MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST NA DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH.

K tomuto již plně používají další zbraň – technologie negativních mimozemšťanů ještěrů z pekel – mikročipy

 

Plány na čipování novorozenců v USA a Evropě se vyvíjí v rychlém tempu

 

29.1.2014

Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každému narozenému dítěti implantován mikročip? My všichni víme, že se to stane v blízké budoucnosti, pokud se tomu lidstvo nepostaví. Dle nejnovějších informací by se mělo čipování novorozenců rozběhnout co možná nejdříve naplno v Evropě a USA. Víme také, že je jedním z hlavních cílů vládnoucích elit, aby byla očipována celá lidská populace.

 

 

 

 

 

 

 

Součástí RFID čipů bude také GPS senzor, který zaručuje lokalizaci objektů s přesností 5 metrů. Bude napojen přímo na satelit, který bude součástí internetové sítě. Podle plánu mocných by měly být nejprve očipovány všechny děti a důchodci.

Lucien Desjardins: Spojené státy se tímto směrem ubírají v tajnosti. Švédský premiér Olof Palme dal souhlas implantovat testovací čipy vězňům již v roce 1973 a bývalý ředitel Data Inspections Generál Jan Freese odtajnil informaci, že některým pacientům v domácím léčení byl také RFID čip implantován, a to v polovině roku 1980.

Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každé novorozené dítě očipováno? Jste připraveni žít ve světě, ve kterém bude každý váš pohyb monitorován, nahráván a uložen v databance Velkého bratra? Dle artiklu Finnish, distribuovaném doktorům a studentům medicíny, je již velmi málo času na změnu směru vojenské medicíny a technologie ovládání mysli, která nám vezme poslední střípky zbylé svobody.

„Bytosti s implantovaným čipem můžou být lehce kdykoliv pod cizí kontrolou. Jejich mozkové funkce mohou být dálkově monitorované superpočítači a dokonce jim můžou měnit myšlenky změnou frekvence,“ napsala Dr. Rauni Kilde. 

Experimenty týkající se RFID čipů byly tajně prováděné na vězních, vojácích, mentálně postižených, hendikepovaných dětech, hluchých a slepých lidech, homosexuálech a různých skupinách, které jsou elitou považovány za nepotřebné.

Dnešní mikročipy operují prostřednictvím nízkofrekvenčních vln, které je zaměří. S pomocí satelitů může být osoba s čipem lokalizovaná na celé planetě. Tato technologie byla testována i ve válce v Iráku, dle vyjádření Dr. Carl Sanderse, který vynalezl intelligence-manned interface (IMI), jež se lidem aplikuje pomocí injekční stříkačky. Tyto superpočítače Národní bezpečnostní agentury NSA můžou dnes „vidět a slyšet“, co vojáci prožívají na bojišti, díky monitorovacího systému (RMS).

 

„Jakmile je mikro-milimetrový čip umístěn v optickém nervu oka, dokáže „vykreslit“ mozkové impulzy a zjistit, co dotyčný prožívá, cítí, vidí a slyší. Jakmile je tato informace přenesena a uložena v počítači, mohou být tyto vjemy zpětně zaslány implantované osobě prostřednictvím mikročipu do mozku a tím u dotyčného vyvolat všechny pocity znovu. Prostřednictvím RMS a počítačového operátora mohou zaslat dokonce elektromagnetickou zprávu nervovému systému, která bude mít na dotyčnou osobu konkrétní vliv. Díky RMS může zdravý člověk zažívat halucinace a slyšet ve své hlavě různé hlasy, a dokonce jej lze pomocí elektromagnetických impulzů mučit, “ upozornila Dr. Kilde.

zdroj: svobodné noviny

Tak co, přátelé, ještě váháte, zda-li je svět takový, jaký se jeví navenek?

Je to svět moderní, pokrokový a perspektivní?

Máte pravdu, SVĚT JE PŘESNĚ TAKOVÝ, JAKÝ JEJ CHCEME MÍT.

SVĚT JE PŘESNĚ TAKOVÝ, JAKÝ HO V KAŽDÉM OKAMŽIKU TVOŘÍME.

 

NÁŠ SVĚT JE NAŠE VLASTNÍ DÍLO.

 

A co že jsme si to utvořili?

Připomeňme pár "drobností"...

...oblíbené války... (už je přece čas zvítězit všude a nastolit nový světový řád...)

...oblíbené přírodní katastrofy (nesvádějme to na Zemi, ta nedělá nic proti naší VŮLI, ta dělá pouze to, co si přejeme MY!)

...falešné náboženství trestajícícho "BOHA", který prý zatracuje hříšné duše, kterého je prý třeba se bát a který PRÝ touží po bohatství, slávě a moci...

...nové a další generace LOUTEK - systematická PREPARACE DUŠÍ z těl dětí a VYMÝVÁNÍ MOZKŮ absolutními nepravdami o údajných "zákonitostech" světa i života

SVĚTOVÝ KAPITALISTICKÝ HYENISMUS POHÁNĚNÝ STRACHEM KAŽDÉHO O VLASTNÍ PŘEŽITÍ!!!

...KDYŽ MAJÍ JEDNI VÍCE, JE LOGICKÉ A JE SPRÁVNÉ, ŽE ZBYDE NĚKDO, KDO MUSÍ MÍT MÉNĚ...

"DEJME DEVĚT CHLEBŮ NA DESET LIDÍ A HNED UVIDÍTE, JAK FUNGUJE KAPITALISMUS!"

UDRŽOVÁNÍ CHUDOBY V NĚKTERÝCH MÍSTECH SVĚTA JE CÍLENOU, NECHUTNOU POLITIKOU VŠECH MOCNÝCH ZA ÚČELEM POSTUPNÉHO OVLÁDNUTÍ TĚCHTO MÍST! ZÁROVEŇ JE V SOULADU S ŘEŠENÍM PROBLÉMU PŘEMNOŽENÉHO LIDSTVA A JEHO CÍLENÉ REDUKCE!

PROČ NE TÍMTO "PŘIROZENÝM" ZPŮSOBEM!

CO BYCHOM ZASAHOVALI, KDYŽ NEMUSÍME.......!

"TO JE OSUD", "TO JSOU ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI" - toť bible MOCNÝCH

...LIDSTVO SAMO SEBE TRÁVÍ POMOCÍ CHEMTRAILS...

...VLÁDY NEMAJÍ PŘEHLED O TOM, KOLIK LETADEL PŘELÉTÁ NAD ÚZEMÍM STÁTU... UŽ VŮBEC NEMAJÍ PŘEHLED O TOM, CO TATO LETADLA - KONKRÉTNĚ NAD NAŠÍM ÚZEMÍM - DĚLAJÍ...!!!!!!! INFORMUJTE SE, PŘÁTELÉ!!!

..vytoužený HAARP OVLÁDÁ KLIMA PLANETY A TAKÉ ŘÍDÍ MYŠLENKY, CHOVÁNÍ, ZDRAVÍ = SMRT POZEMŠŤANŮ...

"...NEDÁ SE NIC DĚLAT... JÁ JSEM SI TAKY MUSELA VYBOJOVAT ÚSPĚCH, KAŽDÝ MÁME STEJNÉ PŘÍLEŽITOSTI...TAKY TAKTAK PŘEŽÍVÁM..."

...VŠECHNY SMRTÍCÍ PANDEMIE, EPIDEMIE, VŠECHNY SMRTÍCÍ MIKROORGANISMY JSOU UMĚLE VYTVOŘENÉ A CÍLENĚ APLIKOVANÉ DO KONKRÉTNÍCH MÍST ZEMĚ V KONKRÉTNÍ - PRO MOCNÉ "NEJVHODNĚJŠÍ" DOBU!!!

MOCNÍ TOHOTO SVĚTA POD TAKTOVKOU MOCNÝCH MIMO NÁŠ SVĚT VŠE ŘÍDÍ A MAJÍ "POD KONTROLOU"!

POSTUPNĚ SE LIDSTVO "SAMO" PŘESVĚDČÍ, ŽE JEDINÝM MOŽNÝM ŘEŠENÍM JE OČIPOVÁNÍ, KTERÉ DÁ JISTOTU, ZDRAVÍ, PŘEHLED O ZDRAVOTNÍM STAVU VŠECH LIDÍ A ROZLIŠÍ NEMOCNÉHO OD ZDRAVÉHO!

PODLE STAVU KTERÉHOKOLI MÍSTA NAŠÍ PLANETY POZNÁME, JAK NA TOM SKUTEČNĚ LIDSTVO JE...

 

TAK TO JE JEN PÁR SKROMNÝCH DĚL Z GALERIE POZEMŠŤANŮ.

 

TOTO JE PÁR VÝTVORŮ TĚCH, KTEŘÍ SE NAZÝVAJÍ LIDMI, NEJINTELIGENTNĚJŠÍMI A JEDINÝMI BYTOSTMI VE VESMÍRU.

 

TOTO JE PÁR "ÚSPĚCHŮ", KTERÝCH LIDSTVO DOSÁHLO ZA CELOU DOBU SVÉ EXISTENCE...

 

JE TO OPRAVDU VRCHOL LIDSKÉ DETERMINACE?

 

JE TO ABSOLUTNÍ ÚPADEK LIDSTVA.

A VY JSTE SE, přátelé, INKARNOVALI PRÁVĚ DO DOBY, KDY SE PŘÍMO PODÍLÍTE NA KOLEKTIVNÍ ZODPOVĚDNOSTI ZA TENTO VÝSLEDEK.

 

Další a další poZemšťané se každým okamžikem nechávají vlákat do pasti NEGATIVNÍHO stavu.

VAŠE SVOBODNÁ VOLBA.

Přejeme Vám radost z rozpomínání na PRAVDU a trpělivost při předávání této PRAVDY ostatním.

S láskou k veškerému bytí

Nekonečný Vesmír, pozemšťané Auron, Ema

 

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Přátelé, pokud se chcete informovat, jak souvisí tyto události s duchovní podstatou Pravého života, jaký je jejich duchovní dopad na životy nás všech a jaká řešení těchto problémů nabízí Přátelé z Vesmíru, kteří vše starostlivě sledují, přijměte naše pozvání k návštěvě formou individuálních sezení nebo přednášek, které uskutečňujeme.

Těšíme se na Vás

Ema a Auron