MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST NA DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH.

K tomuto již plně používají další zbraň – technologie negativních mimozemšťanů ještěrů z pekel – mikročipy

 

Ruský expert totálne vystrašil cestujúcich v doprave.

 Ukázal im niečo nenormálne

 

24.06.2015

MOSKVA

Inžinier Vlad Zaitsev sa jedného dňa rozhodol pre radikálny rez a to doslova. Tvrdí, že mu to výrazne uľahčilo život a najmä pohyb v doprave. Keď však ľudia vidia, čo kvôli tomu musel podstúpiť, neveriacky krútia hlavou. On im však odkazuje, aby to vyskúšali tiež!

„Hlavne som chcel vedieť, aké je to mať čip pod kožou. Otvára vám to celý rad možností a každý iný človek, ktorý to vyskúša, zistí, čo mám na mysli,“ hovorí mladý ruský inžinier Vlad Zaitsev, ktorý si dal do ruky implantovať čip. Musel však priznať, že nie všetky čítacie zariadenia dokážu jeho čip dekódovať. „Je to perfektné riešenie, keď sa obávate straty drahého cestovného preukazu,“ lobuje za výhody čipu.

Zaitsev si dal čip chirurgicky všiť pod kožu do ruky a tento zákrok si, našťastie, nevyžiadal žiadne komplikácie. Avšak, jeho bizarné riešenie nebolo až také úspešné, ako dúfal a žiadny ďalší Moskovčan si doposiaľ netrúfol nesledovať jeho postup, uvádza Mirror.

Zdroj: topky.sk

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Vo Švédsku sa asi zbláznili: Ľuďom začali implantovať podkožné čipy, ktoré nahrádzajú doklady!

 

31. januára 2015

Technologické inovácie začali za posledné roky naberať rýchlosť, akú sme za celú históriu nemali príležitosť vidieť. Digitálny svet tak začína rozpínať svoje chápadlá do každého aspektu našich každodenných životov. Jeho neoddeliteľnou súčasťou sú však vraj podľa odborníkov aj miniatúrne RFID čipy.

Identifikácia prostredníctvom rádiových vĺn (RFID) slúži predovšetkým na rozpoznávanie označených tovarov. Podľa webu wikipedia.org ide o nasledovníka klasických čiarových kódov.

Každý RFID prvok sa skladá z antény, transceivera a transpondéra. Anténa slúži na príjem a vysielanie signálu, transceiver umožnuje komunikáciu s čítačkou a transpondér, najzložitejšia časť RFID, obsahuje samotné funkcie, ktoré má daný prvok plniť,” uvádza Wikipédia.

Čipy dokážu po úspešnej implementácii pod kožu nahradiť napríklad tradičné heslá, ponúknu autorizovaný prístup do chránených budov alebo potlačia fyzické peniaze do úplného zabudnutia. Áno, je to všetko z praktického hľadiska veľmi zaujímavé, ale taktiež i potrebné?

 

Veľké čipovanie v inovačnom centre Švédska

Ľuďom, ktorí pracujú v kanceláriách modernej budovy Epicenter, bol ponúknutý čip ako náhrada za klasické identifikačné doklady. S implementovaným zariadením dokážu použiť verejnú tlačiareň alebo otvoriť zabezpečené dvere, stačí len jednoducho priložiť ruku k príslušnému snímaču. Oslovených s možnosťou očipovania bolo pritom viac ako 400 zamestnancov.

Informoval web BBC.

Implantáciu podkožného čipu pri prsty ruky si vyskúšal i sám Rory Cellan-Jones, technologický reportér z americkej BBC: “...bola to len chvíľková bolesť – nie horšia ako injekcia – a potom mi nalepili leukoplast.

Čip môže niesť osobné informácie alebo komunikovať priamo s podporovanou aplikáciou v smartfóne.

Chceme pochopiť túto technológiu ešte pred tým, ako veľké korporácie a veľká vláda príde a povie, že by mal byť každý očipovaný – daňový čip, čip Google alebo Facebooku,”…atd. prezradila Hannes Sjoblad, ktorá má svoju digitálnu vizitku zabudovanú priamo v čipe. Vďaka tomu vedia iní ľudia získať jej kontaktné informácie jednoduchým priložením smartfónu k miestu, kde je RFID zariadenie umiestnené. 

Švédska budova Epicenter poskytuje súkromné priestory pre vytváranie a prinášanie inovácií. Medzi spomínanými pracovníkmi sú dokonca aj ľudia z Microsoftu.

Znamenie z Biblie.

Podľa mnohých predstavuje čipovanie ľudí tzv. prideľovanie znamenia beštie, inými slovami – číselnej kombinácie 666; ide o biblické proroctvo, ktoré veriaci považujú za označenie ‘zatratených’.

Viacero analytikov už dlhšie predpovedá, že RFID čipy v blízkej budúcnosti nahradia klasické identifikačné doklady, ako napríklad občianske preukazy alebo pasy, a to takmer všade vo svete. Zároveň by však mali slúžiť i ako bezkontaktný platiaci či komunikačný prostriedok; využitie taktiež nepochybne nájdu v tzv. ‘ Internete vecí‘ (anglicky Internet of Things).

Zdroj: androidportál.zoznam.sk

-------------------------------------------------------------------------------------

Co dodat...

Snad jen, že drtivá většina poZemšťanů neví vůbec nic o tom, co se již dlouhé roky chystá na každého z nich. Váš život není - PRO MOCNÉ TOHOTO SVĚTA A MOCNĚJŠÍ MIMO NĚJ - vůbec nenápadným, soukromým, (ne)důležitým bytím.

EXISTUJE NĚKDO, KOHO ZAJÍMÁTE AŽ PŘÍLIŠ.

EXISTUJE NĚKDO, KOMU ZÁLEŽÍ JEN NA VAŠÍ NEVĚDOMOSTI.

EXISTUJE NĚKDO, KDO VÁS BUDE V NEVĚDOMOSTI UDRŽOVAT TAK DLOUHO, JAK TO JEN PŮJDE.

A PŮJDE TO TAK DLOUHO, JAK DLOUHO SE NECHÁTE OVLÁDAT A SVOU NEVĚDOMOST SI BUDETE UDRŽOVAT.

 

JSTE TVŮRCEM VŠEHO, CO SE VÁM V ŽIVOTĚ STALO.

JSTE TVŮRCEM VŠEHO, CO SE VÁM V ŽIVOTĚ DĚJE.

JSTE TVŮRCEM VŠEHO, CO SE VÁM V ŽIVOTĚ STANE.

 

TEDY TVOŘTE, přátelé, UTVOŘTE SI TO, PO ČEM OPRAVDU TOUŽÍTE.

JEN BUĎTE BDĚLÍ, přátelé, NEBOŤ SE ZNAMENÍM ŠELMY, KTERÉ PŘIJMETE, SE VAŠE OBZORY A MOŽNOSTI TVOŘENÍ ZÚŽÍ NA OMEZENÉ MOŽNOSTI OMEZENÉHO NEGATIVNÍHO STAVU.

NEPADNĚTE DO PASTI, Z NÍŽ NEBUDE NÁVRATU!

Přejeme Vám radost z rozpomínání na PRAVDU a trpělivost při předávání této PRAVDY ostatním.

S láskou k veškerému bytí

Nekonečný Vesmír, pozemšťané Auron, Ema

 

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Přátelé, pokud se chcete informovat, jak souvisí tyto události s duchovní podstatou Pravého života, jaký je jejich duchovní dopad na životy nás všech a jaká řešení těchto problémů nabízí Přátelé z Vesmíru, kteří vše starostlivě sledují, přijměte naše pozvání k návštěvě formou individuálních sezení nebo přednášek, které uskutečňujeme.

Těšíme se na Vás

Ema a Auron