PRAVDU SI KAŽDÝ SKLÁDÁ SÁM. VÝSLEDEK JE JEN JEHO VLASTNÍ VOLBA.

FALEŠNÁ HRA MOCNÝCH S NÁZVEM COVID-19 A COVID-21

 

 

Zamyslete se, lidé, nad skrytým významem nenápadně se tvářících a přitom zcela sofistikovaných a již dlouhou dobu připravovaných a nyní jen realizovaných světových událostí.

Každá souvisí s každou další, bez ohledu na to, odkud pochází.

Přitvrzuje hon na ty, kteří znají pravdu a kteří si chtějí zvolit svobodu a holý život. Začíná hon, který je pouhým důkazem toho, že nejde o ochranu ani zdraví a už vůbec ne lidských životů.

Začíná hon na čarodějnice.

Jsme tam, kde jsme byli. Ale pokud to lidstvo dovolí a pokud si tak zvolí, pak už nás tak dlouhá budoucnost nečeká.

NIC NEŽ SVOBODNÁ VOLBA LIDSTVA.

listopad 2020

Epidemiolog Roman Prymula: Kdo se naočkuje, bude moct volně cestovat a být bez roušky

 

Současný plán Evropské unie mluví jasně o tom, že lidé, kteří se nechají očkovat proti koronaviru způsobující onemocnění covid-19, bude mít posléze příjemnější život. Podle epidemiologa Romana Prymuly, který pro ŽivotvČesku.cz nastínil závěry EU, bude mít takový jedinec výhody pokud půjde o cestovaní či nošení ochrany úst a nosu.

 

Evropská unie chce urychlit vznik vakcinačního průkazu, na kterém se pracuje přibližně dva roky. Zatím by se týkal pouze covidu-19.

"Vysoká účinnost vakcíny umožní podstatně nižší proočkovanost proto, aby se cirkulace viru zastavila. Snaha EU je pozitivně motivovat očkované obyvatelstvo tak, že mu umožní volné cestování, nebudou muset být testováni ani nosit roušky. To může zájem výrazně zvýšit," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný odborník Roman Prymula záměry, který by mohly být tím, co donutí lidi k očkování a zastavení epidemie.

Podle epidemiologa a bývalého ministra zdravotnictví je to v tuto chvíli tak, že mnoho lidé očkování podle průzkumu odmítá.

"Stávající průzkumy ukazují, že velká část populace, někdy i více než 50 procent, se očkovat proti COVID nechce," dodal pro ŽivotvČesku.cz Prymula.

Zatím není zcela jasné, kdy se vakcíny dostanou na trh. Mluví se o tom, že první zásilky by mohly být do konce roku, případně v úvodu nadcházejícího.

Senioři patřící do rizikové skupiny a lidé s vážnými chorobami jako je chronická obstrukční plicní nemoc, silně zvýšený krevní tlak, závažná onemocnění ledvin a jater, těžká cukrovka či výrazná nadváha by měli v rámci očkování proti koronaviru přijít první na řadu. Následně by vakcínu měli dostat zdravotníci bojující v první linii.

LISTOPAD 2020, zdroj: zivotvcesku.cz

 

TOTO JE ZPRÁVA Z LISTOPADU ROKU 2020.

DNE 27. 12. 2020 ZAČALO OČKOVÁNÍ "na covid-19" V ČESKÉ REPUBLICE.

JDE TO RYCHLE.

VŠE SE NAPLŇUJE.

STÁLE VÍCE LIDÍ JE POHÁNĚNO POUZE SVÝM STRACHEM, A PROTO JDOU SAMI A DOBROVOLNĚ DO CHŘTÁNU SVÉHO ÚPLNÉHO ZOTROČENÍ.

LIDÉ, ZAČNĚTE SE ZAJÍMAT, O CO VE SKUTEČNOSTI JDE.

 VAKCÍNA JE POUHÝ SMRTÍCÍ KOKTEJL A NIJAK NESOUVISÍ S NEMOCÍ COVID-19 ANI 21 ANI S ŽÁDNOU JINOU NEMOCÍ.

VAKCÍNA JE SMRTÍCÍ PAST.

VÁŠ STRACH ZPŮSOBUJE, ŽE PODLÉHÁTE.

 

VAKCÍNA JE NÁSTROJEM K VAŠEMU OČIPOVÁNÍ A TOTÁLNÍ KONTROLE VAŠICH ŽIVOTŮ.

VAKCÍNA VE VAŠEM TĚLE JE ROVNĚŽ ČASOVANOU BOMBOU, KTERÁ PŘESNĚ DLE NAPROGRAMOVANÝCH INSTRUKCÍ SPLNÍ SVŮJ PLÁN - DO KONKRÉTNÍHO ČASOVÉHO OBDOBÍ VÁM "NENÁPADNĚ" ZPŮSOBÍ ZÁVAŽNÁ ONEMOCNĚNÍ, KTERÁ VÁM POMOHOU S PŘEDČASNÝM ODCHODEM Z TOHOTO POZEMSKÉHO ŽIVOTA.

 

PRAVDA JE JIŽ DÁVNO VYJEVENA.

PRO MNOHÉ JE VŠAK TAK NEUVĚŘITELNÁ, ŽE VĚTŠINA NEUVĚŘÍ.

DOKUD SE SAMI NA VLASTNÍ KŮŽI NEPŘESVĚDČÍ.

PAK UŽ VŠAK BUDE NA DALŠÍ VOLBU POZDĚ.

 

JEŠTĚ STÁLE MÁTE MOŽNOST VOLBY.

DO TÉ DOBY, NEŽ SE NECHÁTE ZOTROČIT.

 

LIDÉ,

POVSTAŇTE!

JEDINĚ MY, SAMOTNÍ LIDÉ, KAŽDÝ Z NÁS, MÁME TU MOC VŠE ZMĚNIT!

JEDINĚ MY, LIDÉ, MÁME MOC ZMĚNIT NEPŘÍZNIVÝ NÁSLEDEK SVÝCH VLASTNÍCH CHYBNÝCH VOLEB, KTERÉ JSME V NEVĚDOMOSTI TAK DLOUHO ČINILI, AŽ JSME SE K TÉTO KONEČNÉ HRŮZE PROPRACOVALI!

 

LIDÉ,

NENECHTE SE ZOTROČIT!

ZAČNĚTE BOJOVAT ZA SVOU SVOBODU A ZA HOLÝ ŽIVOT SVŮJ A SVÝCH DĚTÍ!

 

ZBÝVÁ MÁLO, PŘEMÁLO ČASU.

 

VYCIŤUJTE, LIDÉ.

VYCIŤUJTE PRAVDIVOST VŠEHO, CO SE KOLEM VÁS DĚJE.

 

V následujících podzáložkách nabízíme průběžné informace k hrůzné vakcinační hře ještěrů z pekel. Ještě stále jsou na Zemi lidé, kteří se nechtějí vzdát své svobody, kteří chtějí zachovat život na této planetě Zemi a kteří pátrají po pravdě, před kterou vy ostatní zavíráte oči a ušlapáváte ji ve svůj vlastní neprospěch. Jen díky těmto lidem, kteří cítí, že věci nejsou takové, jak se jeví, se tyto informace dostávají až k Vám.

Jak s těmito informacemi naložíte, je jen Vaše VOLBA.

Výhody za očkování?

Pročpak?

 

obr.: Ministr vnitra Jan Hamáček

 

"Jak se začne očkovat a skutečnost, tedy pocit, že člověk je očkovaný, se dá zapojit do protiepidemických opatření. Dá se říct, že pro lidi, kteří budou očkovaní, mohou být některé aktivity přístupnější. Očekávám velký tlak ze strany některých států z hlediska letní sezóny, že třeba pro vstup do země budou vyžadovat očkování. Letecké společnosti dávají najevo, že budou uvažovat o tom, že nebudou přepravovat pasažéry, kteří nebudou očkovaní. Což bude věc, která bude nějakým pohledem motivovat lidi k vakcíně. Pokud jde ale o to, kdy se vrátí život do zajetých kolejí jako před epidemií, tak teoretická naděje je někdy v létě," řekl k tématu chystané vakcinace vicepremiér Jan Hamáček.

----------------------------------------------------------------------

O bonusech pro očkované proti covidu hovořila už na podzim 2020 hlavní hygienička Jarmila Rážová. Konkrétní podobu nesdělila, jen uvedla, že by se s vakcinací pojil přístup ke službám, který by neočkovaní neměli, případně ne bez čerstvého negativního testu.

Některé firmy už uvedly, že své lidi chtějí mít proočkované, jako třeba Škoda Auto. Z pohledu zákazníka se jeví pravděpodobné, že očkování sehraje roli v letecké dopravě. Ředitel australských aerolinek Qantas Alan Joyce již dříve ohlásil, že na jejich sedačky smí usednout jen očkovaní.

Vakcinace na Covid-19 v ČR nebude povinná - bude "jen" vynucená

ČSÚ povede registr očkovaných (resp. neočkovaných) osob

prosinec 2020

Očkování proti Covid-19 v České republice nebude mandatorní (povinné ze zákona), nýbrž kompulzivní. V podstatě se jedná o velice "chytrý" podraz na každého občana.

Kompulzivní očkování znamená “vynucené” očkování, resp. očkování “pod nátlakem”. Rozdíl mezi kompulzivním a mandatorním očkováním je velice drobný, ale z právního hlediska dramaticky odlišný. Mandatorní očkování je povinné a je dáno zákonem, odmítnutím očkování se člověk dopouští porušení zákona. Kompulzivní očkování je naproti tomu dobrovolné, ovšem ne tak úplně, jde o dobrovolnost “na sílu”. Kompulzivní očkování znamená, že dobrovolně se můžete rozhodnout očkování nepodstoupit, ale na základě nesplnění kompulze (vynucení, nátlaku) ze strany toho, kdo po vás očkování požaduje, může přijít opatření proti vám.

Takovým opatřením může být např. ukončení pracovního vztahu, odmítnutí poskytnutí služby, odmítnutí povolení vstupu, odmítnutí pokračování ve spolupráci, zamezení pohybu v areálu, omezení nebo přerušení rozsahu služeb. A podle informací aeronetu.cz bude očkování v ČR v případě státních zaměstnanců, důchodců v domovech důchodců, vojáků a policistů právě kompulzivní, tedy vynucené, nátlakové. Stát v roli zaměstnavatele totiž nebude mít problém vakcinaci vložit do pracovních podmínek pro své zaměstnance.

A nyní zbystřeme:

Kompulzivní očkování není povinným očkováním, takže v případě, že státnímu zaměstnanci vakcína způsobí zdravotní poškození trvalého charakteru, nedostane od státu naprosto žádné odškodnění běžnou cestou, která je vyhrazena pro povinná očkování. Podle zákona č. 116/2020 Sb., o náhradě újmy způsobené povinným očkováním, totiž zákon jasně stanovuje, že náhradu může žádat pouze taková osoba, která podstoupila povinné očkování stanovené zákonem, případně více zákony.

Pokud ovšem osoba je očkována dobrovolně, a to včetně kompulzivního očkování, potom nárok na odškodnění od státu nemá a musí vymáhat odškodnění u soudu formou prokazování, přičemž žaloba musí mířit přímo na farmaceutickou korporaci. Jenže, společnosti Pfizer, Moderna a AstraZeneca mají v Evropské unii zaručenou indemnitu rozhodnutím Evropské komise, takže nelze kvůli těmto covidovým vakcínám společnosti žalovat. Tyto žaloby by tak musely mířit proti českému státu.

 

Firma Pfizer má předložit závěrečnou zprávu o klinických studiích vakcíny do konce roku 2023. (Ve skutečnosti není vůbec co studovat, co vyhodnocovat, vše je již dávno nachystáno, připraveno, jak virus tak vakcína jsou pouhé podvody). Minimálně do té doby novou vyhlášku či její změnu, dodatek určitě nečekejme. Přesněji řečeno nečekejme vůbec. To není v plánu.

Od 27. 12. 2020 se tak v ČR očkuje vakcínou, o které neví Ministerstvo zdravotnictví naší země vůbec nic. ANI NEMÁ VĚDĚT. (KROMĚ TĚCH, KTEŘÍ S MOCNÝMI TOHOTO SVĚTA PŘÍMO SPOLUPRACUJÍ (VČETNĚ JEJICH PŘÍMÉHO ZAPOJENÍ DO CELOSVĚTOVÝCH ÚNOSŮ DĚTÍ NA POKUSY A JEJICH KREV).

TO VŠE JE POUHÁ HRA MOCNÝCH TOHOTO SVĚTA A JEJICH PÁNŮ (MOCNĚJŠÍCH MIMO NÁŠ SVĚT).

VLÁDY JEDNOTLIVÝCH ZEMÍ DOSTÁVAJÍ POUHÉ PŘÍKAZY. S NĚKTERÝMI JDE RUKU V RUCE PŘÍKAZ "NEPTAT SE, JEN KONAT". A TAK NAŠE VLÁDA KONÁ. CHCE-LI NÁM "VLÁDNOUT".

MOCNÝM ZATÍM VYCHÁZÍ VŠE, NA CO SÁHNOU.

TO SE DĚJE JEN DÍKY VÁM, LIDÉ NEVĚDOMÍ, KTEŘÍ JSTE POSLUŠNÉ LOUTKY OVLÁDANÉ STRACHEM A PROTO PŘISTUPUJETE NA VŠE, CO SE VÁM SERVÍRUJE A VELICE NENÁPADNĚ VNUCUJE.

VY TO VŠAK STÁLE POVAŽUJETE ZA DOBRÉ...

Od 27. prosince 2020 se tedy v ČR očkuje sice "dobrovolně", ale ve skutečnosti je toto očkování kompulzivní, tedy vynucené. Je to v podstatě sofistikovaná hra mocných s loutkolidmi, kteří se falešně domnívají, že jsou svobodní a že žijí v "demokratické" zemi. Ve skutečnosti nic z toho už dávno nemají. Pro poslušnost loutkolidí každé země stačí pouhá lež. Když se tato lež bude dostatečně dlouho a dostatečně intenzivně opakovat těmi "dostatečnými" osobami, a když k tomu v loutkolidech vyvolá potřebný hnací motor - strach, pak se pro loutkolidi stane tato lež pravdou a sami DOBROVOLNĚ půjdou do chřtánu své vlastní zkázy.

A v tom spočívá zákeřnost celé hry. Ve vaší falešné dobrovolnosti, se kterou přijmete vše, co přijmout máte. Většina z vás si toho ani nevšimne...

"Kompulzivní" tedy v praxi znamená: Zaměstnanec sice může dobrovolně odmítnout podstoupit očkování, ale v tom případě s ním státní orgán může rozvázat pracovní poměr. Takové očkování potom není povinné, je to očkování “vynucené pod nátlakem”.

 

Není to totéž, avšak sami cítíte, lidé, smrtící zákeřnost této "moderní", pseudodemokratické hry. Hry o vaše životy, které mají mocní již dávno ve své moci. Zbývá jim jen dílo dokonat. POKUD TO DOVOLÍTE, PODAŘÍ SE JIM TO.

O VŠEM ROZHODUJETE VY SAMI, LIDÉ!!! VY SAMI ROZHODUJETE O SVÝCH ŽIVOTECH, O ŽIVOTECH SVÝCH DĚTÍ, O DALŠÍM ŽIVOTĚ NA TÉTO PLANETĚ ZEMI!!!

NE NÁHODOU ŽIJETE SVŮJ POZEMSKÝ ŽIVOT PRÁVĚ V TÉTO ZÁVĚREČNÉ ČASOVÉ ETAPĚ.

JSTE TADY PRÁVĚ VY A PRÁVĚ PROTO, LIDÉ, ABYSTE SE NEDOPRACOVALI K DOSAŽENÍ PLNOSTI NEGATIVNÍHO STAVU ZDE NA ZEMI, V ZÁPORNÉ DIMENZI BYTÍ, A VYHNULI SE TAK HRŮZÁM, KTERÉ ZÁKONITĚ V PŘÍPADĚ VÍTĚZSTVÍ NEGATIVNÍHO STAVU ZDE NA TÉTO ZEMI NASTANOU!

K VAŠEMU dokonalému ZOTROČENÍ CHYBÍ NYNÍ JIŽ JEN KRŮČEK!

ZDA-LI HO UDĚLÁTE, JE JEN

VAŠE

SVOBODNÁ

VOLBA.

----------------------------------------------------

Český zákon č. 116/2020 Sb., část zákona o náhradě újmy způsobené povinným očkováním, nijak neošetřuje kompulzivní očkování, která přitom mají stejnou brutalitu, jako očkování povinná. Pokud zaměstnavatel vyžaduje očkování po zaměstnanci, je to úplně totéž, jako by to vyžadoval zákon, protože zaměstnanec nemá jiné volby, než uposlechnout, jinak bude čelit životně likvidačním následkům.

 

Lidé se mají domnívat, že očkování je dobrovolné. Tato klíčová část velkolepé blamáže se negativnímu stavu povedla. Lidé si to skutečně myslí. Již brzy však budete mít na výběr očkování nebo ztrátu zaměstnání. Budete se cítit při této volbě svobodně? Budete mít pocit dobrovolnosti? Vaše volba bude vynucena pod nátlakem - a většina z vás se chystá to přejít mávnutím ruky. A většina z vás bude více než nepříjemně překvapena, jakmile zjistí, co si touto svou "dobrovolností" uvařila.

 

Vzpomeňme na příklad "dobrovolnosti" na Slovensku. Na podzim 2020 tam sice byly antigenní testy na koronavirus "dobrovolné", avšak kdo na něj nešel, resp. kdo nebyl schopen prokázat se negativním testem, nejenže nemohl do práce, ale ani se procházet venku.

Ano, tato "přísnost" a opatření by byly pochopitelné a žádoucí, kdyby virus byl skutečný, resp. kdyby nebezpečí bylo skutečné. Protože však víme, že celá tato plandemie je pouhá nechutná hra mocných (důkladně připravena několik let dopředu), kterým jde pouze o totální kontrolu lidstva, jeho zotročení a nastolení Nového světového řádu, je nemožné toto považovat za "ochranu" obyvatel v žádném slova smyslu! Další a další fáze plandemické hry jsou do detailů naplánovány na dalších deset let, do roku 2030 má být lidstvo na této planetě očipováno a plně pod kontrolou mocných tohoto světa - primárně jejich pánů, tj. mocnějších mimo náš svět - negativních mimozemských entit.

A vy neustále souhlasíte. Se svým vlastním úplným zotročením.

   

Na konci roku 2020 oznámil ministr zdravotnictví ČR Jan Blatný, že Český statistický úřad (ČSÚ) povede od února 2021 registr očkovaných osob. Vše jde podle plánu, plánu k zavedení covid pasu, resp. předskokana znamení šelmy. Vše souvisí se vším. Rušení anonymních dobíjecích telefonních karet, rušení hotovosti, platebních karet, obrovský a rychlý boom mobilních aplikací, skrze které vás již nyní ovládají nejen obchodní řetězce, když vás lákají na slevy - jen pro vás, privilegované, s mobilní aplikací v telefonu. Nejde vůbec o slevy, ale o sledování vašich vzorců chování, nakupování, vašich preferencí, vašeho pohybu.... JDE JEN O VÁS. JEN O VAŠE ZOTROČENÍ.

 

Proč potřebuje stát vést evidenci očkovaných osob? Proč potřebuje stát vytvářet databázi očkovaných osob? No přece proto, aby tato data mohla být použita pro kontrolu a řízení populace a jejího pohybu pomocí systému restrikcí, omezení a privilegií odvozených od covidových elektronických pasů.

 

O vakcínu tady vůbec nejde. Jdo o databázi, resp. o záminku pro její vytvoření.

Záminka očkování - po kterém navíc sami nevědomí a ovládaní lidé volají a "dobrovolně" čekají fronty - je tou pravou záminkou k vytvoření databáze obyvatel, podle které se lidé budou moci rozdělit na dvě kategorie, stejně jako v nacistickém Německu. Kdo se naočkuje, bude veden v databázi jako "poslušný, bezpečný" (prozatím). Ostatní se stanou "nebezpečnými", nevyhovujícími, rizikovými, neposlušnými - a budou postupně vylučováni ze společnosti. Kdo by si nepotřeboval nakoupit...

Jen málo, pramálo zůstane těch, kteří necouvnou. Kteří se nenechají zotročit. Které neovládne strach.

Zdroj: server aeronet.cz. Děkujeme aeronetu.cz za jeho práci pro ostatní, za hledání souvislostí a varování lidstva před jeho vlastní zkázou.