"Nebude to poslední pandemie, které budeme čelit.

Budeme se muset připravit na další, která, řekl bych...

tentokrát upoutá pozornost..."

 

Dokument o Billu Gatesovi, který byl ze všech médií smazán

ke zhlédnutí na:

https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/dokument-o-billu-gatesovi-ktery-byl-ze-vsech-medii-smazan.html

 

web: Přátelé, doporučujeme si opět oživit informace o "hodném strýčkovi" Billovi, protože jeho další smrtící vakcinační šílenství ve jménu redukce světové populace s vaší přímou účastí se právě (po vašem zklidnění z covidové ne příliš podařené akce) rozjíždí!!!

Tak ať víte...

doporučujeme si také oživit: GATES A SOROS SLAVÍ

BILL GATES A SÍŤ KONTROLY POPULACE

 

Přepis videa dokumentu:

 

B. Gates (během televizního rozhovoru s moderátorkou): "Bereme látky, které jsou geneticky modifikovanými organismy a pícháme je malým dětem do paže. Prostě jim to píchneme přímo do žíly..."

 

průvodce videem: Obchodní strategie Gatese se dostaly pod palbu v roce 1998, když Americké ministerstvo spravedlnosti zažalovalo Microsoft za porušení anitimonopolních pravidel. Během osmnáctiměsíčního soudu Gates poskytl hodiny svědectví na videozáznam.

 

(Ze soudního záznamu):

soud: "Jaké byly prohlížeče, jiné než Microsoft, které vám dělaly starosti v lednu 1996?"

Gates: "V tom měsíci?"

soud: "Ano, pane."

Gates: "A co s tím?"

soud: "Jaké prohlížeče, jiné než Microsoft, vám dělaly starosti v lednu 1996?"

Gates: "A co myslíte spojením "dělat starosti"?

soud: "Čemu konkrétně nerozumíte na spojení "dělat starosti"?

Gates: "Nejsem si jistý, co tím myslíte."

 

Ministerstvo spravedlnosti obvinilo Microsoft ze zapojení do protisoutěžních a vylučujících praktik, navržených tak, aby udržovaly jeho monopol v oboru operačních systémů osobních počítačů.

Ve snaze zastínit negativní veřejné image investoval Gates 100 milionů dolarů a založil Nadaci Billa a Melindy Gatesových. Přes noc přeměnil Bill Gates svou veřejnou image z nelítostného technologického monopolisty na nejštědřejšího světového filantropa.

 

Gates (na tiskové konferenci GAVI): "Je mi potěšením vám oznámit a slibujeme další miliardu dolarů... " (přerušeno potleskem)

 

Měli jsme možnost vidět Billa Gatese verzi 2.0 - muže, kterého neznáte. Změna image se vyplatila. Jeho čisté jmění se rychle zdvojnásobilo, čímž Bill Gates získal titul nejbohatšího muže na světě.

 

z televizního rozhovoru:

moderátorka: "Za poslední dvě desetiletí jste investoval deset miliard dolarů do očkování a zajistil jste si návratnost investice... je to ohromující... Můžete to vysvětlit?"

 

V eseji ve Wall Street Journal prohlásil Bill Gates vakcinaci za "nejlepší investici, jakou jsem kdy udělal".

Gates: "Návratnost investice je dosud dvacet ku jedné. Když se jen podíváte na ekonomické výhody, je to docela velké číslo ve srovnání s čímkoli jiným."

 

Gatesova nadace se rychle rozšiřovala v masivní vertikálně integrovanou nadnárodní korporaci, řídící každý krok v dodavatelském řetězci, který sahá od zasedačky v Seattlu až po vesnice v Africe a Asii.

 

redaktorka zpráv: "Je největší soukromá "filantropie", která způsobuje škody. Nadace Billa a Melindy Gatesových každý rok vydělává miliony dolarů od firem, které jsou obviňovány ze způsobování mnoha stejných sociálních a zdravotních problémů, které se nadace snaží "odstranit". Gatesova nadace má investice v šedesáti devíti nejvíce znečišťujících společností v USA a Kanadě. Další společnosti v portfoliu nadace byly obviněny z prohřešků, včetně zavinění ztráty obydlí tisíců lidí, podpory práce dětí, podvodů a zanedbávání pacientů ve zdravotní péči..."

 

William H. Gates třetí a Melinda French Gates... (záběry z ocenění Gatesových prezidentem Obamou)

 

Jakožto hlavní sponzor WHO a CDC nikdo na světě nemá větší moc než Bill Gates ovlivňovat a ovládat zdraví a lékařskou svobodu všech lidí.

 

Gates: " "Normál" se vrátí pouze tehdy, až bude naočkována velká část globální populace".

Kanadský redaktor, reakce: "To bude nový normál, dokud nebude vyvinuta vakcína.

Britský politik: "Dokud nenajdeme vakcínu, návrat k normálnímu životu znamená ohrožení životů".

Ursula Von Der Leyen: "Musíme to vyrobit a nasadit to v každém jednotlivém koutě světa.

Indický politik: "Plné očkování našich dětí a těhotných žen.

 

"Vývoj nových vakcín a diagnostik.... Efektivní vakcíny.... Vakcíny.... Vakcíny....

Vakcíny... Vakcíny....Vakcíny......  (záběry na projevy vrcholných politiků ze všech koutů Země)

Americká politička: "Už jsme nakoupili stříkačky, už víme, zda se to stane a přemýšlíme, jak to bude. Je to vše součástí tohoto plánu".

Donald Trump: "Naše armáda je nyní mobilizována, takže na konci roku to budeme moci dát hodně lidem, velmi, velmi rychle.

 

V roce 1986 prezident Ronald Reagan podepsal národní zákon o poškození dětí vakcínou, udělující výrobcům vakcín úplnou imunitu. Po deseti letech soudních sporů, souvisejících s poškozením vakcínou a úmrtími, výrobci vakcín krachovali. Ve snaze vydírat legislativce, výrobci vakcín pohrozili, že přestanou vyrábět vakcíny, dokud nebudou právně ochráněni před odpovědností. Dodnes, když je někdo poškozen nebo zabit v důsledku nežádoucích účinků, zaplatí škody američtí daňoví poplatníci.

 

Moderátor indické televize: "Vítejte zpět. Několik indických kmenových dívek bylo použito jako pokusní králíci. Zpráva uvádí, že dva američtí farmaceutičtí giganti podali netestovanou vakcínu tisícům kmenových dívek bez řádné studie a dokumentace."

 

Indie patřila k těm nejhůře zasaženým poté, co byly bollywoodské celebrity stimulovány Gatesovou nadací, aby naléhaly na veřejnost, aby se podvolila masové vakcinaci. V roce 2009 byla kmenovým dětem podána vakcína proti HPV. Více než 24 tisicům dívkám bylo řečeno, že dostávají zdravotní vakcínu. V mnoha případech bez informovaného souhlasu rodiče nebo opatrovníka.

 

Marry Holland: "Lidé, kteří podávali tyto vakcíny, lhali opatrovníkům těchto dívek a řekli dívkám: "Tohle vyléčí rakovinu, nikdy ji mít nebudete". A tyhle dívky byly vážným způsobem poškozeny. Některé z nich měly záchvaty a některým se rozvinula rakovina a sedm dívek zemřelo. A nebylo tam žádné pojištění, nebyla jim poskytnuta žádná pomoc a Gatesova nadace popřela, že to byly klinické zkoušky. A bylo to tak špatné, že parlament v Indii vytvořil pracovní skupinu, prostudovali to a vyhodili Gatesovu nadaci.

 

Dr. Colin Gonsalves, nejvyšší soud Indie: "Indie je barbarská země, věci se tu dějí velmi barbarským způsobem. Ale překvapilo mě, že americká organizace, za denního světla, dělá věci velmi, velmi, řekněme "indickým způsobem". A tak cesta, kterou jsem zvolil, byla taková, že chci, aby  byla prošetřen celý proces. Indický parlament sestavil výbor a byl to docela překvapivý krok, protože obvykle nemáte tak vysokou úroveň vyšetřování záležitostí týkajících se chudých lidí. A byla to naprosto výjimečná zpráva. Nemyslím si, že indický parlament kdy vydal tak jízlivou zprávu. A vládní úředníci předstoupili a řekli: "Tohle jsme neměli povolit, omlouváme se, už jim to znovu nedovolíme". A teď jsou zpátky a dělají své staré podvody.

 

Indická reportérka: "Dobrou zprávou je, že klinické studie na lidech mohou začít již v červenci 2020 na první indickou vakcínu proti Covid-19, která byla vyvinuta Bharat Biotechnologies."

 

Dr. Colin Gonsalves: "Můžete si představit tu mediální manipulaci a masáž a manipulaci s veřejným míněním vůdci všech politických stran jednohlasně hlasájících: "Chceme vakcínu". A to nejhorší je, že jsou bráni jako filantropové. Zatímco, ve skutečnosti, jim jde o získání politické a finanční moci. A myslím, že druhá nejlidnatější země s 1,3 miliardami lidí bude dobrým základem pro farmaceutické společnosti a jejich úspěch. A také úspěchu zabít spoustu lidí. Ano, jen mi přijde škoda, že se nám nepodařilo zajistit žádnou satisfakci pro ty dívky, které trpěly. Je to děsivé, co ve skutečnosti dělají se světem."

 

Bill Gates: "Bereme látky, které jsou geneticky modifikovanými organismy a aplikujeme je malým dětem do paže. Prostě jim to píchneme přímo do žíly."

 

Vědecká studie z roku 2018, zveřejněná v mezinárodním časopise Environmentálního výzkumu a veřejného zdraví dospěla k závěru, že u více než 491 tisíc dětí v Indii se rozvinula paralýza v důsledku Gatesem podporované orální vakcíny proti obrně, která byla podávána v letech 2002 až 2017. Za pomoci všech obvyklých triků, amerických médií a fact-checkerů spěchali příběh umlčet. Ale díky pečlivé práci týmu indických výzkumníků a lékařů nepohodlná pravda stále žije na webu nih.gov.

 

"Je mi ctí představit vám Billa a Melindu Gatesových..." (záběr z mediální akce)

 Bez jakéhokoli lékařského vzdělání, Bill a Melinda Gatesovi založili Globální alianci pro vakcíny a imunizaci GAVI, prostřednictvím které naplňují svou agendu očkování světa. Nadace byla zažalována vládami některých nejchudších a nejzranitelnějších národů za způsobení vážné újmy experimentálními očkovacími programy.

 

Melinda Gates: "Stačí se jen podívat na zdravotnické pracovníky po celém světě, zaslouží si dostat vakcínu jako první. Víte, tady ve Spojených státech by to měli být černoši, kteří by ji měli dostat jako první, a také mnoho původních obyvatel."

 

Jamel C. Holley: "Vždy nás učili o vakcínách, že jsou bezpečné a zdravé a jsou správná věc. Ale vzhledem k pozici, ve které jsem teď, jakožto státní zákonodárce, při pohledu na tyto studie a po prostudování spousty z nich je to velmi děsivé a chci, aby afroamerická komunita otevřela oči."

 

Dr. Aaron Lewis: "Ze všech míst na světě, kam mohl pan Gates jít, proč si vybral Afriku? Není to proto, že by se staral o lidi, kteří vypadají jako já. Stará se o agendu."

 

Těla Afričanů byla používána jako laboratorní krysy po mnoho let velkými farmaceutickými firmami.

 

"Využívají nás ke zkouškám. Používají nás k testování, ale jako Afričanka říkám - dost."

Theo Wilson, žurnalista: "Afričany už nebaví být pokusnými králíky světa, jejich antény jsou zapnuté a informují se navzájem na sociálních médiích. Právě teď jsou ve vysoké pohotovosti."

 

"Existuje politika americké vlády, která se nazývá Kissingerova zpráva a která vznikla v polovině 70. let. A tato výslovně uvádí, že účelem zahraniční politiky v Africe bylo snížit množství populace, protože tam měli velké nerostné zdroje. A v době Kissingera a ostatních z Carterovy administrativy, chtěli snížit populaci, aby zajistili, že se Afričané nebudou rozvíjet a aby nevyužívali zdroje pro sebe. Protože my v USA, my je potřebujeme."

 

"Existuje soustředěné úsilí cizích mocností o kontrolu populace Afriky. Některé děti přežily dávkové očkování z minulého měsíce a zotaví se. Ale 15 z nich, všechny mladší pěti let, zemřely na horečku, zvracení a průjem.:

Tarik Jasarevič, WHO: "Lidské chyby přispěly k nešťastné smrti dětí."

 

Jak můžete věřit velkým farmaceutickým firmám, ale nevěřit těmto rodičům, když vám říkají, že jejich děti byly poškozeny velkými farmaceutickými firmami. Je mi jedno, jak velká je tato firemní mašinérie. Jakožto rodič vám můžu říct, že tito lidé nikdy nepřestanou bojovat o své děti."

 

Bill Gates je buď tím nejvíce nepochopeným mužem na světě, nebo jedním z nejpřesvědčivějších podvodníků, kteří kdy žili. Je to benevolentní hrdina nebo zlomyslný oportunista? Osobně bych rád věřil tomu, že jeden z nejbohatších mužů na světě rozdává své jmění pro blaho lidstva. Chci věřit tomu roztomilému úsměvu. Chci věřit, že jeho srdce je měkké a teplé jako jeho svetry. Přinejmenším chci věřit tomu, že si není vědom škod, které napáchal.

 

moderátor CNN v rozhovoru s B. Gatesem: "Kdy si myslíte, že se život plně vrátí k tomu, co jsme si ještě v lednu mysleli, že je "normální"? Žádné respirátory, žádné sociální odstupy. Žádná další nutná ochranná opatření.

B. Gates odpovídá: "Léto bude určitě mnohem blíže normálu, než jsme nyní, ale i do začátku roku 2022, pokud nepomůžeme jiným zemím se této nemoci zbavit - i když v naší zemi budeme mít vysokou proočkovanost, riziko opětovného zavlečení zde bude. A samozřejmě se zpomalí globální ekonomika, což Ameriku bolí ekonomicky a to docela dramatickým způsobem. Takže od léta budeme mít asi devět měsíců, kdy bude ještě pár věcí, jako jsou velká veřejná shromáždění, ještě omezeno, ale nyní vidíme, že někde mezi 12 až 18 měsíci, máme šanci, pokud to dobře zvládneme, vrátit se do normálu."

 

Bill Gates: "Pro celý svět normalita se vrátí pouze tehdy, až z velké části naočkujeme populaci celého světa.

 

Bill Gates: "Nebude to poslední pandemie, které budeme čelit. Takže se budeme muset připravit na další, která, víte, řekl bych... tentokrát upoutá pozornost."

Dokument ke zhlédnutí na:

https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/dokument-o-billu-gatesovi-ktery-byl-ze-vsech-medii-smazan.html

 

web: V souvislosti s uvedenými informacemi a realitou následujících dní pro celý svět doporučujeme zajímat se, vyhledávat další informace a také si připomenout některé souvislosti ze záložek: 

BILL GATES A SÍŤ KONTROLY POPULACE

GATES A SOROS SLAVÍ