MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST A DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH

 

VELKÝ BRATR TĚ SLEDUJE

PŘICHÁZÍ DÁLKOVÉ SNÍMÁNÍ OTISKŮ

 

Detektor přečte otisky prstů na šest metrů

Když dnes ukáže někdo prst na kameru, jde obvykle o gesto vzdoru. V blízké budoucnosti by ovšem mohlo jít o důležitý systém identifikace, doufá společnost IDair. Tenhle americký start-up nabízí systém rozpoznávání otisků prstů na dálku.

Kamera systému využívá podobného postupu zpracování obrazu jako při zpracování satelitních snímků, tvrdí společnost. Software ve snímku zvýrazňuje tvary a hrany a doostřuje ho. Samozřejmě, nejsme v detektivním seriálu, takže obraz nelze přibližovat do nekonečna a dosah je omezený. V reálu prý má činit zhruba šest metrů (na stránkách firmy se píše dva metry, v tisku ale představitelé firmy mluví o šesti).

Hlavním zákazníkem začínající firmy je armáda. Ale IDar začíná přístroj nabízet i pro běžné komerční použití. V současné chvíli zkouší zařízení jeden řetězec fitness center, který tak chce zabránit cvičencům vstupovat na cizí legitimaci.

Technologie může být do určité míry zlomová. Na rozdíl od jiných možností fyzického sledování osob, třeba pomocí vzorku sítnice, jsou databáze otisků prstů rozsáhlé a dobře zavedené (systém IDair není propojený s databázemi bezpečnostních organizací, ale co není, může snadno být). Spolehlivost daktyloskopie je také léty prověřená, na rozdíl třeba od sledování obličejových rysů, které lze také provádět počítačově.

Také se nezdá, že by technologie byla příliš drahá. Základní scanner snímající otisk jednoho prstu má stát jenom 2 000 dolarů (zhruba 40 tisíc korun), což u nové technologie není nijak závratná částka. A nejspíše bude dále klesat. Ale samozřejmě, ďábel se skrývá v detailech, a možná, že se zařízení v praxi ukáže nepoužitelným.

Zdroj: www.vesmirni-lide.cz

 

No a co má být, říká si někdo. Technologie jde kupředu, to je přece dobře! Přemýšlejte, přátelé. Přemýšlejte dobře.Technologický vývoj už dlouho a velice intenzivně předbíhá pokrok duchovní. Lidstvo je na úrovni malých dětí, které nevědí, že zápalka hoří. Až se to dozví, může být pozdě.

Pokud se chcete informovat, jak souvisí „Velký bratr",  čipování všeho a všech a rozvoj technologií s duchovní podstatou, tedy s Pravým životem KAŽDÉHO Z NÁS, a jaký je DOPAD těchto zákeřných a zcela záměrných tahů na životy nás všech v BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI, jsme tady pro vás. Rádi Vám předáme další důležité informace a zodpovíme vaše dotazy v rámci přednášek, které uskutečňujeme, nebo osobních setkání.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS

Vesmírní přátelé, Auron, Ema a další světelné bytosti na cestě Domů

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Klidně se ptejte, my Vám budeme rádi naslouchat...

 

! ! ! VAROVÁNÍ - UPOZORNĚNÍ ! ! !

 

Mocní tohoto světa

a ti mocnější mimo něj (Ještěři a Pseudotvůrci)

PRÁVĚ ZAVRŠUJÍ SVÉ SNAHY A PŘIPRAVUJÍ VÁM VŠEM ČIPOVOU PAST!

 

JEŠTĚŘI Z PEKEL

ROZJÍŽDĚJÍ MOCNOU ČIPOVOU TOTALITU A ZOTROČENÍ VŠECH LIDÍ!

!!! POZOR NA NĚ !!!

TITO NEGATIVNÍ MIMOZEMŠŤANÉ VÁS KAŽDÝ DEN RAFINOVANĚ OVLÁDAJÍ! JSOU ZLÍ, BEZCITNÍ, ZÁKEŘNÍ A MOCNÍ!

 

JEDNÍM Z KONEČNÝCH A DRTIVÝCH OVLÁDACÍCH PROGRAMŮ JE OČIPOVÁNÍ VŠEHO A VŠECH K ZÍSKÁNÍ ABSOLUTNÍ OVLADATELNOSTI A POSLUŠNOSTI LOUTKOLIDÍ NA PLANETĚ ZEMI!

 

CHYSTÁ SE OČIPOVÁNÍ VŠECH LIDÍ!

!!!

NENECHTE SE OČIPOVAT

!!!

S ČIPEM SE STANETE DOKONALOU LOUTKOU

JEŠTĚRŮ Z PEKEL!

 

!!! PŘÁTELÉ, BUĎTE BDĚLÍ, DEJTE SI POZOR !!!

AŽ SEM JEŠTĚŘI Z PEKEL VTRHNOU, BUDOU SE LSTIVĚ VYDÁVAT ZA SPASITELE, ANDĚLY, ZACHRÁNCE LIDSTVA, ABY SI NAKLONILI OBYVATELE PLANETY ZEMĚ

NA SVOU STRANU

A ODVEDLI TAK POZORNOST OD SVÉHO NEKALÉHO ZÁMĚRU -

KONEČNÉ REDUKCE a

PLÁNOVANÉHO ZOTROČENÍ loutkolidí!

A DRTIVOU VĚTŠINU Z VÁS OPRAVDU ZÍSKAJÍ...

BUDETE MEZI NĚ PATŘIT?

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!

VŠECHNNO JE JINAK!