TOTAL CONTROL SE ROZJÍŽDÍ NA PLNÉ OBRÁTKY. DŮCHODCI JAKO PŘEDSKOKANI K TOMUTO ROZJEZDU.

ČESKÁ VLÁDA ZKOUŠÍ, CO VŠECHNO SENIOŘI SNESOU.

PO ÚSPĚŠNÉM JARNÍM OKRADENÍ SENIORŮ O V PRŮMĚRU 1000 KČ MĚSÍČNĚ SKRZE PROTIZÁKONNĚ SNÍŽENOU VALORIZACI BYLO TICHO.

SENIOŘI SKLONILI ZÁDA JEŠTĚ NÍŽE A MLČÍ JEŠTĚ VÍCE.

 

FIALOVA VLÁDA DOSTALA ZPĚTNOU VAZBU, ŽE MŮŽE V TÉTO ŠPINAVÉ HŘE PROTI VLASTNÍM OBČANŮM POKRAČOVAT DÁLE BEZ JAKÉHOKOLI ODPORU.

A TAK POKRAČUJE.

 JAK VŮDCOVÉ KOLEKTIVNÍHO ZÁPADU PÍSKAJÍ, TAK PSEUDOČESKÁ VLÁDA SKÁČE.

 

Podle Bruselu jsou důchodci s hotovostí v peněžence či v kapse nebezpeční, neboť mohou podporovat terorismus!!!

 

Vít Rakušan zvažuje rušení výplat důchodů v hotovosti na poštách, protože je to prý pro důchodce bezpečnostní riziko! V rámci reformy České pošty by se měla výplata důchodů v hotovosti začít postupně omezovat! Total Control je tady a bezhotovostní společnost postupně rozdupe občanům poslední zbytky svobody! Po výrocích Christine Lagarde z ECB o možném zákazu hotovostních plateb jde tak o další důkaz o plánu na postupné a nekompromisní zavedení digitální společnosti!

13. duben 2023, aeronet.news

 

Na sociálních sítích v ČR se v posledních dnech mezi seniory začalo šířit znepokojení, které již 6. dubna svým výrokem způsobil ministr vnitra Vít Rakušan v rozhovoru (https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-ptam-se-ja-rakusan-k-ruseni-postovnich-pobocek-je-to-zachranna-brzda-229054) pro Seznam Zprávy, kde ke konci pořadu s redaktorkou Marií Bastlovou prohlásil, že výplaty důchodů v hotovosti na pobočkách České pošty považuje za bezpečnostní riziko pro důchodce, a proto v rámci reformy České pošty se prý zvažuje, že do budoucna se tato možnost postupně omezí!

Podle Rakušana si v současné době vybírá důchody na pobočkách pošty zhruba 700 000 důchodců, což je obrovské číslo a téměř třetina všech důchodců, kterých je v ČR v úhrnu přibližně 2,3 milionu. Rakušanův výrok je potvrzením procesu přechodu ČR k bezhotovostní společnosti, protože postupně i banky začínají omezovat výběry hotovostí, omezují maximální limity svých bankomatů, kolik je možné vybrat a objemy se postupně snižují.

 

Rakušan v rozhovoru prohlásil, že mu nepřipadá bezpečné, že si tolik důchodců vybírá v hotovosti celé své důchody, že to představuje riziko. Vzápětí upřesnil, že tím myslí riziko nikoliv pro stát, že by důchodci z hotových peněz financovali terorismus, ale že je to prý riziko pro důchodce, asi v tom smyslu, že při cestě z pošty by je mohl někdo přepadnout a okrást. Jako ministr vnitra ale zapomněl předložit policejní statistiku, ke kolika takovým případům za rok dochází, nebo za posledních deset let. Jestli dojde někde k nějakému přepadení a oloupení, potom to jsou výjimky, protože drtivá většina důchodců nikdy přepadena nebude, to riziko je bagatelní.

 

Podle Rakušana prý 700 000 důchodců v ČR vybírá důchody na poštách s velkým rizikem. To musí skončit, postupně to omezíme…

 

Pokud by existovala statistika, že v ČR řádí gangy, které se specializují na důchodce, kteří jdou s důchodem z pošty, tak by taková obava třeba byla na místě, ale tohle je nesmysl a pouhá záminka pro ministra, aby našel důvod, proč začít výplaty důchodů v hotovosti postupně rušit. Proč důchodci vybírají peníze v hotovosti? Protože pouze hotovost znamená, že ty peníze jsou jejich.

Peníze na bankovním účtu nejsou vaše, patří bance, které jste je svěřili do správy. Nikdo vám nemůže omezit nakládání s hotovostí, ale bezhotovostní transakce podléhají kontrolním mechanismům banky, podléhají i mechanismům karetní společnosti, pomocí jejichž karty platíte v obchodech. Jenže hlavně jde o to, že banka vidí kde, kdy a u koho nakupujete a za kolik peněz.

 

Postupně půjde podobně jako v Číně napojit tyto platby na systémy omezující spotřebu, např. na kalkulátory CO2 emisí, které budou sledovat, kolik emisí CO2 produkujete svými nákupy. Rakušan v rozhovoru doporučil lidem, kteří dosud chodili na poštu, aby začali používat digitální svět. Pomoci by tomu měla tzv. Digitální agentura, která by měla naučit lidi chodit na Portál občana a komunikovat tak s úřady skrze datovou schránku a bankovní identitu. Posílání dopisů úřadům a obráceně z úřadů občanům skrze poštu by mělo postupem času úplně skončit. Když nebudou jednoho dne pošty, už ani nebude možné vyplácet důchody v hotovosti. Důchodci si prostě budou muset povinně zařídit bankovní účet.

 

Total Control přichází z Bruselu

 

Tyto procesy jsou součástí globalistického programu Total Control, kdy postupně lidé úplně přijdou o všechny donedávna samozřejmé svobody. Jednou z těch svobod je i svoboda finanční, kdy hotové peníze znamenají svobodu, protože nikdo vám je na dálku nemůže vypnout, ani deaktivovat, ani zablokovat, ani zkonfiskovat, ani zdanit, ani přerozdělit, ani zpoplatnit, prostě nic.

Pokud ale máte peníze v digitálním systému, tohle všechno vám režim udělat může, a mnohem víc. Potvrdil to nedávný výrok (video níže) prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagarde o tom, že při zavádění digitálního eura tento rok na podzim se zvažuje, že by došlo i k zákazu hotovostních transakcí okolo 300 až 400 EUR, tedy přibližně do 10 000 Kč, protože i ty jsou prý bezpečnostním rizikem a mohou je využívat teroristé.

(zmíněné video viz zdroj článku (uveden níže), pozn. webu)

 

Oni prostě jsou rozhodnuti hotovostní transakce zrušit a zakázat, takže se nelze divit, že i v Česku ministr vnitra tlačí na důchodce, aby přestali důchody vybírat v hotovosti. Jestliže více jak 30% důchodců v ČR vybírá měsíc co měsíc své důchody v hotovosti, Bruselu se to vůbec nelíbí, protože to sabotuje snahy o zavádění digitální společnosti v ČR. Každý měsíc tak důchodci vyberou v hotovosti na poštách v průměru 13,6 miliardy korun při průměrném starobním důchodu v ČR okolo 19 400 Kč. A to se změní, zaznělo před několika týdny v Bruselu během Evropské rady ministrů, že nikde jinde v Evropě neexistuje, aby tolik důchodců vybíralo takové objemy hotovosti a potom těmi penězi třeba sponzorovali terorismus.

 

Hotovost mezi populací je pro globalisty stále tou největší překážkou pro spuštění digitálních měn CBDC a bezhotovostní společnosti

 

Hlavním důvodem pro rušení hotovosti je totální kontrola nad pohybem lidí. Pokud lidé mezi sebou provádí obchodní transakce v hotovosti, je to soukromý vztah mezi prodávajícím a kupujícím, který není nijak možné sledovat, dojde-li k plnění na principu dohody. A pokud takové velké skupiny obyvatel jako jsou důchodci platí v hotovosti, potom snaha o digitalizaci je tím de facto sabotována, protože ani služby a obchody potom nemohou prohlásit, že odteď hotovost nepřijímáme, protože by přišly o spousty zákazníků, především z řad důchodců, kteří jsou jádrem všech obchodních řetězců a nejcennější klientelou.

Obr.: Digitální měny centrálních bank budou v reálném čase během každé transakce schvalovány a ověřovány centrální bankou. Od nákupu rohlíku po prodej mamutí zbrojovky, všechno bude schvalovat a autorizovat centrální banka.

 

Vnitro tak používá záminky o riziku a ohrožení bezpečnosti důchodců, aby zdůvodnilo plánované snahy o omezení hotovostních výběrů důchodů. Dá se proto očekávat, že výplaty důchodů na České poště budou postupně omezovány, a to podle určitého klíče, možná dojde k účtování poplatků důchodcům za hotové výběry důchodů, aby je to donutilo zřídit si bankovní účty, možná dojde k ustanovení věkového limitu, že výběry v hotovosti budou umožněny jen velmi starým důchodcům, kteří by už nezvládli obsluhu bankovního účtu, prostě se najdou způsoby, jak postupně výběry důchodů v hotovosti zrušit. A hned potom bude možné zrušit Českou poštu, rozprodat její lukrativní budovy v centrech stovek a stovek českých měst.

 

Schyluje se k postupné likvidaci České pošty jako státního podniku? Nikoho by to nepřekvapilo, firma má obrovské majetky v podobě lukrativních nemovitostí v srdcích stovek českých měst

 

Nemovitosti České pošty, která provozuje 3 200 poboček v celé ČR, mají obrovskou hodnotu. Jejich tržní hodnota těchto poboček se odhaduje střízlivě na 50 miliard korun, ale podle realitní situace ve velkých městech, kde ceny nemovitostí závratně rostou, by některé pobočky České pošty šlo prodat za takové astronomické částky, že by úhrnná hodnota prodejů nemovitostí mohla dosáhnout až 200 miliard korun.

Do toho ale není ani započítán rozsáhlý vozový park, takže Česká pošta jako státní podnik je posledním obrovským kusem státního majetku, který lze pod nějakou záminkou či dokonce úmyslnou destrukcí ekonomiky České pošty neschopným vedením prostě rozprodat a tím sanovat státní rozpočet rozbouraný Fialovou vládou. Když je vláda v koncích, nemá z čeho brát, začne se rozprodávat státní majetek. Kouká se, kde co by se dalo prodat, pod nějakou záminkou nefunkčnosti, ztrátovosti atd.

A tady v tom specifickém případě České pošty jde dokonce o skloubení nepříjemného s užitečným. Nejenom, že likvidací státního podniku se získají peníze na nakrmení státní kasy, ale navíc se tím urychlí nasunutí digitální společnosti, jak požadují globalisté z Brusele. Důchodci budou postupně, krok za krkem, salámovou metodou, donuceni k převodům důchodů na elektronické a bezhotovostní bankovní účty. Nikdo s tím nic neudělá, lidé budou prskat, ale karavana globalčiků pojede dál.

Hotovost skončí, postupně ECB zakáže úplně hotovost jako takovou, kvůli zámince boje proti terorismu, a všechny peníze budou jen elektronické. Papírové bankovky a kovové mince nadobro zmizí. V tom okamžiku půjde zavést Karbonový strop pro obyvatele, budou blokovány nákupy nad tento strop, banky omezí transakce při překročení stropu, ve jménu ochrany planety a ekologie ztratí občané svobodu nakládání se svými penězi tak, jak by chtěli.

 

Po zavedení bezhotovostní společnosti se ocitneme napůl v Číně a napůl před rokem 1989 při placení známek do legitimací ROH

 

A když někdo namítne, že chce hotovost, ministr vnitra nevěříce zakroutí hlavou a řekne, že nechápe takové lidi, co si vybírají hotovost, když je v tom takové bezpečnostní riziko. A když budou peníze jen elektronické a digitální, bude moci centrální banka kdykoliv provést soft měnovou reformu, bude moci elektronicky provést revaluaci, bude moci kdykoliv omezit spotřebu a tím snižovat inflaci.

Když přijde inflace, centrální banka vám omezí spotřebu. Když přijde recese, centrální banka naopak nařídí spotřebu, jinak vám peníze zdaní a strhne z účtu za to, že nenakupujete, jak vám bylo přikázáno. Tzv. komanditní nákupy umožňuje čínský sociální kreditní systém. Číňané za nákup vlasteneckého zboží a literatury dostávají sociální kredity. Kdo nenakoupí poté, co dostal nabídku, o kredity přijde. Je to podobné jako v Československu před rokem 1989 s členskými knížkami Revolučního odborového hnutí (ROH).

Komanditní nákupy měly podobu známek v určité hodnotě, které se nalepovaly do členské legitimace a výtěžek se potom věnoval na různé účely. Kádrové posudky se potom vypracovávaly i podle počtu známek v legitimaci ROH. Tohle nás čeká po zavedení digitální společnosti. Komanditní nákupy na nákupy virtuálního čištění vzduchu od CO2, nákupy tokenů na snížení emisí dusíku atd.

Kdo nenakoupí, přijde o sociální kredity, případně se mu zvýší zdanění zůstatku na účtu, dostane nálepku extrémisty a zpátečníka. Solidární ekologické zdanění bude samozřejmostí v budoucnu, jak o to usiluje Greta Thunberg, že všechny bankovní účty by měly být daněny, protože peníze na nich prý reprezentují spotřebu a produkci CO2 a dusíku. Ano, ve jménu pokroku, půjdeme vám po krku! To je heslo globalistů a Komise 300, která s radostí sleduje apatii českých důchodců, kteří se nechali před pár týdny okrást o valorizace, a protože drželi hubu a krok, tak teď jim vláda už chce zrušit i výplaty důchodů v hotovosti. Kdo chvíli stál, stojí opodál!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Děkujeme panu VK a jeho serveru aeronet.news za nezištnou práci ve prospěch probouzení spících loutkolidí.

 

Tohle vám vzkazují mocní tohoto světa, ke kterým vzhlíží drtivá většina z vás, loutkolidé této vazalské pseudozemě. Mocní, které si neustále volíte jako své vůdce.

Tohle vám vzkazují mocní tohoto světa, ke kterým vzhlíží drtivá většina z vás, loutkolidé této vazalské pseudozemě. Mocní, které si neustále volíte jako své vůdce.

Tohle vám vzkazují mocní tohoto světa, ke kterým vzhlíží drtivá většina z vás, loutkolidé této vazalské pseudozemě. Mocní, které si neustále volíte jako své vůdce.

Inu, kdo chce kam....

Vaše přání, jež jsou v souladu se záměry negativního stavu, který zde na této planetě Zemi v záporné dimenzi bytí temných vesmírů vládne,

se vždy splní, loutkolidé...

Spolehněte se.

------------------------------------------------

 

PROČ SE RUŠÍ V ČR POŠTY?

 

SENIOŘI BUDOU NENÁPADNĚ PŘINUCENI ZAVÉST SI BANKOVNÍ ÚČET A ZAČÍT POUŽÍVAT BEZHOTOVOSTNÍ PLATEBNÍ STYK, KTERÝ JE SOUČÁSTÍ TOTAL CONTROL.

ROZMYSLÍ SI TOTIŽ, JESTLI SI BUDOU SVÉ PENÍZE VYBÍRAT S POPLATKEM (V PRVNÍ FÁZI, KDY TĚM NEJSTARŠÍM JEŠTĚ DOČASNĚ POVOLÍ MOŽNOST VÝBĚRU V HOTOVOSTI),

NEBO JESTLI SE BUDOU PLAHOČIT NA VZDÁLENOU POŠTU A TAM ČEKAT TROJNÁSOBNÉ ŘADY DÍKY ZRUŠENÍ OKOLNÍ POBOČKY.

 

DALŠÍ BONUS TÉTO VLASTIZRADY FIALOVÉ VLÁDY: VÍCE LIDÍ SI POŘÍDÍ DATOVOU SCHRÁNKU.

 

JSTE PŘIPRAVENI NA DALŠÍ DŮVOD RUŠENÍ POŠT A NEUVĚŘITELNÉ SHODĚ ČASOVÝCH OKOLNOSTÍ?

 

...Na sociálních sítích v ČR se šíří neuvěřitelná zpráva, že likvidace České pošty má za úkol vyklidit na trhu prostor pro ukrajinského konkurenta “Nova Pošta” mířícího do ČR! Ten provozuje na Ukrajině 10 000 poboček a jde o obrovský kolos, který během války na Ukrajině najednou expanduje do Evropy!

Další klíčové informace, které se z masmédií nemáte dozvědět, přátelé, čtěte na:

https://aeronet.news/video-viktor-orban-prohlasil-ze-ukrajina-je-po-financni-strance-neexistujici-stat-a-veskery-svuj-provoz-financuje-uz-jen-vyhradne-z-cizich-penez-na-rozdil-od-ruska-nevede-ukrajina-valku-za-vlastni/