Dávno bychom neměli kde žít

 

"Naše" planeta Země už se dlouho rozhoduje, co ještě bude trpět a co ne. Dává nám z nezištné LÁSKY k nám neustále ČAS zastavit naše negativní jednání, kterým se sami vedeme do jisté záhuby. ALE NEDOVOLÍ NÁM, abychom ZAHUBILI JI SAMOTNOU. SAMA SE JIŽ BRZY OČISTÍ OD VEŠKERÉHO ZAMOŘENÍ, OD VEŠKERÉ ŠPÍNY, OD HRUBÝCH VIBRACÍ LIDÍ, KTEŘÍ JAKO PARAZITÉ ZNEUŽILI VŠEHO, CO JIM ZEMĚ NEZIŠTNĚ POSKYTUJE K JEJICH VĚČNÉMU, ŠŤASTNÉMU A ZDRAVÉMU ŽIVOTU.

Planeta Země se BRZY ROZHODNE ukončit celé divadlo negativního stavu a jeho díla - nás, loutkolidí, kterým z LÁSKY poskytla všechny své poklady a které jí projevily LÁSKU tím, že ji neustále trýzní, ničí, devastují, drancují, znečišťují a usmrcují všemi hrubými vibracemi, které jsou bídnými produkty jejich negativních životů. Lidé této planety Země již téměř zničili svůj vlastní Domov, svou planetu Zemi, zatímco ona JIM DALA VŠE, včetně života samotného.

DALA JIM ŽIVOT.

Pro někoho málo... Důkazy tohoto smýšlení jsme my samotní lidé, kteří děláme, že se nás to netýká... Že to všechno nějak samo... Taková je prý doba...

Lidstvo prý musí jen trpět, modlit se a snášet, co mu PŘÍRODA nachystá... Nanejvýš dělat, případně nedělat, něco, co zlepšuje, resp. zhoršuje některé z "do nebe volajících" a "pro samotné lidstvo" nebezpečné jevy. Jakou neúctu k životu tímto projevujeme. Ani o tom nevíme....

Vědomě, z vlastní VOLBY o tom nevíme. Svou nevědomost si neustále sami VOLÍME.

Sdělení přijato 29. 3. 2009:

"Zdravím Tě já, Aštar, velitel Velké vesmírné flotily. Jsem na lodi nad Tebou, rád Tě vidím, že jsi se se mnou opět takto spojil. Máme tu opět s vámi hodně práce, vyzařujete stále víc hrubých vibrací - negativních myšlenek a přitahujete si meteority svým negativním myšlením. My je nemůžeme odklánět. Jinak by jste nepoznali důsledky svého negativního myšlení. A nyní se připojuje i Ptaah, velitel Vesmírné flotily z Plejád". "Ano, jsem tu s Aštarem na lodi Šáre. Stále vám pomáháme, ale nebudeme to dělat do nekonečna. Blíží se další události, které vám změní život. Vše se děje s dovolením Stvořitele našeho milovaného. Milujeme vás, Aštar, Ptaah a další z Plejád tu jsou na lodích nad vámi. Čistíme atmosféru od smogu a hrubých vibrací jen do určité míry, ne zcela. To by jste se pak nemohli poučit. Jen aby jste se tu neudusili - vy pozitivní naši bratři a sestry. Milujeme vás, vaši Plejáďané z Erry v nebesích".

Přátelé,

 

je žádoucí, aby jste byli v posledních letech života na naší planetě Zemi informováni o tom, že Přátelé z Vesmíru, tedy pozitivní vesmírné civilizace nám NEUSTÁLE POMÁHAJÍ a zabezpečují udržitelné životní podmínky na naší planetě Zemi. Kdyby nám již několik let takto aktivně a láskyplně nepomáhali, planeta Země už by dávno nehostila své obyvatele - nás, lidské bytosti, které jsme ji zničily a zajistily tak její brzkou očistu.

Dávno se od nám již mohla Země očistit. Dávno mohla nechat lidstvu sklidit vše, co zaselo. Vše, do posledního zbytku. 

Ze své nekonečné LÁSKY nám však stále dává šanci. Šanci na záchranu sebe samých.

Země UŽ PŘÍLIŠ DLOUHO TRPÍ samotným naším negativním bytím, snaží se minimalizovat následky všech našich negativních činů, negativních myšlenek, produkovaných hrubých vibrací námi, lidmi - PSEUDOLIDMI.

Ano, planeta Země se NEUSTÁLE čistí od hrubých vibrací a všeho negativního, co ji neustále ničí (záplavy, zemětřesení, vichřice a další přírodní jevy samozřejmě nejsou obyčejné NÁHODY NEMAJÍCÍ NIC SPOLEČNÉHO S "NEVINNÝMI" LIDMI). Tímto nám projevuje svou LÁSKU a dává nám stále ČAS zastavit KONEC, který si chystáme sami na sebe.

Protože však neustále komunikuje se Stvořitelem Prvotním, ví planeta Země dobře, co se nezadržitelně blíží, na základě minulého, současného a budoucího jednání pozemšťanů (nezapomeňme, že čas neexistuje, minulost, přítomnost a budoucnost probíhají v jednom okamžiku).

Země se chystá dokonale a trvale očistit od dotěrného hmyzu, od LIDÍ, kteří ji soustavně a vytrvale ničí. Bez kouska citu, lásky a vděčnosti k tomu, co vše nám poskytuje. Poskytuje nám JEDINÉ - VEŠKERÉ PODMÍNKY k ŽIVOTU.

A nám se to zdá málo...

A tak samozřejmé...

Planeta Země je živá bytost, je to mnohem VYŠŠÍ DUCHOVNÍ bytost, NEŽ JSME MY, LIDÉ. VNÍMÁ, CÍTÍ A KOMUNIKUJE. 

A dlouho už nebude snášet naše negativní a neláskyplné činy, které jsou pravým opakem toho, jak se ona chová k nám.

Také PŘÁTELÉ Z VESMÍRU NÁM JIŽ NEBUDOU DLOUHO POMÁHAT A CHRÁNIT PLANETU ZEMI. Obrovský omyl stíhá lidstvo, pokud si myslí, že vše zatím Země strávila a není zas až tak akutní řešit něco takového, jako její brzké změny globálního charakteru či snad samotný její zánik.

Pozitivní vesmírné civilizace nebudou pomáhat nám, negativním lidským bytostem DONEKONEČNA. Nemohou. Neboť NAŠE NIČENÍ VŠEHO ŽIVÉHO, TEDY ŽIVOTA SAMOTNÉHO DOSPĚLO DO TAKOVÉ ÚROVNĚ, ŽE SE JIŽ NETÝKÁ JEN NAŠÍ PLANETY ZEMĚ. KONÁNÍ OBYVATEL PLANETY ZEMĚ A VEŠKERÉ JEHO ČINY JSOU JIŽ TAK ROZSÁHLÉ, ŽE JIŽ OVLIVŇUJÍ CELÝ VESMÍR. A VŠECHNY BYTOSTI JEJ OBÝVAJÍCÍ. VEŠKERÝ VESMÍRNÝ ŽIVOT.

A jeden z vesmírných zákonů říká, že pokud někdo z jeho obyvatel ohrožuje svým jednáním integritu celého Vesmíru, pak je adekvátní zásah - v naprostém souladu se SVOBODNOU VŮLÍ KAŽDÉ BYTOSTI - nutný. K zachování toho nejcennějšího.

ŽIVOTA.

LÁSKY.

(Co bychom dělali my, pozemšťané, kdyby naši planetu životně OHROŽOVALY důsledky konání obyvatel jiných planet? Nechali bychom se sami zahubit? Ostatně nikdo další se nemusí starat o naši záhubu, vše si pečlivě zařizujeme sami. Konečná, závěrečná očista planety Země bude toho pouhým důkazem, výsledkem našeho vlastního destruktivního jednání...)

ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ INFORMACE A VZKAZY OD VESMÍRNÝCH PŘÁTEL O TOM, JAK OBTÍŽNOU PRÁCI PRO NÁS, POZEMŠŤANY, VYKONÁVAJÍ V RÁMCI POMOCI NÁM JEŠTĚ UDRŽET NAŠI ZEMI OBYVATELNOU A LIDSTVO NAŽIVU, NABÍZÍME V PODZÁLOŽCE ROZHOVORY S VESMÍRNÝMI PŘÁTELI.

 

Přepis textu Aliens "hit our nukes"

 

Mimozemšťané zasahují do našich jaderných zbraní

Dokonce přistáli na základně Suffolk, tvrdí letci.

Možná to zní jako Spielbergův film, ale pokud bývalí letci Spojených států hovoří pravdu, tento scénář není vůbec sci-fi. Tvrdí, že mimozemšťané se od roku 1948 objevují nad základnami atomových zbraní USA a Velké Británie a deaktivují zbraně - jednou dokonce přistáli na britské základně. Varují, že vlády tyto aktivity úmyslně zamlčují.

Kapitán Robert Salas, který spolu s dalšími šesti lidmi otevřeně promluvil na toto téma, řekl: "Hovoříme o neidentifikovaných létajících objektech, nic víc. Jsou známé pod pojmem UFO, můžete je takto nazývat". "Vzdušné síly USA klamou, když tvrdí, že tyto neidentifikované létající objekty nad základnami atomových raket ohrožují národní bezpečnost. Můžeme to dokázat", řekl. Salas tvrdí, že byl přímým svědkem takové události dne 16. března 1967 na letecké základně Malmstrom v Montaně. "Měl jsem službu, když nějaký objekt přiletěl a vznášel se přímo nad základnou. 10 atomových raket Minuteman III se deaktivovalo. Stejná událost se stala za týden na jiné základně. Odkudkoliv jsou, tyto objekty mají velký zájem o naše rakety. Osobně si myslím, že nejsou z planety Země."

Plukovník Charles Halt tvrdí, že před 30 lety viděl UFO na základně atomových zbraní RAF Bentwaters, poblíž Ipswich, jedné z několika základen ve Velké Británii. Nejprve viděl, jak objekt vysílá světelné paprsky přímo do základny a následně ve vojenském rádiu hlásili, že mimozemšťané přistáli ve skladě atomových zbraní. "Jsem přesvědčen, že bezpečnostní složky Spojených států a Velké Británie se snažily a snaží i nyní prostřednictvím zavedených metod dezinformování vyvrátit důležitost toho, co se událo na základně RAF Bentwaters", tvrdí Halt.

Šest předních důstojníků vzdušných sil USA a jeden poddůstojník poskytli odtajněné informace, které podepírají jejich tvrzení. Mají svědecké výpovědi 120 zaměstnanců americké armády ve výslužbě, které ukazují na zásahy mimozemšťanů na nukleárních základnách USA, přičemž jedna výpověď je o zásahu teprve v nedávné době -  v roce 2003. Budou naléhat na autority, aby potvrdili, že mimozemské bytosti už dlouho navštěvují Zemi.

V dnešní (27. 9. 2010) tiskové konferenci ve Washingtonu také vystoupí kapitán amerických vzdušných sil ve výslužbě Bruce Fenstermacher, jehož bezpečnostní tým viděl v roce 1976 doutníkovou loď vznášející se nad základnou atomových zbraní FE Warren v Wyomingu. Výzkumník Robert Hastings, který se věnuje tomuto tématu, vysvětluje, že mimozemšťané většinou "pouze" přihlížejí, ale varoval, že v některých případech zašli dál. "Koneckonců, všichni tito svědci vystoupí, aby potvrdili - jakkoliv se to někomu může zdát neuvěřitelné - že neidentifikované létající objekty už dlouho monitorují a někdy i zasahují do našich atomových zbraní", dodává Hastings.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ INFORMACE A VZKAZY OD VESMÍRNÝCH PŘÁTEL O TOM, JAK OBTÍŽNOU PRÁCI PRO NÁS, POZEMŠŤANY, VYKONÁVAJÍ V RÁMCI POMOCI NÁM JEŠTĚ UDRŽET NAŠI ZEMI OBYVATELNOU A LIDSTVO NAŽIVU, NABÍZÍME V PODZÁLOŽCE ROZHOVORY S VESMÍRNÝMI PŘÁTELI.

S láskou a touhou po míru v celém Vesmíru

Nekonečný Vesmír a všechny pozitivní civilizace pomáhající nám k uvědomění a duchovnímu růstu

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Klidně se ptejte, my Vám budeme rádi naslouchat...