Přátelé,

 

MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST A DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH. 

K tomuto již plně používají další zbraň - chemtrails - cílenou otravu veškerého lidstva naší planety.

Pro počáteční orientaci v tomto tématu můžete zhlédnout také několik videí na youtube.

Přejeme Vám klidné přijetí pravdy.

No, toto opravdu nejsou kondenzační čáry letadel. Nepřesvědčujte o tom ostatní jen proto, aby si nemysleli, že nejste zdraví. Tyto čáry opravdu nemizí podle propočtů meteorologů a dalších nevědomých pseudoodborníků, kteří nemohou mluvit pravdu, chtějí-li žít "normální" život... Tyto čáry jsou smrtící agens klesající přímo na místo určení... Na vás. Do vás.

Program kontroly mysli

Pilot USAF přináší svědectví a zdrcující zprávu: tzv. chemtrails jsou skutečností

 

18. prosinec 2014

Toto je sdělení, které jsem dostal z důvěryhodného zdroje. Pochází od pilota USAF, který létá na aerosolových tankerech, jako součást tajného geoinženýrského aerosolového programu Indigo Skyfold.

 

HAARP Report - úvod

Můj bratranec, který byl propuštěn z armády Obamou, mi poslal informaci, kterou mu dal jeho přítel, který je stále ještě pilotem Air Force. Tento pilot říká, že létá CHEMTRAILSOVÉ lety.

Tento pilot řekl mému bratranci, že tato globální geoinženýrská akce probíhá pod názvem „Indigo Skyfold“ (Indigové nebeské seskupení). S tímto názvem se aspoň pracuje v kruhu pilotů a leteckého personálu. Přikazují jim létat na speciálních trasách, přičemž vzorce rozptylování aerosolů jsou řízeny satelitně. Prý pouze čas od času provádějí opravy kurzu a řídí vzlety a přistání. Letecký, navigační a údržbový personál stále rotují a tráví na určité základně pouze 18 měsíců. Prý je to proto, aby si piloti a jejich rodiny neudělali příliš mnoho přátel, a nakonec se jim „nerozvázaly rty“. Také rotují mezi nočními a denními lety. Jsou základny pro denní lety a základny pro noční lety. Každá základna pokrývá zónu 250 mil a každá flotila letadel může pokrýt tři státy, anebo o něco větší pás oceánu.

Jejich nadřízení jim říkají, aby prostě dělali svou práci a „ku... drželi hubu“. Že „je to záležitost státní bezpečnosti“, a „bez těchto letů by nejnovější technologické válečné zbraně našeho nepřítele mohly snadno proniknout do amerického vzdušného prostoru. My jsme odhodláni a zavázáni udržet naše spojence v bezpečí před vzdušnými hrozbami. Tak rozšiřujeme dosah této ochrany na země, které podporují naše snahy. Nepřátelské národy si také vytvářejí své atmosférické štíty, a vysvětlují to stejně. Jde o průzkum slabin v našich rozvíjejících se vzdušných a vesmírných technologiích.“

Mně to zní jako prohlášení public relations. Myslím, že tento pilot buď věří tomu, co se mu říká, anebo se prostě snaží přizdobit jejich Projekt genocidy.

Můj firewall zaznamenal mnoho pokusů o vniknutí, když jsem zagooglil na Indigo Skyfold. Na internetu je o této operaci nula informací. To je ojedinělé.

Text mailu od chemtrailsového pilota, který obdržel HAARP Report od svého bratrance, 8. 12. 2014:

"Nejprve bych chtěl říci, že nesouhlasím s úkoly své mise. Ale co může voják dělat? Někteří z nás čas od času uvažují, že se vykašlou na hodnosti a „vzdálí se bez dovolení“.

Jsme udržováni v temnotě, pokud jde o pravdivé odpovědi na to, co doopravdy sprejujeme. Kdyby zjistili, že my nebo naše rodiny aktivně pátráme po takzvaných „chemtrails“, pak by okamžitě nastoupily disciplinární akce. Dalšími dvěma nedovolenými tématy bádání jsou HAARP a radar. Leda že by se o tom učily naše děti ve škole (na základně). Sami se nemůžeme vzdělávat, ani naše děti, v jakémkoli veřejném vzdělávacím systému.

Já bych na své děti záměrně toxické aerosoly nesprejoval. Ale vězte, že 80% z nás, či více, nemá žádnou rodinu ani děti. Indigoví piloti jsou vybírání z nejvyšších hodností v americkém letectvu, námořnictvu a pobřežní hlídce. Většina pilotů je „otrlá vůči humanitě“, a pramálo jim záleží na vyvraždění Ameriky či světa, nechtěném či chtěném, to vám přísahám. Většina pilotů jsou jako stroje. Říkám jim tankeroví terminátoři.

Neměl bych ti říkat, že téměř třetina všech letů je prováděna z malých bezejmenných ostrovů. Staví se tam nové základy tempem osm ročně. Na těchto velice odlehlých ostrovech jsou HAARPová zařízení veškeré možné konstrukce. Další haarpová zařízení jsou kolem ostrovů, v hloubce oceánu. Námořnictvo vyvinulo sofistikovanou podvodní konstrukční technologii. To umožňuje, že plně samostatní ponorní roboti cestují na velké vzdálenosti, postupují po mořském dně, a dokonce vyrábějí součástky pro tato obrovská pdomořská zařízení. Pokaždé, když uslyšíte o vojenském cvičení na moři, tam tito robotičtí miláčci podporují a zásobují armádu. Myslím, že na jedno letadlo připadá jeden podmořský robot, a brzy to bude dvakrát tolik.

Nic z toho nikdy neobjevíš na Google Earth. Leda možná omylem uvidíš nějakou rozmazanou ostrovní základnu nebo podvodní antény. Tyto stavby není možné lokalizovat. Nad některými ostrovními zařízeními malují i falešné mraky, aby odradili všetečné zraky. Jeden civilní přítel mi takové obrázky ukazoval. Proto to vím.

Plně chápu vaše obavy o bezpečnost lidí.

Při výcviku nám ukazují katastrofickou zkázu naší vlasti velmi sofistikovanými zbraněmi. Pak nám říkají, že takové budou následky, když nebudeme létat. Naše snahy o vytvoření obranného atmosférického zbraňového štítu jsou prý jedinou misí toho druhu ve světě. Jsme placeni za svou službu více než jiní piloti, kromě pilotů Air Force One. Ti vydělávají stejně nebo více, ale také jsou drženi v temném světě utajení, pro svou ochranu. Říkají nám, že utajení je naše ochrana, a že nemáme poslouchat žádné řeči, které se vedou na veřejnosti.

Všichni víme o kybernetickém programu „flashpoint“, neboli FP-03, jak je znám v komunitě veteránů. Tento program je sebedestruktivní sekvence, která může být aktivována na dálku, z jakékoli pozemní, podvodní, či vzdušné mobilní jednotky. Tento signál je zakódován přes tři satelity, a nemůže být rušen ani blokován. V každém okamžiku můžete mít pouhých 15 sekund, abyste se smířili s Bohem.

Říkají nám, že FP existuje, a to proto, aby zabránil nehodám, kdyby letadlo náhodou mělo spadnout na hustě osídlené území. Mohou naše letadla na dálku odpálit, nad bezpečnými zónami. Ale v hloubi mysli jsme si jisti, že je to bezpečnostní program, který má zabránit pilotům, aby se obrátili na jakékoli veřejné soukromé či civilní autority.

Viděli jste někdy, že nějaký člen posádky přežil některou z mála nehod, k nimž došlo? Každé letadlo, které spadlo, bylo úplně zničeno. Jsem si jist, že z dobrého důvodu.

Pokaždé, když vzlétáme, riskujeme své životy, a to více způsoby než jen jedním. Zejména na nočních letech. Rozkazují nám létat ve stále nižších a nižších výškách. Připadáme jako obrovská práškovací letadla z říše temnot, a víme, že jednou nějaký Honza nebo Pepa na nás začne nad svým polem střílet puškou, až budeme práškovat při té jejich operaci Měsíční svit, anebo nějaká Mařka, až jí poletíme nad jejím tajným políčkem.

Vím, že na několik letadel se skutečně střílelo, a byla sundána dolů. Většinou ruskými, čínskými či korejskými zbraněmi. Ale v médiích se o těchto událostech nikdy nedozvíte, protože o našich letech nesmějí informovat. Určitě je to pravda, nikdy jsem neviděl podrobnější zprávu o našich misích v žádném veřejném médiu, kromě konspiračních a protivládních webů.

Tím, že odhaluji tolik informací, riskuji všechno, a lidí jako já je velmi málo. Dokonce i moje vlastní posádka by mě nechala zavřít a soudit stanným právem, kdyby věděli o tomto rozhovoru. Proto vám nemohu emailovat přímo. Ale bratranec mi říká, že i vy riskujete všechno, jen tím, že svým kolegům předložíte tyto informace.

Vzdávám vám poctu, pane, za to, že se stavíte proti zřízení a Velkému bratru.

Kdybych tak mohl zítra jet domů a nehrabat už minuty letového času. Postrádal bych leda roztomilé štěně Piper a závodní krysu Rat Tail Barn Racer.

Postrádám ty nádherné modré oblohy mého mládí, a stydím se, že tento sen zastiňuji aerosolovými mraky. Možná že se o tomhle dozví více mých kolegů pilotů, a rozhodnou se také vystoupit s odhalením.

Znám jenom malý zlomek celkového obrazu, protože všechno je kompartmentalizováno. Kdybych se dověděl něco nového významného, pošlu email vašemu bratranci.

Poslední slova pilota byla:

"Všichni piloti na dovolené se mají hlásit do 15. prosince svému velícímu důstojníkovi kvůli speciálním tréninkovým operacím, aby mohli být zařazeni do letů Indigo Fáze II, které by měly být zahájeny 21. ledna."

To byla jeho slova. Chtěl mi to zdůraznit. Domnívá se, že cíl jejich letů bude přenesen do oblastí na východě Kalifornie a Texasu, aby extrémní sucho postoupilo dále do vnitrozemí. Navíc se domnívá, že tam bude sprejována nová „extrémně toxická“ směs chemtrails. Bude použita nová technologie, která činí tyto speciální chemtrails zcela neviditelnými.

Atmosférickému ochrannému štítu nevěří ani on. Je cítit kolísání mezi vojáky, a je cítit, že na povrch celého toho geoiženýringu probublává nějaká vzpoura.

Zdroj:www.svetkolemnas.info/novinky/ Video,zdroj:https://www.youtube.com/watch?v=lZaD-H_j3pU#t=12  https://www.youtube.com/watch?v=Iv7kCPd3zhE

 

Jeden z minima dalších nalezených článků...

Kanada přiznává, že je zapojená do geoinženýrských projektů (tzv. chemtrails). Netuší, jaký to může mít dopad

3. červenec 2014

18. června 2014 ministryně životního prostředí přiznala ve svém dopise, že je Kanada zapojená do programu OSN World Climate Research Programme (a mnoha dalších setkání v Londýně), výzkum, zaměřený na lepší porozumění dopadu geoinženýrství. Z dopisu vyplývá, že netuší, jaký dopad může geoinženýrství způsobit. Na jednu stranu je příjemné vidět, že jsou lidé dostatečně hlasití, aby se dočkali reakce ze strany kanadské vlády. Nepříjemné je, že Kanada neví, či se tváří, že neví, jaké dopady takzvaný výzkum má a čeho se účastní.

Zdroj: svetkolemnas.info https://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1320-kanada-priznava-ze-je-zapojena-do-geoinzenyrskych-projektu-tzv-chemtrails-netusi-jaky-to-muze-mit-dopad

Jeden z dalších článků...

Uznávaný expert promluvil: Chemtrails jsou globální skrytou operací pro totální kontrolu

 

12. listopad 2013

Clifford E. Carnicom je od roku 1999 uznávaným expertem na globální skryté operace rozprašování aerosolu do atmosféry známé jako „chemtrails“. 1. března 2011 poskytl rozhovor pro Exopolitics TV, ve kterém řekl, že tajné operace rozprašování aerosolu transformovaly pozemskou atmosféru do jakési plazmy, aby se mohlo celkově uskutečnit vyzbrojování pro biologickou válku (včetně Morgellonovy nemoci, aby se mohly využít elektormagnetické operace jako je HAARP, meteorologická válka, tektonická válka (zemětřesení), ovládání mysli, pokročilé sledovací technologie a aby se podporovalo vyhledávání vyspělého technologického pohonu včetně UFO.

Celkový účel těchto skrytých operací rozprašování aerosolu do atmosféry a její přeměny na plazmu je dosáhnout „absolutní kontroly“ nad lidskou populací. Tato naprostá kontrola je doprovázena použitím kombinovaných účinků sedmi zbraní, které využívají atmosféru podobnou plazmě s účinky zbraní životního prostředí, biosféry a to vše je zacíleno na lidskou populaci. Ačkoli C. Carnicom dává přednost termínu „aerosol“, globální operace rozprašování aerosolu do ovzduší je také známa jako „program chemtrails“. Když Carnicom odhadoval 10.1. 2011 současný dopad tajného rozprašování aerosolu, uvedl: „Vitalita a životaschopnost lidské existence a života na této planetě, tak jak jej známe, jsou nyní vystaveny velké hrozbě.

 

Sedm druhů aplikací zbraní rozprašujících aerosol

1. Biologické operace – včetně použití biologických zbraní, jako je Morgellonova nemoc, vznikající při rozprašování aerosolu, z čehož plyne válečný zločin, zločiny proti lidskosti a genocida na základě římského statutu mezinárodního trestního soudu a ženevských konvencí.

2. Vojenské operace, jako použití vyspělých radarů, protiraketové hvězdné války.

3. Elektromagnetické operace včetně směrové energie HAARP (geofyzické zbraně), skalární zbraně a zbraně na ovládání mysli, z čehož plyne válečný zločin, zločiny proti lidskosti a genocida na základě římského statutu mezinárodního trestního soudu a ženevských konvencí.

4. Modifikace životního prostředí a meteorologické války. Carnicom zde uvádí, že dospěl k názoru, že program skrytého rozprašování aerosolu transformoval atmosféru planety do plazmy vhodné pro zavádění „vzdušných“ a enviromentálních zbraní, což začalo akcelerovat v roce 1999. Z toho vyplývá porušení smlouvy z roku 1978 proti modifikaci životního prostředí.

5. Geofyzické operace včetně tektonické války (zemětřesení), z čehož plynou válečné zločiny, zločiny proti lidskosti a genocida na základě římského statutu mezinárodního trestního soudu a ženevských konvencí.

6. Vyspělý sledovací systém, schopný skrytého sledování celé lidské populace.

7. Objevování exotických pohonných systémů včetně objevování mimozemských nebo mezidimenzionálních UFO.

 

Aerosolový program: 1999 – 2011

C. Carnicom 10.1. 2011 ve své zprávě o stavu utajeného, celosvětového aerosolového rozprašování uvádí:

„Tato zpráva byla napsána proto, aby dala najevo, že základní problémy vztahující se na kontaminaci životního prostředí před zhruba deseti lety, zůstávají v podstatě stejné. Byl získán vzorek vzdušného vlákna a byl řádně zdokumentován. Tento materiál je identický svou formou a strukturou tomu, který byl poslán do Agentury na ochranu životního prostředí k identifikaci. Tato agentura odmítla identifikaci materiálu provést a prohlásila, že to není v zájmu jejich politiky. Všechny dostupné důkazy nasvědčují tomu, že veřejnost byla vystavena vdechování a požívání těchto materiálů skrze vzduch a to minimálně po více jak jedno desetiletí. Tato vlákna byla analyzována podrobně z jiných dostupných zdrojů a budu o tom rozsáhle referovat v této zprávě.

Ukázalo se, že tato vlákna obsahují komplex vnitřních struktur a biologických komponentů. Ukázalo se, že tato rozptylovaná vlákna, zanášená do životního prostředí, mají vysoký stupeň podobností a shod s těmi, která jsou charakteristická pro tzv. podmínky „Morgellonů“ (zkráceně Morgellonova choroba). Lidské vzorky těchto vláken reprezentující podmínky těchto „Morgellonů“ byly kultivovány (vypěstovány) a stále ukazují stejnou úroveň podobností se vzorky ze životního prostředí, kde byly objeveny.

Vzhledem k tomu, že jde o závažnou situaci, chci v této zprávě informovat veřejnost že:

1. Tento problém, který byl identifikován před 10 lety, přetrvává.

2. Všechny důkazy ukazují, že populace byla opakovaně vystavena požívání těchto materiálů – vzdušných vláken. Tato vzdušná vlákna při své nejmenší úrovni dělení (rozpadu), měřeno na tloušťku, jsou na sub-mikronové úrovni (menší než vlákno azbestu).

3. Vlákna obsahují jakýsi komplex struktury a obsahují biologické komponenty, které potencionálně souvisejí s organismy podobnými chlamydiím. Opakovaně byly také identifikovány formy erytrocytů nebo byly vypěstovány jak ze vzorků vláken lidí, tak ze vzorků ze životního prostředí.

4. Zdá se, že vzájemné charakteristiky těchto vláken ze životního prostředí a oněch vláken Morgellonů, jsou v podstatě identické.

5. Ze statistického pohledu se zdá, že běžně je populace vystavena podmínkám Morgellonů – tedy Morgellonovy choroby.

6. Řádná identifikace a analýzy jak vzorků životního prostředí, tak vláken – „Morgellonů“, zůstává nedohotovena.

7. Carnicomův institut má přání mít dokončenou vhodnou práci, upravenou pro veřejnost z náležitých zdrojů, protože tento institut je závislý na veřejné účasti a další podpoře této kauzy. Státní správa, vládní agentury, organizace zabývající se životním prostředím, zdravotní instituce, akademie a soukromé organizace selhaly při poskytování veřejných enviromentálních a zdravotních potřeb.

8. Vitalita a životaschopnost lidské existence a života na této planetě, tak jak jej známe dnes, čelí velké hrozbě.“

Biologické operace, rozprašování aerosolu a Morgellonova nemoc

C. Carnicom diskutoval o sedmi zbraních využívajících plazmu, která je nyní v pozemské atmosféře kvůli skrytému celoplošnému rozprašování aerosolu. Nyní existuje jasný důkaz, že chemtrails jsou skutečností mající za následek negativní dopad na lidské zdraví, z čehož vyplývají válečné zločiny a výše uvedená genocida apod.

Dr. Ilya Sandra Perlingieri z poradního výboru Carnicomova institutu dokončila 3.2. 2011 předběžnou zprávu o dopadu tohoto tajného programu rozprašování aerosolu a nazývá jej biologickým válečným programem včetně Morgellonovy choroby. Závažné části její zprávy jsou uvedeny níže z důvodu podnícení veřejného zájmu:

„Kvalita našeho vzduchu se za posledních 12-15 let dramaticky zhoršila. Skutečně si myslíme, že jsme vůči těmto otravným účinkům imunní? Pokud si člověk uvědomí, jak to působí na naše zdraví, podívejme se na to, jak výrazně stoupla nemocnost lidí, zvířat a života rostlin, krátce řečeno, všech životních forem na této planetě. Miliónům lidí se přitížilo. Děje se to, že se již jen potácíme díky negativním důsledkům na veškerý život. Navzdory tomu, přispívá Clifford Carnicom dvěma důležitými objasňujícími dokumenty, pak dále i arizonský institut Skywatch a v neposlední řadě také zákon z roku 2007 o sjednocené ochraně atmosféry, který předložil kongresu Dr. Michael Castle, můžeme také zmínit i tisíce telefonních hovorů a dopisů těm, co to mají na starost, protože veřejní činitelé Spojených států a agentury pokračují v ignoraci našich skutečných zájmů, nebo je zkrátka považují za bezdůvodné.

Neexistuje absolutně žádná zodpovědnost a žádné opatření. Místo toho se to jen hemží lží a podvody. Takto to nemůže jít dál. Kolik dní ještě máme být otravováni? Nový předběžný návrh, předložený arizonským Skywatch, ukazuje dramatický vzestup těžkých kovů, které jednoduše do našeho ovzduší nepatří. Např. úroveň manganu je tak šokující, že Arizona Skywatch připravila dodatečné informace o nepřípustných hladinách těchto kovů.

„Pohleďme na několik kovů, které jsou bez diskuze zdraví škodlivé a škodí i životnímu prostředí: hliník a barium. Tříletý sběr vzdušných částic a jejich analýza ukázala nižší úroveň hliníku a baria, ale stále mnohem vyšší než je bezpečná míra. Mangan v roce 2010 pokračuje ve své vysoké hodnotě. Úplná zpráva za rok 2010 není ještě dokončena, ale nenechme se pobláznit myšlenou, že železo a mangan jsou neškodné – vyznačují se dopadem na zdraví kvůli svému vysokému poměru vdechování. Ne všechen mangan přijímáme v potravě, drobné částečky manganu procházejí skrze krevní mozkovou bariéru a tam se mohou ukládat.

 

...Standardní krevní testy neukáží těžké kovy. Jednoduchá analýza vlasů může však těžké kovy zachytit. Měla by se dělat dokonce i našim domácím mazlíčkům. Mnoho toxických chemikálií a těžkých kovů má překrývající a podobné jedovaté symptomy. Neexistuje tolik lékařů, kteří vědí jak se tímto zabývat, nebo jak se zabývat obrovskou katastrofou (únik ropy v Mexickém zálivu) způsobenou směsicí smrtonosných disperzantů Corexit, surové ropy a chemtrails. Lékaři bez hranic a Americká akademie enviromentální medicíny mlčí. To je trestuhodné. Kolem celého zálivu jsou nemocnice přeplněné. V celém okolí je neslýchaná otravná břečka. Avšak závisí to na rozsahu lékařské etiky, jaká je možná detoxikace od jedovatých kovů – a jak zastavit útok toxického aerosolu...

 

Chronické respirační a srdeční nemoci a rakovina

Chemtrails jako útok nebezpečnými materiály, vytváří nyní mnohačetné nemoci, dramatický vzestup respiračních a srdečních nemocí (což je nejčastější smrt ve Spojených státech) a rakoviny. Čím vyšší poměr částic je v našem vzduchu, tím více máme nemocí; a díky tomu je pak samozřejmě i vyšší poměr úmrtnosti. Částice „představuje komplexní třídu látek znečišťujících ovzduší, které se liší od ostatních plynných látek znečišťujících ovzduší (např. ozon). Transport a účinek částic, jak v atmosféře, tak v lidském respiračním ústrojí je ovládán hlavně velikostí částečky, jejím tvarem a hustotou.“ Mnoho z látek znečišťujících ovzduší se nachází v chemtrails, jak vyplývá ze zprávy Arizona Skywatch. Všechny tyto oblasti životního prostředí jsou spojeny s nemocemi a smrtí, které byly nesčetněkrát zdokumentovány. „Morgellony“, před 15 lety naprosto neznámé, jsou nyní spojeny s chemtrails a působí možná na milióny lidí. Vlákna polymeru, která byla za poslední roky opakovaně nalezena ve vzduchu, byla sesbírána a prozkoumána profesionálními mikroskopy, kde se zjistilo, že jde o stejná vlákna nalezená v lidské krvi, slinách, pokožce, uších a v dentálních vzorcích, tam, kde působí Morgellony. Agentura na ochranu životního prostředí (EPA), jejíž povinností je „ochraňovat lidské zdraví a životní prostředí“ odmítla zkoumat zaslané vzorky. EPA tedy opakovaně selhala ve své misi – nejen však v této otázce, ale i v mnoha dalších.

Naše myšlení je poškozeno

„Poškození mozku z mnoha druhů běžné denní chemické dávky je také na vysokém vzestupu. Rád bych také odkázal čtenáře na průlomovou práci Dr. Kaye H. Kilburna o „Chemickém poškozování mozku.“ Milióny (možná miliardy) tun nanočástic vláken potažených hliníkem jsou součástí směsi pro chemtrails a armáda připustila jejich použití, které nazývá „legrací“.

Je dobře známo, že hliník způsobuje zhoršení poznávacích schopností mozku a poškození. Trvá to léta než se tato poškození objeví. Během této doby, pomalu působí, ale zákeřně ničí mozek. Proč se tolik lidí chová divně? Mnoho lidí je prchlivých. Proč naše děti trpí epidemií autismu, poruchami pozornosti, hyperaktivitou? Proč se našim dětem dlouhodobě předepisují drogy na poruchy chování? Proč milióny dospělých ročně bere antidepresivní drogy? Proč mají některé vakcíny přísady včetně rtuti?

Všechny tyto drogy/vakcíny/chemikálie/těžké kovy zajišťují profit korporacím, ale často při našich výdajích. Potřebujeme oslovit prevenci a činit opatření, ale to by zase přerušilo korporacím zisky. Konečný součet společností jsou peníze, nikoli naše blaho. Ale jsme to my, kdo nakupují jejich produkty, které jim dělají byznys.

Po těchto mnoho let, co jsme pozvolna otravováni, jak působí součinná interakce hliníku, manganu a rtuti na mozek a kognitivní funkce? Jak působí na naší schopnost jasně myslet používání mobilních telefonů, Wi-Fi, počítačů a změny způsobované HAARP – indukovanou elektromagnetickou frekvencí (EMF)? Jak dýchání plazmy a chemtrails denně působí na naše funkce? Všechno tohle jsou masivní útoky na naše těla a na naší kapacitu jasně myslet. Co se děje s naším plodem, když žena otěhotní se vším nebezpečím, co jí po dobu 9 měsíců obklopuje, zatímco se jeho mozek formuje a roste? Co se děje s naší DNA při mnohačetných chemických a elektronických útocích?

Pozornost, zapomnětlivost, krátkodobá paměť, netrpělivost

Tyto čtyři věci jsou zcela zřejmé:

1. Lidská pozornost dramaticky poklesla
2. Lidé jsou velmi zapomnětliví
3. Byla ovlivněna krátkodobá paměť
4. Příliš mnoho lidí je netrpělivých a jsou velmi prchliví

Na obrázku je znázorněn zcela jasný rozdíl mezi contrail - obyčejnou kondenzační čarou zůstávající po přeletu letadla viditelná pouze po krátkou chvíli (během několika sekund se rozptýlí) a chemtrail - čarou, která je v podstatě koncentrovanou směsí vysoce jedovatých chemických látek. Tato chemtrail již tak brzy nevymizí - jak by také mohla. Částice mají různou velikost a hustotu a jejich pohyb je ovlivněn klimatickými podmínkami.

Jak je možné, že v posledních několika letech je na naší obloze tak velký provoz? Že by tolik turistů létalo nad naším územím na dovolenou? Naše vláda dává každý den souhlas s těmito lety nad naším územím, většinou vůbec netuší, jaký úkol tato letadla mají. Jak je to možné?

Přátelé, zvedněte zítra hlavu k oblakům - uvidíte skutečnost, která Vám denně díky Vaší lhostejnosti a nevědomosti uniká. Začněte se ptát, začněte se zajímat. Vaše lhostejnost znamená souhlas s otravou celé naší planety. Informujte Vaše okolí o tom, co se týká Vás a Vašich rodin. Kdo jiný má ostatní informovat o nebezpečí a pravdě než ti, kteří ji znají...

Ethylen dibromid (EDB) – nebezpečná chemická přísada

Další nebezpečnou přísadou nalezenou v mnoha vzorcích chemtrails je EDB. Je vysoce toxický. Používal se v olovnatém benzínu a „široce jako dezinfekční poprašný prostředek na obilí a posklizňovou půdu. Používal se jako dezinfekční prostředek v rámci karantény pro citrusové tropické plody a zeleninu“ a to až do doby, kdy byl zjištěn ve spodních vodách a v některém osivu. Proč by měli naši farmáři používat tak jedovaté postřiky? Smysl to nedává žádný. Tyto toxické produkty jsou kvůli ziskům korporací, nic jiného. Ve zdravé půdě a v setbě tento jedovatý společník odstraňuje hmyz. Lidé však tyto produkty vozí na trhy, kde představují prodejní triky a propagační lži. Vysoká hladina EDB může působit a ničit srdce, játra, ledviny a může způsobovat infekce dýchacích cest a zápal plic. EDB je také často sikativem (vysoušecí prostředek). Vysouší naší sliznici a pokožku, což zapříčiňuje svědění, zarudlost, otekliny a popraskanou pokožku, která se léčí pomalu. Kolik lidí si uvědomí, jak suchou pokožku má v zimě? EDB je přítomen v půdě. Je mutagenní a karcinogenní. Byl také objeven ve sperma (nízký počet spermií).

Z mého dlouhodobého studia o ženských reprodukčních onemocněních je také patrné, že tyto choroby dramaticky vzrostly. Před 20 lety ženy takové potíže neměly. Dnes je to hlavním problémem jak pro muže, tak pro ženy. Např. počet mužských spermií se snížil o 50%. Za vším totiž jistou měrou stojí mangan a EDB. Americké ženy mají také nevyšší počet hysterektomie (odstranění dělohy) na světě. Toto však není problém jednoho činitele. Je to spíše nahromadění mnoha jedů (včetně těžkých kovů a chemických hormonálních poruch), které jsou nyní všudypřítomné v našem prostředí. To, jak se chovají součinně (synergicky) není součástí většiny výzkumů. Naše půda, voda a vzduch je všude vysoce kontaminovaná. Proto tato chemická smrtonosná směsice působí na náš imunitní a centrální nervový systém a soustavně nás obklopuje, kamkoli se pohneme.

 

Termín „organický“ (bio) kvůli chemtrails vůbec neexistuje

Nenaleťte propagandě!

Ti, kteří si zvolili bio-styl života (jak v potravě, tak v ostatních životních činnostech), by se měli hluboce zamyslet nad vším, co současný termín „bio“ vlastně znamená. Vůbec nic. Už snad jen módní styl, snahu se odlišovat, snahu získat a zachovat si zdraví skrze vše, co jim zdraví nikdy nedá, nevrátí ani nezachová. Falešné přesvědčení, že ještě existuje něco, co je neškodné či méně škodlivé, stojí v centru pozornosti těchto lidí, kteří v podstatě nevědí, co skutečně za jejich přesvědčením a za jejich bio produkty stojí. A tak někteří lidé, tonoucí v přesvědčení, že jedině díky bio produktům mohou přežít ve zdraví, se chytají stébla. Stébla v podobě bio produktů.

V současné době, jediný rozdíl mezi „bio“ stravou a běžnou stravou je ten, že SE PŘEDPOKLÁDÁ, že v této potravě nejsou pesticidy ani ostatní chemikálie. Když však milióny tun těžkých kovů a dalších jedů obsažených v chemtrails pravidelně ze vzduchu dopadá například na obilí, jsou organické (bio) plodiny otravovány spolu s čímkoli jiným v tomto celém potravinovém řetězci. Představte si, kolik lidí utrácí své peníze za bezpečné potraviny, které ve skutečnosti vůbec neexistují?

Kdyby se spojila veškerá bio-komunita, mohla by představovat podstatnou sílu pro vůdce k tomu, aby tyto chemické útoky zastavili. Bohužel se nedávno ve zprávách objevilo, a může to být vnímáno jako zrada, že se několik hlavních podniků zabývajících se bio-výrobou rozhodlo, že se vzdají společnosti Monsanto. (Jde o americkou společnost podnikající v agrárním sektoru, agrochemickém průmyslu a oblasti biotechnologií, farmaceutik a především geneticky modifikovaných potravin. Je to jeden z největších producentů fosfátových herbicidů, pesticidů, hnojiv a dalších ropných derivátů; též je to zdaleka největší producent geneticky modifikovaného obilí. Pozn. překl.)

Špičkoví úředníci z těchto společností veřejně připustili, že již vůbec nedokáží čelit masové komercionalizaci geneticky upravovaného obilí, jako to činí kontroverzní spol. Monsanto ve svém nedávném zavedení geneticky upravované vojtěšky a chystají se přerušit smlouvu o „koexistenci“ s Monsanto a s Tomem Vilsakem, který je hlavním biotechnikem a „roztleskávačem“ Ministerstva zemědělství v USA. Existuje 25 000 „bio-farem“ a rančů. Kolik lidí ještě dostane rakovinu z geneticky upravených rostlin, z rostlin vyrůstajících z toxické půdy? Kde je přítomen prvek zdravé, vyvážené půdy, když existují nahoře chemtrails a dole geneticky modifikované obiloviny?

Přátelé, půda, voda, atmosféra plantety Země - jsou TRVALE POŠKOZENY. Planeta Země je otrávena a permanentně je otravován veškerý život na ní. Neexistuje nic, co by nebylo zasaženo jedy, které lidstvo produkuje. Neexistuje čisté, nezasažené, "bio" místo, kde by se zastavil svět a zákonité důsledky lidské činnosti by zde neplatily.

Žádné bio ve smyslu zdraví neexistuje, pojem "bio" však stále ano. Je to však prázdné slovo, resp. předpona, kterou si nevědomí lidé přidávají kamkoli chtějí. Někteří ze zoufalství, někteří z nudy, ostatní z "pravé" nevědomosti.

Vyciťujte, přátelé, KDO A PROČ BY NÁM MĚL DÁVAT NĚCO ZDRAVÉHO, NĚCO BIO? KDO BY MOHL MÍT SKUTEČNÝ, NEZIŠTNÝ ZÁJEM NA TOM, ABY LIDSKÁ POPULACE BYLA ZDRAVÁ?

V NEGATIVNÍM SVĚTĚ, ve kterém žijeme a ve kterém jsme se dobrovolně rozhodli prožít tento život, NENÍ NIKDO S TÍMTO ZÁMĚREM. NIKDO Z MOCNÝCH, KTEŘÍ ŘÍDÍ TENTO SVĚT a kteří by tak mohli změnit současný stav v globálním měřítku.

Svět je řízen těmi, kteří mají za úkol znehodnotit téměř vše živé a zotročit lidsvo této planety

(Blíže k tomuto tématu a souvisejícím nabízíme v záložkách Pravý život, Lidská duchovnost, Proč jsou problémy a nemoci, Ovládací programy).

PŘI SOUČASNÉM STAVU PLANETY ZEMĚ A S OHLEDEM NA NEJPRAVDĚPODOBNĚJŠÍ DALŠÍ VÝVOJ POZEMŠŤANŮ JE NEMOŽNÉ DOSÁHNOUT ÚROVNĚ SKUTEČNĚ ZDRAVÉHO A NEŠKODNÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ. TAKZVANÉ "BIO" POTRAVINY JSOU NAPUŠTĚNY SMRTÍCÍMI CHEMIKÁLIEMI STEJNĚ JAKO VŠE ŽIVÉ NA TÉTO PLANETĚ ZEMI v zóně vymístění.

Nebo dokážete zabránit přeletu chemtrailsových letů nad vašimi hlavami a příbytky?

Dokážete se izolovat od jedů, v každém okamžiku padajících na Vaše těla?

Dokážete nedýchat, resp. dýchat čistý vzduch, nezasažený chemikáliemi a jedy?

Nebo dokážete vypěstovat cokoli bez přístupu jedovatého vzduchu?

TOTO JE VÝSLEDEK SVOBODNÝCH VOLEB LIDÍ.

 

Ze všech studií a rozborů vyplývá, že celoplošné rozprašování aerosolu přetransformovalo atmosféru, a že lidská populace dýchá jakýsi typ plazmy. To vede k abnormalitám v lidském chování, ke změnám v lidském myšlení, emocích a rozhodovacím procesu, z čehož lze vyvozovat, že jde o program kontroly zdraví a mysli.

zdroj: www.svetkolemnas.cz https://www.svetkolemnas.info/novinky/kontroverzni-realita/364-uznavany-expert-promluvil-chemtrails-jsou-globalni-skrytou-operaci-pro-totalni-kontrolu

 

Přátelé, pokud se chcete informovat, jak souvisí tyto události s duchovní podstatou Pravého života, jaký je jejich duchovní dopad na životy nás všech a jaká řešení těchto problémů nabízí Přátelé z Vesmíru, kteří vše starostlivě sledují, přijměte naše pozvání k návštěvě formou individuálních sezení nebo přednášek, které uskutečňujeme.

 

Těšíme se na Vás
Ema a Auron

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také možnosti řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Rozhodnutí je jen na Vás.