Nepřítel světové vakcinační mafie MUDr. Andrew Wakefield:

Vakcína proti Covidu není vakcína, je to nevratná genetická modifikace.

"WAXXED"

"Očkovaní: Od utajování ke katastrofě"

 

Co dělá v tuto vakcinačně exponovanou dobu úhlavní nepřítel očkovací mafie, britský lékař a akademik Dr. Andrew Wakefield? 

Již v roce 1998 si Dr. Wakefield vysloužil nemilost společnosti BigPharma (farmaceutická lobby) natolik, že byl vyškrtnut z registru lékařů a napadán na všech mediálních frontách. Byl označen za lháře, šiřitele nebezpečných falešných zpráv a byl profesně zlikvidován obviněními ze všech možných podvodů a padělání.

Jsme tak svědky běžných postupů, jaké používají mocní k - v tomto případě naštěstí jen částečném - umlčení nepohodlných lidí, kteří zjistí pravdu a mají snahu - namísto spolupráce s mocnými - ji vynést na povrch zemský.

Byl to on, kdo publikoval v lékařském časopise Lancet studii o tom, že vakcína MMR (spalničky, příušnice, zarděnky) způsobuje autismus, čímž v podstatě "hodil vidle" do slibného rozvoje celosvětového kšeftu s vakcinací malých dětí.

V roce 2016 zveřejnil Andrew Wakefield svůj film VAXXED ("Očkovaní: Od utajování ke katastrofě"), v němž odhaluje nejen praktiky farmaceutických korporací a vlád, jimž nejde o zdraví lidí, ale pouze o zisky. Ale v úplné podstatě věci jde někomu jinému o mnohem, mnohem více.

Film je ještě stále možné zhlédnout na www.kanal22.cz. Doporučujeme jej zhlédnout, než ho mocní odstraní. (K dispozici ke zhlédnutí s českými i slovenskými titulky).

Dr. Wakefield pracuje pro odhalení utajované pravdy, bez ohledu na vyhrožování mocných, kteří se snaží jej umlčet, nejlépe na věčné časy. Farmaceutické společnosti, resp. jejich představitelé, kteří jsou napojeni na mocné tohoto světa, se jej snaží zdiskreditovat, jeho aktivity jsou cíleně znemožňovány, masová média (která řídí samotní mocní) mají přísný zákaz zveřejňovat jakékoli rozhovory, které by Dr. Wakefield učinil.

Kdo hledá, vždy najde. Alternativní rádiová stanice uskutečnila a zveřejnila videorozhovor s doktorem Wakefieldem. Díky serveru orgo-net.blogspot.com, který na tento rozhovor narazil, jej můžeme "slyšet" také my.

 

Dr. Andrew Wakefield

Varování: Není to vakcína, je to nezvratná genetická modifikace

.......

Moderátor: Řekněme si něco o RNA vakcíně na COVID.

Dr. Wakefield: Dovolte mi ji charakterizovat. Základem naší genetické struktury je DNA, kyselina deoxyribonukleová. Ta každé buňce poskytuje kódy na výrobu proteinu. Informaci, aby buňky dělaly určitý protein, předává skrze posla – RNA, kyselinu ribonukleovou. Takže ten posel, RNA, je prostředníkem mezi genem a produktem – proteinem. Je to právě protein, který automaticky vyvolává imunitní reakci, nikoliv RNA. Když se udělá vakcína, tak reakci imunitního systému vyvolává protein v ní, například virálního nebo bakteriálního původu. Takže co do definice, RNA vakcína vůbec není vakcína, protože nevyvolává imunitní reakci. Musí být nejprve převedena na protein a ten protein teprve vytvoří imunitní reakci. Vakcína s „poslem“ RNA je vlastně genetické inženýrství. Přesně tak to je. Vkládá do vašich buněk genetický materiál RNA viru a žádá po buněčné mašinérii, aby produkovala ve vašich buňkách protein, na který teprve bude váš imunitní systém reagovat. A co se při tom může pokazit? Váš systém buněk má sám produkovat buňky, na které bude reagovat sám váš imunitní systém! Ale tomu se říká autoimunitní onemocnění.

Tady se to může obrovsky a strašlivě pokazit. Nikdy předtím to nebylo použito na lidi. Pokud jde o vakcínu Pfizer, nikdy to nebylo testováno, jenom s tím rychle šli na trh. A vidíme, že k velkým problémům již dochází. Myslím, že již byly dva případy anafylaxe, byla již oznámena úmrtí. A to jsme teprve na samém počátku vakcinace.

Musíme tedy vědět, o co jde. A především to, že tato vakcína není vakcína, je to chybné pojmenování. Je to přechodný produkt, který vede ke generování produkce proteinu. Je to genetické inženýrství, které nikdy nebylo otestováno na lidských bytostech. Kdy způsobí problémy? Za rok, za dva, za pět let poté, co to bude rozdáno miliardám lidí na celém světě. To už bude pozdě. Nepůjde to už odstranit, nepůjde to vypnout, nepůjde to zastavit. Bude to tu.

Kdybych to měl přirovnat k filmu, je to jako v Jurském parku, snaha o únik z ostrova.


Moderátor: Proč?

Dr. Wakefield: Proč? Vědci pracující v laboratořích mají velké ideje a myslí si, že své ideje přetvoří v něco, co zachrání svět. Někteří si to skutečně myslí. Ale pracují v tak omezeném mikrokosmu, v takové intelektuální bublině, vakuu, že nevidí problémy. Vidí jenom úspěch svých mozků. Protože můžeme, tak bychom měli. Ne. Protože si myslíme, že můžeme, jsme ochotni riskovat, a to na úkor jiných lidí. Taková je pravda. A věda už se tolikrát zmýlila.

Vědci stanovují hypotézy o využití přírody, o své schopnosti ovládnout přírodu. Ale příroda to tak nebude brát. Vědci zjistili cosi v projektu lidského genomu, když začali s tím genetickým inženýrstvím. Když změnili jeden gen, mysleli si, že mají klíč k celému procesu nemoci. Mohli to opravit, ale to neudělali. Způsobili, že ta změna má mnohostranný účinek na mnohé další geny. Vypíná je z činnosti, reguluje jejich činnost směrem dolů, směrem nahoru… To se nečekalo, proto měli tento projekt hned opustit, protože nerozuměli tomu, jak komplexní stav to je, jak složité je lidské tělo, jak složitý je celý systém.


Takto vědci z laboratoří vymysleli „vakcínu“ RNA, což okamžitě zaujalo představivost veřejnosti, profesionálů i miliard obyčejných lidí. Ale aby se s tím dalo začít, bylo by potřeba ještě mnoha a mnoha mezikroků. Kdekoli to bylo použito, mělo to alarmující výsledky.

Moderátor: Takže vědci jsou ti škůdci? Nebo jen dělají svou práci? Kdo je nad nimi, kdo jim povoluje ty další kroky? Co Boris Johnson, který udělal ten první krok, že si vzal vakcínu? Je někdo nad nimi, kdo může zazvonit na záchranný zvonec?

Dr. Wakefield: Je, ale ono se to stalo velmi rychle. Vědci to vyrobili v laboratoři a ukázali, že by to mohlo fungovat, alespoň v izolovaném systému kultury. Ale stalo se to, že do toho vstoupily korporátní společnosti a řekly si, ano, to je ono, to nám vydělá spoustu peněz, to využijeme. Vědí, že vlády jsou vyděšeny pandemií, nevědí, co dělat, nerozumějí tomu, nejsou virologové ani epidemiologové, nejsou vědci, prostě mají strach. Takže je farmaceuti mohou využít, jak budou chtít.

V roce 2016 jsem natočil film ("VAXXED") o tom, jak farmaceutické společnosti a výrobci vakcín využívají strachu vládních představitelů a zdravotníků, aby získali třeba záruky vlády za poškození způsobená vakcínami v Americe. Nemají žádnou odpovědnost za vakcíny ani za vakcinační schéma, nebudou muset platit za škody způsobené vakcínami. Když budou povinné, tak získají dokonalý trh. Jediné, co je čeká, je obrovský profit. Tento proces si společnosti v USA postupně zajistily zákony už v roce 1976, v roce 1986, nyní se čeká zákon o povinných vakcínách. Je to tak všude na světě, kromě Brazílie, kde ještě nemají "zproštění odpovědnosti" (tzv. waiver - viz podzáložka Váš souhlas) za vakcínu proti COVIDu. Takže společnosti mohou vynechat studie, mohou zaplavit trh, je jim to jedno, protože za způsobené škody nezaplatí žádnou cenu.

Moderátor: V USA, v Kanadě a v UK se říká, že se nedostaneme zpátky k normálu, pokud si nenecháme dát vakcínu, alespoň tedy podstatná část populace. Jak to dělají? Jednají podle nějakého scénáře? Kdo říká těm politikům, že toto je řešení?

Dr. Wakefield: Je to znepokojující a zdá se mi, že hlavní osobou propagující tuto myšlenku je Bill Gates. Člověk, který prostě z titulu svého bohatství, nikoliv z titulu nějakého vzdělání, si přisvojil velkou roli v politice veřejného zdravotnictví, žádná individuální volba každého občana na světě. Právě on přišel s tou myšlenkou, že se to nevrátí do normálu, pokud nenaočkujeme 7 miliard lidí na světě. A toto bylo přijato politiky jako mantra, což je velmi děsivé. Protože to vytváří scénu pro falešná očekávání, že dokud nebudeme očkovaní, nevrátíme se k normálu. Ale vakcíny nás k normálu nevrátí.
Myslím si, že vakcíny by měly přijít na trh tak za osm let, až budou známy reakce na ně. Moje mínění je založeno na poznatcích z filmu, který jsem udělal, a na životní zkušenosti, cítím to tak.

(Primární zdroj: https://orgo-net.blogspot.com. Děkujeme za vaši práci pro ostatní).

Doktor Wakefield hovoří jen o vakcíně jako takové. O škodlivosti vakcín na další a další uměle vytvořené choroby již bylo odhaleno mnoho důkazů. (Doporučujeme seznámit se také se vzkazem Dr. L. Palevského (obsahový blok níže)).

Kdyby však šlo "jen" o škodlivost jako takovou. Kdyby však šlo "jen" o toxické a smrtící látky ve vakcínách záměrně obsažené. Kbyby však "šlo" jen o nemoci, které způsobují!

 

Vakcína, resp. vakcinace by nebyla v současnosti nejžhavějším předmětem zájmu světa, kdyby měla být pouhým "narychlo upižlaným" produktem k pokusu zastavit pandemii. Pandemie je falešná a také proto je celá vakcinační show až příliš nápadná.

Ve skutečnosti se jedná O MNOHEM VÍCE. JDE O NANOČIP (tzv. nanobot), který má být do každého člověka vpraven vakcinací. Jde o zahájení klíčové akce mocných s názvem TOTÁLNÍ KONTROLA LIDSTVA, ZOTROČENÍ LIDSTVA a NASTOLENÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU.

Trilaterální komise - uniklý proslov, Kanadský premiér vlády promluvil

VAKCINACE JE NÁSTROJ K OČIPOVÁNÍ LIDSTVA.

Nanobot, KTERÝ VÁM MOCNÍ JIŽ NYNÍ VPRAVUJÍ NA VAŠE VLASTNÍ PŘÁNÍ (!) DO VAŠICH TĚL, JE JIŽ SKUTEČNÝM MISTROVSKÝM DÍLEM. KAM SE HRABOU PRVNÍ PROTOTYPY - ČIPY APLIKOVANÉ DO TĚL DOBROVOLNÝCH I NEDOBROVOLNÝCH NEVĚDOMÝCH LIDÍ PO CELÉM SVĚTĚ V UPLYNULÝCH PADESÁTI LETECH.

TYTAM JSOU ČASY, KDY ČIP DOKÁZAL POUZE VYSÍLAT SIGNÁL, KTERÝ OTEVÍRAL DVEŘE, PLATIL V OBCHODĚ NEBO PROKAZOVAL VAŠI IDENTITU.

 

 

 

 

 

 

 

SOUČASNÉ NANOČIPY JIŽ FUNGUJÍ  "OBOUSMĚRNĚ". NANOBOT JE TADY, ABY MOHL PŘIJÍMAT SIGNÁLY A  REAGOVAT NA NĚ. REAGOVAT TAK, ŽE JEHO REAKCE JE ZÁROVEŇ REAKCÍ VAŠÍ. PROTOŽE ON JE VAŠÍ SOUČÁSTÍ.

NANOČIP DOKÁŽE ČÍST VAŠE MYŠLENKY.

NANOČIP DOKÁŽE OVLÁDAT VAŠE MYŠLENKY A VKLÁDAT TY, KTERÉ JSOU ŽÁDOUCÍ. NANOČIP VÁM UDĚLUJE ROZKAZY, KTERÉ VY BUDETE PLNIT. 

NANOČIP SE STÁVÁ VAŠÍ SOUČÁSTÍ, JE VAŠIMI BUŇKAMI, VAŠÍ MYSLÍ, VAŠIMI EMOCEMI, VAŠIMI TOUHAMI I VAŠÍM ZOUFALSTVÍM. POMOCÍ UMĚLÉ INTELIGENCE A SÍTÍ 5G SE Z LIDÍ NA ZEMI STANOU DOKONALE OVLÁDANÉ LOUTKY, KTERÉ PLNÍ PŘÍKAZY MOCNÝCH A KTERÉ LZE KDYKOLI "VYŘADIT Z PROVOZU".

BUDE-LI ZAPOTŘEBÍ VAŠEHO INFARKTU, NENÍ PRO NANOČIP PROBLÉM JEJ VE VAŠEM TĚLE ZPŮSOBIT.

BUDE-LI ZAPOTŘEBÍ VAŠÍ POSLUŠNOSTI, NENÍ PRO NANOČIP PROBLÉM SI JI VYNUTIT.

VÍTEJTE V ROZHODUJÍCÍ DEKÁDĚ HISTORIE LIDSKÉ RASY NA PLANETĚ ZEMI V TÉTO ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ.