Začíná jít do tuhého a lékaři na Ústecku obdrželi oběžníky o konání nácviku mobilizace a odvodů branců na základě mobilizační vyhlášky! Lékaři budou školeni zástupci ministerstva obrany a zdravotnictví, jak zvládat masové mobilizační odvody a s nimi spojené zdravotní prohlídky! Po nástupu generálprezidenta Petra Pavla na Hrad se začínají dít věci, které republika nepamatuje! Vnitro vylepilo po celé republice propagandistické letáky o přínosech Ukrajinců v ČR a o úspěších vlády Petra Fialy, jako vylepovali Moravcovi kolaboranti v roce 1941!

11. duben 2023

 

Kdepak, nebyly to žádné dezinformace a ani strašení, je to realita a začíná jít do tuhého. Když jsme na Aeronetu v poslední době varovali, že přání války a přípravy na válku budou po nástupu generála Petra Pavla do funkce prezidenta eskalovat, bylo to jen otázkou času, kdy tyto procesy budou zahájeny s plnou silou a parádou a nikdo už nebude nic tajit a maskovat. Hrozba války a zatažení ČR do konfliktu je tak vysoká, že bylo rozhodnuto o nácviku mobilizačních odvodů branců pro případ, že by ČR podle mobilizační vyhlášky zahájila odvody branců. Informaci potvrdilo již ministerstvo obrany (https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-probehne-mobilizacni-cviceni-odvodniho-rizeni-oznamila-armada-229227). Podobný nácvik v ČR lékaři nepamatují.

Přesně k tomu právě teď došlo, když těsně po Velikonocích začali lékaři v Ústeckém kraji dostávat oběžníky z kraje, že se mají zúčastnit školení s názvem “Cvičení k ověření připravenosti a proveditelnosti odvodního řízení – Odvodní řízení 2023” a v dopise jsou lékaři žádáni, aby se uvolnili v čase ordinační doby a zúčastnili se školení, a to alespoň v počtu 2 lékařů na jedno zdravotnické zařízení, aby potom v případě mobilizace mohli tito vyškolení účastníci následně zaučit a zaškolit další lékaře, kteří se školení nezúčastnili.

Přepis emailu, který začali dostávat lékaři na Ústecku:

 

CVIČENÍ K OVĚŘENÍ PŘIPRAVENOSTI A PROVEDITELNOSTI ODVODNÍHO ŘÍZENÍ
“ODVODNÍ ŘÍZENÍ 2023”

Česká lékařská komora (okresní sdružení v Ústeckém kraji)
Sdružení praktických lékařů ČR (okresní sdružení)
Sdružení ambulantních specialistů (krajský zástupce)

Vážená paní doktorko, Vážený pane doktore,

dovolujeme si Vás informovat o skutečnosti, že na den 18. 5. 2023 je plánováno provedení mobilizačního cvičení k ověření připravenosti a proveditelnosti odvodního řízení, kde se rozhoduje o schopnosti občana vykonávat vojenskou činnou službu. Cvičení organizačně provádí Krajské Vojenské velitelství Ústí nad Labem.

Mobilizační cvičení je organizováno za účelem ověření připravenosti a funkčnosti systému řízení v oblasti odvodního řízení na taktické a strategické úrovni. Cílem cvičení je mimo jiné prověřit praktickou činnost odvodního řízení v reálných prostorách pro provádění odvodního řízení u obcí s rozšířenou působností (ORP).

Ukázka odvodního řízení (školení) pro necvičící lékařský personál, ev. další zdravotnický personál (sestry) a zástupce ORP bude v rámci Ústeckého kraje realizována v Děčíně, dne 18. 5. 2023 v době od 9:00 do 10:00 hodin.

Moc prosíme o součinnost a zajištění účasti alespoň 2 lékařů na tomto cvičení, chápeme, že termín školení koliduje s běžnou ordinační dobou. Cvičení je pojato pro lékaře jako “školení” a účastníci mohou informovat své další kolegy pro případ, že budou odvody v budoucnu realizovány. Pokyny pro činnost komise (lékařů) Vám předáme v průběhu cvičení.

 

Informaci o těchto školeních jako první přinesl na svém Facebooku předseda strany PRO pan Jindřich Rajchl a stal se terčem útoků ze strany pro-vládních cemperizátorů, že prý jde o hoax. Jenže nejde o hoax a ani to není podvrh, opravdu to vypadá, že po nástupu generála Petra Pavla do funkce prezidenta/rezidenta na Pražském hradě se začínají rozjíždět procesy přípravy na možnou válku s Ruskou federací, přičemž je to potvrzením toho, že Fialova vláda si je vědoma, že její vyzbrojování a vojenská pomoc pro Ukrajinu přibližuje Českou republiku zavlečení do válečného konfliktu s Ruskou federací.

 

Cemperizátoři chtěli Rajchlovu informaci vyvrátit jako hoax, ale nakonec je to fakt pravda. A mezi Pappenheimskými vypukla panika… fakt se to děje!

 

A proto česká armáda musí dopředu zajistit systémy odvodních komisí, musí nacvičit a hlavně poučit lékaře, jaké jsou zdravotní požadavky armády na brance, koho lze odvést a koho nikoliv, takže právě proto mají tato cvičení za úkol připravit lékařský personál na situaci mobilizace, aby lékaři potom nebyli zaskočeni. Nácvik odvodů je dosud nejdrsnějším důkazem o zatažení ČR do války proti jaderné velmoci.

Tato cvičení lékařů dosud v minulosti v ČR neprobíhala, ne v této souvislosti mobilizačních nácviků. Zahájení těchto cvičení lékařů je opravdu alarmující a ukazuje to na fakt, že vláda Petra Fialy dostala od NATO instrukce ze shora, tedy povely k nácviku mobilizací. Muselo to přijít minulý týden, kdy zasedala v Bruselu vojenská rada NATO, která zvažovala dopady scénářů ukrajinské ofenzívy, tedy co by se stalo, kdyby… a jak je vidět, výsledkem je pokyn k nácvikům odvodů branců v ČR.

Takže znovu tu máme další krok k válce, protože NATO je už v nepřímé válce s Ruskem a vede dodávky zbraní proti Rusku na válčišti na Ukrajině. Riziko konfrontace je o to větší, že začínají zaznívat informace, že pokud ukrajinská jarně-letní ofenzíva selže, tak USA pozastaví vojenskou pomoc, protože v USA se blíží prezidentské primárky a zájem o zabřednutí do nekonečné války na Ukrajině, která nemá výsledek, až příliš Američanům začíná připomínat Vietnam.

Tam také USA dodávaly zbraně, nakonec i vlastní vojáky, ale k ničemu to nebylo. Nejde se tedy divit tomu, že je na stole plán na polskou vojenskou intervenci na Ukrajině a následně bude hrozit střet s Ruskou armádou někde na frontě, a v tom okamžiku bude NATO zataženo do války napřímo a otázka mobilizací v Evropě bude na pořadu dne. Takže si to lékaři a vojáci budou toho 18. května nacvičovat.

 

Českou republiku zaplavily výlepové letáky ministerstva vnitra, na kterých jsou chváleny úspěchy vlády Petra Fialy. Pamětníci si pamatují na ty samé sebechvalné výlepy Národního souručenství za Protektorátu

 

Mezitím byla celá Česká republika zaplavena propagandistickými letáky z dílny zrušeného poradního krizového týmu vlády proti dezinformacím (KRIT), které přesvědčují občany, že Fialova vláda je úspěšná a zvládla energetickou krizi, že Ukrajinci jsou přínosem pro českou ekonomiku a přináší do ekonomiky miliardy korun, již více jak 94 tisíc uprchlíků z Ukrajiny pracuje, dále prý občanům pomůže příspěvek na bydlení od Fialovy vlády.

Sebechvalný leták Národního souručenství z roku 1941

 

No zkrátka celá republika je polepena propagačními letáky Fialovy vlády a v mnoha případech jde o černé výlepy na autobusových a tramvajových zastávkách, bez vědomí a souhlasu dopravních podniků, letáky se objevují na všech možných místech a pamětníci si pamatují, že naposledy takové výlepy probíhaly na českém území za Protektorátu, když Národní souručenství pod vedením ministra školství a kulturní osvěty Emanuela Moravce vylepovalo po celé zemi letáky o oddanosti českého národu Říši a o úspěších protektorátní vlády v zajišťování sociálního smíru pro české dělníky a rolníky.

 

Sebechvála Fialovy vlády na výlepech po celé republice, jako za Protektorátu za Moravce, přitakávají pamětníci

 

Všimněte si, jak výlepový leták z dob Protektorátu se podobá tomu, co dnes vylepuje po České republice spolek komediantů z Fialovy vlády. Je to úplně ta samá propaganda, jako ten leták Národního souručenství z roku 1941. Od kdy má demokratická vláda právo vylepovat po republice letáky, jako to dělali nacisté a kolaboranti s nacisty z Národního souručenství? A odpověď známe: Jsou to stejní kolaboranti s cizí mocností, jako byli členové Národního souručenství v dobách okupace. Níže máte obrázkovou galerii výlepů, kterou nám do redakce zaslal náš čtenář.

(galerie viz zdrojový server - pozn. webu)

Jenom to už není Velkoněmecká říše, se kterou kolaborují, ale jsou to Spojené státy a jejich vládnoucí neonacistické struktury propojené na vojensko-průmyslový sektor. Celá republika je oblepena letáky, aby občané měli na očích to, čemu sami nevěří a ani nemohu uvěřit, jaká vláda zrádců se dostala k moci. Došlo to tak daleko, že ekonomický poradce Petra Fialy v neděli pro televizi CNN Prima News prohlásil, že otázku vysokých cen zboží, potravin a obecně vysoké inflace by občané ČR měli řešit jediným způsobem, a to nákupy v Polsku!

 

Poradce Petra Fialy natvrdo poradil občanům ČR, aby zoufalou situaci s vysokými cenami potravin řešili nákupy v Polsku!

 

Ne, to nebyl pořad televize Prima vysílaný na 1. Apríla jako vtip a sranda, to byla vážně míněná rada Štěpána Křečka, poradce premiéra Fialy, která zazněla 9. dubna v neděli na televizi CNN Prima News v pořadu Partie. A největší výsměch do ksichtu českého národa spočíval v tom, že ten samý Křeček v pořadu (https://cnn.iprima.cz/nakupovat-jezdete-do-polska-i-kdyz-to-uskodi-ceske-ekonomice-radi-lidem-poradce-premiera-229553) přiznal, že v ČR nelze s cenami potravin nic udělat, nejde na nich zrušit DPH, jako to udělali v Polsku, protože by to prý pro státní pokladnu byl takový zářez do výběru daní z DPH, že by se z toho český stát položil! Ano, to je pravda, to by se položil, protože když Fialova vláda ručí v EU za ukrajinské půjčky a když sype miliardy korun do nákupů amerických zbraní, helikoptér a stíhaček, tak to potom se nelze divit.

 

Státní kasa je vybrakovaná zu grunt a musí se tudíž vzít u huby důchodci, kterým se vezme v průměru 1 000 Kč na valorizacích měsíčně, a logicky potom ani nejde zrušit DPH na přemrštěných cenách potravin v ČR. Takže zbývá jediné řešení: Poradce premiéra na hulváta v neděli v televizi poradí, aby jezdili na nákupy do Polska!

Inu, když do supermarketu pro chudé Poláky s názvem Bierdonka (Beruška) jezdí na nákupy i generálprezident Petr Pavel s manželkou, tak se není čemu divit. Češi jsou na tom tak špatně, že i prezident jezdí na nákupy potravin do Polska! Taková je realita! Takže se nedivte, že Fialova vláda musí vylepovat po republice letáky podobně jako Národní souručenství v roce 1941, protože když ten národ považuje tu skupinu komediantů za vládu okupantů, tak nijak jinak než skrze letáky na nárožích s tím národem ta vláda komunikovat nemůže a ani neumí! Známe naše Pappenheimské! Znali jsme je v roce 1941 na nárožích, známe je i dnes!

-VK-

Šéfredaktor AE News

zdroj: https://aeronet.news/zacina-jit-do-tuheho-a-lekari-na-ustecku-obdrzeli-obezniky-o-konani-nacviku-mobilizace-a-odvodu-brancu-na-zaklade-mobilizacni-vyhlasky-lekari-budou-skoleni-zastupci-ministerstva-obrany/

Děkujeme aeronetu.news za nezištnou práci ve jménu probouzení spících loutkolidí - ovčanů.