HRŮZNÁ SYMBOLIKA VE VEŘEJNÝCH DETAILECH PREZIDENTSKÝCH VOLEB 2023

Pod svícnem je pro většinu lidstva stále tma...

Lidé,

 

Vaší úlohou v současné fázi řízené sebedestrukce lidských bytostí zde na planetě Zemi v minus třetí dimenzi bytí je, abyste poznali, kým opravdu JSTE. Vaším úkolem je ukončit své ovládání a svou nevědomost řízenou a neustále udržovanou mocnými a vašimi vůdci, kteří vám od narození říkají, kým a čím máte být a jak má vaše "lidství" vypadat, pokud máte být považováni za "hodné" pobývat na tomto světě, v této zemi, pokud máte být považováni za právoplatné občany této pseudo"společnosti".

Vaši vůdcové po mnoho tisíc let prohlubovali vaši nevědomost o vašem původu a pravém smyslu veškerého života. S vaším svolením a s vaší ochotnou spoluprací vás dovedli do současného bodu dočasné existence této Země, který jste vy, kdo čtete tyto řádky, toužili prožít. Ne náhodou jste zde a ne náhodou naléhavě cítíte, že všechno je jinak, než jak se jeví. Než jak vám říkají. Než jak vám slibují.

Mnozí z vás neustále hledáte a volíte nové hrdiny, ke kterým byste mohli vzhlížet, kterým byste mohli bezhlavě a pohodlně důvěřovat, kterým byste mohli svěřit své vlastní životy, kterým byste mohli předat odpovědnost za své činy a své životy. To také děláte. Už několik tisíců let. Hledáte hrdiny, které byste mohli oslavovat i soudit. Je konec. Konečně sami poznáváte, že žádní takoví nejsou. Neexistují.

Vy jste jediným možným hrdinou, který vám může poskytnout vše, po čem toužíte, který vás může dovést k vysněnému cíli. Jen vy sami máte neomezenou moc a sílu k tvoření všech okolností vašeho života, vašeho světa.

Důkazem vaší nevědomé tvorby je tento svět. Současný svět, ve kterém žijete. Svět hnijící bídou, bolestí, nenávistí, utrpením, nerovností... Svět marnosti.

TO JE VAŠE DÍLO, LIDÉ TÉTO PLANETY.

TAK NA NĚJ NENADÁVEJTE, NELAMENTUJTE NAD NÍM, NESUĎTE HO. POZORNĚ NA NĚJ POHLÉDNĚTE A PAK SE ROZHODNĚTE, CO SI BUDETE VOLIT DÁLE.

JE TO VAŠE DÍLO. KONEČNĚ JSTE HO PŘIVEDLI DO FÁZE, JEJICHŽ KONKRÉTNÍCH OBRYSŮ SI JIŽ NELZE NEVŠIMNOUT.

Nyní, v této kritické chvíli, kdy jste přivedli svůj svět do tohoto hrůzného bodu, jste vyzváni, abyste ukončili svou nevědomost. Abyste poznali, kým jste a proč jste si sami vybrali tuto pozemskou inkarnaci právě do této doby, jejíž spolutvůrcem sami jste.

Jste vyzváni poznat vše, co už dávno stejně znáte. Před touto svou pozemskou inkarnací jste věřili, že se včas rozpomenete na svou vlastní Podstatu. Svou vlastní Duchovní, Světelnou Podstatu, která je nepřekonatelnou silou a mocí, kterou máte k tvoření všech okolností svého bytí. A že na základě této zkušenosti nastolíte nový směr konání lidstva na Zemi. 

Co nyní děláte? Na co ještě čekáte? Na více utrpení? Na konec světa? Ano, s tímto vaším přístupem přijde brzy, nemějte obavy. Ale bude to také konec váš. Vy hrajete hlavní roli. A nejste nesmrtelným hrdinou, kterého minou všechny přirozené následky jeho vlastních voleb. S tímto vaším současným přístupem nicnedělání a zbavování se odpovědnosti za svůj vlastní život hrdinou opravdu nejste.

ANO, NEPOSLOUCHÁ SE TO DOBŘE. PRAVDU UŽ DLOUHO ODMÍTÁTE PRO JEJÍ NELIBOST, PRO JEJÍ PŘÍMOČAROST, PRO JEJÍ JEDNODUCHOST. PRAVDA SE VÁM JIŽ DLOUHO, DLOUHO NEHODÍ DO VAŠICH PLÁNŮ, DO VAŠICH FALEŠNÝCH PŘEDSTAV O VŠEM, ČEMU ŘÍKÁTE ŽIVOT. PRAVDA NENÍ POHODLNÁ, VIĎTE.

Nyní však někteří z vás poznávají, že zavírat oči před pravdou je pouhým přiléváním do ohně vlastní zkázy. Poznáváte, že jste Světlo. A Světlo, kterým jste, je jediným a nekonečným Zdrojem vaší moci změnit vše. Světlo JE MOC.
Světlo je síla konat a žít ve jménu své vlastní duchovní podstaty - ve jménu Pravdy, Lásky a Radosti. Světlo znamená nebát se konat.

 

Zástupci negativního stavu právě stále intenzivněji poznávají zákonitou dočasnost své pseudomoci, která je založena na opačných, nízkých vibracích.

Mocní tohoto světa v čele s mocnějšími mimo náš svět (mimozemské entity Temných světů) zintenzivňují své úsilí na všech frontách. Dočasně aktivovaný negativní stav se topí ve své špíně a stahuje s sebou ty, kteří jim věrně slouží. Ovládané lidské bytosti se nechávají dále udržovat v nevědomosti a poslušnosti, byť si tímto volí velice nepříjemnou další cestu svých životů. Mnozí se na ni vydají ještě za tohoto pozemského života. Je to jejich volba. Jejich svobodná volba.

Vy, kdo poznáváte falešné iluze svého života a jste si vědomi své duchovní podstaty a významu tohoto pseudosvěta zde na Zemi, se nemáte čeho obávat. Jste na cestě Pravdy a Lásky, kterou nelze zničit. Nyní jsou to oni, zástupci negativní stavu a jejich přisluhovači, kdo se bojí. Zaujměte pozice, světelní lidé, čas nastal.

 

Inkarnovali jste se do této etapy řádění negativního stavu na Zemi ze své vlastní svobodné vůle a s jasným záměrem. Ukončete svůj strach, vraťte se do vědomého stavu bytí a z tohoto stavu KONEJTE, CO JE VE VAŠICH SILÁCH, chcete-li ukončit své ovládání, chcete-li zastavit hrůzy tohoto světa a prožívat Lásku, Pravdu a Radost.

 

Konejte. Vaše nicnedělání a doufání v zázrak nic nezmění.

Ve vašem hmotném světě jsou tvůrčí 

VAŠE

ČINY.

 

HRŮZNÁ SYMBOLIKA V "BEZVÝZNAMNÝCH" DETAILECH PREZIDENTSKÝCH VOLEB 2023

VŠÍMEJTE SI, LIDÉ.

NYNÍ UŽ JDE POUZE O JEDNO.

O VAŠE VLASTNÍ ŽIVOTY.

 

Náhlá a nečekaná návštěva slovenské prezidentky Z. Čaputové několik hodin po zveřejnění výsledků prezidenstkých voleb v ČR 2023 je pouhým důkazem realizace předem připraveného plánu a výsměchem všem nevědomým voličům (97% obyvatel), ať už jakéhokoli kandidáta. K vycestování hlavy státu a k jeho přijetí do hostitelské země je zapotřebí obrovských příprav a bezpečnostních akcí na obou stranách, bezpečnostní protokoly se nedají obejít a pokud se nejedná o naprosto mimořádnou a ohrožující situaci, není možné, aby se k překvapení všech (včetně P. Pavla) objevila tato dáma ihned po ukončení voleb bez jakéhokoli "varování" - a co více - přímo v náručí nově zvoleného prezidenta Petra Pavla.

Byli jsme svědky naprosto klíčového sdělení mocných.

Tato cesta a návštěva byla dokonale naplánována předem a nebylo možné ji realizovat narychlo a ihned jako "možnost" v případě vítězství toho či onoho kandidáta.

Jak mohla Zuzana ČAPUTOVÁ vědět, kdo vyhraje? Jednoduše. Jiný výsledek prostě nebyl možný. To je celé.

 

Jak by to nemohli vědět fašisté a banderovci na Slovensku, když to věděli už i jejich kolegové na Ukrajině?

Ukrajinské noviny přinesly již v pondělí 23.1. 2023, tedy šest dní před druhým kolem prezidentských voleb, až příliš přesné informace, z blízké budoucnosti doslova vzaté. Náhoda? Ta neexistuje.

 

Ukrajinský server přinesl již dne 23. 1. 2023 článek (České prezidentské volby: proruský kandidát prohrává ve druhém kole) s předpovědí výsledků voleb v ČR:

"Pro Petra Pavla je připraveno volit ve druhém kole voleb 58,8 % dotázaných, jeho rivala, expremiéra Andreje Babiše, 41,2 %.

Volební účast se očekává na úrovni 69 %. Průzkum se uskutečnil ve dnech 21. až 22. ledna.

Druhé kolo voleb, ve kterém se Babiš utká s exgenerálem NATO Petrem Pavlem, se bude konat 27. až 28. ledna..."

(zdroj: https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/01/23/7154668/)

 

A jaké byly "skutečné" výsledky ze dne 29.1. 2023?

P. Pavel: 58,32%. A. Babiš: 41,67%. Volební účast: 70,25%

 

To je průzkum hodný zapsání do dějin.

 

 

PRAVDA BIJÍCÍ DO OČÍ JE VŽDY PRO VĚTŠINU NAPROSTO NEVIDITELNÁ!!!

 

VOLBY PLNÉ SATANSKÉ SYMBOLIKY

WOOX

 

Petr Pavel měl ihned po zveřejnění pseudovýsledků letošních voleb hlavy státu (nelze ani určit jakého státu, agent Pávek byl dosazen na vazalské prezidentské křeslo satanisty západu a jejich pány, o žádnou "vlast" či "republiku" tady vůbec nejde!) připravenu tašku s dárkem pro Zuzanu Čaputovou. Tašku s dárkem a nápisem WOOX. Hned po pár minutách svého falešného zvolení se odhalil.

WOOX.

Ti, kteří vědí, překvapení nejsou. Ostatní snad ještě prozřou, byť nezvrátí to, co již učinili.

 

„WOOX“ je v symbolice 666.

„W“ je v židovské symbolice také 6. Konec časů současného lidstva. Konečná 6666. Vyvrcholení. Sám ďábel na vedoucí pozici.

Další bezduchá loutka Deep State se tentokrát pokusí dokonat dílo zkázy.

 

Originální a vkusný vzkaz agenta Pavla všem:

ÚTOČNÉ SMRTÍCÍ ZBRANĚ: WOOXSTORE.COM

 

Originální a "vkusný" vzkaz Petra Pavla všem voličům i nevoličům. Ale kdo by si všímal. Vždyť do mobilizace ještě pár týdnů sladké nevědomosti zbývá... Většina obyvatelstva naší loutkové vazalské země už také touží po válce. Američané nám jsou už dlouho vzorem. I my si již válku zasloužíme, proto s ní souhlasíme. Tak zní přání většiny našeho loutkonároda, které se na konci ledna 2023 zhmotnilo.

Neutišitelná, odvěká a zoufalá americká žízeň po válkách a zničení Ruska, které má vše, co rozpadající se ubohé USA nemají a nikdy neměly - především víru, jednotu, pravé vlastenectví a lásku ke svému národu se už stala - po 34 letech intenzivní práce kolektivního Západu na našem zotročení a podmanění - i žízní naší.

"SLÁVA, NATO! SLÁVA AMERICKÝM VOJENSKÝM ZÁKLADNÁM!" TYTO HRŮZY ZNÍ STÁLE Z ÚST VĚTŠINY "čechů". Ale již brzy, brzy každý pozná, co doposud poznat nechtěl. Pozdě, ale přece.

"Český národ" vyjádřil a zhmotnil přání přidat se na stranu otroctví, zabíjení, závisti, ovládání, nenávisti, lží a utrpení. Jen ještě neví, že toto přání mu přinese přesně to, co od něj očekává - otroctví, zabíjení, závist, ovládání, nenávist, lež a utrpení.

STRANU JSTE SI ZVOLILI SAMI, LIDÉ "US-ČESKÝCH" ZEMÍ.

--------------------------------------

Přání války - klíčové souvislosti čtěte na:

https://aeronet.news/prani-valky-vysledek-prvniho-kola-prezidentskych-voleb-v-cesku-naznacuje-desivou-fasizaci-casti-ceske-populace-a-touhu-po-vojenske-konfrontaci-s-ruskou-federaci-je-to-dokonala-kopie-nacifikace/

https://aeronet.news/ceska-republika-je-po-34-letech-definitivne-transformovana-do-neoliberalni-spolecnosti-pod-kontrolou-trans-atlantickych-struktur-procesu-rizeni-potvrdily-to-vysledky-prezidentskych-voleb/

https://aeronet.news/video-samozrejme-ze-posleme-slovenske-vojaky-do-valky-samozrejme-slovensky-premier-v-demisi-eduard-heger-jako-prvni-premier-v-evrope-prohlasil-ze-posle-slovenske-vojaky-do-valky-kvuli-ukrajine/

https://aeronet.news/video-na-ruske-televizi-zaznela-vyzva-k-uderum-proti-letistim-a-logistickym-uzlum-na-slovensku-a-v-dalsich-7-zemich-nato-za-dodavky-tanku-a-stihacek-ukrajine-a-neslo-o-vtip/

https://aeronet.news/video-ukrajinsky-novinar-sokoval-ze-americane-planuji-rozdeleni-ukrajiny-podle-tzv-volebni-mapy-a-ukrajina-by-mela-rusku-odstoupit-jeste-navic-i-nikolajevskou-odeskou-charkovskou/

---------------------------------------

 

Tedy vzhůru do VÁLKY, MLADÍ I STAŘÍ, NEMOCNÍ I ZDRAVÍ, CHUDÍ I BOHATÍ. NA STOLE JIŽ LEŽÍ POVOLÁVACÍ ROZKAZY. FIALOVÁ FIALOVA VLÁDA SE ČINÍ: MOBILIZAČNÍ VYHLÁŠKA JE JIŽ (TAJNĚ, VE ZRYCHLENÉM ŘÍZENÍ!) SCHVÁLENA, ČESKÉ DRÁHY JIŽ DÁVNO DOSTALY VÁLEČNÉ POKYNY, KONFISKACE VAŠEHO MAJETKU JE PŘEDCHYSTÁNA, DATOVKY ALESPOŇ NĚKOMU ZAŘÍZENY... VŠE JEDE NA PLNÉ OBRÁTKY, VŠE JE JIŽ PŘIPRAVENO, JEN TO VYTÁHNOUT ZE ŠUPLÍKŮ GENERÁLA!

GENERÁL POSLOUCHÁ ROZKAZY. NIKDY NEPŘESTANE. NEMŮŽE.

 

Pojďme k dalším detailům symbolického jazyka mocných.

Nově zvolený prezident neurčitého státu (na volebním lístku uvedeno jen „prezident republiky“) stojí při předávání dárku na levé straně = nepravý (levý) prezident. Z tašky, jako kouzelník, vytahuje pro ženu, prezidentku Z. Čaputovou, košili neurčité barvy, jakýsi odstín šedé. Pro ženu košili? Ano, velmi zajímavý a vkusný dárek.

ZCELA ZÁMĚRNÝ.

Vzkaz nejen pro vojáky na Slovensku. Připravené předávání "nečekaného" dárku, podivně rychlé, a přesto přesně provedené vyjmutí obsahu tašky - košile, to by se ještě přehlédnout dalo. Ovšem to, co bylo jako vzkaz mocných mocným (a zároveň všem hloupým, nevědomým gojim - jejich otrokům) vysláno prostřednictvím uchopení košile Z. Čaputovou, to už tak zábavné není. Čaputová bere obratně do ruky košili a následně ji uvádí do konkrétní pozice, tak, aby visačka byla přesně tam, kde se má objevit.

Na obrázku výše (resp. přímo v sestřihu videa na: https://href.li/?https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-caputova-blahoprala-petru-pavlovi-40421349) můžete vidět, že visačka košile nakonec visí na palci ruky Čaputové. Na palec na noze se dává visačka mrtvolám, aby poznali, o koho se jedná. Symboliku palce u ruky si satanisté evidentně oblíbili i na veřejnosti.

 

KOŠILE NENÍ ZBRAŇ?

VÝKUP PŘÁTEL ZA HOTOVÉ!

 

Další důležitý detail

Dochází k předání mezi dvěma prezidenty, jedná se o dvojitou dualitu. Košile sice není zbraň, avšak podívejte se na český web, který prodává oblečení pod tímto názvem. A nestačíte se divit.

https://href.li/?https://www.woox.cz/cs/vykup-pratel-za-hotove

Narazíte zde na VÝKUP PŘÁTEL ZA HOTOVÉ. Lidé ovázaní strečovou folií tak, jak je uvazují nejen na Ukrajině.

Každý den jsou na youtube zveřejňována videa o tom, co se ve skutečnosti děje nejen na Ukrajině, ale po celém světě, ve vazalských zemích vrahů NATO A EU. Lidé jsou uvazováni ke sloupům nebo stromům pro posměch a bičování.

Tak, jak rychle tato videa s důkazy přibývají, tak rychle jsou mazány a likvidovány. TO JE REALITA, LIDÉ. TO JE VÁŠ SVĚT, PŘED KTERÝM ZAVÍRÁTE OČI. TO JE VAŠE DÍLO UŽ JEN PROTO, ŽE JEJ IGNORUJETE A POKUD SE K TĚMTO INFORMACÍM DOSTÁVÁTE, OKAMŽITĚ JE ODMÍTÁTE A ZESMĚŠŇUJETE.

 

Co dále?

Najděte si logo firmy WOOX v Anglii. Je to náznak motýla, symbolika pedofilie. Ale o tom už máte také dávno vědět...

Potom se podívejte na jejich e-shop a vzkaz CO SE ŠOUSTLO.

Najdete zde na narážky pizza gate, párek v rohlíku a další hantýrku pedofilních satanistických praktik. Podívejte se sami…..

08/12 Nejlepší pizza je z rajčat, upečená v Neapoli, nejlepší čepice z merina, uštrykovaná v Jeseníku.

24/01 Je možné, aby měla takhle fešácká holčičí a klučičí bunda membránu s desetitisícovým vodním sloupcem? To se ví!

17/01 Kdyby tak existovala péřovka bez buřtíků, abych v ní nevypadala jako housenka, povzdechl si kdosi vloni na podzim. Tady je, holčičí a klučičí.

 

Co na konec?

A když se budete nudit i přesto, že za humny zuří vysněná americká válka a umírají ruští vojáci, kteří bojují za váš další den na této Zemi, vezměte si kalkulačku a sečtěte si procenta obou kandidátů na prezidenta nejmenovaného státu dle volebních lístků (na nichž nebyla uvedena země, za kterou oba kandidáti nastupují) a poté kalkulačku otočte vzhůru nohama. A máte to tam i s přisluhovačema. Takto se vyrábí podprahové symboliky. Vyjde Vám 66.66. 

P. Pavel: 58,32 % hlasů, 3 359 151 hlasů

A. Babiš: 41,67 % hlasů, 2 400 046 hlasů


 

 

Kdo má oči, vidí. Kdo má uši, slyší. Kdo má srdce, vyciťuje a nenechá se ovládat. Za žádných okolností.

 

Přátelé,

někteří se stále ptáte, co tedy máte dělat, nyní, když už je svět díky lidstvu v tak pokročilém stadiu rozpadu?

Kdo má otevřené duchovní srdce, ten vyciťuje, ten ví přesně, co dělat. Kdo na svém duchovním růstu teprve začíná usilovně pracovat, toho také zveme na tento web, který nabízí klíčové souvislosti duchovní podstaty všeho a všech se všemi událostmi současného světa.

Cesty k odpovědím na vaše otázky "jak z toho všeho ven" a "jak na Zem vrátit mír, lásku, radost, pravdu a harmonii věčného života" nabízíme každému bez výjimky. Jsme tady pro vás, přátelé.

 

www.vsechno-je-jinak.eu

www.vesmirnapravda.eu