Ministr zahraničí Sergej Lavrov odmítl trapnou výmluvu tajemníka Zelenského, že jeho výroky o preventivních jaderných úderech NATO na Rusko a o eliminaci ruských jaderných zbraní byly myšleny jinak než jako přímá výhrůžka Rusku jadernou výměnou! Naopak, v Kyjevě se s jaderným úderem počítá a začínají se rozdávat jódové tablety spolu s informací, že se lidé mají připravit na jaderný úder! Do toho zapadají informace o přípravě špinavé bomby v Krivoj Rogu, která má být během provokace proti Rusku odpálena v Kyjevě! Američané chtějí vyvolat omezenou jadernou výměnu mezi Ruskem a NATO v Evropě, varují ruští vojenští pozorovatelé!

7. říjen 2022

 

Situace okolo čtvrtečního výroku Volodymyra Zelenského o tom, že NATO by mělo preventivně udeřit jadernými zbraněmi na Rusko a eliminovat možnost použití ruských jaderných zbrání, opravdu dramaticky eskaluje. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov odmítl výmluvu tajemníka Zelenského, který ve čtvrtek večer marně hasil situaci výmluvou, že Zelenský prý neměl na mysli jaderné zbraně, ale myslel prý sankce. Tomu ale nikdo nevěří, dokonce ani v západních médiích, protože Zelenský mluvil o NATO a nikoliv o Evropské unii. NATO totiž na Rusko žádné sankce uvalovat nemůže, to ani není v jeho kompetenci, sankce uvaluje jen civilní část EU, a to je Evropská unie.

 

Zelenský jasně vyzval NATO k preventivním jaderným úderům (viz článek níže nebo na zdroji: https://aeronet.news/video-prezident-zelensky-vyzval-nato-k-preventivnim-jadernym-uderum-proti-ruske-federaci-po-obdrzeni-informaci-o-aktivaci-protokolu-rubikon-v-moskve/), tedy k vojenským úderům s cílem eliminace ruských jaderných zbraní, tedy vyzval NATO k preventivním úderům na rozmístěné ruské jaderné mobilní skupiny raketových strategických komplexů Topol a operačně-taktických komplexů Iskander s jadernými assety. Rovněž by to znamenalo zaútočit na sklady ruských hlavic na několika místech na Sibiři za Uralem. Kromě toho, pod označením “preventivní údery” v odkazu na NATO není ani omylem možné myslet ekonomické sankce, které se v civilní rovině takto nikdy neoznačují, zejména ne v kontextu eliminace možnosti použití ruských jaderných zbraní.

 

Zelenský nemluvil o sankcích EU, ale o preventivních úderech NATO s cílem eliminace ruských jaderných zbraní

 

Pokud by Zelenský mluvil o sankcích na Rusko, neobracel by se na NATO, ale na Evropskou unii, protože jediné “preventivní údery” přicházející v úvahu ze strany vojenské aliance, jakou je NATO, jsou pouze údery vojenské. A pokud by byly vedeny proti Rusku s cílem eliminovat možnost použití ruských jaderných zbraní, tak je jasné, co tím bylo řečeno. Eliminace ruských jaderných mobilních komplexů a skladů s jadernou ruskou municí na Sibiři. Zelenský tím vyzval k vyvolání III. sv. války, a to ne ze své hlavy, ale na pokyn amerických poradců, kteří v Kyjevě před 3 dny spustili něco, z čeho jde doslova mráz po zádech. Poradci z Pentagonu doporučili Zelenskému, aby v Kyjevě začal proces profylaxe proti jadernému ozáření.

 

Lidem začaly být v Kyjevě od pondělí rozdávány jódové tablety a největší objemy jsou převáženy do uprchlických center v Kyjevě, kde jsou narychlo budovaná radiační a dekontaminační pracoviště. Evropská média o tom zarytě mlčí, ale Kyjev se chystá dopředu na jaderný úder, který podle všeho bude zinscenovaný, bude součástí chystané provokace se špinavou jadernou bombou odpálenou právě v Kyjevě, jak ve čtvrtek exkluzivně varovala ruská bezpečnostní agentura CSRC. Celé je to dopředu v Kyjevě chystané jako monstrózní divadlo. Příprava dekontaminačních pracovišť, rozvážení zásob jódových tablet a informace ruských zpravodajských služeb o chystané protiruské provokaci se špinavou bombou.

 

Bývalý šéf CIA nic netajil a rovnou varoval, že když se na Ukrajině objeví ruský útok jadernou zbraní, tak NATO vymaže ruskou černomořskou flotilu i ruské vojáky na Ukrajině

 

Tohle je jenom ukázka toho, že všechno je připraveno k obvinění Ruska z použití jaderných zbraní, aby NATO mohlo provést údery proti ruské černomořské flotile a proti ruským jednotkám na Ukrajině. O tomto plánu mluvil (https://www.theguardian.com/world/2022/oct/02/us-russia-putin-ukraine-war-david-petraeus) před několika dny na americké televizi ABC bývalý šéf CIA a generál David Petraeus. Všechno to dokonale zapadá do sebe, všechno je to perfektně načasované a synchronizované. Tyto výroky Zelenského jsou vypuštěným balónem, předzvěstí obvinění Ruska z použití jaderných zbraní a následné údery NATO proti Ruské armádě, což zatáhne Evropu do III. sv. války. Všimněte si, že nikdo z vrcholných politiků EU nechce jednat o míru v Evropě a šéf zahraniční politiky EU Josep Borrell otevřeně hovoří o zničení a porážce Ruska a o odstranění Vladimira Putina.

 

Nikde není ani náznak mírových snah, naopak, vedení EU každou hodinu žene Evropu blíže do válečného střetnutí s jadernou velmocí, s Ruskem. Ve stavu válečného neonacistického bubnování se ve čtvrtek do Prahy sjely špičky EU, ale pochybuji, že jednaly jen o cenách energií. Bylo to velmi podezřelé. Bylo to dostaveníčko válečných štváčů v Praze před zahájením úderů NATO na Rusko? V Kyjevě se již rozdávají tablety a chystají se dekontaminační centra. Zelenský vyzývá k preventivním úderům na Rusko a k eliminaci ruských jaderných zbraní. Zcela otevřeně se Ukrajina chystá na jadernou událost, o které již nejen dopředu ví, ale v rámci provokace se špinavou bombou ji zjevně chystá.

 

Eskalace do III. sv. války spojené s jadernou výměnou v Evropě by byla otázkou jen 120 minut, soudí ruští odborníci na vojenství

 

Po obvinění Ruska z jaderného úderu na Ukrajinu to půjde rychle, a to tak rychle, že se dostaneme ze současného DEFCON 3 na DEFCON 1 podle ruských vojenských odborníků za 120 minut, tedy za dvě hodiny po takovém okamžiku úderu na Rusko. Údery na ruskou černomořskou flotilu prostředky NATO budou zničující a Rusové budou čelit vymazání a vyhlazení bojových prostředků v Černém moři.

Na takovou plošnou likvidaci je v Gerasimovově doktríně pamatováno. Pokud hrozí eliminace části ozbrojených sil mohutným úderem nepřítele, vyhrazuje si Ruská federace právo zabránit takové totální eliminaci svých vojsk či zbraní použitím jaderné odvety, a to bez ohledu, jestli nepřítel hrozí zničením části ruských ozbrojených sil v místě konvenčními nebo jadernými zbraněmi.

Jinými slovy, pokud by došlo na slova, která pronesl David Petraeus, že by NATO zlikvidovalo černomořskou flotilu a všechna ruská vojska na Ukrajině, Rusko by nemělo jinou možnost, než zaútočit jadernými zbraněmi proti útočníkovi. To jsou prostě jednoduché vojenské počty, kterými se řídí každá jaderná země. Je-li někde převaha nepřítele, který zničil část vojsk masivním úderem a hrozí bojové přečíslení a změna sil v oblasti, nezbývá nic jiného, než na zastavení nepřítele použít jaderné zbraně.

Pentagon se však podle ruských pozorovatelů domnívá, že Rusko by útočilo pouze lokálně na opěrné body v Polsku, v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a v Rumunsku. Pouze v těchto zemích, ze kterých by byly údery NATO úmyslně Pentagonem vedeny, aby ruský protiúder odskákaly právě vazalské země USA ve Střední Evropě, a nikoliv samotná Amerika. Takový je podle analytika Alexeje Leonkova plán Američanů na nejbližší eskalaci v Evropě.

VK-

Šéfredaktor AE News

https://aeronet.news/video-ministr-zahranici-sergej-lavrov-odmitl-trapnou-vymluvu-tajemnika-zelenskeho-ze-jeho-vyroky-o-preventivnich-jadernych-uderech-nato-na-rusko-a-o-eliminaci-ruskych-jadernych-zbrani-byly-mysleny/

DĚKUJEME AERONETU.NEWS ZA NEZIŠTNOU PRÁCI VE PROSPĚCH PROBOUZENÍ SPÍCÍCH LOUTKOLIDÍ.

Prezident Zelenský vyzval NATO k preventivním jaderným úderům proti Ruské federaci po obdržení informací o aktivaci protokolu “Rubikon” v Moskvě! Kyjev totiž podle ruské bezpečnostní agentury provádí v Krivoj Rogu montáž špinavé jaderné bomby ve spoluprací s americkými a britskými poradci, kteří ji mají odpálit na ukrajinském území a potom obviní Rusko z úderu jadernou zbraní, aby USA a NATO měly před západní veřejností záminku pro údery proti Rusku! Kreml má pro takový případ nachystaný bezpečnostní protokol!

6. říjen 2022

 

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský ve čtvrtek (6. října 2022) překročil rubikon a vyzval Severoatlantickou alianci, aby provedla preventivní jaderné údery proti Ruské federaci s cílem, aby prý Rusko vědělo dopředu, co se stane, když použije proti ukrajinské armádě ruské jaderné zbraně. Výzva ukrajinského prezidenta k NATO, aby preventivně zaútočilo jadernými zbraněmi na Rusko, je projevem strachu a obav Zelenského v reakci na uniklé informace o tom, že v Kremlu byl spuštěn protokol “Rubikon” s cílem odstranění ukrajinské vlády od moci v důsledku jaderné provokace na Ukrajině proti Ruské federaci.

 

Ruské tajné vojenské služby ve spolupráci s rozvědkou Běloruska se měly podle zpráv dostat k informacím a podrobnostem o tom, že Ukrajina v Krivoj Rogu montuje jeden experimentální kus masivní špinavé jaderné bomby, resp. dělostřeleckého granátu, který má být odpálen na území Ukrajiny, zřejmě v blízkosti Kyjeva, a následně za pomoci západních médií má být Rusko obviněno z použití jaderné zbraně proti Ukrajině. Dokonce jsou prý připravovány i falešné počítačové CGI záběry z exploze jako jaderné pumy, které potom budou šířeny do západních médií podobně, jako byly šířeny fejkové vzdušné souboje ukrajinských pilotů z počítačové hry ARMA.

 

Kyjev chystá proti Rusku jadernou provokaci se špinavou bombou

 

Rusko má být obviněno z použití jaderné zbraně proti Ukrajině a NATO má následně splnit hrozbu a zničit ruskou černomořskou flotilu a všechny ruské jednotky na Ukrajině, o čemž před několika dny barvitě na americké televizi mluvil bývalý šéf CIA David Petraeus. Rusko by bylo postaveno do situace, kdy by bylo v jaderné válce, aniž by o tom vědělo. Když totiž Rusko nepoužije jaderné zbraně, tak Ukrajina to použití prostě zinscenuje.

A Kreml vyhodnotil, že tímto Kyjev překročil pověstný rubikon. Byl zřejmě vydán příkaz na odstranění Zelenského a ten se to ve čtvrtek dozvěděl a je v panice a ve strachu, takže vyzval NATO k preventivnímu jadernému úderu proti Rusku. Stojíme znovu doslova krok před III. sv. válkou! Ruská bezpečnostní agentura CSRC k tomu na Telegramu uvedla toto:

 

Podle našeho zdroje, který je vojenským analytikem jedné ze stran konfliktu, Západ a Ukrajina připravují další provokaci. Po již uskutečněné provokaci ohledně potrubí Nord Stream 1 a 2 (což nepřímo potvrzují četná prohlášení v tisku, odborné analýzy i nezávislé telegramové kanály se připravuje nová akce.

Jedná se o dvoufázovou operaci spojenou s vytvořením a použitím “špinavé jaderné zbraně” v podobě dělostřeleckého granátu. První fází je vytvoření a použití takové špinavé bomby, kterou by AFU (ukrajinská armáda) použila na území kontrolovaném ukrajinským režimem, ale případ bude prezentován jako použití jaderných zbraní právě Ruskem. Tento projekt se blíží k dokončení a provokace by mohla být provedena v nejbližších dnech.

Podle našeho zdroje probíhá montáž a testování již vytvořeného zařízení v Krivoj Rogu a ve Lvově. Podle získaných informací bude s největší pravděpodobností objekt použit v blízkosti Kyjeva. K tomuto účelu bude použit ruský dělostřelecký systém, který má kyjevský režim k dispozici. Poslední fází by byly odvetné raketové údery USA a NATO na ruské území s možným použitím jaderných komponentů. To bude prezentováno jako vlastní vývoj a iniciativa ukrajinské armády. Již dnes anglicky mluvící specialisté testují dovezené a smontované položky a přivážejí rakety s požadovaným doletem.

 

Ještě závažnější jsou informace o záhadné operaci chystané v Kremlu. V pondělním pořadu ruské televize Večer s Vladimirem Solovjovem byl hostem ruský vojenský expert Alexej Leonkov, který uvedl, že Kreml je blízko přehodnocení Speciální vojenské operace, a že byl překročen rubikon (https://politpuzzle.ru/?p=4207&utm_source=smi2&utm_medium=cpc&utm_campaign=obmen_pazl). Zmínka o slově “Rubikon” je pouze na jednom místě ruských vojenských dokumentů, a to je Gerasimovova vojenská doktrína.

 

Protokol “Rubikon” jako bod, který překročil hranici pro použití jaderných zbraní

 

Bod události “Rubikon” označuje v doktríně situaci, kdy nepřítel se rozhodl proti Ruské federaci použít jaderné zbraně, zbraně s jaderným materiálem, případně zbraně odvozené od zbraní jaderných, např. špinavé bomby. Po aktivaci a překročení tohoto bodu se v ruských ozbrojených silách podle doktríny aktivuje protokol “Rubikon” a ten spočívá v přesunutí ruských operačně-taktických jaderných zbraní na linii doteku s nepřítelem a doktrína rovněž povoluje ruským speciálním silám provést veškerá opatření na odstranění hrozby, včetně únosů nebo likvidací politiků, kteří se podíleli na překročení bodu “Rubikon”.

Výzvu Zelenského lze považovat za sebevraždu nejen jeho, ale celé Evropy

 

Reakce Zelenského a jeho výzva NATO, aby okamžitě udeřilo na Rusko preventivně jadernými zbraněmi, je s vysokou pravděpodobností spojeno se spuštěním protokolu Rubikon v Rusku, protože pokud tomu tak je a Leonkov na ruské televizi v pondělí nepřeháněl, potom je Zelenský v ohrožení života a Rusové půjdou po jeho hlavě od této chvíle. Začíná to být osobní. A rovněž to potvrzuje informace o chystané špinavé bombě na Ukrajině, protože bez ní by v Rusku nedošlo ke spouštění protokolu ani omylem. Všechno to dokonale najednou zapadá do sebe.

 

Evropští politici připomínají šílence z Kroniky Bláznů, kteří naženou svět do jaderného ohně

 

Výzva k jadernému preventivnímu úderu NATO z úst prezidenta Ukrajiny je sama o sobě šílená a je možné ji považovat za vyhlášení války Rusku v oficiální rovině, i když je to de facto bezpředmětné, ale že to přichází právě teď, když podle dezinformačních západních médií ukrajinská armáda vítězí, je více než alarmující. Zelenský musí vědět, že taková výzva je opravdu přímý útok na Rusko a nezůstane bez odezvy, ale přesto se pro to rozhodl.

Hlavním cílem kolektivního Západu je zničení Ruska, nejen jeho porážka, ale úplné zničení a následné rozparcelování. A přestože se Západ strašně snaží, na Ukrajině tahá za kratší konec, protože Rusové mají více válečných zdrojů než celý kolektivní západ dohromady a okupace ruského území prostě nezůstane bez odezvy. Evropští politici jsou jako blázni, kteří ženou Evropu a svět do války a přesvědčují vlastní lid, že to je jediné správné řešení, a kdo neskáče, je podezřelý ruský agent.

 

Samotný fakt, že prezident Ukrajiny vyzve NATO k preventivním jaderným úderům potvrzuje, že Zelenský je vlastizrádce a klidně obětuje všechen lid Ukrajiny, aby zahynul v jaderném ohni, a to pouze kvůli tomu, že NATO a USA chtějí na účet Ukrajiny porazit Rusko. To samé chce Evropská unie, která chce na účet evropských domácností porazit Vladimira Putina způsobem, že domácnosti v EU a rodiny to mají všechno zaplatit a odskákat.

Takže, zatímco Petr Fiala nebo Eduard Heger na Slovensku posílají zbraně a peníze Kyjevu, tak prezident v Kyjevě mezitím vyzývá NATO k rozpoutání III. světové války a k preventivním úderům na Rusko. Každému je snad jasné, že pokud by na Rusko dopadla jedna jediná jaderná zbraň, Rusko má jenom jedinou možnost na odpověď, plnou jadernou odvetu se všemi téměř 7 000 jadernými hlavicemi, které má Rusko k dispozici.

 

Pokud by NATO vyhovělo, ruská první odvetná salva by mířila na vojenská letiště USA a NATO v Evropě

 

Otázkou samozřejmě je, odkud by tyto údery proti Rusku a ruským jednotkám byly doručeny. Pokud by šlo o křídlaté rakety vypálené z Polska a z Rumunska, potom by se terčem stalo celé NATO. Pokud by úder vyšel z americké lodi ve Středomoří, byl by to útok USA a ruská odpověď by mířila na americký kontinent. Cílem úderů Ruska v první salvě by byla všechna americká a spojenecká vojenská letiště v Evropě. Na Slovensku by pod první jadernou salvu spadal Sliač a Malacky, kde mají Američané nové základny.

V Česku by první salva mířila na Čáslav a Mošnov. První salva by s vysokou pravděpodobností mířila i na vltavskou kaskádu. Druhé a třetí salvy se potom budou soustředit na infrastrukturu s cílem vypnout průmysl a mobilitu nepřítele. Čtvrtá salva je nepravděpodobná, i když ne vyloučená. Ta by mířila na případně přeskupené vojenské svazy, které by byly ukryty a byly by nezasaženy první sérií salv. Bývalá sovětská doktrína počítala i s likvidací orné půdy nepřítele použitím kobaltových bomb s cílem vypnout zemědělství nepřítele alespoň na 50 let.

 

Vláda Petra Fialy dovedla ČR de facto krok od jaderné konfrontace s Ruskou federací, a to svojí podporou muži, šílenci a komediantovi v Kyjevě, který zešílel a právě vyzval NATO k preventivním jaderným úderům proti Rusku. Tak daleko jsme se dostali, že vrcholní evropští politici dosud ani jednou v EU nevystoupili s požadavkem na mírové urovnání konfliktu na Ukrajině. Ani jednou!

Dosud veškerá vystoupení vůdců zemí EU jsou jen o jedné věci, o výzvách na totální porážku Ruska! Je to nevídané, neuvěřitelné, ale takové válečné opojení má jenom jediné řešení, smrt v jaderném ohni! Politici, kteří vyzývají k dalšímu vyzbrojování Ukrajiny a k válčení s cílem porážky Ruska, jsou ve skutečnosti vlastizrádci a šiřitelé a podporovatelé války! Jejich cílem není zachování míru ve vlastní zemi a bezpečnost lidu vlastní země, ale jejich cílem je živení války proti Rusku až do úplného konce, až do zničení Evropy! Taková je realita a pravda o politicích v čelech našich evropských zemí!

-VK-

Šéfredaktor AE News

https://aeronet.news/video-prezident-zelensky-vyzval-nato-k-preventivnim-jadernym-uderum-proti-ruske-federaci-po-obdrzeni-informaci-o-aktivaci-protokolu-rubikon-v-moskve/

Děkujeme panu VK a jeho týmu za práci na probouzení spícího loutkolidstva.