Následující krátký článek se objevil v roce 2015 na internetu a mluví sám za sebe, jakkoli neuvěřitelný - nebo naopak běžný se někomu může zdát...

 

Tento muž žil celý život bez mozku, nikdo si toho nevšiml

Státní úředník měl v lebce místo mozku tekutinu, přesto žil úplně normálním životem.

Že mu orgán z větší části chybí, se zjistilo úplnou náhodou. Čtyřiačtyřicetiletý francouzský státní úředník se dostavil do nemocnice s tím, že pociťuje poslední dobou slabost v levé noze. V rámci diagnózy mu dělali snímky mozku a zjistili, že prakticky žádný nemá. Převážnou část jeho lebeční dutiny vyplňovala kapalina.

Z úředníkovy medicínské historie vyplynulo, že v dětství trpěl hydrocefalií a tekutinu mu odsávali, když mu ale bylo 14, tak toho nechali. Tekutina se mu v lebce nahromadila a během let vystrnadila téměř veškerou mozkovou hmotu.

V místech, kde mají lidé obvykle mozek, měl úředník pouze kapalinu. Další testy ukázaly, že muž má kvůli tomu podprůměrné IQ 75, dokázal ale vést plnohodnotný život, je ženatý, má dvě děti a neexistence jeho mozku si nikdo nevšiml ani v práci.

„Co jsme zjistili, je neuvěřitelné. Čekali byste, že tak nedostatečný mozek je neslučitelný se životem,“ řekl doktor Max Muenke agentuře Reuters. O muži tým lékařů publikoval studii v odborném časopise The Lancet.

 

 

 

Přátelé,

 

Skutečnost, že mozková tkáň současných lidských tvorů není zdaleka tak nepostradatelnou, jak si myslíme, je jasným důkazem našich přechozích informací o mozku. Lidský mozek znetvořený pseudotvůrci je sice v popředí cílů ovládacích programů negativních entit, ale v podstatě je OVLÁDÁNÍ KAŽDÉHO ČLOVĚKA MOŽNÉ TAKÉ BEZ PŘÍTOMNOSTI MOZKU. Naše FYZICKÁ TĚLA jsou dálkově ovládána a řízena a mozek k této ubohé činnosti není nezbytně nutným prostředkem.

Takto nás učí: "Člověk moudrý - nejvyšší stupeń lidské evoluce a inteligence."

A nepříjemná a nikdy nepublikovaná pravda přidává další odstavec do školních učebnic: "Tento člověk moudrý je specifický tím, že nad sebou nemá VŮBEC ŽÁDNOU KONTROLU". Toto vše je možné díky toleranci a zcela svobodnému přijetí rozličných ovládacích programů samotnými lidmi. V každém okamžiku SAMI svobodně PODLÉHÁME nevlastnímu tvoření svých myšlenek, svého jednání, svého života. (Máme ovšem možnost volby i schopnosti toto nedopustit). Jsme doslova loutkami a těmi, kdo tahá za její provázky, jsou naši pseudotvůrci. My jim to dovolujeme. Vědomě nebo nevědomě. To je v tuto chvíli naprosto jedno.

Podléháme programům peněz, úspěchu, zisku, moci. Jednáme podle toho, jak se očekává (ne jak chceme my), mluvíme, co chtějí slyšet druzí, kupujeme si, co právě kupují ostatní, pijeme, co pijí ostatní, jíme, co nám "doporučují", posloucháme, co nám hlásají, sledujeme, co sledují ostatní... Děláme všechno, co nám říkají, protože to dělají všichni. Není toto projev ovládané loutky?

Nepřipomíná Vám následující věta každodenní realitu běžného (ovládaného) člověka?

"Říkají to všichni, tak je to pravda..."

 

Vyděláváme, protože si myslíme, že se to má dělat. Je nenormální se neoženit, nevdat, nemít děti.... Je nenormální být hodný, slušný a pokorný... Proč? Proč je normální právě toto a ne něco jiného? Jak je možné, že spousta lidí věří, že na základní životní potřeby si musíme tvrdě a otrocky vydělávat? (Jak jinak bychom mohli přežívat, viďte... Opravdu si myslíte, že podmínky pro vlastní život si musíme kupovat, že pravý život je něčím podmíněn?)

(Přečtěte si, přátelé, knihu "Přijímání Boha" - budete překvapeni, v jakých představách žijete, co si sami tvoříte a jak nesmyslné a nebezpečné je vaše jednání - zcela ovládané a přichystané pseudotvůrci. ŽIVOT není ničím PODMÍNĚN. Nikdo nemůže bojovat o to, aby měl podmínky k životu. Toto se neslučuje s Vesmírným zákonem - zákonem Stvoření. Toto NEEXISTUJE. Je to pouze falešná představa, kterou živíte a ve které dobrovolně žijete. Další důkaz vašeho vlastního ovládání).

 

Máme v každém okamžiku svého života MOŽNOST A SVOBODNOU VOLBU rozhodnout se NEBÝT OVLÁDÁNI. Kolik z nás toto rozhodnutí učinilo, přátelé? Kolik z nás se bude do konce svého života v tomto fyzickém těle vymlouvat, že za všechno, co se mu děje, mohou druzí? Že on sám jen musí trpět, co mu život, osud nebo společnost chystá?

Kolik z nás se rozhodlo NAJÍT SKUTEČNOU PRAVDU A OSVOBODIT SE Z OVLÁDÁNÍ? (Ve skutečnosti aktuálně pouze 2,4 % lidské populace na planetě Zemi). O síle takového vysokého ovládání lidstva se můžete přesvědčovat každý den. Vidíte ji po celém světě. Násilí, zlo, katastrofy, agrese, války, hladomor, boj vlád o moc....Každý den žijete v realitě, která není skutečná. Sami jste si ji vytvořili, pod taktovkou Pseudotvůrců ji prožíváte a prohlubujete. Je to váš vlastní výtvor, vaše vlastní volba. Proto věříte, že tato realita je skutečná a pravá.

Necháváte OVLÁDAT VEŠKERÉ SVÉ ČLOVĚČENSTVÍ A VŮBEC VÁM TO NEVADÍ. Možná, že vadí, ale nejste s to COKOLI UDĚLAT. Nemáte sílu, nemáte čas, nemáte chuť, nemáte odvahu? Nebo snad peníze? Nebo ohrozíte svou "normalitu", své splynutí s davem?

Lidstvo ZCELA SVOBODNĚ A PLNĚ PŘIJALO VLASTNÍ NEGATIVNÍ OVLÁDÁNÍ. A zanedlouho přijme poslední fázi působení ovládacích programů - klidné přijetí ČIPŮ do svých těl. Ztratí veškeré zbytky svobod. A bude si stále myslet, že TO TAK MÁ BÝT. Nezapomeňte pak, přátelé, že pseudotvůci Vás NESKUTEČNĚ UMNĚ PŘESVĚDČÍ o svých "pozitivních" záměrech a vy BUDETE SAMI CHTÍT ČIP přijmout. Pod rouškou vlastní bezpečnosti představí čip jako nejúčinnější a nejbezpěčnější možnost, jak se zachránit ze světa, který jste si vytvořili a který už i Vy sami budete nenávidět. Budete chtít být mezi prvními. Budete chtít i zaplatit, třebaže takový ovládací čip včetně jeho implantace BUDE ZCELA ZDARMA. (Proč asi, viďte?)

A tak se započne poslední fáze velkolepého plánu pseudotvůrců - čipová totalita a ovládnutí veškerého Stvoření (celého Vesmíru, včetně samotného Stvořitele Prvotního Všeho a Všech). S čipem pod kůží už nebudete mít ŽÁDNOU MOŽNOST úniku. Budete naprosto a totálně pod kontrolou. Vaše fyziologické funkce, Vaše myšlení, Vaše rozhodnutí, každý Váš krok bude pod ABSOLUTNÍ KONTROLOU. A v případě neposlušnosti, odporu...

Budete jednoduše VYPNUTI. Zemřete. 

Budete pak stále říkat, že jste to nechtěli? Co vám to udělali? Že jste sami nemohli nic udělat?

Můžete pouze teď, přátelé. Máte poslední chvíle k rozpoznání skutečné Pravdy a změně svého postavení.

 

Uzavřeme tedy poznatek o současném stavu lidstva:

"Člověk moudrý =  pseudočlověk OVLÁDANÝ"

 

(Více o tom, jak bude vše probíhat, jak se představí a jak budou konat pseudotvůrci v poslední fázi svého plánu ovládnutí lidstva se dočtete také v knihách: "Historie a cíle ovládání lidstva" a "Ovládací programy sil temna"). Informace Vám také můžeme sdělit při osobním setkání nebo na přednáškách.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přejeme Vám, přátelé, radostné poznávání skutečné Pravdy o sobě samých a důvěru ve vlastní schopnost NENECHAT SE OVLÁDAT. Jedině tak se vysvobodíte a budete plně prožívat všechny formy SVOBODY, o kterou nyní stále dobrovolně "bojujete".

 

S láskou a touhou pomoci Vám

Světelní přátelé, Auron a Ema

 

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Klidně se ptejte, my Vám budeme rádi naslouchat...

 

 

PLŇTE SI SVÉ POSLÁNÍ, přátelé,

PRACUJTE NA SVÉM DUCHOVNÍM RŮSTU.

 

Jedině LÁSKA je klíčem ke všem dveřím, kterými toužíte procházet.