Sionistický stát Izrael zahajuje etnické čištění a vydal 24-hodinové ultimátum severnímu pásmu Gazy, aby se více jak 1 milion obyvatel evakuoval k hranicím Egypta! Zástupci OSN protestují, že taková lhůta je snad vtip! Začne humanitární bombardování? Vladimir Putin se podle očekávání postavil na stranu Izraele! Podle bývalého analytika CIA visí osud Izraele na vlásku! Na hranicích Libanonu jsou připraveny jednotky Hizballáhu a na moři americké letadlové lodě!

13. říjen 2023

(odkazy na zdroje k uváděným informacím - viz zdroj článku (https://aeronet.news/sionisticky-stat-izrael-zahajuje-etnicke-cisteni-a-vydal-24-hodinove-ultimatum-severnimu-pasmu-gazy-aby-se-vice-jak-1-milion-obyvatel-evakuoval-k-hranicim-egypta-zastupci-osn-protestuji/))

 

Na Blízkém východě se schyluje k nejkrvavější válce v historii, kterou region vlastně vůbec nepamatuje. Izraelská armáda v pátek informovala představitele OSN, aby okamžitě evakuovali své kanceláře v severní Gaze a přemístili se na jih k hranicím s Egyptem. Následně byla výzva tlumočena palestinským orgánům, že více jak 1 milion obyvatel severní Gazy, tedy přibližné poloviny obyvatelstva, se má do 24 hodin přesunout a evakuovat do jižní části k hranicím s Egyptem.

Oznámil to tiskový mluvčí IDF, podplukovník Jonathan Conricus (na titulní fotografii nahoře). OSN oficiálně protestovalo proti lhůtě na evakuaci, je to prý nesplnitelná lhůta, během které je naprosto vyloučeno přesunutí více jak 1 milionů lidí. Podle ex-analytika CIA Larryho Johnsona je Hamás vybaven americkými zbraněmi a jestli začnou Palestinci ničit izraelské tanky pomocí Javelinů, bude jasné, že jde o výzbroj z Ukrajiny. Současně prý není jasné, jakou roli bude mít bojová skupina letadlových lodí USA. To vypadá jako obava, že osud Izraele visí na vlásku. Američané jsou v oblasti zřejmě jako pojistka, kdyby se izraelská armáda dostala do problémů.

Evakuaci tolika lidí za 24 hodin nelze logisticky stihnout, to je naprosté šílenství a nesmysl, protože přemístění přibližně 1 milionu lidí by teoreticky zabralo přibližně 2 týdny, a to při dobré logistické koordinaci a při dostatku autobusů. V Gaze nyní vypukla panika, protože je všem jasné, že takto krátká lhůta je pouze záminkou Izraele před mezinárodním společenstvím, v podstatě alibi, aby se neřeklo, že Izrael nedal obyvatelům Gazy žádnou lhůtu na evakuaci. Jenže evakuační čas 24 hodin je nesmysl, a tudíž je jasné, že Izrael chce zahájit genocidu přibližně 1 milionů Palestinců!

 

Izrael vyhlásil nesplnitelné evakuační ultimátum, zavání to jako alibi pro genocidu a humanitární bombardování

 

Není o tom pochyb, že sionistický a nelegitimní stát Izrael chce zahájit masakr a etnické začištění pásma Gazy pod záminkou teroristického útoku provedeného minulou sobotu údajně vojáky Hamásu, kteří v poušti postříleli účastníky hudebního festivalu z několika zemí. Tento útok se stal záminkou pro vládu Benjamina Netanyahua k vyhlášení válečného stavu a ke spuštění protokolu konečného řešení palestinské otázky. Izrael vydal toto 24-hodinové evakuační ultimátum s cílem mít alibi na to, až izraelské bomby začnou zabíjet tisíce civilistů, kteří se prostě nestačili v šibeničním termínu 24 hodin evakuovat.

 

Cílem je samozřejmě zničení celého pásma a ustanovení trvalé okupace nad pásmem, přičemž návrat do pásma bude zamezen v důsledku dlouhotrvající války, o které Izrael neustále mluví. Dokud budou boje v Gaze pokračovat, obyvatelstvo se z Egypta do Gazy nebude moci vrátit. Nakonec Izrael provede anexi pásma stejně, jako to před 3 roky udělal s Golanskými výšinami a s částí Západního břehu Jordánu. Hizballáh a Šíitská islamistická strana v Libanonu uveřejnili video (viz. výše), že na hranicích s Izraelem jsou seskupeny ozbrojené skupiny Hizballáhu připravené k invazi do Izraele ze severu.

 

Návrat Palestinců do Gazy až tehdy, až to uzná za vhodné izraelská armáda

 

Izraelské ministerstvo obrany a IDF oznámily OSN těsně před půlnocí místního času, že Palestinci žijící severně od Vádí Gazy by se měli během příštích 24 hodin evakuovat do jižní části pásma Gazy, uvedl mluvčí OSN Stéphane Dujarric a další přímý zdroj. znalost.

Celkový obraz: V této oblasti žije více než 1 milion Palestinců. Zpráva by mohla být signálem, že se izraelská armáda připravuje na bezprostřední  pozemní operaci.

  • Zdroje řekly Axios, že důvodem oznámení IDF bylo, aby civilisté nebyli zraněni vojenskými akcemi a operacemi.

  • Od začátku posledních bojů mezi Izraelem a Hamásem [5] bylo zabito více než 1 530 Palestinců a 1 200 Izraelců, tisíce byly zraněny a statisíce dalších byly vysídleny . Předpokládá se, že Hamás drží v Gaze asi 150 rukojmích.

  • Enkláva, která je domovem více než 2 milionů Palestinců, je také uvalena na „úplné obležení“.

Co říkají: IDF v oznámení obyvatelům města Gaza řeklo, že by se měli všichni evakuovat a přesunout na jih od Wadi Gaza.

  • V nadcházejících dnech bude „významně pokračovat ve své činnosti ve městě Gaza“ a izraelské síly „vyvinou značné úsilí, aby neublížily civilistům,“ uvedla IDF.

  • “Do Gazy se budete moci vrátit pouze tehdy, když bude učiněno další oznámení, které to umožní,” uvedla IDF.

  • IDF vyzvala obyvatele, aby se distancovali od Hamásu, který je podle nich používá jako lidské štíty.

  • Varovala civilisty, aby se nepřibližovali k oblasti bezpečnostního plotu s Izraelem, protože podle ní se militanti Hamasu schovávají v tunelech „pod domy a budovami a jsou obydleni nevinnými civilisty z Gazy“.

Mezitím Dujarric řekl Axios: „Dnes, těsně před půlnocí místního času, byli vedoucí týmů Úřadu OSN pro koordinaci humanitárních záležitostí a Ministerstva bezpečnosti a bezpečnosti v Gaze svými styčnými důstojníky v izraelské armádě informováni, že celá populace Gazy severně od Wadi Gaza by se měla během příštích 24 hodin přemístit do jižní Gazy.

  • “To se rovná přibližně 1,1 milionu lidí. Stejný příkaz se vztahoval na všechny zaměstnance OSN a osoby ukryté v zařízeních OSN – včetně škol, zdravotních středisek a klinik,” řekl Dujarric.

  • “OSN považuje za nemožné, aby se takové hnutí uskutečnilo bez zničujících humanitárních následků,” dodal Dujarric.

  • “Spojené národy důrazně apelují na to, aby každý takový příkaz, bude-li potvrzen, byl zrušen, aby se předešlo tomu, co by mohlo proměnit již tak tragédii v katastrofální situaci.”

Aktuální stav: Generální tajemník OSN António Guterres hovořil ve čtvrtek večer dvakrát s izraelským velvyslancem při OSN Giladem Erdanem a řekl, že chce na nejvyšší politické úrovni objasnit požadavek Izraele na evakuaci obyvatelstva ze severního pásma Gazy, což je OSN. řekl zdroj.

 

Vladimir Putin se znovu jako v roce 2018 postavil na stranu ochrany Izraele

 

Podle očekávání se ruský prezident Vladimir Putin postavil na stranu sionistického Izraele, protože Halacha má zakázáno postavit se kdykoli za zájmy goyim nebo muslimů, pokud jde o spor Židů a jiné rasy. Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že Izrael má “jistě” právo bránit se proti brutalitě Hamásu. Podle něj může konflikt dlouhodobě vyřešit pouze mírové soužití s palestinským státem, jak navrhuje OSN.

Ruský vůdce zopakoval znepokojení Moskvy nad eskalací násilí na Blízkém východě a zdůraznil, že od minulé soboty, kdy Hamás zahájil nečekaný vpád z Gazy, byly zabity nebo zraněny tisíce izraelských a palestinských civilistů. Nezapomněl ale dodat, že Izrael byl vystaven “útoku, který byl svou brutalitou bezprecedentní, a rozhodně má právo na obranu, na zajištění své mírové existence,“ uvedl ruský vůdce.

 

Čečenský vůdce Ramzan Kadyrov na Putinův výrok zatím nereagoval, protože se očekávalo, že Putin vyzve k zastavení bojů na obou stranách a k mírovým jednáním. Místo toho ale prohlásil, že Izrael má právo na obranu, čímž de facto podepsal Izraeli bianco šek k zahájení pozemní operace IDF v Gaze. Ruským vlastencům opět Putin už poněkolikáté shodil hodiny ze zdi. Pokud jde o Izrael, Putin je vždy na straně sionistického Tel Avivu.

Je to princip, že dva lvi nikdy nesmí stát proti sobě, pokud jeden ze lvů chce zabít psa. Nikdy se lev nesmí na stranu psa postavit, to není dovoleno ani Putinovi. Tak jest dáno v Talmudu. Proto i když Putin hájí barvy halachistů a Moskevských kanceláří, které jsou v konceptuální válce proti Domu Sion, tak není nikdy dovoleno, aby se Halacha postavila proti Domu Sion na straně nevyvolených národů.

 

Když jeden ze dvou lvů chce zabít psa, druhý lev se nesmí na stranu psa nikdy postavit

 

Tohle je třeba pokaždé pochopit, že i když Izrael způsobil v Sýrií sestřelení ruského Iljušinu v roce 2018, Putin se nemohl postavit na ochranu a na stranu syrských muslimů, ani na stranu zahynulých ruských vojáků z řad goyim v letadle, ale musel se postavit na stranu Izraele a omlouvat celou nehodu. Tím je to zkrátka dané. Kauza z roku 2018 tehdy odhalila, jak moc je Putin úslužný k sionistickému Izraeli, pokud dojde k nějaké krizi, když dojde na střet zájmů Izraele a někoho, kdo není Žid. Jako třeba syrská armáda, na kterou izraelské letectvo sype od roku 2015 bomby i přesto, že protivzdušnou obranu nad Sýrií má na starosti ruská armáda. Chucpe!

Prostě Putin nedovolí ruské armádě sestřelit židovské stíhačky bombardující území arabské Sýrie. Chápeš to? Není mu dovoleno! Pokud tohle nepochopíte, nemůžete se zabývat konceptuální gramotností. Žid se nikdy nesmí postavit ve sporu jiného Žida s nežidem na stranu nežida. Tím je to prostě dané! Myslíte si, že Putin jako milovník historie, nezná původ a nelegální způsob vzniku Izraele?

Myslíte, že neví, jak Izrael už více jak 70 let ukusuje z území Palestiny kousky území, že dnes už Palestina prakticky neexistuje? Ví to všechno moc dobře, ale není dovoleno, aby se postavil ve sporu sionistického Izraele a Palestinců na stranu Arabů, tedy nežidů. Dokonce mu není dovoleno se postavit ani do neutrální a nestranné pozice.

Obr.: Postupná ztráta území a zánik Palestiny v důsledku zvětšování Izraele

 

Útok na hudební festival v poušti měl rukopis Mossadu

 

Válka o Gazu může vytvořit dosud největší migrační vlnu Palestinců ve směru do Evropy, ale rovněž i z Libanonu, který může být do války s Izraelem opět zatažen jako v 80. letech během občanské války v Libanonu. Zamyslete se, proč by Hamás střílel a masakroval hudební festival s mladými lidmi z celého světa? Co by tím získal? Sympatie ne. Peníze ne. Podporu světové veřejnosti ne. Více bezpečnosti ne. Ale co jediného a zaručeného by získal? Pozemní invazi izraelské armády, etnické vyčištění od arabského obyvatelstva a anexi pásma Gazy! Až dosud Hamás útočil vždy jen na vojenské instalace IDF v Izraeli.

 

Útok minulou sobotu na mladé lidi z celého světa na festivalu byl ale úplně jiný. Ten útok nezapadá do vzorce a neměl rukopis Hamásu. Je to rukopis Mossadu, který stál v 80. letech za vznikem Hamásu. A ta rychlost a ochota, s jakou Bibi vyhlásil válečný stav, a ta rychlosti přisunutí amerických letadlových lodí, a ta rychlost obvinění Íránu, to všechno ukazuje ne na Hamás, ale na Mossad. Takže 24-hodinové ultimátum, které nelze splnit, běží a brzy to začne. Izrael spustí své vlastní humanitární bombardování pásma Gazy za frenetického potlesku chazarských tupellos. Budou tleskat likvidaci národa, který za 70 let a salámovou metodou přišel o celou svoji zemi, kterou obsadil okupant – Izrael!

 

Nejen o tomto vývoji války v Izraeli budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS. Probereme zásadní témata uplynulého týdne. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

zdroj: https://aeronet.news/sionisticky-stat-izrael-zahajuje-etnicke-cisteni-a-vydal-24-hodinove-ultimatum-severnimu-pasmu-gazy-aby-se-vice-jak-1-milion-obyvatel-evakuoval-k-hranicim-egypta-zastupci-osn-protestuji/

 

Děkujeme panu VK a jeho Aeronetu za jeho nezištnou práci ve prospěch všech. 

Přátelé, doporučujeme naladit si každý pátek rozhovor s panem VK na Svobodném vysílači CS. Záznamy všech pořadů jsou k dispozici na Odysee.com.

 

Autentické záběry slovenské domobrany ze zadržení skupiny migrantů na hranici s Maďarskem připomínají noční můru! Policie nikde, armáda nikde, pohraničníci nikde, jenom skupinka slovenských žen se psem chrání slovenské hranice! Where are you from? Syria! Drž hubu a seď! Nemáš Dokumenten? Tak zurück do Maďarska! Jenže všechno marně, migranti se zvedli a nakonec se vydali na cestu dál!

11. říjen 2023

 

Zatímco na Slovensku se pomalu a úspěšně formuje nová a v pořadí již čtvrtá vláda Roberta Fica, kdy ve středu došlo ve starém sále Národní rady v Bratislavě k podpisu memoranda o porozumění mezi stranami SMER, Hlas a SNS, což je předstupeň k podpisu koaliční smlouvy, tak mezitím na slovenských hranicích na jihu s Maďarskem již situace doslova připomíná horor a do značné míry absurdní komedii.

Jak jsme byli do naší redakce upozorněni našim čtenářem ze Slovenska, skupina slovenských žen zformovala na jihu Slovenska nedaleko obce Veľká Čalomija dobrovolnickou domobranu, která hlídá hranici s Maďarskem a ve dnech 7. až 11. října natočily neuvěřitelné záběry, které ukazují skutečný stav na slovenské hranici s Maďarskem. Video, které jsme obdrželi do redakce, je v podstatě autentická obžaloba naprosté neschopnosti či snad dokonce neochoty dosluhující slovenské vlády chránit své hranice před nelegální migrací.

 

(pozn. webu: video ke zhlédnutí na zdroji: https://aeronet.news/video-autenticke-zabery-slovenske-domobrany-ze-zadrzeni-skupiny-migrantu-na-hranici-s-madarskem-pripominaji-nocni-muru-policie-nikde-armada-nikde-pohranicnici-nikde-jenom-skupinka/)

 

Na záběrech je slovenská žena a skupina domobrany s německým ovčákem ve chvíli, kdy zadrželi skupinu migrantů u místní komunikace. Migranti si sedli do trávy a chvíli seděli a odpočívali. Slovenská žena se s nimi snažila komunikovat napůl německy, napůl anglicky, přičemž se jich ptala, jestli mají dokumenty, tedy doklady.

Ničeho se však nedočkala a migranti se po chvíli zvedli a utekli, resp. lehce popoběhli a poté se ve skupině vydali pryč. Další videa zachycují svědectví, co se dělo potom. Podle zjištění domobranců migranti seděli u silnice a čekali na kurýra, který je měl naložit a odvézt dál. Přesně takhle to funguje. Před maďarskou hranicí kurýr migranty vysadí a řekne jim, aby pěšky přešli hraniční čáru a kurýr s prázdným autem projede přes hraniční přechod.

 

Ženy se psem namísto armády a migranti čekající na silničního převozníka

 

Migranti obvykle přejdou zelenou hranici skrze louky a lesy a potom již ve vnitrozemí Slovenska na smluveném místě počkají na kurýra, který je znovu naloží. Když tedy policie a armáda postaví na hraniční přechody symbolické hlídky, žádné migranty nezadrží, protože ti přechází zelenou hranici mimo hraniční přechody.

Slovenská domobrana má charakter tzv. živého řetězu, kdy lidé mají společně svými silami hlídat slovenskou hranici s Maďarskem a když spatří migranty, mají volat policii. Jenže, ta si podle informací ve videu dává načas a než nějaká hlídka policie přijede, migranti se už mezitím přesunou někam jinam.

Celý systém spočívá v tom, že pašeráci lidí vědí, jak funguje systém na slovenské hranici, že nějaké hlídky policie jsou jenom na hraničních přechodech, ale samotná zelená hranice mezi Slovenskem a Maďarskem je průchodná naprosto bez problémů a tyto ženy, které se rozhodly hlídat slovenskou hranici, mají nakonec ještě problémy s oficiálními orgány místní správy a úřadů.

Jejich videa upozorňují na katastrofální stav ochrany slovenských hranic. Každé takové video je pouze důkazem toho, jak oficiální orgány nemají zájem migraci bránit a jakým způsobem se nechává otevřený průchod nelegální migraci s cílem Velké výměny populace v Evropě. Bohužel, tohle je zatím jen slabý odvar toho, co nás v Evropě čeká.

 

Konflikt v Izraeli spustí exodus uprchlíků z Blízkého východu do Evropy

 

Válka v Izraeli je vyhlazovací válkou palestinského národa. Izrael použije tuto provokaci Hamásu a Mossadu ke dvěma procesům. Tím prvním bude likvidace pásma Gazy a jeho anexe k Izraeli. Druhým procesem bude snaha o válku koalice Izraele, USA a některých západních zemí proti Íránu. Již před několika lety za pomoci Donalda Trumpa, který k tomu vydal souhlas, došlo k anexi Golanských výšin, které patří Sýrii, ale ten samý proces nyní bude čekat na pásmo Gazy. Izrael nedovolí jeho další samostatnou existenci, protože tato válka se stane záminkou k tzv. konečnému řešení palestinské otázky.

Palestina přestane existovat, zůstanou jenom malá a rozkouskovaná území Palestiny na Západním břehu Jordánu, které má pod kontrolu umírněné palestinské křídlo Fattáh bývalého vůdce Yassera Arafata. Fattáh do značné míry akceptuje osud Palestiny jako izraelského protektorátu, s čímž ostře nesouhlasí Hamás, který ovládá pásmo Gazy.

 

V Rusku došlo k zajímavému štěpení. Ramzan Kadyrov nabídl Hamásu, že jim vyšle na pomoc čečenské mírové jednotky PMC Achmat jako mírové sbory, pokud o to Hamás požádá. Pomoc přislíbil Írán a dokonce i Pákistán, který v případě útoku IDF na Gazu přislíbil Hamásu dodávku balistických raket. A co je zajímavé, že představitelé Izraele i USA svorně mluví o tom, že půjde o dlouhou válku. Proč dlouhou? Protože půjde o genocidu palestinského národa v maskovací válečné operací dobývání opevněné Gazy.

Půjde o masakr většího formátu než byla Srebrenica a pod záminkou vedení bojových operací proti Hamásu bude zahájena genocida Gazy v konceptuální čtverylce. Ta má přitom známé takty. Nejprve se spustí válečné peklo s cílem vyhnat z prostoru co nejvíce civilních obyvatel, aby došlo k maximálnímu etnickému vyčištění prostoru. Zůstanou jenom vojáci Hamásu a obyvatelé, kteří zatvrzele odmítají odejít.

 

Válka v Izraeli může ohrozit nejen Zelenského, ale i Rusko a Vladimira Putina

 

Ve druhé fázi začne mohutné bombardování sídlišť a obytných zón, přičemž Izrael bude tvrdit, že v těch zónách mají sklady a zázemí bojovníci Hamásu. To je a není pravda. Je to pravda v mnoha případech, ale ne ve všech. Izrael v tom ale nebude dělat rozdíl. Ve třetím kroku dojde k likvidaci podmínek pro život, což Izrael již udělal, když před 2 dny odpojil přívody vody, plynu a elektřiny do Gazy.

Lidé tam nemají vodu, nefunguje splachování záchodů, začne se šířit malárie a nemoci. V další fázi vznikne humanitární katastrofa a dojde k obrovskému exodu Palestinců přes hranici do Egypta. Mluvčí izraelské armády Daniel Hagari již před několika hodinami vyzval obyvatele Gazy, aby se sebrali a evakuovali se k hraničnímu přechodu s Egyptem v Rafáhu. Proces etnického vyčištění Gazy započal pod záminkou války.

 

Tam ale nezůstanou a pašeráci lidí je naloží do lodiček a odvezou z Egypta do Evropy. Postupně se tak Palestinci a mnozí členové Hamásu, kteří do toho vhodí doma vidle, dostanou do Evropy a do EU pocestují vyzkoušenými cestami, tedy i přes Slovensko! Izrael v posledním kroku obsadí celou Gazu a z humanitárních důvodů oznámí, že území připojuje k Izraeli. A to kvůli bezpečnosti. Není vyloučeno ani vybudování americké námořní základny v Gaze, pod stejnou záminkou, posílení míru. To by mohl mít ve svém repertoáru už Donald Trump jako nový prezident.

 

Trumpizace Izraele byla předehrou. Nejprve anexe Golan a části Západního břehu, teď přijde na řadu Gaza

 

Ta válka v Izraeli ale bude mít dlouhé trvání. Izrael totiž bude možná čelit mnohem nebezpečnějšímu nepříteli, a to je libanonský a neuvěřitelně dobře vyzbrojený a vybavený Hizballáh. Na severu Izraele už vypukly první potyčky a je jen otázkou času, kdy Izrael a USA společně provedou údery proti Íránu, který je finálním a hlavním cílem tažení Izraele. Zahájení genocidy v Gaze povede k zapojení Íránu do konfliktu a může destabilizovat Rusko.

Moskva nemůže jít proti Izraeli a podpořit akce proti Domu Sion v Tel Avivu, to nedovolí Moskevské kanceláře, protože Jeruzalém je jejich a Tel Aviv je Domu Sion, není dovoleno jít proti sobě na území Izraele. Kreml ale nemůže jít ani proti Čečencům, kteří podporují Hamás a nenávidí Izrael do morku kosti. Putin nemůže zasáhnout proti Kadyrovovi, protože to by spustilo v Čečensku intifádu proti Rusku. Ale zároveň nemůže dopustit, aby Kadyrov, kterého Putin uvedl do hodnosti armádního generála s titulem Hrdiny Ruska, najednou posílal vojáky na pomoc Hamásu.

 

Zničení Izraele je v proroctví Talmudu jasně popsáno

 

Válka v Izraeli tak sice na jedné straně Rusku vyhovuje, že kolektivní západ zapomíná na feťáka Zelenského a jeho zkorumpovanou Ukradinu, ale na straně druhé operace IDF na genocidu v Gaze může destabilizovat vztahy mezi Kremlem a Kavkazem, který se rozhodne jít Hamásu a Palestincům na pomoc v rámci interbrigád do pásma Gazy.

Tohle není jen hra s cílem najít záminku pro údery na Írán, tohle může zažehnout III. sv. válku kvůli konfliktu v Izraeli, čímž se reálně blíží naplnění proroctví Talmudu o zničení Izraele, nad kterým se po válce severního království proti jižnímu rozsvítí 7 Sluncí, která spálí zemí judskou úplně na prach a dojde k návratu Boha, který v náhradě za zničení země předků odevzdá Židům vlastnictví nad celou planetou.

 

Izrael jako projekt je určen sionisty v Londýně ke zničení, k obětování za účelem okultního řízení a naplnění proroctví. Válka v Izraeli, genocida Palestinců, exodus, strašlivý konflikt a nakonec zničení celého Izraele. Pokud sledujeme tuto iteraci a pokud opravdu má vést tímto směrem, budou do Evropy proudit miliony uprchlíků z celého prostoru Blízkého východu, nejen z Gazy. Takže, dobře se dívejte na ta videa na slovenské hranici. V tom případě jde pouze o malou předehru.

-VK-

Šéfredaktor AE News

zdroj: https://aeronet.news/video-autenticke-zabery-slovenske-domobrany-ze-zadrzeni-skupiny-migrantu-na-hranici-s-madarskem-pripominaji-nocni-muru-policie-nikde-armada-nikde-pohranicnici-nikde-jenom-skupinka/

 

Děkujeme panu VK za nezištnou práci na rozšiřování konceptuální gramotnosti těch, kteří o to stojí.