COVID VAKCÍNA - HIV

 

SOUVISLOST NEBO DALŠÍ NÁ(E)HODA?

 

Psal se rok 2020 a lidstvo čelilo roku smrtelné pandemie. Zoufalost, která uchvátila rodiny, byla vyrovnána čerstvým pocitem naděje ve chvíli, kdy zázračná věda právě představila světově první vakcínu proti koronaviru. Ale i zázraky mají nějaké mouchy. A covid vakcíny přišly s jednou velmi specifickou mouchou. Tou, která způsobuje také AIDS.

Australská vláda se pár týdnů před Vánoci rozhodla zbavit 51 milionů dávek covid vakcíny poté, co se u účastníků testů projevil falešně pozitivní test na HIV. Uvedli, že důvod pro toto rozhodnutí nijak nesouvisel s bezpečností, ale s "udržením důvěry veřejnosti v novou léčbu". Velká část světa, která trpí selektivní ztrátou paměti, zapomněla na tyto malé detaily ze začátku pandemie a očkovací kampaně. Ale já ne. Já si pamatuji říjen 2020, kdy výzkumníci projevovali obavy, že covid vakcíny mohou zvýšit riziko HIV infekce, což by ve výsledku v rámci očkování vedlo k nárůstu infekcí. A také si pamatuji, že Luc Montagnier, světově uznávaný virolog a držitel Nobelovy ceny z roku 2008 za svůj objev HIV, už v dubnu 2020 varoval, že nový koronavirus není přírodní a že byl zmanipulován, aby zahrnoval sekvence z viru HIV. A nyní se přesuňme do současnosti roku 2022.

Po celém světě byly podány miliardy vakcín, pocit naděje znovu sílí... a pak najednou... všichni mají AIDS. Titulky píšou, že HIV nyní poprvé za deset let infikuje více heterosexuálů než homosexuálů, že v Evropě koluje vysoce nakažlivá varianta HIV...

Pokud mě pandemie něco naučila, tak že konfirmační zkreslení je skutečné a že korelace se nerovná kauzalitě. Proto "určitě není žádná spojitost" mezi tímto a faktem, že Moderna před dvěma týdny spustila klinickou studii pro vakcínu proti HIV, která používá technologii mRNA.

A je rozhodně jen náhoda, že Luc Montagnier, ten velmi uznávaný virolog, který varoval před nebezpečím koronaviru upraveného s HIV, v úterý 8. února zemřel. 

 

z videonahrávky obyčejného bystrého občana, https://otevrisvoumysl.cz/aids-novy-strasak-mainstreamovych-medii-mozna-spojitost-s-covid-injekcemi/

překlad: otevrisvoumysl.cz. Děkujeme.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Luc Montagnier, držitel Nobelovy ceny, na veřejném slyšení v Lucembursku dne 12. ledna 2022 vysvětluje vážné riziko covid očkování na dnešní a budoucí generace.

video ke zhlédnutí na: https://otevrisvoumysl.cz/luc-montagnier-civilizacni-hrozba-prionovych-onemocneni-zpusobenych-covid-ockovanim-z-12-1-2022/

Luc Montaigner zemřel 8. února 2022.

Bez komentáře.

--------------------------------------------------------------------------------

Luc Montagnier

Luc Antoine Montagnier je francouzský virolog a nositel Nobelovy ceny. Spolu s Françoise Barré-Sinoussi je považován za objevitele viru HIV způsobujícího nemoc AIDS. Za to oba obdrželi v roce 2008 Nobelovu cenu za fysologii a medicínu. O 25 let dříve byl Montagnier vedoucí pracovní skupiny, která jako první na světě izolovala tento virus. Montagnier tedy ví, o čem mluví.

Montagnier si je jistý, že kovidovou pandemii způsobili lidé v laboratoři. Podle Montagniera to naznačuje nepřirozená přítomnost prvků HIV a bakterií malárie v genomu nového koronaviru SARS-CoV-2. Je mu jasné, že ve Wu-chanské National Biosafety Laboratory, která se od roku 2000 specializuje na koronaviry, došlo k „průmyslové havárii“.

Montagnier jde ve svých poznámkách ještě o krok dále: přirozené nejsou ani nové takzvané mutace, tj. různé varianty viru SARS-CoV-2. Spíše jsou způsobeny novými vakcínami. Téměř nařízený požadavek očkování byl „nepřijatelným rozhodnutím“ a „obrovskou chybou“, říká v rozhovoru.

Očkování nutí virus hledat nové způsoby, jak pokračovat v jeho existenci. Zúčastnění epidemologové však o tom mlčí, i když znají fakta o fenoménu protilátek zesilujících infekci („ADE“).

“Pozorně to sleduji a provádím experimenty s pacienty, kteří po očkování onemocněli Kovidem.” Budu schopen prokázat, že vakcína vytváří varianty, které jsou vůči této vakcíně rezistentní,“ říká Luc Montagnier.

zdroj: realitadne.eu, květen 2021

 

 

SPOUSTA VĚDCŮ, LÉKAŘŮ A DALŠÍCH SVĚTOVĚ UZNÁVANÝCH ODBORNÍKŮ RŮZNÝCH OBORŮ, KTEŘÍ DOKAZUJÍ PRAVDU, AŤ UŽ SE TÝKÁ ČEHOKOLI,

ČASTO, AŽ PŘÍLIŠ ČASTO

NEDOŽÍVAJÍ RÁNA....

DOKAZUJÍ TOTIŽ OBYČEJNOU, ZJEVNOU PRAVDU,

KTERÁ SE NEHODÍ DO PLÁNU MOCNÝCH