP 3250.” Všimněte si tady dole.. zvýrazním to. „Přivítejte systém BioXP a rozlučte se s čekací dobou několika týdnů na syntézu genů. Systém BioXP je světově první a jediná pracovní stanice syntetické biologie pro tvoření knihoven, genových fragmentů, klonů a dalšího.”

Jo… „Bojujte s covidem-19”. Vidíte, co se děje? Vidíte, co je vaše budoucnost? Tohle je vaše budoucnost, světe. Tohle dělají… vše vám vezmou a začalo to se lží covid-19. Každý rok bude jedna pandemie za druhou. Váš život je u konce, pokud se nyní nepostavíte a nevezmete si ho zpět. Vaše budoucnost, budoucnost vašich dětí… Chcete, aby každým rokem byla nová pandemie? Nové tzv. vakcíny, co ve skutečnosti nejsou vakcíny, které obsahují potracené plodové buňky, zvířecí krev, chemikálie a Bůh ví co ještě. To je vaše budoucnost. Vše vám vezmou. Budou řídit váš život, diktovat každý pohyb, vaše cestování, co můžete vlastnit, co můžete dělat. A nyní vám vše berou.

Tohle nejsou Spojené státy, tohle je něco, co si uvědomuje málo z vás. Spojené státy byly právně ustanoveny v roce 1871. Jsme korporace. Korporace. Takto jim prochází vše, co dělají. Od roku 1871 odebírají práva lidem. Ústava je fraška. To, co plánují pro všechny, ne jen v USA, ale po celém světě, plánovali desítky let. Jde o redukování… Snaží se vám vše odebrat, protože vás považují za zvířata. Ten test… ta tyčinka, kterou vám šťourají v nose… to dělají dobytku. Věděli jste to? To dělají dobytku.

Považují vás za dobytek… a vy si to sobě a svým dětem necháváte dělat!

Vlády se usilovně snaží zabránit šíření nového viru, který může mít dopad na miliardy lidí po celém světě. Tento virus se nazývá PRAVDA.

To, co jsem vám před chvíli říkala o tom, co se s USA stalo v roce 1871… napadlo vás někdy, co se myslí pod názvem "deep state"? Nebo "temná vláda"?

Je to nelegální vláda, která funguje bok po boku, a která ve skutečnosti řídí Spojené státy, zatímco ve Washingtonu se udržuje fraška a divadlo s politickým systémem dvou stran, kdy si myslíte, že váš hlas něco znamená. To je důvod, proč vás udržují zaneprázdněnými volbami, abyste si mysleli, že váš hlas něco znamená, zatímco pokračují v rozebírání Ústavy, této země… vše, o čem jste přesvědčeni, že je pravdivé, to pravdivé není.

Teď vám přečtu něco ze strany 56 scénáře pandemie SPARS.

„Brzy se ale objevila nová výzva: nedostatek antibiotik. Koncem roku 2026, na vrcholu sezóny chřipky a nachlazení, byly na vzestupu případy bakteriální pneumonie Toto zasáhlo 30-40 % dětí a 10-20 % dospělých. Rozvinula se u nich sekundární bakteriální pneumonie, zhruba 4-8 měsíců po prvotních nákazách SPARSu.”

Nemohlo za to možná to, že všechny ty roky stále nosíte roušky?! Plán je, abyste neustále nosili tento bezcenný kus odpadu. Vraždíte vlastní děti. Tím, že tohle (autorka ukazuje roušku) nosíte, si zabíjíte vlastní plíce. Každý skutečný lékař a odborník na zdraví ví, že tohle ničemu nepomáhá!

Učitel vědy nedávno natočil video s měřičem oxidu uhličitého. Měl na sobě roušku a měřil hladiny oxidu uhličitého pod rouškou. Jen se 10x nadechnul a měření ukázalo přes 4000 jednotek, jen s rouškou. Víte, že normální hladina oxidu uhličitého pro nás je pod 1000 jednotek? Uvědomujete si škody, které způsobujete svým dětem? Škody, které si způsobujete? Oni chtějí, abyste měli oslabenou imunitu. Proto chtějí, abyste tohle nosili. Tohle je maska podrobení se novému světovému řádu, jedné světové vládě. Nikdy se tohoto nezbavíte.

Nikdy nebudete svobodní od pandemií… bude jedna pandemie za druhou. Vzpomeňte si na něco, co jsem vám už ukázala. Jedna z tzv. vakcín byla VMax. Business Wire zveřejnil už 31. ledna 2020 článek propagující tuto vakcínu. Pochopte, že tyto vakcíny mají roky předtím. Pak vytvoří scénář, divadlo, do kterého vás chtějí uvěznit, cpát vám léky a zničit vám zdraví a život, protože desítky let věříte lžím lékařské profese. Nyní dochází k vašemu zotročení.

Naprosté zotročení. Hrstka z vás nebude schopna nic udělat. Protesty jsou bezcenné. Neprotestujete za to, co je vaše legální, božsky dané právo. Podle nich nemáte žádná práva. Vlastní vás. Musíte v počtu tisíců, ve svých městech a státech, otevřít své podniky… to je jediný způsob. Pokud na to nemáte odvahu, pokud budete potichu sedět doma a tohle vše přijímat, váš život skončí. A pomalu budete zavražděni. Neudělají to vše najednou… udělají to velmi chytře. Tak moc vás vyděsí s novými pandemiemi, budou do vás cpát léky a vakcíny, nemluvě o biometrické identifikaci a ostatních transhumanistických věcech, které plánují… 5G technologie. Proč si myslíte, že se instaluje 5G?

Udělají to tak, že vy sami půjdete vstříc svému vlastními zániku s chytrými telefony, televizemi a vším ostatním, co budou zavádět, co si budete kupovat, co ale ve skutečnosti jen pomůže vás zničit.

Nyní to je na vás. Protože váš život uniká a ani si to neuvědomujete. Přestaňte věřit ve frašku Spojených států amerických. Nic víc to není… jen fraška.

Za tento přepis i zdrojové video děkujeme webu otevrisvoumysl.cz (https://otevrisvoumysl.cz/scenar-pandemie-spars-v-letech-2025-2028/)

SCÉNÁŘ SPARS 2025 - 2028 (formát pdf): https://www.topcz.net/pandemie/spars-pandemic-scenario.pdf

zdroj dokumentu: https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/publications/the-spars-pandemic-2025-2028-a-futuristic-scenario-to-facilitate-medical-countermeasure-communication?fbclid=IwAR2WhugeDghKj9fPxVmO_Dc94lHPsZMGE2btUZRY4hP9DppiNuxVgQPe6r4