“Lež musí být dostatečně velká, aby jí všichni uvěřili.

V tomto případě jde o miliardy lidí, což je zřejmě nejvíc v dějinách lidstva.”

Edward Snowden byl prvním hostem seriálu „Shelter in Place“ (10. dubna 2020, VICE TV). Rozhovor proběhl z bezpečnostních důvodů formou videohovoru.

Edward Snowden v průběhu hovoru řekl, že elity se nebojí viru, ale lidí, každého jednoho z nás. Proto je cílem mocných úplné sledování a povinné očkování lidí, které jim zaručí cestu vpřed i v éře po koronaviru.

 

Virus vyvinuli sami mocní, pochopitelně zároveň s vakcínou. Ta už je dávno připravena. A v pravou chvíli, kterou určí mocní, bude spásně nabídnuta světu.

Mocní ne náhodou přispěchali s nápadem chytré karantény (také České republice se zalíbila a na příkaz mocných se snaží ji realizovat), prostřednictvím které sledují člověka skrze mobilní telefon, platební karty a sociální sítě, zpětně po dobu třiceti dnů. A občané? Jako vždy stačila mediální masáž a dostatek strachu nevědomých loutkolidí. Občané sami dávají dobrovolně souhlas ke svému vlastnímu špehování a ještě si radostně pobrukují, jak je to skvělé, rozumné a jakýpak pokrok to nemáme i tady u nás...

"Je tu vážné nebezpečí, že sledování zůstane, i poté, co Covid 19 na příkaz mocných zmizí. Mocenské struktury využijí příležitosti k zavádění autoritářských programů pod falešnou záminkou ochrany obyčejných lidí,” říká Snowden, který zveřejnil informace nejen o masivním, před veřejností utajovaném celosvětovém sledování telefonů a elektronické komunikace ze strany bezpečnostních služeb USA (CIA a NSA), a to prostřednictvím WikiLeaks.

"Ve skutečnosti pracovali mocní tohoto světa (sami řízeni daleko mocnějšími mimo náš svět) na sledovacích technologiích a na jejich prosazování již dávno před tím, než pro ně vznikl důvod", říká Snowden.

Obr.: Iluminát Bill Gates (s čipem v ruce) posedlý očipováním lidí a v popředí bývalý analytik CIA v oblasti IT technologií Edward Snowden

 

Apple a Google: Jdeme do toho!

 

Ne náhodou se společnosti Apple a Google spojily v unikátním projektu pro platformy smartphonů, které uživatele upozorní, pokud přijdou do kontaktu s osobou s Covid-19. Sledovací zařízení má být implantováno do systému iOS a Android v polovině května 2020. Data budou přímo předána odpovědným úřadům. To bude první krok.

Ve druhém, následném kroku už údajně nebude potřeba přímý souhlas sledovaného, na řadu přijde tzv. opt-in, tedy souhlas předpokládaný. Obě uvedené společnosti mají tři miliardy uživatelů, mají tedy v hrsti téměř polovinu světa. Uživatelé se budou muset (a rádi to udělají) přihlásit do systému, který má potenciál sledovat třetinu světové populace.

 

Načasování “v době zlomu"

 

Připravené a zinscenované "teroristické" útoky z 11. září 2001 byly jednou z mnoha "reálných" záminek (které loutkolidé potřebují vidět, aby divadlu uvěřili) pro zavedení rozsáhlejšího a sofistikovanějšího monitorování a sdílení dat. To vše pod rouškou zastavení fiktivního terorismu.

"Tato špionáž populace v téměř dalších dvou desetiletích přetrvává a nabývá na síle,“ varuje Edward Snowden.

"Situace eskaluje a její vrchol přichází v době, kdy se Čína stala supervelmocí, která vítězí také v technologiích (5G, Huawei), v hospodářské soutěži a ve spolupráci s Ruskem, a která s dalšími neabsorbovanými národy překonává tupou sílu USA", jejichž jediným zájmem vždy bylo a bude jediné - ovládnout celý svět.

 

Cenzura ve jménu boje za lež

V souvislosti s realizací předem připravených světových akcí mocných za oponou, které znamenají další fázi snah mocných na konečné ovládnutí lidstva, dochází a bude docházet k mnoha dalším klíčovým změnám, které se falešně jeví jako žádoucí a pozitivní pro každého z nás.

A tak dochází k "žádoucímu" nárůstu cenzury na internetu pod záminkou boje proti tzv. “fake news”. Vůdci tlačí na masová média a na technologické společnosti, aby dělaly více pro "boj s dezinformacemi“ kolem údajné epidemie koronaviru.

"Eskalace internetové cenzury je nevyhnutelným pokusem o kontrolu mas. Není zamýšleno, aby byla vrácena zpět, jakmile hrozba Coronaviru skončí. Vše se má jevit logicky, pozitivně a přirozeně ve prospěch každého z vás. Lidé jsou nyní odsunuti do svých domovů, jejich komunikace je omezená a zařízení, která nosí v kapsách, jsou monitorována stále víc, tak, jako jejich platební karty a pohyb na sociálních sítích a celém internetu."

Pandemie Covid-19 je nástrojem mocných k záměrnému a cílenému monitorování a vyhodnocování chování jednotlivých zemí jako celků. Sledování jednotlivců se stále připravuje, zdokonaluje a transformuje. Jeho čas se rychle blíží. Informace získané z těchto primárních monitoringů budou klíčové k zavádění všech následných, dílčích opatření, která budou následovat ve falešném jménu ochrany lidstva před podobnými "nepříjemnými" a "nebezpečnými" událostmi. Očipování lidstva a jeho ovládnutí mocnými tohoto světa je metou, které mocní potřebují dosáhnout bez ohledu na vše, co jim bude stát v cestě.

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI, které svět právě prožívá, JSOU JEN POČÁTKEM HLAVNÍCH UDÁLOSTÍ, KTERÉ BUDOU NÁSLEDOVAT.

VĚCI SE DALY DO POHYBU.

SVĚTOVÉ UDÁLOSTI SE DALY DO POHYBU JEN DÍKY SVOBODNÝM VOLBÁM, KTERÉ LIDSTVO JAKO CELEK NEUSTÁLE ČINÍ.

MOCNÍ UTAHUJÍ SMYČKU KOLEM KAŽDÉHO Z VÁS.

VĚTŠINA PŮJDE MOCNÝM NA RUKU I VE CHVÍLI, KDY PŮJDE O JEJICH VLASTNÍ ŽIVOT. VĚTŠINA PODLEHNE SÍLE NEGATIVNÍHO STAVU. BUDOU TO TI, PRO KTERÉ JE V TUTO CHVÍLI PRAVDA VTIPEM A LEŽ PRAVDOU.

JSOU TO TI, KTEŘÍ JIŽ NYNÍ OTROČÍ PRO NEGATIVNÍ STAV A NEUSTÁLE JEJ ŽIVÍ, V PŘESVĚDČENÍ, ŽE KONAJÍ DOBRO.

JSOU TO TI, KTEŘÍ DŮVĚŘUJÍ TOMU, CO SE JIM V MASOVÉM MĚŘÍTKU PŘEDKLÁDÁ, PROTOŽE VĚŘÍ, ŽE PRAVDA SE POZNÁ PODLE TOHO, JESTLI JE SERVÍROVÁNA JEJICH VLÁDAMI A MASMÉDII.

AŽ PŘÍLIŠ MNOHO Z VÁS SI STÁLE MYSLÍ, ŽE PRAVDU POZNÁTE PODLE POČTU LIDÍ, KTEŘÍ JÍ VĚŘÍ A PODLE TOHO, KDO VÁM JI PŘEDKLÁDÁ.

AŽ PŘÍLIŠ MNOHO LOUTKOLIDÍ SE JIŽ DÁVNO ZŘEKLO SVÉ VLASTNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ ŽIVOT.

 VAŠE VOLBA.

VAŠE SVOBODNÁ VOLBA.