Zatímco sledujete válečnou hru, Anglie hlásí nepříjemnou pravdu

 

Zatímco vás rozptýlila speciální ruská operace, vláda Spojeného království vydala zprávu, která potvrzuje, že plně očkovaní nyní představují 9 z 10 úmrtí na Covid-19 v Anglii

(původní zpráva z 1. března 2022)

 

Nejnovější údaje zveřejněné britskou Agenturou pro zdravotní bezpečnost potvrzují, že v Anglii dramaticky stoupá počet úmrtí mezi trojnásobně očkovanou populací, zatímco mezi neočkovanou populací neustále klesá.


Podle nejnovějších údajů připadá na plně očkované 9 z 10 úmrtí na Covid-19 za poslední měsíc a na trojnásobně očkované 4 z 5 úmrtí.

 

obr: Graf znázorňující procentuální zastoupení případů onemocnění Covid-19, hospitalizací a úmrtí (vodorovná osa) v souvislosti s vakcinací v Anglii, data sbírána v období 24. 1. 2022 až 20. 2. 2022 (zelená: neočkovaní, červená: očkovaní)

 
 

Pro občany Ukrajiny a Ruska nastaly temné dny, ale pokud sledujete zpravodajství nebo čtete noviny hlavního proudu, mohli byste si myslet, že osud Ukrajinců a Rusů je jedinou událostí, která se v současné době ve světě odehrává.

Ruská operace je vysílána v nekonečné nepřetržité smyčce prostřednictvím BBC News a Sky News, přičemž o Covidu není slyšet ani slovo, přestože se o této pandemii už dva roky vysílá jen propaganda a lži.

V takových chvílích byste měli sledovat, jaké špatné zprávy jsou v tichosti zveřejňovány v naději, že jim nebude věnována velká pozornost, protože není nic lepšího než mezinárodní krize, která odvede pozornost veřejnosti od toho, co se děje doma.


S ohledem na to se podívejme, co britská vláda "potichu" zveřejnila v uplynulém týdnu v souvislosti se situací ohledně Covid v Anglii.

Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) zveřejňuje každý týden zprávu o dohledu nad vakcínou proti Covidu. Poslední z nich byla zveřejněna ve čtvrtek 24. února 2022 a můžete si ji prohlédnout. (https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1057599/Vaccine_surveillance_report_-_week-8.pdf)


Tabulka 10, kterou najdete na straně 41 nejnovější zprávy, ukazuje počet případů Covid-19 podle stavu očkování v Anglii v období od 24. ledna do 20. února 2022 a potvrzuje, že naprostá většina byla zaznamenána mezi trojnásobně očkovanou populací.

(web: níže uvádíme graf k jmenované tabulce)

obr.: Počet případů Covid-19 v souvislosti s vakcinačním statusem v Anglii, období 24. 1. - 20. 2. 2022 (zelená: neočkovaní, modrá: očkovaní 1. dávkou, žlutá: očkovaní dvěma dávkami, sv. červená: očkovaní třemi dávkami, tm. červená: celkový počet případů očkovaných osob

 
 

V období od 24. ledna do 20. února bylo v celé Anglii zaznamenáno celkem 1 490 464 případů Covid-19, z toho 752 126 případů připadalo na trojnásobně očkovanou populaci, zatímco na neočkovanou populaci připadalo 404 030 případů, ale 303 107 z nich bylo u dětí.

Celkově na očkovanou populaci připadlo 1 086 434 případů, což znamená podíl 73 % všech případů Covid-19. Pokud však z rovnice odstraníme děti, zjistíme, že na očkovanou populaci připadalo 91 % všech případů Covid-19 mezi osobami staršími 18 let v Anglii.

Zpráva také ukazuje počet hospitalizací kvůli Covid-19 podle stavu očkování v Anglii mezi 24. lednem a 20. únorem a potvrzuje, že naprostá většina byla opět zaznamenána mezi trojnásobně očkovanou populací.

 

zdroj: tadesco.blogspot.com (pův. zdroj a více informací z původního zdroje: dailyexpose.uk)

 
 

"TO JE DALEKO, TO SE NÁS NETÝKÁ...", řekne si většina z vás... Jenže tam žijí STEJNÉ lidské bytosti, které dostaly STEJNÉ vakcíny jako vy...