MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST NA DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH

 

NEBYLO TO LETADLO, CO ZBOURALO MRAKODRAPY

 

22. únor 2015 

Bývalý pilot CIA místopřísežně prohlásil, že 11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná letadla, protože to bylo fyzikálně nemožné.

John Lear, syn vynálezce Billa Leara, poskytl odborný posudek, že je fyzikálně nemožné, aby Boeing 767 (lety AA 11 a UAL 175) zasáhl mrakodrapy „Dvojčata“ 11. září 2001, zejména když je měli řídit nezkušení piloti. Ve svém místopřísežném prohlášení – pro soudní řízení – uvádí: „Žádný dopravní Boeing 767 nezasáhl Dvojčata, jak podvodně prohlásila americká vláda, média, NIST (Národní institut standardů a technologie při ministerstvu obchodu USA) a jejich dodavatelé“ .

„Žádné takové nehody se nestaly, protože jsou fyzikálně nemožné, jak byly popsány, z následujících důvodů: v případě UAL 175, který mířil proti jižní věži, skutečný Boeing 767 by se začal teleskopicky hroutit, kdyby jeho špice narazila do 14-ti palcových ocelových sloupů (35 cm). Vertikální a horizontální ocasní části by byly okamžitě odděleny od letadla, narazily by do ocelových boxových sloupů a spadly by na zem. Motory by po nárazu na ocelové sloupy udržely svůj základní tvar, buď by spadly na zem, nebo by byly objeveny v troskách zřícených budov. Žádný Boeing 767 by nedosáhl rychlosti 870 km/hod. (540 mph) ve výšce 330 metrů nad mořem.

– Turbínová část motoru není vyvinuta tak, aby pohltila takový objem hustého vzduchu v této výšce a při této rychlosti

– Část domnělého vnějšího trupu obsahující 3 nebo 4 okenní průřezy neodpovídá letadlu, které vrazilo do 14-ti palcových boxových ocelových sloupů, rychlostí vyšší než 800 km/hod. Zmačkala by se.

– Žádná významná část Boeingu 767 nebo motor by nemohly proniknout 35-ti centimetrovými ocelovými sloupy a 11,3 metru za mohutné jádro věže, aniž by část spadla na zem.

Trosky by měly obsahovat velké části Boeingu 767, včetně jader tří motorů o váze přibližně 4 tun, které nemohly zmizet. Ale dosud neexistuje žádný důkaz, že velké součásti struktury letadel byly ve WTC nalezeny. Je nemožné, aby toto letadlo kompletně zmizelo“.

 

Spor Morgana Reynoldse

Místopřísežné prohlášení, datované 28. ledna 2014, je uloženo u Obvodního soudu USA v Jižním okrese New Yorku jako část soudního sporu, který vede Morgan Reynolds. Bývalý vedoucí ekonom za vlády George W. Bushe podal oficiální žádost o opravu k NIST, v níž vyjádřil své přesvědčení, že do Obchodního centra nenarazila komerční dopravní letadla.

Ačkoli Hnutí za pravdu o 11. září původně teorii „bez letadel“ odmítalo jako příliš podivnou, po všech vědeckých a racionálních analýzách začíná být široce uznávaná, protože vysvětluje shromážděné důkazy. Na rozdíl od jiných forem stanovisek, místopřísežné prohlášení se stává pravdou podle zákona, jestliže není vyvráceno. Nyní je k dispozici kritikům této teorie, aby předložili své důkazy a analýzy, aby toto stanovisko bod po bodu vyvrátili. Jestliže to neudělají nebo nedokážou – potom bude Vláda USA povinna uznat, že zpráva Komise 11. září je chybná. 

 

Zkušený pilot CIA

Lear, 65 letý letecký kapitán a bývalý pilot CIA, který nalétal více než 19 000 hodin – také upozornil na nezkušenost pilotů, kteří údajně letadla řídili: „Údajný ‚kontrolovaný‘ sestup na New York v relativně přímém kurzu pilotem začátečníkem je extrémně nepravděpodobný kvůli náročnému udržování směru, míře sestupu a sestupové rychlosti v rámci parametrů ‚kontrolovaného‘ letu. Aby pilot dokázal interpretovat údaje na monitoru elektronického letového informačního systému, musí být vysoce kvalifikovaný, což žádný z únosců nebyl ani k tomu neměli příslušný výcvik, aby mohl použít jeho řízení, včetně křidélek (aileronů), směrového kormidla, spoilerů a plynu, aby ovlivnili, řídili a udržovali sestup.

Lear podle svého čestného prohlášení létal na 100 různých typech letadel během 40-ti leté praxe a je držitelem více pilotních certifikátů FAA (federální letecké velení), než kterýkoli jiný vojenský pilot. Pilotoval tajné mise pro CIA do jihovýchodní Asie, východní Evropy, na Střední východ a do Afriky v letech 1967 až 1983, potom pracoval několik let na obchodních linkách jako kapitán, kontrolor a instruktor.

Lear považuje letadla, která byla nafilmována během útoku na New York, za sofistikované hologramy, které vytvořila americká armáda resp. americké tajné služby.

zdroj: Světkolemnás.cz www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2102-byvaly-pilot-cia-nebyla-to-letadla-co-zbouralo-mrakodrapy-wtc

Tento čin byl "výbornou", jistou a ZCELA PŘIPRAVENOU událostí, která měla (a také to udělala) zahájit novou a v podstatě ZÁVĚREČNOU - NEJSILNĚJŠÍ ETAPU AMERICKÉHO CELOSVĚTOVÉHO VLIVU. 

Po něm tedy NÁSLEDOVAL PLÁNOVANÝ (a touto událostí umožněný) VPÁD DO ÍRÁKU, AFGHANISTÁNU a zahájení všech dalších MOCENSKÝCH OPERACÍ (svolení ke vpádu kamkoli, do jakékoli "vhodné" země Američané NIKDY NEPOTŘEBOVALI a stále nepotřebují, vždy se angažují ve jménu celosvětové bezpečnosti, jsou přece VÍCE NEŽ OSTATNÍ - takto jednají a tyto činy si sami můžete každý den ověřovat), ke kterým dochází NEUSTÁLE a také V TUTO CHVÍLI.

Vzniklé nové americké ZÁKLADNY (VŽDY VE JMÉNU BEZPEČNOSTI) NA NEJRŮZNĚJŠÍCH MÍSTECH SVĚTA (především včetně míst zubožených válkou, hladem, přírodními katastrofami - tedy tím, co NEJPRVE ZPŮSOBÍ sami AMERIČANÉ A pak se HLÁSÍ JAKO ZÁCHRANCI) ZNAMENAJÍ PRO AMERIČANY DÍLČÍ CÍL k rozvoji celosvětové moci.

A nastává KONEC, přátelé. Jak je lidstvu libo...

 

 

Přátelé, posíláme vám posilující energii na přijímání pravdivých informací, které rozpoznáte pouze CITEM, SRDCEM, nikoli RACIONÁLNÍMI MACHINACEMI záměrně OVLÁDANÉ mysli, MOZKU a tupým přijímáním hotových pravd, které uznávají všichni (právě pro "sílu" počtu).

S láskou

Vesmírní přátelé, Auron, Ema

 

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také možnosti řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Rozhodnutí je jen na Vás.