MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST NA DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH.

K tomuto již plně používají další zbraň – technologie negativních mimozemšťanů ještěrů z pekel – mikročipy

Přátelé, nabízíme vám 2 články o čipování v naší zemi, které jednoduše a přímo dokazují, že se lidstvo blíží ke konci. Každá informace z médií je aktuálně svědectvím o dokonalé ovládanosti a nevědomosti více než 90% poZemšťanů. NENÍ TO VŠAK NIC JINÉHO, NEŽ JEJICH SVOBODNÁ VOLBA...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina českých anarchistov začala čipovať ľudí.

Je medzi nimi aj prvý Slovák!

07.05.2016

zdroj: topky.sk

 

Čip má podľa technologických nadšencov množstvo výhod. 

PRAHA – Hovoria si Zhotoven a chcú skúmať dopad technologických inovácií na spoločnosť. Najnovšie sa rozhodli, že dobrovoľníkom do tela implantujú čip a ukážu verejnosti, ako by náš život mohli technológie ešte viac zjednodušiť.

Nezávislá skupina Zhotoven, ktorá iniciovala projekt neziskovej organizácie Paralelní Polis, sa teraz podujala na futuristický experiment. Ľuďom ponúka možnosť nechať sa očipovať a pozrieť sa tak na možnosti vlastného života z úplne inej perspektívy.

Čip si môžete nechať implantovať už za 37 eur. Pomocou neho budete môcť otvárať dvere, odomykať počítač alebo platiť. Od nového roka možnosť využilo 11 ľudí a ďalší čip dostanú v septembri.

Paralelní Polis ponúka RFID čip v rámci projektu transhumanizmu, ktorého cieľom je prepájať človeka s technológiami. Podľa členov skupiny je len otázkou času, kedy sa technológie stanú biologickou súčasťou človeka. „Čip môžete používať na platenie bitcoinom v Bitcoin Coffee, otváranie dverí, zdieľanie krátkych dát či odomykanie počítača a telefónu. Ide o relatívne bezpečné invazívne vylepšenia ľudského tela, vďaka ktorému si možno biohacking vyskúšať doslova na vlastnej koži,“ priblížili transhumanisti.

Slovák sa zľakol, že stratí pamäť

Medzi prvými nositeľmi čipu je aj Slovák Matej Nemček, ktorý o ňom uvažoval už od roku 2012. „Mojou hlavnou motiváciou bolo pripraviť sa na pomyselnú stratu pamäti môjho mozgu. Plánujem využiť čip aj ako dátové úložisko,“ vysvetlil Nemček.

Čip má kapacitu 880 bajtov a nabíja sa elektromagnetickým vlnením – po priblížení sa k čítačke. Podľa Jana Hubíka, organizátora projektu, ktorý čip sám používa, je bezpečný. Nehrozí, že by niekto mohol človeka napríklad ovládať na diaľku a nepredstavuje žiadne zdravotné riziká. Zariadenie má len 12x2 milimetre a jeho životnosť je zhruba osem rokov. Navyše, dá sa veľmi ľahko vybrať. „Ja sám čip používam napríklad pri odomykaní dverí, počítača alebo jeho pomocou odovzdávam vizitky,“ prezradil Hubík.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přátelé,

a je to tady. Nenápadně v rámci čipování přecházíme z věcí a zvířat na lidi a navíc takto HONOSNĚ, s toliko výhodami, no neberte to!

Jak pokrokově a humánně se jeví nevědomým lidem tento "trendy doplněk"... Jak pokrokově pokračuje lidstvo k vlastní, pokrokové záhubě.

Čtenář si jistě povšimne zmínky v textu: "...Nehrozí, že by niekto mohol človeka napríklad ovládať na diaľku a nepredstavuje žiadne zdravotné riziká". Již nutnost (či vhodnost) zakomponování této věty do zprávy textu je DŮKAZEM, že PRAVDA JE JINÁ. VŠECHNO JE JINAK. Vždyť nějaké ovládání by většinu lidí běžně ani nenapadlo...

"Když ptáčka lapají....." 

Necháte se lapnout?

Možná dají čipy do AKCE! 1+1 ZDARMA! Komu uděláte radost? Svým bližním, jako dáreček? Smrt jako dárek...? Ještěři SLAVÍ...

Všímejte si, přátelé, dokud je "čas", jak nenápadně, nenásilně a hrdě jsou stále podávány jen VÝHODY čipů.

...pěkně mu zpívají"

Možná, že se někteří z vás pozastavují nad skutečností, že právě ANARCHISTÉ jsou v tomto případě ti, kteří tentokrát NEJDOU PROTI ŘÁDU, proti TOMU, co "hýbe světem", co začíná být "in" a "ŘÁDNÉ" a ŽÁDOUCÍ. Není to přinejmenším ZVLÁŠTNÍ?

Čím by to tak mohlo býti, že už také anarchisté, věční a věrní odpůrci nastoleného řádu a NAŘÍZENÍ jdou NYNÍ RUKU V RUCE S MOCNÝMI, s těmi, kteří nařizují tuto novotu, kteří rozněcují novou VLNU, nastolují nový REŽIM...?

Že by usmíření obou stran? Že by konsensus století? NEBO JE V TOM NĚCO JINÉHO....?

NO, NIC V TOM NEHLEDEJME, přátelé, pravda přece není ukrytá, NENÍ TŘEBA ji HLEDAT.

PENÍZE, to je opět pekelný hlavní hrdina, nesmysl, který "SPŘÁTELUJE", STMELUJE, UZAVÍRÁ falešný SMÍR, a většinu loutkolidí snad i UKLIDŇUJE....

PENÍZE JSOU V NEGATIVNÍM STAVU BYTÍ (v jiných světech samozřejmě neexistují) jedním z NEJMOCNĚJŠÍCH NÁSTROJŮ ZLA a také v tomto případě je zjevné, že JE TO NÁSTROJ MOCNÝ primárně na BEZDUCHÉ, OVLÁDANÉ, NEGATIVNÍ BYTOSTI.

MOCNÍ tohoto světa (primárně samozřejmě ti mimo něj) vědí, že ze strany anarchistů hrozí potenciální nebezpečí v podobě přímých napadání a upozorňování na zaváděné novosti, což by mohlo být "nebezpečné" a mohlo by prozradit nekalý záměr jakéhokoli plánu mocných (v tomto případě vytouženého očipování lidstva). Řešení, resp. PREVENCE tohoto zmaření plánů nebyla pro mocné příliš obtížným úkolem: Opijí své nepřátele rohlíkem - tedy využijí jejich vlastní slabosti (v tomto případě se jedná o slabost obou stran, což jen dokazuje primitivitu a absolutní nesmyslnost negativního stavu) - nasytí jejich touhu po slávě a penězích. Anarchisté budou chvíli moci býti také bohatí, mocní, mohou se realizovat prostřednictvím stejného negativního cíle, jaký mají sami mocnější. Vlády jim poskytnou finanční podporu pro tyto jejich "záslužné" projekty, ruku v ruce přijde také popularita (podívejte, vyšel o nich také článek!), a co více: "JAKO BONUS JIM DÁME ČIP ZADARMO, ať MAJÍ RADOST". (Ale hlavně: "Ať je máme pod kontrolou").

 

 

 

 

 

 

Lavinový efekt je nasnadě: K anarchistům budou vzhlížet vrstevníci z řad populace, "jim rovní", mladá generace, která přece "ví nejlépe, o čem je svět a jak by měl vypadat". To vše hraje do karet mocným. Prostřednictvím sobě rovných - svých nepřátel - tak mocní postupují k vytyčenému cíli.

NELZE JIM UPŘÍT SNAHU, co říkáte, přátelé?

Protože však tato hra na kočku a myš přestane brzy obě strany bavit (resp. vyčerpají možnosti odměn), anarchisté se začnou opět nudit a aby nezapřeli svou vlastní podstatu, začnou rebelií... "kdo ví, třeba z nich vymáčknem ještě více"..., myslí si... Jakmile tato hra přestane bavit také druhou stranu (mocné vlády), pak jednoduše nasadí metodu biče. Není nic jednouduššího, než udolat soupeře jeho vlastní zbraní...

Ostatně čipy už stejně mít budou...

Pojďme, přátelé, na další důkaz lidské otupělosti, nevědomosti a především OVLÁDANOSTI!

MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) VÁM PŘIPRAVUJÍ ČIPOVOU PAST NA DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH.

K tomuto již plně používají další zbraň – technologie negativních mimozemšťanů ještěrů z pekel – mikročipy

...a nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo 666.

Zjevení sv. Jana, 13:16

"...Kdo kleká před šelmou a před její sochou, kdo přijímá její cejch na čelo či na ruku, jeho muka neuhasnou na věky věků. Dnem ani nocí nedojde pokoje ten, kdo kleká před šelmou a jejím obrazem a nechal si vtisknout její jméno. Zde se ukáže vytrvalost svatých, kteří zachovávají Boží přikázání a věrnost Pánu Ježíši Kristu."

"On a falešný prorok, který bude sedět jako král na Petrově stolci, budou tajně spřádat spiknutí s cílem zavést jediné světové náboženství."

 

NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD

------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Velká jehla, krve málo. Další Češi si nechali vložit pod kůži čip"

19. 9. 2016

zdroj: lupa.cz

 

"Počet tzv. transhumanistů v Česku se před několika dny opět poněkud rozšířil. Podívejte se, jak se NFC čip do ruky implantuje.

 

Počet lidí, kteří v Česku mají v ruce implantovaný čip, se v pátek 16. září 2016 zhruba zdvojnásobil. V prostorách Paralelní Polis v pražských Holešovicích ve večerních hodinách proběhlo druhé hromadné voperování malých NFC zařízení, o které projevilo zájem 12 nových transhumanistů. Celkem se dostavilo více než 30 lidí, někteří se přišli s procedurou seznámit, jenom se podívat či při této životní události natáčet své známé.

 

O českých „kyborzích“ jsme na Lupě psali začátkem května. K propagátorům zdejšího transhumanismu patří Jan Hubík, který sám v Polis působí a který měl na starost i druhé kolo čipování. Zájemci musí předem zaplatit poplatek ve výši zhruba sedmi stovek (v ceně je čip i samotný zákrok), seznámit se s veškerými náležitostmi a na místě pak podepsat prohlášení. Transhumanista musí být zletilý člověk, případně za něj musí dokument podepsat zákonná osoba – na to v pátek narazili dva mladíci.

Mezi novou várkou českých transhumanistů je zajímavá směsice jedinců – od jasných geeků přes dredaře až po seriózně vyhlížející pány či blonďatou dámu s kabelkou Hugo Boss. Motivace k tomu mít v ruce kybernetický implantát jsou různé. Někdo to bere pragmaticky (otevírání dveří u zrovna stavěného domu, tedy nahrazení klíčů), někoho láká téma transhumanismu jako takové.

 

Na téma kyborgů už se začínají psát diplomové práce na českých vysokých školách a zájemci v pátek mohli dát souhlas k tomu, aby se jim mohly studentky na toto téma ozvat.

Jak vkládání čipu pod kůži probíhá? Podívejte se:

Skoro bez krve

Proces implantace je rychlý a v podstatě jednoduchý. O vpichování čipu o rozměru 12×2 milimetry se starají lidé z piercingového studia Hell.cz. Průměr jehly může poměrně děsit, vše je ale sterilizované (rukavice, celé balení, jehla, dezinfikuje se i ruka) a na místě rozbalované pro každého zákazníka. Jehlu je možné si po zákroku odnést domů jako suvenýr, dostat můžete i nálepku.

Vpich se provádí na ruce dle preferencí, obecně se ale doporučuje ta, která není „hlavní“ rukou – pro praváky tedy levačka a naopak. Při zákroku se nahmatá druhá záprstní kost a implantace se pak provede mezi palcem a ukazováčkem, alespoň pět milimetrů od kosti. Vpich je dlouhý asi dva centimetry, poté se jehla trochu vysune, aby se vytvořila kapsa, kde se čip usadí. Po zákroku ještě nějakou dobu „cestuje“.

Překvapením může být, že během zákroků není vidět příliš mnoho krve. V pátek si účastníci ani nestěžovali na výrazně nepříjemné pocity, mělo jít spíše o tupou bolest – nikoliv řezavý pocit. Celá akce na jednoho člověka trvala pět až deset minut a vše šlo hladce. Menší výjimkou byl první očipovaný, u kterého „operující“ zapomněl sundat pojistku a musel tak činit až s jehlou zasunutou v ruce. Ale nic drastického.

 

Pokud se krvácení přeci jenom vyskytne, do půl hodiny většinou skončí. Skutečně větší krvácení je spíše výjimečné. Po zákroku se na místě vytváří otok, ten mizí v řádech hodin až dní. Během prvních 24 hodin je nutné ruku udržovat v suchu. Zároveň je nutné v prvním měsíci čip nechat být a nehrát si s ním, obaluje se totiž vazivovou tkání. Občasné svědění se může objevovat i jeden až dva roky. Mezi hlavní rizika patří infekce a odmítnutí implantátu, to je i ve světě velmi výjimečné. 

Když už máte čip v ruce, je na vás, co s ním budete dělat. Neexistuje žádné „plug-and-play“ balení se základními aplikace a podobně. V Paralelní Polis v přednášce před implantací doporučují použít aplikaci Dangerous NFC pro Android (od Dangerous Things.com, kteří dodávají i balení i implantace), která pomůže s nastavením čipu proti uzamčení a nevyžádanými útoky. Dalšími doporučenými aplikacemi jsou například NFC TagInfo, NFC TagWriter či NFC Tools."

Zdoj: lupa.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Není téměř co dodat, přátelé. Podívejte se, jak to jde hladce, krásně, moderně...prostě samo. LIDÉ SAMI ŘÍDÍ SVOU ZÁHUBU. JAK JE TO PRŮHLEDNÉ! JAK JE TO ZJEVNÉ!

A JAK JE TO PRO VĚTŠINU NEVIDITELNÉ...

Lidé SAMI, DOBROVOLNĚ SKÁČÍ DO PEKLA A VŮBEC SI TO NEUVĚDOMUJÍ. PŘITOM PRAVDA JE VŠUDE KOLEM NICH.

-------------------------------------------------------------------------------

A pojďme si dát další bonbonek lidské nevědomosti, která je výsledkem pilné práce ještěrů z pekel, resp. ovládání lidí negativním stavem. Jak okázale, moderně a nevinně se prozatím téměř všem jeví zahájení poslední fáze ovládnutí lidstva...

 

Slečna kyborg. Dívka, která necelý rok žije s čipem v těle

 

15. 6. 2017

V Česku přibývá lidí, kteří si pod kůži nechávají implantovat radiovými vlnami ovládaný čip. Několikamilimetrová kapsule toho přitom zatím příliš neumí.

 

Studentka medicíny Tereza se k subkultuře tuzemských „kyborgů" přidala už loni. Čip má na hřbetu levé ruky mezi palcem a ukazovákem. „Pro mě je to něco jako piercing," vysvětluje.

K tomu, aby si nechala čip pod kůži implantovat, ji dovedla zvědavost. Od loňského září ho využívá několikrát za měsíc. „Když platím bitcoiny v kavárně nebo v něm mám nahranou vizitku," přibližuje praktické použití technologického výdobytku.

Moc dalšího toho stejně čip neumí. Kromě vizitek a peněženky na elektronickou měnu bitcoin ho jde využít i místo karty k otvírání dveří nebo pro přihlašování do počítače.

 

Nástroj sledování?

Tak zvaný RFID čip je sice moderní, chytrou technologií, funguje ale na principu starých známých radiových vln. Je to tedy pasivní zařízení, které pouze odpovídá na vyslaný signál.

Aby komunikace, třeba odečtení bitcoinů při placení, vůbec proběhla, ruku s čipem je na čtecí zařízení nutné skoro vždy položit. Jakkoli tedy čip sledovat nebo stopovat prakticky nepřichází v úvahu.

„V dnešní době je třeba mobilní telefon vysledovatelný mnohem víc," dodává Tereza.

Chytrým telefonem se zároveň čip programuje a ovládá.

 

Zdravotní rizika?

Čip se vpichuje ve skleněné kapsuli pod kůži, i proto s ním nemá tělo problém a nesnaží se ho vyloučit. Je třeba si jen dávat pozor pár dnů po implantaci, aby se místo vpichu nezanítilo.

I přes jeho zatím omezené možnosti si stále Tereza myslí, že jde o budoucnost. „Je to začátek technologií v lidském těle. Jednou tu bude člověk, který opravdovým kyborgem už bude," dodává Tereza.

zdroj: www.seznam.cz

(Na celý rozhovor se „slečnou kyborg" se můžet podívat ve videu z odkazu: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/slecna-kyborg-divka-ktera-uz-vic-nez-rok-zije-s-cipem-v-tele-32934).

----------------------------------------------------------------------------

Co dodat.

Nebezpečí nehrozí. Tuto větu již budete slýchávat do závěrečného dne existence života na Zemi, v rámci veškerých nových technologických, smrtících "pokroků", jejichž vznik a účel vám bude záměrně, urputně a neskutečně intenzivně prezentován jako nejvyšší dobro, bezpečnost a budoucnost světového přežití. Mnoho lidí na Zemi se nechá lapit a padne do spárů ještěrů z pekel dříve, než se ze své nevědomosti bude chtít probudit.

NEBEZPEČÍ čipování nejen hrozí, nebezpečí JE ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKOU EXISTENCE ČIPU VE VAŠEM TĚLE. NEBEZPEČÍ VE FORMĚ OTROCTVÍ KAŽDÉHO ČLOVĚKA JE JEDINOU VLASTNOSTÍ A JEDINÝM CÍLEM OČIPOVÁNÍ LIDSTVA NA ZEMI. JE TO OTROCTVÍ A ZTRÁTA VEŠKERÝCH SVOBOD, O KTERÉ SE V TÉTO HŘE S KAŽDÝM Z VÁS HRAJE.

O VAŠE ŽIVOTY SE HRAJE, přátelé. Hra už se dávno rozehrála. Další a další spoluhráči se přidávají, další a další oběti se dobrovolně hlásí všem národům světa.

NENÍ ZÁKEŘNĚJŠÍ ZBRANĚ POUŽITÉ NA LIDSTVO NEŽ OVLÁDÁNÍ srze ČIPY a několik dalších technologických produktů (blíže na tomto webu). VÁŠ ŽIVOT SE DÍKY OČIPOVÁNÍ STANE POUHOU ZÁLEŽITOSTÍ TLAČÍTEK ON a OFF.

Opravdu nepoznáváte, že upozornění mocných tohoto světa typu "NEBEZPEČÍ NEHROZÍ" je ve skutečnosti falešnou hrou s vaší nevědomostí a přímým důkazem toho, že opak je pravdou?

 

Co dodat. Snad jen další upozornění na skrytou pravdu a varování ukryté přímo ve větě z textu (že by chyba v Matrixu?):

"Jakkoli tedy čip sledovat nebo stopovat prakticky nepřichází v úvahu....."

Vy NEMÁTE UVAŽOVAT, nemá vám přijít v ÚVAHU jakákoli možnost, že budete díky čipu sledováni. Ano: "NEPŘICHÁZÍ V ÚVAHU" je ovládací tah na vaši mysl, cítíte to? Tato slova jsou poskládána tak, abyste si sami řekli, že o něčem takovém nemáte uvažovat, pokud nechcete být za blbce nebo za vystrašeného zajíčka, který neví, o čem současný život a svět je. Oblbnou i vás?

Necháváte si implantovat, co máte a nemáte považovat za možné a nad čím máte a nemáte uvažovat?

Ano, je to PŘESNÝ a sofistikovaný ZÁMĚR MOCNÝCH a většina lidí pojede svými myšlenkami, slovy a činy přesně podle tohoto "přikázání".

Současné čipy, které se implantují v Česku loutkolidem z řad dobrovolných zájemců, toho zatím opravdu moc neumí. Je to však opět záměr a počátek dokonalého plánu Ještěrů z pekel, plánu na ovládnutí a uchvácení lidstva (blíže viz. Pseudotvůrci a další záložky). Současná "zaostalost" čipů, skutečnost, že čipy toho zatím údajně mnoho neumí, je nutným krokem manipulace lidí, aby sami chtěli v budoucnu mít čip, který již bude dokonalý, který bude umět vše. Který bude umět vás zabít. Kdo by to nebral...

Takové čipy už ale samozřejmě dávno existují. Je pouze otázkou SVOBODNÝCH VOLEB LIDÍ, kdy si dobrovolně podepíší ortel smrti, vlast po vlasti.

O nebezpečích, o skutečných důvodech a důsledcích nastupující čipové totality, o dalších zákeřných prostředcích a nástrojích z dílny negativního stavu, určených nejen k cílené redukci lidstva vás, přátelé, informujeme v dalších záložkách tohoto webu.

Přátelé,

pro mnohé z vás, kteří znáte pravdu, je až neuvěřitelné, jak hrubě jsou loutkolidé nevědomí, hloupí, jak se nechávají LAPAT do sítí pekelníků a jdou se dobrovolně a stylově očipovat. Dokonce SI ZA SVOU VLASTNÍ SMRT I ZAPLATÍ!

Není asi překvapením, ani úsměvným zjistěním, že tím, kdo lidem aktuálně zavádí čip, je studio HELL - tedy PEKLO.

 

ČIPOVÁNÍ - JAK STYLOVÁ A MODERNÍ HRA SE SMRTÍ!

JAK PRŮHLEDNÁ, ČIRÁ A JASNÁ, A PŘESTO PRO VĚTŠINU LOUTKOLIDÍ NEVIDITELNÁ LEŽ...

 

ZBÝVÁ PÁR POSLEDNÍCH CHVIL NA PROBUZENÍ, loutkolidé! SATAN a celé PEKLO se nám všem VYSMÍVÁ a HLOUPÍ LIDÉ S ČIPEM V TĚLE MU VESELE přikládají pod KOTEL!

VYVRCHOLENÍ SNAH NEGATIVNÍHO STAVU SE JIŽ BLÍŽÍ A ZA CHVÍLI BUDE ČIPOVÁNÍ PRO KAŽDÉHO POVINNÉ!

Všichni budou prostřednictvím čipů v těle SLEDOVÁNI, KAŽDÝ KROK KAŽDÉHO POZEMŠŤANA BUDE MONITOROVÁN, ŽÁDNÝ JEHO ČIN NEBUDE PŘEHLÉDNUT. POZDĚJI KAŽDÉ JEHO SLOVO, KAŽDÁ JEHO MYŠLENKA BUDE NEUSTÁLE KONFRONTOVÁNA S TÍM, CO BUDE POVOLENO A CO NE.

KAŽDÁ VAŠE MYŠLENKA, KAŽDÝ VÁŠ POCIT, KTERÝ NEBUDE V SOULADU S PLÁNY PEKELNÍKŮ, BUDOU NÁLEŽITĚ POTRESTÁNY. 

NEUNIKNETE.

NEUNIKNETE.

PAK UŽ NEUNIKNETE.

 

PAK SE VŠAK PŘESTANOU SMÁT I TI, KTEŘÍ JIŽ SPADLI DO PASTI NEGATIVNÍHO STAVU A JIŽ NYNÍ MAJÍ ČÍSLO ŠELMY!!!!!!!

Bible předpověděla, že v posledních letech před druhým příchodem Krista bude téměř celý svět používat systém sledující všechny obyvatele planety:

Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména. Zde je zapotřebí moudrosti. Kdo tomu rozumí, ať spočte číslo té šelmy, neboť je to číslo člověka. To číslo je 666. (Zjevení 13: 16-18).

Znamení šelmy bude konečným mechanismem kontroly společnosti. Vše bude ovládáno prostřednictvím „znamení“ na pravé ruce nebo na čele. Bez něj nebude nikdo moci nic nakupovat ani prodávat. Systém bude sledovat finance každého jedince a bude potřebovat znát a identifikovat každého člověka, aby mohl správně zúčtovat jeho bankovní účet. Snadné nakupování, žádná hotovost, kreditní karty ani pin kódy, to vše bude nepochybně vnímáno jako výhody tohoto systému. Toto Znamení však bude poslední vzpourou proti Bohu. Bude signálem naprosté oddanosti Antikristovi, falešnému mesiáši, a jeho uctívání.

 

Je to na vás, přátelé.

VŠECHNO, CO SE KDY STALO, DĚJE A DÍT BUDE, JE jen VAŠE VOLBA.

NEMŮŽETE SE ZŘÍCI ODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ ŽIVOT, ANI ZA TO, CO SE BUDE DÍT KOLEM VÁS.

NEMŮŽETE NIKDY ŘÍCI, "ZA TO JÁ PŘECE NEMŮŽU",  "NĚCO SE STALO BEZ MOJÍ VŮLE, TO JSEM PŘECE NIKDY NECHTĚL""TO TI DRUZÍ TO UDĚLALI..."

TATO SLOVA JSOU NESMYSLNÁ A VY TO UŽ VÍTE, PŘÁTELÉ.

 

KAŽDÝ JEDEN Z VÁS MÁ SCHOPNOSTI A MOC ZASTAVIT ZLO.

UŽ TÍM, ŽE BUDE OSTATNÍM LIDEM POMÁHAT OSVOBODIT SE ZE ZAJETÍ NEGATIVNÍHO STAVU, ŽE JIM BUDE PŘEDÁVAT PRAVDU, KTERÁ TĚMTO LIDEM UNIKÁ.

PRÁVĚ TÍMTO MĚNÍTE REALITU.

V TOMTO OKAMŽIKU MĚNÍTE REALITU.

Přejeme Vám radost z rozpomínání na PRAVDU a trpělivost při předávání této PRAVDY ostatním.

S láskou k veškerému bytí

Nekonečný Vesmír, pozemšťané Auron, Ema

 

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Přátelé, pokud se chcete informovat, jak souvisí tyto události s duchovní podstatou Pravého života, jaký je jejich duchovní dopad na životy nás všech a jaká řešení těchto problémů nabízí Přátelé z Vesmíru, kteří vše starostlivě sledují, přijměte naše pozvání k návštěvě formou individuálních sezení nebo přednášek, které uskutečňujeme.