Loutkolidé, směšné figurky v naší velkolepé hře,

nemáte ani tušení, jakou hru hrajeme. Kdybyste měli, zešíleli byste dříve, než vám to dovolíme my...

PRAVDU ZNÁME JENOM MY.

A TU VÁM NIKDY NEPOVÍME.

SAMI SEBE NEZAHUBÍME.

Vaše NEVĚDOMOST je naší hnací silou.

VÍTEJTE VE SVÉ ILUZI.

Vaši skuteční vládcové...

"V době, kdy ruská vojska vstoupila na Ukrajinu, nařídila vláda v Kyjevě okamžité zničení patogenů včetně moru a antraxu v laboratořích financovaných USA poblíž ruských hranic...."

 

"Prohlášení obvinilo kyjevský režim, že provedl “nouzovou očistu“, aby skryl důkazy o údajném programu biologických zbraní, který byl podle ministerstva financován USA a zahrnoval výrobu “komponentů biologických zbraní” v nejméně dvou laboratořích ve městech Poltava a Charkov, v nichž v posledních dnech probíhaly intenzivní boje mezi ruskými a ukrajinskými silami. Dokumenty zveřejněné ministerstvem obrany údajně obsahují příkaz ukrajinského ministerstva zdravotnictví ke zničení patogenů a seznamy dotyčných zárodků....."

 

výňatky článku aeronetu z 6. 3. 2022, článek na: https://aeronet.news/video-americky-plukovnik-na-televizi-fox-news-prohlasil-ze-do-10-dnu-bude-ukrajinska-armada-vyhlazena-a-prezident-zelensky-je-pry-loutka-ktere-septaji-aby-valecne-utrpeni-ukrajincu-prodluzovala/

 

LIDÉ, ZAJÍMEJTE SE!!! JDE UŽ JEN O VAŠE ŽIVOTY

DŮLEŽITÉ INFORMACE O AMERICKÝCH BIOLABORATOŘÍCH NA UKRAJINĚ A JEJICH ÚČELU NABÍZÍME V TEXTU NÍŽE A DÁLE V ZÁLOŽCE

AMERICKÉ BIOLOGICKÉ ZBRANĚ NA UK !!!

Speciální operace RF na Ukrajině má velmi vážné důvody

Spojené státy se zabývaly vytvořením smrtícího viru v biolaboratoři v Charkově

 

Speciální operace OS RF na Ukrajině běží necelý týden a z propagandisticky líčené ukázky ruského „banditizmu“ začínají opadat mediální nátěry. Důvody oficiálně prezentované ruskou stranou – demilitarizace a denacifikace agresivního loutkového režimu v Kyjevě – stále platí a platit bude. Důkazů genocidy ze strany tohoto probuzeného ukrajinského benderovského patogenu vůči vlastním obyvatelům je dostatek. Ale průběh operace navozuje už nyní otázku – VÍME VŠECHNO? Zdá se, že tu jde, vedle nutnosti zastavit genocidu na Donbasu, o velmi vážný důvod, který vedl Putina k zásadnímu rozhodnutí JEDNAT.

V tandemu s kolegou Taurusem dáváme tímto příspěvkem k zamyšlení možnou odpověď na vyřčenou otázku. Vycházíme ze dvou zdrojů informací:

– překladu práce novináře Sergeje Filatova (redaktor časopisu Meždunarodnaja žizň)

– aktuálních svodek, které ke speciální operaci na Ukrajině uvádí server myslenkyocemkoli.blogspot.com

 

Střízlivě jsme zhodnotili rozkaz prezidenta Putina ze dne 27.2. – uvést ruskou jadernou triádu do bojové pohotovosti. Rovněž tak zuřivou reakci zejména Anglosasů na zahájení ruské operace. Proč – když ji už několik týdnů ohlašovali? Něco se odehrálo jinak, než měli kurátoři kyjevských loutek připraveno?

 

1. února 2022 zaměstnanci americké ambasády v Kyjevě stáhli z oficiálních stránek diplomatické mise veškeré dokumenty o amerických biologických laboratořích nacházejících se na území Ukrajiny. Uvádí se také, že Spojené státy plánovaly otevřít další dvě podobná zařízení na Ukrajině v únoru 2022. Chtěli je umístit v Kyjevě a Oděse, nicméně…

Rozhodnutí Američanů „zakrýt stopy“ bylo provedeno ihned po zveřejnění v britském tisku. The Daily Expose zveřejnil článek pod názvem Je v konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem více, než se na první pohled zdá? www.dailyexpose.uk

„Je v ukrajinsko-ruském konfliktu víc, než se na první pohled zdá?“ Upozorňuje tam čtenáře na to, že během několika let si americká armáda na území Ukrajiny vytvořila síť biologických laboratoří a všechny jsou tajné. Navíc byla zveřejněna mapa rozmístění těchto laboratoří po celé zemi.

 

„Daily Expose“ poznamenává, že tyto informace odhalují konflikt na Ukrajině v novém světle – odtud se nad Ruskem rýsovala biologická hrozba, kterou vytvořili Američané se souhlasem kyjevských úřadů.

Již nyní je vidět, že mezi USA a Spojeným královstvím jsou nyní v řadě otázek viditelné neshody. Například Britové aktivně vystupovali proti dialogu mezi Moskvou a Washingtonem ve svém oblíbeném stylu zákulisních manévrů. Londýnské tajné služby však v tomto případě „rozluštěním“ konkrétní práce Američanů poskytují službu nejširšímu okruhu čtenářů po celém světě – odhalují tajné aktivity Pentagonu na ukrajinské půdě. Dělají to možná s tím vědomím, že sami nepohrdnou prováděním stejných biologických experimentů, například v nechvalně proslulé laboratoři Porton Down. Přesto nyní – právě včas – zveřejnili podrobnosti o rozmístění sítě amerických biologických laboratoří po celé Ukrajině.

 

The Daily Expose uvedl: „Dnes (24. února) kolem 7:00 britského času nyní smazané vlákno Clandestine (@WarClandestine) na Twitteru, jehož účet je nyní pozastaven, poskytlo zajímavý pohled na situaci na Ukrajině, který v korporátních společnostech neuvidíme.“ A pak – převyprávění samotných informací odstraněných z Twitteru:

„Zkontroloval jsem, zda mají USA biologické laboratoře na Ukrajině.“ Ukazuje se… ano. A v klasickém americkém stylu se prodávají jako „ochrana“: „Program snižování biohrozeb na Ukrajině“. Ale tato studie „nejnebezpečnějších virů na světě“ se odehrává na hranici s Ruskem.

(Existuje takový odkaz, který je již zablokován – uvádí Sergej Filatov):

Velvyslanectví USA na Ukrajině: Program snižování biohrozeb – to zní skoro lidumilně.

 

Filatov (i my) si shrneme pár souvislostí:

  • Takže studujeme nejsmrtelnější patogeny na světě na hranici s Ruskem. Je to „jen pro ochranu“.

  • Vláda USA potvrdila, že tam USA vybudovaly biolaboratoře.

  • Není to tak velký problém, že? – Špatně! Dodnes jsem to nevěděl, ale Rusko obviní USA, že na jeho hranicích vytváří „biologickou zbraň“.

  • Putin nadále nazývá akce svých jednotek na Ukrajině „zvláštní operací”. Říká, že chce zemi demilitarizovat a „denacifikovat“, ale ne ji okupovat. Co tím myslí? Na co vlastně míří? Ano – zaměřuje se na letiště a vojenská zařízení, ale pokud Putin skutečně věří, jak již několikrát veřejně prohlásil, že USA staví biologické zbraně na ruských hranicích, pak může být celá tato akce mnohem větší.

  • Potřebujeme reportéra, který by se zeptal Bidenovy administrativy: Co vědí o těchto amerických biolaboratořích na Ukrajině?

  • Zdá se, že Putin zamířil své útoky na Ukrajinu do míst, kde se nacházejí americké biologické laboratoře. 100% hledá podezřelou biologickou zbraň.“

Spolu s tímto textem – je tam také něco napsáno o Wu-chanu a zdrojích COVID- 19, ale zatím to není relevantní – autor zveřejňuje mapu s umístěním amerických biologických laboratoří po celé Ukrajině.

Všimněte si, že tento Angličan považuje Krym za území Ukrajiny, a proto ho maluje stejnou barvou. Speciálně na to upozorňujeme. Změnit cokoli v tomto dokumentu, například barevné schéma mapy, znamená zbavit ji pravosti. Viz vysvětlení k mapě. Jsou tam uvedena města, kde se tyto biolaboratoře Pentagonu nacházejí:

Oděsa, Vinnice, Užhorod, Lvov (tři), Kyjev (tři), Cherson, Ternopil, Luhansk a jedna poblíž Krymu.

 

Dodejme následující.

Jednak je známá informace, že americká armáda vytvořila desítky biolaboratoří kolem Ruska, a psali jsme o tom například v materiálu „Americké biologické experimenty u hranic Ruska “. https://interaffairs.ru/news/show/20717

Proto jsou nové informace, které unikly přes Brity, důležité pro další studium této hrozby i pro její potlačení. Doufáme, že tato hrozba bude na ukrajinské půdě odstraněna.

 

Za druhé opakujeme, že velvyslanectví USA na Ukrajině okamžitě po tomto zveřejnění vymazalo ze svých webových stránek všechny odkazy na tyto laboratoře a jejich programy. To se také shodovalo se zahájením ruské vojenské operace na Ukrajině.

Za třetí, což je obzvláště zajímavé, samotní Britové se zabývají stejným biologickým výzkumem, takže přesměrování výhybek na Američany může být způsobeno tím, že existují otázky pro samotné ostrovany.

A nakonec, publikace tohoto druhu právě v britském tisku a Daily Expose je poměrně populární nezávislý investigativní deník, také naznačuje problémy ve vztazích mezi Londýnem a Washingtonem, což samo o sobě ukazuje na pevnost „atlantické solidarity”.

Každopádně na Ukrajině i v řadě postsovětských republik existují americké biologické laboratoře a je načase odhalit jejich tajemství.

Tolik Sergej Filatov.

Druhý zdroj je konkrétnější, co se aktuální situace týče.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Spojené státy se zabývaly vytvořením smrtícího viru v biolaboratoři v Charkově.

 

Americké ministerstvo obrany pro snížení hrozeb (DTRA) na konci roku 2021 podepsalo tajnou dohodu s Ukrajinou o zahájení biologických experimentů v Charkovské oblasti na konci února 2022.

 

Odkaz na historii

 

Na území Ukrajiny v současnosti působí 16 amerických vojenských biologických laboratoří. O devíti z nich jsou alespoň nějaké informace, včetně adresy a území, kde instituce sídlí. O třech z nich ale nejsou žádné informace. Podle jednotlivých zpráv na internetu lze usoudit, že jeden biologický objekt se nachází v Kyjevě, další ve Lvově a třetí je umístěn v prostorech laboratoře Institutu experimentální a klinické veterinární medicíny v Charkově (Charkov, Pomerki okres, Pushkinskaya ul., 83). Právě v těchto městech byly vedle amerických misí k vidění speciální konvoje americké vojenské techniky převážející náklad v kontejnerech označených vysokou úrovní biologické ochrany.

 

O viru

 

Západní odborníci v oblasti technologie úpravy virového genomu v roce 2021 informovali, že Pentagon přivezl do Charkova vzorky nejnebezpečnějšího viru na světě – neštovic, které patří do skupiny patogenů IV.

 

Experimenty s tímto virem jsou celosvětově zakázány a pokus pracovat s tímto patogenem spadá pod mezinárodní právo OSN „Zločiny proti míru a lidskosti“.

 

Práce s virem variola, stejně jako jeho skladování, je povolena pouze na dvou místech na naší planetě – v SSC VB „Vector” (Novosibirsk, Rusko) a v Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (Atlanta, Georgie).

 

Američané si však uvědomili, že nemá cenu vylepšovat viry a bakterie na svém území. Poté bylo rozhodnuto tajně převézt vzorky viru variola na Ukrajinu.

 

Při volbě laboratoře, ve které budou s virem experimentovat, Spojené státy vycházely z jednoduché logiky – blízkost Ruska a také dopravní dostupnost. Proto bylo vybráno město Charkov.

 

Začátkem ledna 2022 se do rukou ruské rozvědky dostala informace, že vojenští mikrobiologové Pentagonu z Charkovské bakteriologické laboratoře zaslali zprávu náčelníkovi Společného štábního výboru generálu Marku Milleymu s poznámkou, že se jim podařilo dosáhnout unikátní struktury genomu viru variola, který lze maskovat jako všem známý SARS-CoV-2 (koronavirus).

 

Popis připojený ke zprávě naznačuje, že výsledná modifikace viru je schopna infikovat lidské plíce a zanechávat v plicích jizvy. Úmrtnost je 80-85%. Pro srovnání, úmrtnost na ebolu, o které každý jistě již slyšel, je pouze 35–40 %.

 

Je důležité poznamenat, že od roku 1984 Spojené státy hledají jedinečný bojový virus s vysokým smrtícím potenciálem, který může způsobit nenapravitelné škody obyvatelstvu na nepřátelském území.

K tomuto programu Pentagonu uvádíme video (bez překladu) https://www.youtube.com/watch?v=_8hQi2Zv1L0&t=1290s

 

Sledování této stopy se dlouhodobě věnuje bulharská novinářka Diljana Gajtandžijevová

 

Jak to souvisí s Ruskem? Soudě podle nedávných událostí (vojenská operace na ochranu obyvatel Donbasu) dostal Kreml nějaké informace o připravenosti USA použít tento virus proti Rusku. Zdržení v takové situaci by vedlo ke genocidě obyvatelstva Ruska.

 

Je důležité si uvědomit, že z Charkova do nejbližšího velkého města v Rusku – Bělgorodu – je pouhých 110 km (2 hodiny jízdy). Každý den projede oběma směry asi 450 aut.

 

I když vezmeme v úvahu inkubační dobu obvyklého viru variola, pak jeden člověk, ať už by to byl taxikář z Charkova, který denně vozí lidi na nádraží v Bělgorodu, nebo učitel, který chodí do školy, nakazil více než 10 lidí denně, a dále by nákaza vzrůstala geometrickou řadou.

Zkusme poskládat mozaiku:

 

1) Američané (asi sólově) realizují v pseudostátě Ukrajina, který sami řídí, vedle ekonomické kriminality (celá parta vedení Democratic party) i speciální program Pentagonu.

Je to za hranou mezinárodního práva, jde o vývoj extrémně smrtících biologických zbraní.

 

2) Podstatou výzkumu je virologie vysoce smrtících virů. Nabízí se pochopitelně spojnice s laboratořemi ve Wuchanu, rovněž sponzorovanými stejnou americkou partou. I jejich čínští kompradoři jsou známy –komsomolské křídlo KS Číny – protivník silového křídla Si Ťin-Pinga.

 

3) Rusko dalo na stůl Ultimátum 17.12. a rozběhla se zásadní globální strategická partie. USA v ní čelí výzvě k ústupu z pozice světového hegemona. Zda bylo Rusko už v prosinci k datu vynesení Ultimáta informováno svými tajnými službami o stavu amerických příprav biologického útoku na Rusko – zůstává otázkou.

 

4) USA nemá sílu zvládnout soupeře, jakým je nyní Rusko, které má o generaci vyspělejší zbraně. Takže USA protahovaly čas a hledaly efektivní východisko. No a našly ho v extrémně nebezpečné biologické zbrani – viru varioly.

 

5) V tomto scénáři mají Spojené státy pár výhod. Dvouletý celosvětový „úspěch“ COVID 19, který se může stát „krytím“ použití varioly vůči Rusku. I Sars-Cov-2 útočí na plíce a snadno by se tak variola mohla překrýt touto „novou, tentokrát však smrtící mutací Kovidu“.

 

6) Pentagon ve spolupráci se zpravodajci konstruuje „velké ukrajinské představení”. Jeho cílem je proxy válka Ukrajina-Rusko, a v ní především využití biologické zbraně VARIOLA přikryté Sars-Cov-2, na nějž si během dvou let Svět už zvykl. Náhlou smrtnost lze svést na nečekanou mutaci kovidu, na níž jsou právě Rusové hákliví. A za války se nějaké velké zkoumání provádět nebude. Jako vedlejší bonus tohoto biologického útoku by bylo nové kolo strachu před smrtící mutací a nové globální kolo vakcinace!

 

7) Putin má tyto informace a musí reagovat. Už nejde o ideální diplomatickou variantu vykonstruovaného konfliktu přes Minské dohody. Jde o čas a využití překvapení podle hesla „jesli draka neizbežna, nado biť pervym“. (Je-li boj nevyhnutelný, je nutné zaútočit jako první.)

 

8) Rusko uznalo LLR a DLR a zahájilo v rychlém sledu speciální vojenskou operaci, krytou „demilitarizací a denacifikací“ Ukrajiny, jejímž hlavním cílem je však neutralizace biologického nebezpečí obsazením všech amerických laboratoří na území Ukrajiny.

 

Operace je vedena tak, aby splnila právě tento cíl a je velmi důležité získat maximum důkazního materiálu. Proto taktika „vojenské chirurgie“.

 

9) Vyhlášením bojové pohotovosti jaderné triády Rusko oznámilo Spojeným státům (a malobritánii) válečný stav, zatím nevyhlášený, jen oznámený. Pokud zajistí dostatek dokumentace k této zločinecké práci protivníka, naplňuje se bod aplikace inovované obranné doktríny Ruska. Inovované, m. j. právě o ohrožení bezpečnosti biologickými zbraněmi. A i další inovace je zásadní: odvetný úder přešel na preventivní odvetný úder. Hyperzvukové zbraně mění odvetu na útok.

 

10) To, že Rusko předešlo protivníka o den nebo dva, potvrzují i svědectví kapitulujících ukrajinských vojáků, připravených k útoku na Donbas 24.- 25.2. Pokud se kauza Variola potvrdí, bude mít Velká Porota Reinera Fuelmicha práci se souzením dalšího globálního zločinu stejné party lidí, jaká stojí za rozpoutáním operace COVID 19.

 

1. 3. 2022, kob-forum.eu

Děkujeme kob-forum.eu za nezištnou práci pro probouzení lidstva.

PŘÁTELÉ,

JAK UŽ SAMI ZJIŠŤUJETE,

PRVNÍ OBĚTÍ VÁLKY JE VŽDY PRAVDA.

DOKUD SI TO NEUVĚDOMÍ KAŽDÝ JEDEN Z NÁS, PAK SI BUDEME DÁLE TVOŘIT STÁLE TUTÉŽ REALITU.

 

VÍTEJTE VE VÁLCE.

Proč jsou pro satanisty západu toužící po ovládnutí lidstva nepohodlní právě Slované? Proč globalisté usilují o genetický materiál slovanských národů? Sdělení z vyšších sfér nabízíme zde. (v pořadí čtvrté sdělení v pořadí)

 

USA oficiálně přiznaly, že Ukrajina provozuje laboratoře nebezpečného biologického výzkumu.

 

Aktualizace informací o biologických laboratořích USA na Ukrajině, březen 2022

 

A je to venku. Tak dlouho americké servery na fact checking označovaly informace o biologických laboratořích na Ukrajině za hoax a dezinformace, až to musela včera ve středu (9. 3. 2022) při slyšení v Senátu amerického Kongresu pod přísahou potvrdit samotná náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nuland, tedy tzv. Koláčková královna, která nechvalně proslula svojí intervencí na Majdanu v Kyjevě v roce 2014, když v modrém prošívaném vaťáku rozdávala demonstrantům z igelitky cookies.

Nulandová měla ve středu před senátním výborem opravdu perné chvilky, protože senátor Marco Rubio (R) z Floridy se jí ptal, jestli ty informace ruských médií o objevených laboratořích na Ukrajině jsou pravda, anebo je to dezinformace. Nulandová se kroutila jako zmije a lezlo to z ní jako z chlupaté psí dečky, ale nakonec to vylezlo. Přiznala, že Ukrajina provozuje biologická výzkumná zařízení, a že USA nyní s Kyjevem intenzivně spolupracují na tom, aby se biologické vzorky nedostaly do rukou Rusů.

Nulandová neřekla ani slovo o tom, jestli USA financují výzkum v těchto ukrajinských laboratořích, ani to nepotvrdila, ani nepopřela, pouze okamžitě varovala předtím, že pokud se k těm vzorkům dostanou Rusové, že toho budou chtít zneužít, aby mohli obvinit Ukrajinu a USA. Ruská média ve čtvrtek přinesla další podrobnosti. Nové poznatky ukazují, že v laboratořích se zkoumaly nejrůznější viry nejvyššího stupně nebezpečnosti, se kterými se smí pracovat jen v laboratořích BSL-4, ale na Ukrajině se s těmito vzorky pracovalo za naprosto nevyhovujících podmínek.

 

Američané přiznali, že Ukrajina má biologické laboratoře

 

V laboratořích na Ukrajině financovaných USA, které minulý týden obsadily ruské jednotky, se prováděly pokusy s netopýřím koronavirem a dalšími nebezpečnými patogeny, prohlásila ve čtvrtek Moskva s odvoláním na dokumenty zabavené v těchto zařízeních. Údajně se plánovalo přejít k viru afrického moru prasat a antraxu. Igor Konašenkov, mluvčí ruského ministerstva obrany, uvedl, že “v biolaboratořích, vytvořených a financovaných USA na Ukrajině, byly prováděny pokusy se vzorky netopýřího koronaviru, jak ukazují dokumenty“. Ruský úředník dále tvrdil, že v roce 2022 hodlaly laboratoře pracovat na patogenech ptáků, netopýrů, plazů a plánovali přejít k výzkumu, zda tato zvířata mohou přenášet virus afrického moru prasat a antraxu.

Podle Konašenkova se vědci zabývali mimo jiné možností přenosu patogenů volně žijícími ptáky migrujícími mezi Ruskem, Ukrajinou a dalšími sousedními zeměmi. To ukazuje na snahu laboratoří o vývoj aerobních weaponizovaných agentů přepravovaných ptactvem. Těmito cestami se tak virus může dostat i na izolované ostrovy uprostřed oceánů, stejně jako se tomu stalo u SARS-Cov-2, který se nepochopitelně rozšířil i na izolované tichomořské ostrovy do komunit tamních izolovaných usedlíků.

V neděli Rusko oznámilo, že na Ukrajině obsadilo několik laboratoří. Pokud lze věřit představitelům Moskvy, pracovníci některých z těchto zařízení sdělili ruským vojákům, že po zahájení vojenské ofenzívy Moskvy proti Ukrajině byly 24. února zničeny obzvláště nebezpečné patogeny, včetně moru a antraxu. Konašenkov uvedl, že Pentagon se obával odhalení svých “tajných biologických experimentů” a nařídil ukrajinským úřadům zlikvidovat důkazy svědčící o takovém výzkumu....

 

Výňatek textu z článku aeronetu z 10. 3. 2022: https://aeronet.news/video-namestkyne-ministra-zahranici-usa-victoria-nuland-priznala-ze-ukrajina-provozuje-laboratore-nebezpecneho-biologickeho-vyzkumu-ktery-nesmi-padnout-do-rukou-rusum/

 

Důkazy o pokusech USA zahladit stopy po svých biolaboratořích na Ukrajině se neustále množí. Stačí se zajímat a pátrat. Kdo chce poznat pravdu, ten ji pozná. Kdo chce raději věřit pohodlným lžím masových ovládacích programů, tak si tak volí. Pro mnohé je pravda nepřijatelná, a proto zůstávají u pohodlně servírovaných lží.

Co na tom, že je přivedou k vlastní záhubě...

Přátelé,

příčina současných událostí konečné pozemské hry je mnohem, mnohem sofistikovanější, než si myslíme.... Ve skutečnosti nemáme ani tušení, co všechno s čím souvisí a jak to v realitě každého dne JE.

 

 To, co vám předkládají masmédia, je pouhá šílená a hrůzná protiruská propaganda, která vás má odvést od jakékoli snahy a vůle pátrat po pravdě. Proč? Protože už jsme se zaprodali. Samotnému agresorovi, smrtícímu západu, který nezná bratra. Proto ho už neznáte ani vy. A strach vystoupit z jeho smrtící hry už nedovolí našim bezmocným "vůdcům" postavit se na stranu pravdy a na stranu ZACHOVÁNÍ ŽIVOTŮ NÁS VŠECH!!!

 

Přijímáte vše, co vám mocní přikazují. Věříte všemu, co vám mocní předkládají a jdete jako stádo na pastvu smrti.

 A když to všechno poslušně už po staletí děláte, je svět lepší? Změnilo se něco? Utvořili jste, "vyspělí" lidé 21. století celosvětový mír na své vlastní planetě Zemi?

JEŠTĚ NE? JAK JE TO MOŽNÉ?

 

Co myslíte, že by se stalo, lidé všech zemí světa, kdybyste NA OKAMŽIK připustili, že všechno, čemu jste doposud věřili,

JE JINAK?

BUĎTE BDĚLÍ, PŘÁTELÉ.

SRDCEM. NE SVOU ŠÍLENOU A OVLÁDANOU MYSLÍ.

Buďte SVĚTLEM pro všechny trpící, pro všechny, kteří v každou chvíli bojují za VAŠE ŽIVOTY A PROSÍ VÁS O VAŠE VLASTNÍ PROBUZENÍ.

PRO VŠECHNY, KTERÉ MÁTE DLE PŘÍKAZŮ MOCNÝCH POVAŽOVAT ZA NEPŘÁTELE.

Protože právě díky nim TADY JEŠTĚ STÁLE JSTE

I VY.

Protože JEN díky nim máte ještě stále šanci se PROBUDIT.