Vedlejší účinky a nebezpečí vakcíny proti covid-19 jsou v České republice tabu.

Zveřejňují se jen líbivé a vhodné informace, které máte znát, lidé!

 

Prioritou je obchod s vakcínami, nikoli zdraví občanů.

VLÁDA S VYPĚTÍM VŠECH SIL PLNÍ PŘÍKAZY MOCNÝCH ZA OPONOU.

A BAVÍ SE NA VÁŠ ÚČET, NEVĚDOMÍ LIDÉ!

 

Další a další země neustále hlásí znepokojivé údaje - tisíce postižených lidí po COVID-19 vakcíně! Ptáte se, proč jste o tom neslyšeli, proč vám o tom neřekla vaše televize nebo vaše noviny? NIKDY TO NEUDĚLÁ, JE HLAVNÍM NÁSTROJEM MOCNÝCH K UDRŽOVÁNÍ VAŠÍ NEVĚDOMOSTI O VŠEM, CO POVAŽUJETE ZA "REALITU".

Podle nových dat z amerického Centra pro kontrolu nemocí (CDC) jsou hlášeny tisíce lidí, kteří po podání vakcíny na COVID-19 od firmy Pfizer nejsou schopni vykonávat běžné denní aktivity nebo vyžadovaly odborné ošetření.

Jde o tutéž vakcínu, kterou se na konci roku 2020 začalo očkovat i v České republice.

 

Tisíce lidí po vakcíně onemocněly

K 18. prosinci 2020 podalo v USA celkem 3150 lidí hlášení, které úřady označují jako “událost zasahující do zdravotního stavu“.

Všichni ti, kteří takovou událost nahlásili, “nejsou schopni vykonávat běžné denní aktivity”, “nedokáží pracovat” nebo “vyžadují péči lékaře, případně jiného zdravotnického odborníka”.

Uvedená hlášení byla realizována prostřednictvím k tomu vytvořené aplikace v smartphonech, která využívá sms zprávy a webové dotazníky umožňující lidem rychle sdělit vládní agentuře CDC případy nežádoucích vedlejších účinků vakcín.

CDC ani firma Pfizer, výrobce dotčené vakcíny, zatím nereagovali na výzvy o poskytnutí jejich stanoviska.

 

Uvedené informace prezentoval dne 19. prosince 2020 Dr. Thomas Clark, který působí v poradní skupině pro očkovací praktiky epidemiologům CDC. Jde o nezávislý panel poskytující agentuře CDC své doporučení.

Dr. Clark uvádí, že k 19. prosinci 2020 bylo v USA celkově podaných 272 001 dávek vakcíny, což znamená, že vážné nežádoucí účinky mělo něco přes 1% lidí, kterým byla vakcína podána.

 

Podle CDC z uvedeného množství hlášení bylo 6 případů anafylaktické reakce. Jde o vážnou alergickou reakci, která následuje po očkování, dodává Dr. Clark.

 

Podle deníku Daily News mělo minimálně pět zdravotníků na Aljašce negativní reakci po aplikaci vakcíny od firmy Pfizer. Jeden z nich musel být dokonce dva dny hospitalizován v místní nemocnici.

 

Nemocnice ve státě Illinois zase musela pozastavit očkování poté, co čtyři její zdravotníky postihly vážné reakce po očkování.

(část textu z www.arfa.cz)

 

LIDÉ, PROBUĎTE SE.

UŽ VŮBEC TADY NEJDE O BOLEST HLAVY, SVALŮ, ZVÝŠENOU TEPLOTU, NEVOLNOST ČI ÚNAVU - TEDY "BĚŽNÉ" NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY TÉMĚŘ KAŽDÉ "BĚŽNÉ" VAKCÍNY,  KTERÉ DO NĚKOLIKA HODIN ODEZNÍ A KTERÉ NEZANECHAJÍ TRVALÉ NÁSLEDKY NA ZDRAVÍ OČKOVANÉ OSOBY.

TOTO NENÍ VAKCÍNKA PROTI NEŠTOVICÍM, ŽLOUTENCE ČI SPALNIČKÁM, KTEROU JSME SI SAMI V NAŠÍ TENKRÁT NEZAPRODANÉ A BEZPEČNÉ ZEMI VYRÁBĚLI A KTEROU JSME TENKRÁT MOHLI I OSLAVOVAT, NEBOŤ SKUTEČNĚ CHRÁNILA.

TEĎ UŽ JDE O NĚCO JINÉHO. ČAS TOTIŽ NEJEN POKROČIL, ALE TAKÉ DOZRÁL.

LIDÉ NEMAJÍ PONĚTÍ, CO TYTO "ZÁZRAČNÉ" VAKCÍNY OBSAHUJÍ. VAKCÍNY JSOU PRODUKTEM A ZBRANÍ MOCNÝCH TOHOTO SVĚTA (A TĚCH MOCNĚJŠÍCH MIMO NÁŠ SVĚT), JSOU NÁSTROJEM K DEPOPULACI A K VAŠEMU ZOTROČENÍ!

NEŽÁDOUCÍ PŘÍZNAKY, KTERÉ MÁTE POVAŽOVAT ZA "BĚŽNÉ" A DOČASNÉ, JSOU NENÁPADNÝM POČÁTKEM NĚČEHO MNOHEM VĚTŠÍHO - TOHO HLAVNÍHO, CO MÁ TATO VAKCÍNA VE SKUTEČNOSTI VE VAŠEM TĚLE ZPŮSOBIT.

AVŠAK UŽ TYTO POČÁTEČNÍ HRŮZY, KTERÉ DOKÁŽE VAKCÍNA NAPÁCHAT, JSOU DŮKAZEM, ŽE MÁ VE SKUTEČNOSTI POTENCIÁL MNOHEM VĚTŠÍ.

VAKCÍNA OBSAHUJE TAKOVOU SMĚS TOXICKÝCH LÁTEK, ŽE VÁS NĚKOLIK LET (PODLE SVÉHO NAPROGRAMOVÁNÍ) BUDE POMALU TRÁVIT A BUDE NIČIT VAŠE TĚLO, AŽ PODLEHNE.


PŘEDNOSTNÍ VAKCINACE KONKRÉTNÍCH VĚKOVÝCH A PROFESNÍCH SKUPIN JE DALŠÍM NECHUTNÝM DŮKAZEM, JAKOU TAKTIKU MOCNÍ VOLÍ. VŠE VYPADÁ TAK NENÁPADNĚ, TAK "LOGICKY".

VŠECHNO JE ALE JINAK.

VŠECHNO JE JINAK.


JDE O RYCHLÝ ROZVRAT VŠECH SPOLEČENSKÝCH SYSTÉMŮ, O VYTVOŘENÍ TOTÁLNÍHO SPOLEČENSKÉHO CHAOSU, KTERÝ JEDINÝ ZARUČÍ POSLUŠNOST VŠECH.

LIDÉ, UŽ NEMÁTE PŘÍLIŠ MNOHO ČASU NA NICNEDĚLÁNÍ, KTERÉ KAŽDÝ DEN PROVOZUJETE.

TĚCH DNÍ VÁM TOTIŽ UŽ MOC NEZBÝVÁ.

TOTO NENÍ HRA. TOTO NENÍ LEGRACE.

TOTO JE REALITA, KTEROU SI SAMI TVOŘÍTE.

Každý si vzpomene na den, kdy se zde na Zemi naposledy svobodně rozhodoval

 

KORONAVAKCÍNA?

ČEKEJTE VŠECHNO.

ÚPLNĚ VŠECHNO.

PRÁVĚ ČINÍTE VOLBU ŽIVOTA, lidé.

NÁSLEDKY PŘIJETÍ VAKCÍNY NELZE ZVRÁTIT.

DO SVÉHO TĚLA SI VLEJETE KOKTEJL SMRTI, UMĚLOU DNA S PROGRAMEM TRANFORMACE VAŠÍ VLASTNÍ DNA A BONUS V PODOBĚ NANOČIPU (NANOBOTA) K VAŠEMU DOKONALÉMU OVLÁDÁNÍ!

MŮŽETE SE TĚŠIT NA ZÁVAŽNÉ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE, NESNESITELNÉ OVLÁDÁNÍ VAŠÍ MYSLI A NA SVÉ PLNÉ OTROCTVÍ PRO NEGATIVNÍ STAV.

Budete-li se chtít s čipem v těle postavit totalitnímu systému Nového světového řádu (NWO), nezmůžete vůbec nic. Vypnou vás. Jednoduše vás vypnou. Nic nenakoupíte, nic neprodáte, zdravotní péče se nedovoláte. Vaše myšlenky budou kontrolovány a usměrňovány, v zájmu těch, kteří vás zotročili. A kdybyste se přece jen chtěli postavit svým pánům - jednoduše vás vypnou. ZCELA.

ČIPOVÁNÍ JE HLAVNÍ CÍL SVĚTOVÉ VAKCINACE VEDENÉ ŠÍLENÝM VAKCINÁTOREM BILLEM GATESEM!

COVID-19 (A 21) JE POUHOU ZÁMINKOU PRO TUTO KLÍČOVOU AKCI NA PLANETĚ ZEMI V ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ V SOULADU S DOSAHOVÁNÍM PLNOSTI NEGATIVNÍHO STAVU.

JAK SE ROZHODNETE VY, JE JEN VAŠE SVOBODNÁ VOLBA.

 

JE LIBO PARALÝZA OBLIČEJE NEBO ROVNOU SMRT?

 

STOVKY PŘÍPADŮ TĚŽKÝCH POSTIŽENÍ A DOKONCE TAKÉ JIŽ ÚMRTÍ PO APLIKACI VAKCÍNY COVID-19 JSOU UMLČOVÁNY. JSOU UMLČOVÁNI LIDÉ, KTEŘÍ ZNAJÍ PRAVDU O CELÉ TÉTO BLAMÁŽI JMÉNEM COVID.

JENŽE VY SI STÁLE MYSLÍTE, ŽE CO NEVÍTE, TO NEEXISTUJE.

CO NEVÍTE, TO NEEXISTUJE?

CO NEVÍTE, TO NEEXISTUJE?

--------------------------------------

Nejen Izrael, Švýcarsko a Británie HLÁSÍ MRTVÉ KRÁTCE PO OČKOVÁNÍ mRNA vakcínami.

Ve Švédsku zemřel člověk několik hodin po očkování na zástavu srdce

 

Hrůzné důkazy unikající z celého světa týkající se hlavního cíle očkování - očipování lidstva a narušení genetického kódu za účelem řízeného a rychlého snížení populace (depopulace) jsou pro mnohé loutkolidi stále neuvěřitelné. Je to pouhý důkaz jejich ovládání. Pro ty, kteří chtějí až do poslední chvíle nechat oči zavřené tedy máme jen další doplňkovou zprávu o nežádoucích účincích vakcíny.

Očkování nevyzkoušenou vakcínou může mít mnohé nežádoucí účinky. Ty, které se dostavují záhy po aplikaci vakcíny, mají být (dle samotných zhotovitelů vakcíny) co nejméně nápadné, co nejméně maligní. Naopak ty závažné "nežádoucí" (ve skutečnosti žádoucí, chtěné a naprogramované) mají za úkol dostavit se později, s odstupem času....

 

Vakcíny firmy Pfizer, které jsou nyní masově aplikovány v EU (vyjma Maďarska) a v USA, nejsou nijak dlouhodobě testovány. Před mRNA vakcínami varuje nejeden odborník. K celému podezřelému počínání nazvaném vakcinace covid-19 se vyjadřují kompetentní osoby, které nejsou v celém vakcinačním podvodu historie lidstva zainteresovány. Ti, kdo budou naočkováni, stávají se zároveň pokusnými zvířaty. Mnohé vedlejší účinky se projeví až za měsíce či roky. Pro mnohé je otázka, jak dalece budou spojovány s aplikací této vakcíny.

Je v zájmu mocných, aby spojovány nebyly. Je tedy v zájmu mocných, aby se co nejvíce "klíčových" nežádoucích účinků projevilo až s dostatečným, bezpečným odstupem, aby pak byly s vakcínou co nejméně spojovány. A PŘESNĚ PODLE TĚCHTO POŽADAVKŮ BYLA VAKCÍNA na COVID-19 SESTROJENA.

 

Právě v těchto dnech, na samém počátku hromadného očkování (leden 2021), je ve Švédsku hlášeno podezření na smrt v důsledku vakcinace. Pětaosmdesátiletý muž zemřel v pečovatelském domě v Kalmaru na akutní srdeční zástavu den poté, co byl očkován proti covidu-19. Region o události informoval švédskou agenturu pro zdravotnické produkty a údajně bylo zahájeno vyšetřování.

Zpráva o jeho smrti je velmi strohá. Média se v první řadě snaží ubezpečit, že rozhodně není jisté, že dotyčný muž zemřel v důsledku aplikace vakcíny.

"Zemřel s covidem" se tak nahrazuje "zemřel s vakcínou"? Právě že NE. V těchto případech, kterých bude masově přibývat, se vždy budou hledat - A NAJDOU - všechny možné (i nemožné) jiné příčiny.

 

NÁHODA NEEXISTUJE.

VĚK A POLYMORBIDITA SENIORŮ BUDE OMLOUVAT VŠE. I SMRT. PŘEDEVŠÍM SMRT.

NEDOCHÁZÍ VÁM, LIDÉ, O CO VE SKUTEČNOSTI JDE?

SEN MOCNÝCH - DEPOPULACE - SE PRÁVĚ ZAČAL MĚNIT VE SKUTEČNOST. PRVNÍ FÁZE JE SKRZE "RIZIKOVÉ" SKUPINY, TAM TO TOTIŽ PŮJDE HLADCE.

A JAK DO TOHO ZAPADAJÍ ZDRAVOTNÍCI, UČITELÉ A VŠICHNI DALŠÍ "NEPOSTRADATELNÍ" PRO FUNGOVÁNÍ STÁTU?

PRO MOCNÉ JE NAPROSTO NEZBYTNÉ ZBAVIT SE PRÁVĚ TĚCH, KTEŘÍ UDRŽUJÍ SOUČASNÉ - NEŽÁDOUCÍ - SYSTÉMY.

JDE O ROZVRAT. ROZVRAT CELÉHO SPOLEČENSKÉHO SYSTÉMU UVNITŘ JEDNOTLIVÝCH STÁTŮ. TEPRVE PAK BUDOU MOCNÍ MOCI NASTOLIT SVŮJ NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD.

TAK JSTE TO DOVOLILI, LIDÉ.

AŽ DO TOHOTO BODU JSTE SE SAMI DOPRACOVALI.

 

NECHCETE ZNÁT PRAVDU, PROTO VÁM JI NIKDO NIKDY NEŘEKNE.

ANO, STAŘÍ LIDÉ JSOU "RIZIKOVÍ". AVŠAK SMYSL TOHOTO TERMÍNU "RIZIKOVÝ" JE ÚPLNĚ JINÝ. SKRYTÝ. SKRYTÝ PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE DOBROVOLNĚ TOPÍ VE SVÉ NEVĚDOMOSTI A PŘIJÍMAJÍ LŽI SERVÍROVANÉ JIM KAŽDÝ DEN.

KÉŽ BY JICH PO VAKCINACI ZEMŘELO "CO NEJMÉNĚ", BUDETE OPAKOVAT SLOVA VAŠICH VŮDCŮ.

ZAMYSLETE SE, LIDÉ, NAD POJMEM "RIZIKOVÉ SKUPINY".

PŘEDNOSTNÍ OČKOVÁNÍ takzvaných "RIZIKOVÝCH SKUPIN" NENÍ NÁHODNÉ.

SLOVO "RIZIKOVÉ" MÁ ZCELA JINÝ VÝZNAM.

ZCELA JINÝ, NEŽ SI MYSLÍTE.

 

2. leden 2021

MEXICKÁ LÉKAŘKA HOSPITALIZOVÁNA POTÉ, CO OBDRŽELA COVID-19 VAKCÍNU

 

Mexické úřady oznámily, že zkoumají případ 32 leté lékařky, která musela být hospitalizována poté, co obdržela Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcínu. Lékařka, jejíž jméno nebylo zveřejněno, byla přijata na jednotku intenzivní péče státní nemocnice na severu Nuevo Leon s příznaky záchvatu, obtížným dýcháním a prudkou kožní reakcí.

Ministerstvo zdravotnictví v pátečním prohlášení (1. 1. 2021) uvedlo, že "výchozí diagnóza je encephalomyelitis". Encephalomyelitis je zánět mozku a míchy.

Ministerstvo rovněž dodalo, že lékařka má alergickou anamnézu a že klinické zkoušky nezaznamenaly žádný případ vzniku zánětu mozku po aplikaci vakcíny.

Společnost Pfizer and BioNTech nebyly zastiženy, aby se mohly k dané situaci vyjádřit.

www.reuters.com, reporting by Noe Torres; Writing by Laura Gottesdiener; Editing by Andrea Ricci. Thank you for the work for the others.

 

DALŠÍ obyčejná NÁHODA, říká si 99% z vás...

...smůla, že zase hned po vakcíně...