LIDÉ, PROBUĎTE SE!

OPRAVDU VÁM TO STÁLE JEŠTĚ PŘIPADÁ JAKO ZÁBAVA, KTEROU PRO SEBE A PRO SVÉ DĚTI DENNĚ VYHLEDÁVÁTE A KTEROU NECHÁVÁTE SVOU NETEČNOSTÍ A NEVĚDOMOSTÍ MNOŽIT?

 

 

Projev rakouského politika Maximiliana Lindera o nechutném filmu o jezení dětí podporovaný stranou Zelených

Přepis videa:

Maximilian Linder:

"Zelení v Korutanech spolufinancovali z peněz daňových poplatníků Festival hororových filmů. Během festivalu byl natočen hororový film. Film, který pojednává o tom, jak uvařit dětský řízek, dámy a pánové. Jak uvařit dětský řízek podle následujícího receptu. Dětské maso lehce naklepeme, osolíme a opepříme, přidáme list šalvěje, byliny a nahoru ještě dětskou slaninu. Nejlépe se hodí čtyři plátky dětského masa z korutanského blonďatého děcka. Během filmu se od kuchaře také dozvíme název, jaké dětské maso se hodí nejlépe.

Ukazuje plánek, kde je pěkně vidět, co všechno se dá uvařit třeba z dětské hlavy. Dětské ruce a nohy se zase hodí na dětský guláš. Dámy a pánové, toto bylo podpořeno z daní občanů prostřednictvím stranické kasy Zelených! Tolik tedy k jednomu. Teď to druhé, což je pro mě ještě horší. Hudbu k tomuto filmu složil Rolf Holub, poslanec parlamentu za Zelené, který sebe a svou kapelu opět podporuje z daní."

 

Ve videu následuje medailonek politika:

Rofl Holub – od března 2004 mluvčí, předseda a poslanec parlamentu v Korutanech za Zelené. Od roku 2003 byl jako radní města Klagenfurtu za Zelené zodpovědný za výstavbu, kulturu a cestovní ruch. Jako známý kabaretní umělec, herec, hudebník a režisér se zasadil o alternativu k regionálně xenofobní politice kultury.

 

Následuje scéna z filmu:

Moderátorka: Jsme v kuchyni u Wolfganga. Ahoj, jsme rádi, že tu dnes můžeme být a dívat se ti přes rameno.

Kuchař Wolfgang: Jak asi vidíš, už jsme něco připravili a dnes si uděláme plněný dětský řízek s dalšími pochoutkami. K tomu pestrý míchaný salát a jako přílohu jsem vymyslel něco speciálního a sice polentu s hříbky.

M: To zní velmi dobře.

K: Současným trendem je korutanské blonďaté dítě. Tady jsem si už připravil pár plátků, které teď zpracujeme. Vidíš to světlé maso? Vypadá chutně. Teď ještě, aby se nám to povedlo.

M: Také doufáme.

K: Tak to byl pepř a teď sůl.

M: Co to je za maso?

K: Jak už jsem říkal, je to dětský řízek. U nás v regionu se dítě v posledních letech vyvinulo do korutanského blonďatého děcka. A jak vidíš, je to jemné, světlé a vynikající maso, které naši hosté velmi oceňují. A my si hledíme, abychom veškeré masné přísady odebírali od našich lokálních chovatelů, ať už na dětské rolády nebo na dětský vídeňský řízek. Máme tu zkrátka produkty našich zemědělců, ti jsou nám za to vděční a naši hosté též.

M: Jaký kousek dítěte jsi…použil?

K: Tady mám takový plánek, protože nejsi první, kdo se na to ptá. V tomto případě jsem použil prsní řízek, protože je to zkrátka to nejjemnější maso na steaky. Zajímavé jsou také medailonky nebo naše regionální specialita – dětský guláš.

M: A jakýpak je vlastně rozdíl mezi kojencem a dítětem?

K: To je dobrá otázka. To ti mohu snadno vysvětlit na těchto dvou roládách. Z kojence je slanina velmi jemná a také ji používám. Problém je, že není levná. Je pochopitelně dražší a zákazník musí být připraven zaplatit odpovídající cenu. Mezitím se to už naštěstí rozkřiklo a tak přidávám slaninu z kojenců.

M: Stůl je prostřený, já mám docela velký hlad a už se těším, co nám Wolfgang přinese. Na zdraví a na kuchaře!

K: Chutná ti to?

M: Je to velmi dobré, děkuji. A pokud jste také dostali chuť uvařit si podle Wolfgangova receptu, tak se podívejte na naší webovou stránku, která je dole ve videu. Wolfgangu, děkuji ti ještě jednou za pozvání a za skvělé jídlo.

K: Rádo se stalo.

 

Zdroj včetně videa na: https://otevrisvoumysl.cz/satanisticke-ritualni-zneuzivani-v-evrope-projev-rakouskeho-politika-maximilian-lindera/

DĚKUJEME ZA VAŠI PRÁCI NA PROBOUZENÍ LIDSTVA.

Pokud se lidstvo 21. století, které se považuje za "vyspělé" a "civilizované", baví hororovými filmy s tematikou pojídání dětského masa a argumentuje tím, že je to "jen zábava", pak se blíží svému vlastnímu konci.

Takto se neprojevují vědomé lidské bytosti, ani ve své zábavě.

 Vyspělé, zdravé a láskyplné lidské bytosti takovéto zábavy nejsou schopny. Není to možné.

 

Jak dlouho si myslíte, LIDÉ, že budete ještě moci zavírat oči PŘED NEPOHODLNOU PRAVDOU a dělat, že SE VÁS HRŮZY SVĚTA NETÝKAJÍ?

Počítáte s dlouhou dobou, avšak tu již nemáte, lidé nevědomí.

VAŠE SVOBODNÁ VOLBA.

 
Pravda je tak zjevná. A přesto pro většinu lidí tak neviditelná...

V souvislosti s předchozím článkem nabízíme připomenutí toho, že celosvětová síť McDonald´s je podnikem mocných iluminátských satanistů. Do svých poboček po celém světě dodávají lidské maso, jehož jsou výlučnými "producenty" a dodavateli. Části těl unesených dětí a dospělých lidí týraných a zavražděných v podzemních základnách satanistů po celém světě tak putují přímo do vaší oblíbené restaurace.

NE, TO NENÍ VTIP. UŽ JSME SE NASMÁLI DOST, NEMYSLÍTE?

 

UŽ DÁVNO NENÍ TAJEMSTVÍM, ŽE ŘETĚZEC MC DONALD´S PODÁVÁ SVÝM HLADOVÝM ZÁKAZNÍKŮM LIDSKÉ MASO.

LIDÉ POŽÍRAJÍ SEBE NAVZÁJEM A JEŠTĚ SE OLIZUJÍ!

VAŠE DĚTI SI POCHUTNÁVAJÍ NA PESTICIDOVÉM MENU A KRVI A TĚLE SVÝCH VRSTEVNÍKŮ - DĚTÍ UNÁŠENÝCH, VĚZNĚNÝCH A MUČENÝCH V PODZEMNÍCH ZÁKLADNÁCH MOCNÝCH TOHOTO SVĚTA A JEJICH PÁNŮ - MOCNĚJŠÍCH MIMO TENTO SVĚT.

Obrázek ilustrující skutečnost: Americký prezident Donald Trump a prezident Ruské federace Vladimír Putin - to jsou hrdinové, kteří riskovali vše. Jedině oni se postavili satanistům a dokázali realizovat záchranu unesených a mučených dětí z podzemních základen mocných satanistů. Zemětřesení na konkrétních místech světa, nehody v podobě úniku plynu a dalších zplodin, rádoby nutné uzávěry ulic  z důvodu oprav či karantén, uvíznutí obří lodi v Suezském průplavu v roce 2021... - to jsou události přímo související s touto záchranou! O ničení podzemních tunelů a základen satanistů, iluminátů, kteří spolupracují s negativními mimozemskými entitami na zavedení Nového světového řádu, o dětech nalezených v klecích na lodi uvízlé v Suezském průplavu - ať už živých, polomrtvých či mrtvých - to jsou události všedních dní, o kterých se nemáte dozvědět, lidé. A vám to vůbec nevadí!

 

Slogan společnosti McDonald´s

"Miliardy podávaných"

 

McDonald´s je největším prodejcem lidského masa. Ve svém mottu se pyšní heslem: "Miliardy podávaných/billions served". Musí říkat pravdu a také to dělají, ale vy nechápete pravý, skutečný význam slov. Jste to vy, lidé nevědomí, kteří mluvíte bláboly, zatímco oni se vám smějí, neboť hovoří tou správnou, náležitou angličtinou. Etymologie odhaluje jejich jazyk.

"Mac" = "syn" nebo "děti".

Říkají vám tedy pravdu přímo ve svém menu. Je to velký "mac" nebo "syn". Domníváte se, že je to hovězí maso, protože trvdí, že je to 100% americké hovězí USDA, a víte co? Je to 100% hovězí maso USDA. 

Jsme považovaní za goje, za dobytek, takže říkají pravdu, jak se od nich vyžaduje, proto se považují za osvobozené od jakéhokoli zlého konání. Jak řekl rabín Abraham Finkelstein „Když tomu nevěří, je to jejich problém“.

Dvojité oblouky loga McDonald´s symbolizují rohy ďábla a také 33 (nejvyšší stupeň Zednářů). Maskot Ronald McDonald nosí červené boty. Iluminátská satanistická elita nosí červené boty. Jsou vyrobené z dětské kůže a červená barva znázorňuje nepostradatelný elixír mocných satanistů - lidskou (převážně dětskou) krev.

Části dětských těl se našly mimo jiné v masokombinátu McDonald´s v Oklahomě. O tomto objevu bylo natočeno video. Ve své "správné" angličtině vám řeknou, co je v jejich menu.

V nugetách jsou nanovlákna (vzpomeňme také na respirátory, roušky, vakcíny...).

Hranolky jsou před odesláním na různá místa namočené do pesticidů.

V jídelním a nápojovém lístku McDonald’s není nic, co by nebylo jedem. Dokonce i vodu obohacují o moučnatku.

McDonald´s byl na sociálních sítích odhalen už několikrát. Je neuvěřitelné, že i tato nevyhovující pravda pravděpodobně vždy odešla do ztracena s nálepkou žert, nesmysl či úmysl poškodit "tak slavný a prosperující podnik". A právě toto je taktika mocných. Pod svícnem je skutečně největší tma. Mocní vědí moc dobře, že JEJICH ČINŮM - VZHLEDEM K JEJICH NEUVĚŘITELNOSTI A KRUTOSTI - NIKDO NEUVĚŘÍ. A mají pravdu. A tak jsou dále a dále haněni, zesměšňování a likvidováni ti, kteří pravdu odhalují a šíří mezi spící loutkolidi.

... i když lidé znají pravdu, stále do McDonald´s chodí. Lidstvo dosáhlo úrovně nejhlubšího propadu a přiblížení vlastnímu zániku. Nic než svobodná volba každého člověka.

(výňatek článku ze zahraničního zdroje)

Další souvislosti nabízíme v záložce ZA OPONOU, Mimozemské základny

Alžběta II. byla oficiálně prohlášena za mrtvou