Pravda je přímo vedle nás.

Ale kdo by si jí všímal... když téměř každý je přesycen lží...

 

Ředitel italského Institutu pro farmakologický výzkum v televizním rozhovoru řekl, že italští lékaři zaznamenali případy Coronaviru již na počátku října minulého roku, skoro čtvrt roku před vypuknutím nákazy v čínském Wuhanu. Zdrojem mohli být opět američtí vojáci v místních barech jako ve Wuhanu. Lékaři podle jeho slov nikdy v životě předtím něco takového neviděli. Nákaza je prakticky nedetekovatelná a šla tehdy zjistit jen pomocí CT skenu a rentgenových snímků, které ukazovaly změny na plicích a tkáních, které neodpovídají projevům zápalu plic způsobeného běžnou chřipkou.

 

Okolo nákazy Covid-19 začínají na povrch den ode dne probublávat více a více znepokojivé informace, které naznačují mohutné spiknutí, v jehož centru se momentálně nacházíme. Minulý týden to byla česká molekulární bioložka Soňa Peková, která vyslovila podezření, že by Coronavirus mohl pocházet z laboratoře a nikoliv z volné přírody. Jenže krátce po ní došlo k dalšímu televiznímu svědectví, tentokrát z italské televize. Do vysílání pořadu La7 Attualita přijal pozvání ředitel Institutu Maria Negriho pro farmakologický výzkum Giuseppe Remuzzi a doslova odpálil další informační bombu.

Obr.: Giuseppe Remuzzi, ředitel institutu z Bergama

 

Podle jeho svědectví již vloni počátkem podzimu hovořil s několika rodinnými lékaři, kteří mu sdělili, že narazili na něco velmi neobvyklého, co ještě nikdy předtím neviděli. U několika pacientů se objevilo něco, co vypadalo jako zápal plic, ale ve skutečnosti to zápal plic nebyl. Agresivní virus napadal plíce, neodpovídal znakům zápalu plic a nešel detekovat jako klasický zápal plic. Bylo možné jej odhalit jen pomocí CT skenu a rentgenových snímků. Teprve až o 5 měsíců později se objevily první testy na Covid-19 v Itálii, do té doby virus šel odvodit pouze nepřímo od jeho účinků a projevů na poškozených tkáních, plicích a dalších zasažených místech.

 

Italský expert odhalil další tajemství. V Itálii měli pacienty s Coronavirem několik měsíců před prvními případy v Číně

 

Ředitel institutu v pořadu potvrdil, že tato spekulace, která se v posledních dnech začala v Itálii šířit, je skutečně pravda. Již na počátku podzimu minulého roku, v průběhu září a počátkem října 2019, byli v Itálii lidé, kteří procházeli inkubací a později nemocí Covid-19, která ale na podzim byla považována za obyčejný zápal plic, i když s neobvyklým průběhem a zcela nejasnými patologickými nálezy po smrti pacientů. Plíce totiž neodpovídaly popisu toho, jak vypadají plíce pacienta zemřelého na zápal plic.

Obr.: Institut farmakologického výzkumu v Milánu

 

Plíce jsou totiž při patologickém zkoumání černé, jako kdyby se jednalo o oběti napadené plicním morem ze středověku. Virus v plicích totiž provádí neuvěřitelně zákeřnou činnost, vypíná imunitní a kontrolní funkce, fagocyty a makrofágy přestávají pohlcovat odumřelé buňky, plíce začínají černat a propuká plicní gangréna, která je rozsudkem smrti pro pacienta. Zápal plic toto nedělá, takto nefunguje, a proto byli italští lékaři již na podzim zděšeni a šokováni. S něčím takovým se dosud nesetkali.

 

Itálie měla první pacienty Covid-19 již v říjnu, přiznání ředitele CDC potom dokresluje hrozivý obraz skutečnosti

 

Nákaza Covid-19 propukla v Itálii na dosud neurčeném místě. V hledáčku epidemiologů je pět italských měst. Jsou to města Milán, Bergamo, Bolzano, Benátky a Udine. V jednom z těchto pěti měst se objevil Pacient 0, který spustil v Itálii současnou epidemii. Výroky ředitele výzkumného institutu ale staví oficiální teorii do naprosto nejasného světla. Institut Maria Negriho pro farmakologický výzkum má sídlo v Miláně a výzkumné centrum v Bergamu, a právě do Milána, ale i do Benátek a Udine pravidelně jezdí američtí vojáci v době osobního volna na diskotéky, zábavy, do barů atd.

Nedaleko Milána, Benátek a Udine jsou totiž dvě z největších amerických a současně spojeneckých leteckých základen v Evropě, jednak je to strategická letecká základna Aviano, a potom nedaleko Milána letecká základna Ghedi-Torre. Američtí vojáci jezdí do Milána a dalších měst pravidelně v době volna. Když vezmeme v potaz nedávné informace mluvčího čínského ministerstva zahraničí o tom, že čínská vláda podezřívá americké vojáky, že v říjnu loňského roku (2019) zatáhli do Wuhanu nákazu v rámci World Military Games 2019, najednou to přestává být záhada. Ale také legrace.

Obr.: Laboratoř institutu Maria Negriho v Miláně

 

Ve stejné době v Itálii narazili lékaři na pacienty, kteří právě procházeli nemocí Covid-19, jenže tehdy se jí tak ještě neříkalo a považovali nemoc za zápal plic. Až příliš mnohou souvislostí. Virus se naprosto prokazatelně objevil v Itálii již někdy koncem září a počátkem října, Číňané tvrdí, že američtí vojáci přivezli virus na vojenské světové hry do Wuhanu, které začaly 18. října 2019 a teprve potom v prosinci se objevily ve Wuhanu první čínské případy.

Kromě toho, ředitel CDC Robert Redfield 11. března 2020 při slyšení v americkém Kongresu přiznal, že některé zpětně provedené testy zemřelých pacientů v USA z dřívější doby prokázaly, že nezemřeli na zápal plic, ale ve skutečnosti na Covid-19. Je to další potvrzení toho, co nyní uvedl Giuseppe Remuzzi, že i on je seznámen s tím, že v Itálii počátkem podzimu loňského roku byly případy Coronaviru, který byl tehdy mylně diagnostikován jako zápal plic.

 

Čína obviňuje ze zatažení viru americké vojáky, v Itálii jsou pro změnu dvě americké letecké základny s jadernými zbraněmi v samotném centru nákazy v severní Itálii. Opravdu si toho do této chvíle nikdo nevšiml?

 

Tohle nejsou náhodná tvrzení. Česká mikrobioložka tvrdí, že má podezření, že virus by mohl pocházet z laboratoře, ředitel CDC ne příliš ochotně před americkým Kongresem přizná, že v minulosti v USA umírali pacienti na Coronavirus a všichni si mysleli, že umírají na zápal plic. Ředitel výzkumného institutu teď odpaluje další informační nálož, že již počátkem podzimu byly v Itálii případy Coronaviru, tedy prokazatelně až tři měsíce před prvními případy ve Wuhanu. A opět stejná "náhoda": nákaza v Itálii propukla tam, kde působí američtí vojáci.

Kousek od epicentra nákazy jsou dvě americké letecké základny Aviano a Ghedi-Torre, ve Wuhanu to byla delegace amerických vojenských sportovců. Ano, vypadá to jako neuvěřitelná konspirace, ale společným jmenovatelem jsou američtí vojáci. Jestliže virus se objevil v Itálii již počátkem podzimu, potom se prokazatelně nemůže jednat o virus uniklý z čínské národní referenční laboratoře ve Wuhanu, jak tvrdí záměrně a úmyslně některá mainstreamová média, ale naopak se tím potvrzuje, že virus se objevuje tam, kde se objeví američtí vojáci.

Obr.: Giuseppe Remuzzi

 

Lékaři tak prokazatelně již vloni na podzim věděli, že se objevil nový virus, který napadá plíce a způsobuje velmi vážné onemocnění, kterému odolávají jen děti, ale čím jsou osoby starší, tím více nakažených se objevuje a s postupem věku se zvyšuje úmrtnost. Důvodem, proč děti jsou prakticky imunní, může být brzlík, který se v organismu dětí (přibližně do desátého roku věku) stará o diferenciaci a dozrávání T-lymfocytů. V průběhu dospívání se brzlík již jen zmenšuje, v dospělosti nakonec involuje (fyziologicky atrofuje). Právě brzlík má v dětském těle velký význam pro imunitní systém. Tuto vlastnost brzlíku objevil v roce 1961 Jacques Miller. Brzlík produkuje T-lymfocyty a právě to může být důvod, proč Coronavirus napadá prakticky jen dospělé jedince, kteří mají produkci těchto specifických lymfocytů nižší.

 

Čína přišla k viru až jako minimálně třetí v řadě, po USA, po Itálii a zjevně po amerických vojácích

 

Je již stále více zjevné, že virus pracuje na určitém principu selektivní zbraně, kdy šetří a nenapadá děti, ale zasahuje dospělé, přičemž pro jedince v pokročilém věku se stává smrtící zbraní. Kdo pátrá po pravdě, nemůže nepostřehnout, že přestože se virus objevil v USA i v Itálii již na podzim, z jeho šíření byla obviněna teprve až Čína. Nemusíme být velcí géniové na to, abychom pochopili, že toto čarování může být součástí obchodní války USA proti Číně, jejíž průmysl byl po několik měsíců paralyzován a dosud se z tohoto všeho vzpamatovává. Jenže dění pokračovalo. Virus se rozšířil do celého světa. Itálie, Německo, Španělsko, Velká Británie, USA... dnes už stačí ukázat prstem kdekoli (téměř kdekoli, neboť stále existuje pár míst, o která mocným nejde, z jejichž zdecimování by mocní neměli vůbec žádný prospěch) do mapy. Navíc, virus podle všeho mutuje, kmeny “S” a “L” již byly identifikovány.

Svědectví hovoří jasně: Virus byl prokazatelně v Itálii o 3 měsíce dříve než ve Wuhanu a podle ředitele CDC zřejmě i v USA.

 

03/2020, zdroj: https://aeronet.cz
Šéf CDC přiznal, že v USA zemřeli pacienti s Coronavirem v době, kdy nikdo o této údajně čínské nákaze z Wuhanu vůbec neslyšel

Obr.: Ředitel CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí, federální agentura USA)

 

Celé to začalo už 11. března 2020 ve Washingtonu, kde proběhlo slyšení amerického Kongresu ve věci nákazy Covid-19 v USA a před kongresem svědčil samotný Robert Redfield, ředitel amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Kongresman Harley Rouda se ředitele CDC ptal, jestli v minulosti mohlo dojít k chybným diagnózám amerických pacientů, kteří byli diagnostikováni s chřipkou, ale ve skutečnosti měli Covid-19. Rovněž se ptal, jestli se v USA provádí posmrtné testy zemřelých s diagnostikovanou chřipkou, jestli opravdu zemřeli na chřipku, anebo na nějakou jinou nemoc z rodiny SARS, MERS a koronavirů.

To jsou všechno viry příbuzenského původu k běžné chřipce, ovšem podobnost je pouze klinická, nikoliv molekulární. Na molekulární úrovni jde o naprosto odlišné a jinak operující viry. Ředitel CDC na tyto dotazy odpověděl, že byly provedeny posmrtné testy již zemřelých osob z odebraných vzorků v ampulích a tyto testy zpětně prokázaly, že někteří pacienti, kteří byli v minulosti v USA označeni za oběti chřipky, ve skutečnosti zemřeli na Covid-19.

Fakta jsou zarážející. Od 1. října 2019 do 1. února 2020 zemřelo v USA až 30 000 Američanů, samotná CDC potom přiznává “jen” 12 000 mrtvých za uvedené období.

Šokující reakce z Číny na sebe nenechala dlouho čekat.

Obr.: Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian

 

Lijian Zhao, mluvčí čínského ministerstva zahraničí, o dva dny později, tedy 13. března 2020, ve svém prohlášení uvedl, že Coronavirus do Wuhanu zavlekli američtí armádní sportovci. V říjnu roku 2019 se totiž ve Wuhanu konaly Military World Games (Světové vojenské hry), kterých se zúčastnila i početná americká vojenská delegace a reprezentanti z řad amerických vojáků (Mocní slaví pandemii).

Čínský mluvčí ministerstva vyzval USA, aby odhalily svého Pacienta 0, který měl minulý rok jako vůbec první onemocnění Covid-19, a to celé dva měsíce předtím, než se nemoc v prosinci rozvinula v čínském Wuhanu. Jenže, ředitel CDC během slyšení před kongresem řekl, že v USA neexistovaly donedávna žádné testy a že ne všechny nemocnice v USA mají monitorovací systém CDC pro sledování úmrtí způsobených infekcí plic, tedy pneumonií, což je hlavní indikátor pro nákazy SARS, MERS a koronaviry.

 

Níže nabízíme výrok mluvčího čínského ministerstva zahraničí přímo z jeho Twitteru, kde odkazuje na inkriminované video s výroky ředitele CDC před Kongresem a otevřeně označuje americkou armádu jako možného implementa nákazy koronaviru do Wuhanu.

Vše má spojitost s dřívějším přiznáním ředitele CDC k tomu, že zpětné testy vzorků zemřelých pacientů v USA potvrzují, že v době, kdy v USA o Coronaviru nikdo nic nevěděl (podzim 2019), v USA v té době už umírali lidé na Coronavirus. Čínský tiskový mluvčí se na Twitteru táže USA, kde mají svého Pacienta 0 z té doby vloni na podzim, ať jsou USA transparentní, a že nám dluží vysvětlení.

 

Lijian Zhao 赵立坚 @zlj517

 

2/2 CDC was caught on the spot. When did patient zero begin in US? How many people are infected? What are the names of the hospitals? It might be US army who brought the epidemic to Wuhan. Be transparent! Make public your data! US owe us an explanation!

 

Z tohoto titulu mohou USA alibisticky tvrdit, že nemohou zjistit, kdy se v USA objevil Pacient 0 s nákazou Covid-19, protože USA mají testovací sady na Coronavirus teprve od pátku 6. března 2020. Tedy údajně mají od této doby, testy prý vyvinula Washingtonská státní univerzita. Američané tedy neuvolní informaci o zemřelých pacientech, kteří v minulých měsících byli diagnostikování na chřipku, ale ve skutečnosti zemřeli na Covid-19. Lidé, kteří totiž nebyli v minulosti testováni vůbec, ani na chřipku, ani na Coronavirus, a přesto zemřeli, tak prostě nejsou nikde v databázi CDC.

Čína nyní, když se objevuje stále více a více nejasností a důkazů zároveň, vyzývá USA k transparentnosti, aby země odhalila svého Pacienta 0, ale ředitel CDC měl zjevný úkol v Kongresu, a to zahladit stopy od případné snahy pátrat po zemřelých v USA, kteří podlehli nemocem se symptomy podobnými chřipce a zápalu plic. Mike Pompeo včera dokonce ostře zaútočil na Čínu, aby neprovokovala a ihned přestala obviňovat USA z rozšíření viru, že to prý nebude tolerováno.

 

Česká molekulární bioložka přichází s klíčovou informací. Coronavirus zjevně nepochází z přírody, ale podle všeho z pokročilé laboratoře

 

Úder pravdy proti USA přichází nejen z Číny, ale i z Prahy. Molekulární bioložka Dr. Soňa Peková, vedoucí laboratoře Tilia Laboratories, poskytla před dvěma dny rozhovor, ve kterém mnoho lidí a novinářů mainstreamových médií (hlavní mediální proud, tj. naprosto řízený a kontrolovaný samotnými mocnými tohoto světa) překvapila, když vysvětlila, že Covid-19 je něčím naprosto zvláštní. Podle Soni Pekové nic nenasvědčuje tomu, že by Coronavirus měl přírodní původ, že by spontánně vznikl např. mutací ve zvířatech a potom se virus přenesl na člověka, ale naopak, jeho konstrukce prý vykazuje charakteristické znaky laboratorní manipulace na molekulární úrovni, což každý odborník, který se zabývá molekulární biologií, snadno pozná a vypozoruje na konstrukci viru. (Blíže viz České odhalení)