Milí přátelé,

 

pojďte si upřesnit, co se dělo v Černobylu a také co se děje všude jinde na světě... Ne náhodou se některé informace přece jen stihly dostat k veřejnosti, ne však nadlouho a už vůbec ne bez důsledků pro ty, kteří jsou jejich svědky a autory.

(Například vědci, svědci pravdy, byli umlčeni, zastrašováni, byly jim pozastaveny granty pro další výzkum, nemohou publikovat, nemohou se dostat ke svým materiálům odkrývajícím pravdu. Z obyčejných lidí - svědků pak média velice rychle udělají nemocné, blázny, příslušníky sekt nebo "slávychtivé" občany. Mnoho zaměstnanců z nejrůznějších oborů (včetně lidí z národních ústavů a agentur pro vesmírný výzkum, kosmonautů) přišlo o zaměstnání jen proto, že viděli pravdu a chtěli ji sdělit světu).

"26. dubna 1986 vybuchl atomový reaktor v ukrajinské jaderné elektrárně Černobyl. Nebezpečné radioaktivní záření devastovalo vše v okolí mnoha desítek kilometrů. Následky této katastrofy byly strašlivé. Očití svědkové však tvrdí, že nad reaktorem bylo pozorováno UFO, které ozařovalo místo havárie dvěma rudými paprsky. Toto tvrzení se opírá o konkrétní výpovědi dvou můžu, kteří byli přímo u toho.

Michail Varický a Michail Samoljenko pracovali jako technici v Černobylské elektrárně, ale v den katastrofy neměli službu. Probudil je poplašný signál, a proto oba rychle spěchali k samému srdci jaderné elektrárny - k reaktoru. Spatřili reaktor v plamenech, změřili sílu radioaktivity a protože byla kritická (3 000 milirentgenů/hod), rozhodli se vrátit pro ochranné obleky. Cestou zpět spatřili nad reaktorem ohnivou kouli, která mohla mít v průměru 8 metrů. Z této koule vycházely dva paprsky a mířily přímo na reaktor. Celá "akce" trvala přes tři minuty a podivný létající objekt byl vzdálen od reaktoru přibližně 300 metrů.  

Mimozemšťané napomáhali člověku eliminovat škodlivé záření, Výpovědi pracovníků Černobylské elektrárny a naměřené údaje hovoří jednoznačně. Navíc četná pozorování UFO nad elektrárnami a vojenskými základnami bývalého SSSR nebyla ničím neobvyklým a stávala se veřejným tajemstvím tamějších zaměstnanců".

(zdroj: Přátelé-nebe.cz)

Fotografie vesmírné lodě přátel z Nebe pořízena  po havárii dne 26. 4. 1986 v Černobylské jaderné elektrárně. Tyto vesmírné lodě přátel z Nebe pomáhaly neutralizovat radioaktivní záření, které snížily na minimum - z 3 000 milirentgenů/hod. na 800 milirentgenů/hod. Tyto údaje byly naměřeny vědci, kteří po havárii měřili radioaktivitu a pozorovali tyto lodě. Bez zásahu přátel z Nebe by byl dopad škodlivého záření mnohonásobně větší a mnohé krajiny v Evropě i jinde ve světě by byly doposud neobyvatelné. Všechny jaderné zbraně, jaderné elektrárny a jaderné muniční sklady jsou neustále hlídány pozitivními duchovně vyspělými civilizacemi (viz také níže). 

Přátelé z Vesmíru evakuovali během této události hrstku pozitivních lidí do svých lodí. Tato evakuace několika pozitivních lidí (splňujících podmínky pro přechod do vyšší dimenze) proběhla také při havárii jaderné elektrárny Fukušima v Japonsku dne 11. března 2011 a děje se to při každé velké katastrofě, např. tsunami. 26. prosince 2004 zasáhla tsunami Sumatru, po hodině od prvních otřesů začala decimovat Thajsko a postupovala do dalších oblastí – Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Somálsko, Barma, Seychely. Během pár hodin tak o život přišlo více jak 200 000 lidí. Lidé s otevřeným duchovním srdcem a niternou komunikací s Anděly a Stvořitelem Prvotním Všeho a Všech (od 2,5 duchovní otáčky) byli zachráněni evakuací do vesmírných lodí. O těchto událostech existují také záznamy natočené lidmi na mobilní telefony a kamery. (Evakuace jedinců do vesmírných lodí během havárie ve Fukušimě byla také zaznamenána a video bylo zveřejněno na Youtube. Pokud se "někdo" nepostaral o rychlé odstranění tohoto důkazu, můžete se stále podívat).

Vlády se však vše snaží utajovat a brání prostupu těchto informací na veřejnost. PROČ, KDYŽ NÁM TYTO MIMOZEMSKÉ BYTOSTI POMÁHAJÍ A NABÍZEJÍ POMOC PRO CELÉ LIDSTVO?

 

Pojďme si k tomuto upřesnit, že vzhledem ke kumulaci a obrovskému nárůstu negativních činů pozemšťanů (což dokazuje, že negativním entitám zatím vše vychází podle plánu) je v pohotovosti mnoho duchovně vyspělých vesmírných civilizací, které pomáhají lidstvu neutralizovat dopady těchto katastrofických událostí. Dělají to jednak proto, aby nebyl ohrožen život na Zemi (prozatím Stvořitel Prvotní Všeho a Všech dává lidstvu stále možnost záchrany co nejvíce pozemšťanům před už téměř jistou konečnou eliminací) a také proto, že tyto extrémní negativní činy se již NETÝKAJÍ POUZE PLANETY ZEMĚ V TÉTO DIMENZI. DOPADY UŽ MAJÍ NEGATIVNÍ VLIV (VIBRAČNÍ) I NA ŽIVOT OSTATNÍCH CIVILIZACÍ V JINÝCH DIMENZÍCH NAŠEHO VESMÍRU.

UPLATŇUJE SE ZDE TOTIŽ JEDEN Z UNIVERZÁLNÍCH VESMÍRNÝCH ZÁKONŮ PLATÍCÍCH PRO VEŠKERÝ ŽIVOT.

PODLE NĚJ JEDNÁNÍ MÉNĚ VYSPĚLÝCH DUCHOVNÍCH BYTOSTÍ (CIVILIZACÍ), KTERÉ BY JAKKOLI OHROŽOVALO ŽIVOT CIVILIZACÍ VYSPĚLEJŠÍCH, JE NEPŘÍPUSTNÉ. TAKOVÉ JEDNÁNÍ JE DŮVODEM K ZÁSAHU VE PROSPĚCH VŠECH (včetně krajní možnosti eliminace těchto negativních bytostí či celých civilizací).

TOMUTO ZÁSAHU VŽDY PŘEDCHÁZÍ ZE STRANY VYSPĚLÝCH CIVILIZACÍ NĚKOLIKERÁ VAROVÁNÍ, UPOZORNĚNÍ, PROSBY O NÁPRAVU A ZMĚNU ROZHODNUTÍ A JEDNÁNÍ. V PŘÍPADĚ, ŽE NEJSOU VYSLYŠENY, JEDNAJÍ ZCELA V SOULADU SE ZÁKONEM NEJVYŠŠÍM.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přepis textu Aliens "hit our nukes"

Dokonce přistáli na základně Suffolk, tvrdí letci.

Možná to zní jako Spielbergův film, ale pokud bývalí letci Spojených států hovoří pravdu, tento scénář není vůbec sci-fi. Tvrdí, že mimozemšťané se od roku 1948 objevují nad základnami atomových zbraní USA a Velké Británie a deaktivují zbraně - jednou dokonce přistáli na britské základně. Varují, že vlády tyto aktivity úmyslně zamlčují.

Kapitán Robert Salas, který spolu s dalšími šesti lidmi otevřeně promluvil na toto téma, řekl: "Hovoříme o neidentifikovaných létajících objektech, nic víc. Jsou známé pod pojmem UFO, můžete je takto nazývat". "Vzdušné síly USA klamou, když tvrdí, že tyto neidentifikované létající objekty nad základnami atomových raket ohrožují národní bezpečnost. Můžeme to dokázat", řekl. Salas tvrdí, že byl přímým svědkem takové události dne 16. března 1967 na letecké základně Malmstrom v Montaně. "Měl jsem službu, když nějaký objekt přiletěl a vznášel se přímo nad základnou. 10 atomových raket Minuteman III se deaktivovalo. Stejná událost se stala za týden na jiné základně. Odkudkoliv jsou, tyto objekty mají velký zájem o naše rakety. Osobně si myslím, že nejsou z planety Země."

Plukovník Charles Halt tvrdí, že před 30 lety viděl UFO na základně atomových zbraní RAF Bentwaters, poblíž Ipswich, jedné z několika základen ve Velké Británii. Nejprve viděl, jak objekt vysílá světelné paprsky přímo do základny a následně ve vojenském rádiu hlásili, že mimozemšťané přistáli ve skladě atomových zbraní. "Jsem přesvědčen, že bezpečnostní složky Spojených států a Velké Británie se snažily a snaží i nyní prostřednictvím zavedených metod dezinformování vyvrátit důležitost toho, co se událo na základně RAF Bentwaters", tvrdí Halt.

Šest předních důstojníků vzdušných sil USA a jeden poddůstojník poskytli odtajněné informace, které podepírají jejich tvrzení. Mají svědecké výpovědi 120 zaměstnanců americké armády ve výslužbě, které ukazují na zásahy mimozemšťanů na nukleárních základnách USA, přičemž jedna výpověď je o zásahu teprve v nedávné době -  v roce 2003. Budou naléhat na autority, aby potvrdili, že mimozemské bytosti už dlouho navštěvují Zemi.

V dnešní (27. 9. 2010) tiskové konferenci ve Washingtonu také vystoupí kapitán amerických vzdušných sil ve výslužbě Bruce Fenstermacher, jehož bezpečnostní tým viděl v roce 1976 doutníkovou loď vznášející se nad základnou atomových zbraní FE Warren v Wyomingu. Výzkumník Robert Hastings, který se věnuje tomuto tématu, vysvětluje, že mimozemšťané většinou "pouze" přihlížejí, ale varoval, že v některých případech zašli dál. "Koneckonců, všichni tito svědci vystoupí, aby potvrdili - jakkoliv se to někomu může zdát neuvěřitelné - že neidentifikované létající objekty už dlouho monitorují a někdy i zasahují do našich atomových zbraní", dodává Hastings.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANDĚLÉ NEBES I SAMOTNÁ PLANETA ZEMĚ (MNOHEM VYŠŠÍ DUCHOVNÍ BYTOST NEŽ ČLOVĚK) VZKAZUJÍ LIDEM PLANETY ZEMĚ, ŽE JIM NENÍ DOVOLENO JI NIČIT. PROTO TĚMTO LIDSKÝM SNAHÁM MNOHOKRÁT ZABRÁNILI. LIDÉ TU NEŽIJÍ SAMI A JSOU SOUČÁSTÍ DALŠÍCH OBYDLENÝCH SVĚTŮ, KTERÉ NEJSOU TAK DALEKO, JAK SI NĚKTEŘÍ MYSLÍ.

 

Andělé Nebe mají zájem o setkání s pozemšťany a neustále nám nabízejí pomoc v naší nelehké situaci. Většina jejich snah a nabídek je však ze strany vládních autorit odmítnuta. Nabízejí nám mírová řešení všech problémů naší planety. Ta by spočívala v první řadě v odzbrojení a likvidaci jaderného materiálu včetně jeho zdrojů. Nastolení míru by také znamenalo zrušení vlád (v našem pojetí) a například také peněz. Není obtížné uhodnout, proč jsou odmítáni. Znamenalo by to totiž zhroucení celému systému současné moci a vlády, založeném mimo jiné na PENĚŽNÍM SYSTÉMU, ZOTROČOVÁNÍ LIDÍ  A VZÁJEMNÉM VYKOŘISŤOVÁNÍ A ZHROUCENÍ  DALŠÍCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ (média, církve, vzdělávání).

 

Více o tom, jaké následky mohou (a pravděpodobně již budou) mít negativní volby nás - pozemšťanů ve velmi brzké době, Vám rádi sdělíme při osobním setkání nebo na přednáškách. Doporučujeme také knihy (ke stažení ve "čteníčku"):

kniha: "HISTORIE A CÍLE OVLÁDÁNÍ SILAMI TEMNA NA ZEMI"

kniha: "OVLÁDACÍ PROGRAMY SIL TEMNA"

 

Děkujeme všem láskyplným nebeským civilizacím za pomoc, kterou pro nás nezištně z lásky vykonávají.

 

Posíláme společně s Vámi LÁSKU naší milované Zemičce.

Ema a Auron

 

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také možnosti řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Rozhodnutí je jen na Vás.