MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST NA DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH

 

 

 

A je to tady, přátelé,

 

pro většinu obyvatel naší planety zcela normální, očekávaný, moderní, pokrokový a snad i žádoucí a užitečný jev. Pro ten zbytek, tedy pro vědomé lidi naší planety začátek očekávaného vyvrcholení snah Pseudotvůrců a završení negativního stavu, Rovněž motivace k intenzivnější komunikaci se svou podstatou, vesmírnými pozitivními civilizacemi (které nám mohou pomoci) a se samotným Stvořitelem.

Bez dalších komentářů Vám nabízíme 3 články ze světa. Ten první, z roku 2010, mohl být tenkrát posledním varováním a výstrahou pro ty stále nevědomé či nevěřící. Ten druhý, o dva roky starší, se již pyšní tím, jak se vše krásně rozjíždí a kolik korporací má starost o zdraví nemocného (logicky zatím jen nemocného) lidstva. A následující rok podává svět pouhý jednoduchý návod, jak na to. Něco jako "jak upéct tvarohový moučník".... za prvé, za druhé, za třetí....Jen málokdo se pozastavil. Jen málokdo se ještě pozastaví. Málokdo si uvědomuje, co tohle všechno znamená. Čipová totalita je poslední fází završení snah celého negativního stavu na naší planetě Zemi a téměř nikoho, jak se jeví, to NEZAJÍMÁ.

Zanedlouho však bude. Neboť se to bude týkat KAŽDÉHO. BEZ VYJÍMKY. BEZ VYJÍMKY V POSTAVENÍ, BOHATSTVÍ nebo hloupé NEVĚDOMOSTI. Kdo si pak vzpomene, že mohl něco dělat...

S LÁSKOU A TOUHOU VÁM POMOCI VÁM VÁS, PŘÁTELÉ, VARUJEME PŘED ČIPOVÁNÍM, KTERÉ JE JIŽ SKUTEČNOSTÍ. BUDOU VÁM ŘÍKAT COKOLI, JEN ABYSTE SI  DALI ZAVÉST ČIP DO TĚLA - DOBROVOLNĚ A NENÁSILNĚ. A VĚTŠINA Z NÁS TO UDĚLÁ. MOCNÍ BUDOU PŘESVĚDČIVÍ. BUDOU SÁZET NA VAŠE SLABÁ MÍSTA - NEMOCI, STRACH Z KRIMINALITY, EPIDEMIÍ, TERORISMU.... A VY BUDETE SOUHLASIT. JEDEN ZA DRUHÝM. LIDÉ BUDOU STÁT V ŘADĚ, UŽ ABY HO MĚLI V SOBĚ. ULEHČÍTE TO JEŠTĚRŮM Z PEKEL.

VY, CO ZNÁTE PRAVDU A TO, CO LIDSTVO ČEKÁ, ZACHRAŇTE TEDY SEBE A CO NEJVÍCE SVÝCH BLIŽNÍCH. VARUJTE JE, DOKUD JE ČAS.

KDO ODMÍTNE DOBROVOLNĚ, BUDE OČIPOVÁN NÁSILÍM. V POSLEDNÍ FÁZI ZAVÁDĚNÍ ČIPŮ (AŽ TADY NEBUDOU ŽÁDNÍ POZITIVNÍ LIDÉ, KTEŘÍ BY VÁM JEŠTĚ MOHLI ŘÍCT PRAVDU, NEBOŤ TITO LIDÉ PŘEVIBRUJÍ NA NOVOU PLANETU) JIŽ NEBUDE CESTY ZPĚT.

VARUJEME VÁS PŘED CHYSTANOU APOKALYPSOU. NENÍ TAK DALEKO JAK SI MNOZÍ MYSLÍ. JE TÍM BLÍŽE, ČÍM VÍCE LIDÍ NEVĚDOMÝCH JI CHYSTÁ.

NENECHTE SE OČIPOVAT!

 

2010

„Polkni prášek“, upozorní vás textovka.

Pošle ji čip uvnitř pilulky

12. listopadu 2010  3:38

 

Problémy se zapomínáním při užívání pilulek mohou být do roka a půl pryč. Zařídily by to prášky s čipem. Pokud si lék zapomeneme vzít, na mobil nám přijde textovka "Polkni prášek". Americký vynález by v budoucnu mohl také informovat lékaře o zdravotním stavu pacienta.

Pravidelné užívání pilulek může v budoucnu hlídat čip.

Vynález americké firmy koupil švýcarský zdravotnický koncern, který jej právě do osmnácti měsíců hodlá uvést na trh.

Byť to zní bizarně, řešení, se kterým nyní vědci přišli, spočívá v polykání čipu. Ten by byl ukryt v každé pilulce. Když se prášek dostane do žaludku, začnou na něj působit kyseliny, což jej přinutí vyslat signál náplasti přilepené na těle pacienta.

To je model situace, kdy si pacient lék vezme. Pokud však zapomene, čip v náplasti je naprogramován tak, že když neobdrží signál ze žaludku, pošle pacientovi na telefon SMS. Pacient si přečte zprávu typu "Polkni prášek" a udělá to.

Není třeba čip využívat u běžných léků, ale v případě některých nemocí je životně důležité medikamenty brát přesně v daných intervalech. List Die Welt připomíná například pacienty po transplantaci ledvin nebo trpící Alzheimerovou chorobou.

Jen ve Spojených státech ročně umírá na dvě stě tisíc lidí kvůli tomu, že si pravidelně nevzali svůj lék.

 

Čip může lékaře informovat i o našem zdravotním stavu

I když ledabylé braní léků nemusí vždy ohrožovat život pacienta, jeho důsledkem je, že léčba nezabere a nemocný se musí dále léčit. Což stojí ročně stovky miliard eur. Znamená to tedy, že do dvou let budeme polykat ročně desítky, někteří i stovky čipů?

"Všem kontrolním organizacím se tento koncept líbí. Chtějí však ještě vědět, jak vyřešíme problémy s ochranou dat," řekl agentuře Reuters Trevor Mundel, šéf vývojového týmu švýcarského koncernu Novartis. Čip totiž může umět mnohem více, než jen vysílat signál pacientovi.

Původně byl vyvinut, aby kontroloval, zda si pacienti své léky pravidelně brali. Zprávu umí poslat i lékaři na e-mail.

Mundel však předpokládá, že do budoucna bude čip moci vysílat také informace o teplotě pacienta, srdečním tepu, intenzitě pohybu, o tom, jak zrovna léky působí. Všechna tato data však mohou na cestě k lékaři stáhnout i jiní uživatelé. Pak by to byl opravdu velký zásah do soukromí.

Autor: Lucie Suchá

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/polkni-prasek-upozorni-vas-textovka-posle-ji-cip-uvnitr-pilulky-ph7-/zahranicni.aspx?c=A101111_225303_zahranicni_brm

 

 

2012

Léky s čipem. Budoucnost, která se už osvědčila v praxi

5.9.2012

(Redwood City)

Stává se vám, že si občas zapomenete vzít prášek? Ať už polykáte léčebné přípravky na cukrovku nebo rakovinu a jste zapomnětliví - řešení je tu a skrývá se v samotných pilulkách.

Nově lze jakékoliv prášky doplnit o malý poživatelný čip, díky kterému si pacienti monitorují správný čas užívání. Nová technologie, vyvíjená v kalifornském Redwood City společností Proteus Digital Health, umí sama uživatelům připomenout, že mají málo pohybu a je potřeba jít ven.

"Obyčejně jen polovinu léků lidé užívají ve správný čas... problém se týká každé léčby," vysvětlil Reuters EricTopol ze zdravotnické neziskovky Scripps Health.

Některým čip vyhovovat nebude. Pro pacienty s komplikovaným harmonogramem užívání léků představuje úlevu.

"Jako bych měla nápomocného přítele, obzvlášť nemám-li po ruce doktora," pochvaluje si Kelly Closeová, zakladatelka iniciativy diaTribe.

Miniaturní senzor nedávno schválil Americký úřad pro dohled nad potravinami a léky. Do vývoje produktu investovala řada nadnárodních zdravotnických korporací jako švýcarský gigant Novartis, japonská společnost Otsuka Holdings, Medtronic a St. Jude Medical.

"Technologie nebude nikomu říkat, že je špatný pacient. Cílem je sesbírat přesná data," vysvětluje spoluzakladatel vývojářské společnosti Proteus George Savage.

 

Pilulkový telegraf

Spolknutý senzor komunikuje s náplastí, kterou nosí pacient na těle. Čip má velikost zrnka soli, nemá anténu a nenapájí ho baterie. Aktivuje se poté, co přijde do styku s tělními tekutinami.

Poleva z mědi a magnézia na pár minut vytvoří napětí. Náplast digitální zprávy nahrává. Monitoruje tep, úhel, pod jakým se tělo nachází, a celkovou aktivitu. Data odesílá přes bluetooth do telefonu nebo počítače.

"Je to high-tech verze staré dobré Morseovy abecedy," říká Savage.

K databázi mají přístup pacienti, lékaři a pečovatelská služba. Uživatelům umožňuje nastavit upozornění, připomínající jim dávkování léků. Pokud nejsou pacienti nějakou dobu aktivní, může je varovat.

Novartis testuje senzor u lidí s transplantovanými ledvinami. U nich je striktní režim užívání léků nezbytný.

"Výsledky studií ukazují, že pokud se systém od firmy Proteus užívá správně, velmi přesně monitoruje chování pacienta," uvedla mluvčí Novartisu Julie Masowová.

 

Senzor ke každému léku

Švýcarská společnost si 24 miliony dolarů už zajistila přístup k technologii. Proteus získá provize z budoucího prodeje.

Proteus zároveň pracuje na generických verzích oblíbených léků. Savage jejich jména neuvedl, má se ale jednat o léky pro dva typy cukrovky, srdeční nemoci a mentální poruchy. Ke všem přidává svůj snímač.

Testování trvalo 3828 dní a podstoupilo jej 254 lidí. Trpěli tuberkulózou, ucpanými cévami či hypertenzí.

 

Boj s tuberkulózou

Proteus spolupracuje také s nadací Billa a Melindy Gatesových a Čínským centrem pro kontrolu a prevenci nemocí na testování senzoru při léčbě tuberkulózy.

Gatesova nadace přispěla půlmiliardou dolarů na léčbu čínských pacientů právě pomocí technologie Proteus.

Silně nakažlivá tuberkulóza se typicky lečí silnými antibiotiky s nepříjemnými vedlejšími účinky. Pacienti často léčbu nedokončí, a ohrožují tak ostatní.

Zdravotní experti jen mají pochyby o ochotě pacientů nechat se miniaturním čipem monitorovat, ačkoliv právě jim přináší nejvíc.

"Hrozí, že nebudou chtít náplast nosit. Můžou mít pocit, že je sleduje Velký bratr," dodal Eric Topol.

 

PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

JEŠTĚRY Z PEKEL DÁLKOVĚ OVLÁDANÍ LOUTKOLIDÉ SI PŘIPRAVUJÍ ORTEL ZA SVÉ CHYBNÉ VOLBY A ČINY, KTERÉ PROVÁDĚLI V MINULOSTI A PROVÁDĚJÍ STÁLE. ZÁŽITKY NA VLASTNÍ KŮŽI BUDOU TOU JEDINOU PRAVDIVOU ODPOVĚDÍ NA OTÁZKU: CO JE NEGATIVNÍ STAV? (viz literární zdroje, především kniha "Nové zjevení Pána Ježíše Krista")

VARUJEME KAŽDÉHO, KDO SI ZACHOVAL OTEVŘENÝ ALESPOŇ KOUSÍČEK SVÉHO DUCHOVNÍHO SRDCE, ABY SE VYVAROVAL JAKÝCHKOLIV NEGATIVNÍCH VOLEB, KTERÉ VEDOU K JEHO VYŠŠÍ A VYŠŠÍ OVLADATELNOSTI Z TEMNÝCH SVĚTŮ V MÍŘE PŘES 90%

 

 

2013

28.5.2013

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv posvětil poživatelný digitální senzor, který dokáže monitorovat zdravotní stav. Úřad tvrdí, že pacienti neberou léky pravidelně a potřebují mít v těle monitorovací zařízení, které pomůže v péči o jejich zdraví. Společnost Proteus Digital Health (PDH) vyvinula čip zvaný Ingestion Event Marker (IEM), který byl nejdříve schválen v Evropě. George Savage, spoluzakladatel PDH, tvrdí, že jde o předzvěst nové éry digitální medicíny a „nových postupů“. Čip IEM, který je malý jako zrnko písku, lze vložit do pilulky, kterou pacient pozře. Čip poté monitoruje zdravotní stav jedince. Toto zařízení dokáže sledovat srdeční tep, polohu těla a aktivitu.

IEM poté vyšle signál do vašeho smartphonu; ten pak odešle data vašemu lékaři. Aktuální údaje o vašem biologickém uspořádání lze přenášet bezdrátově.

JAK TO FUNGUJE:

1: Pacient spolkne pilulku, která byla uzpůsobena k tomu, aby obsahovala poživatelný mikročip.

2: Poté, co je pilulka spolknuta, je čip aktivován žaludečními šťávami a vyšle signál do náplasti na paži.

3: Náplast obsahuje přijímač, který dekóduje data.

4: Přijímač odešle data do mobilního telefonu, který pacientovi oznámí, kdy si má dát další léky, a poskytne mu další informace o jeho zdravotním stavu.

 

Lidem je čím dál více vštěpováno, aby přijali, užívali a toužili po mikročipech RFID coby běžné součásti jejich života. Nebezpečí narušení soukromí přitom není náležitě bráno v potaz. I lidé, kteří jsou pro užívání pilulek RFID, ale připouští, že soukromí lidí bude narušeno:

„Zhruba polovina lidí nebere léky tak, jak by měla,“ říká Eric Topol, ředitel Scrippsova translačního vědeckého institutu v La Jolla v Kalifornii. „Toto zařízení by mohlo být řešením problému, neboť lékaři budou vědět, kdy mají pacienty upozornit na správné užívání léků.“ Topol není spojen s firmou, která čip vyrábí, tedy s Proteus Digital Health z kalifornského Redwoodu, připouští ale futuristický dopad senzoru, když říká: „Je to, jako by vás velký bratr kontroloval, jestli užíváte léky.“

„Velký bratr“ bude mít nyní kompletní zdravotní profil daného jedince, bude znát jeho momentální zdravotní stav a polohu. Vše bude uloženo v počítači a sledováno v reálném čase.

Pilulky RFID jsou nabízeny jako řešení „potíží“ při sledování léků a jejich nesprávného užívání.

TOMU NELZE ODOLAT, viďte, přátelé?

 

Bible předpověděla, že v posledních letech před druhým příchodem Krista bude téměř celý svět používat systém sledující všechny obyvatele planety:

Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména. Zde je zapotřebí moudrosti. Kdo tomu rozumí, ať spočte číslo té šelmy, neboť je to číslo člověka. To číslo je 666. (Zjevení 13: 16-18).

Znamení šelmy bude konečným mechanismem kontroly společnosti. Vše bude ovládáno prostřednictvím „znamení“ na pravé ruce nebo na čele. Bez něj nebude nikdo moci nic nakupovat ani prodávat. Systém bude sledovat finance každého jedince a bude potřebovat znát a identifikovat každého člověka, aby mohl správně zúčtovat jeho bankovní účet. Snadné nakupování, žádná hotovost, kreditní karty ani pin kódy, to vše bude nepochybně vnímáno jako výhody tohoto systému. Toto Znamení však bude poslední vzpourou proti Bohu. Bude signálem naprosté oddanosti Antikristovi, falešnému mesiáši, a jeho uctívání.

Smutným aspektem tohoto proroctví je, že lidé, kteří nevěří v Ježíše Krista coby jejich Spasitele, budou navedeni k tomu, aby přijali tuto technologii a Antikrista jako Syna božího. A Satan lstivě a vytrvale pokládá základy světa, který přijme jeho zlého, falešného Krista.

 

Buďte bdělí, přátelé, a ZAHLÉDNĚTE PRAVDU TAM, KDE JI NIKDO NEVIDÍ.

Kamerový systém, antény k ovládání myslí lidí, čipy - to je pro davy lidí stále málo... Pak musí zakusit na vlastní kůži důsledky své nevědomosti a neochoty znát PRAVDU, která se objevit dá, která je tak ZJEVNÁ TOMU, KDO MÁ OTEVŘENÉ NEJEN OČI, ALE TAKÉ SRDCE.

Přejeme Vám klidné přijímání pravdy a lásku v srdci při všech vašich volbách.

Auron a Ema

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Klidně se ptejte, my Vám budeme rádi naslouchat...