Přátelé,

 

následující informace, vštěpující otupělému lidstvu "výhody" a "argumenty" pro pojídání mrtvé, zkažené hmoty původně živých, duchovních bytostí jako jsme MY LIDÉ, jsou jasným důkazem dokonalého OVLÁDÁNÍ pseudolidí.

Je to další důkaz pilné práce Pseudotvůrců, kteří si opečovávají své otroky (přisluhovače tohoto světa, v tomto případě všechny, kdo takto prezentují jakékoli nepravé a nepravdivé informace a předkládají je ostatním jako pravdivé). Své přisluhovače na planetě Zemi, kteří pro ně takto pilně pracují (ať už vědomě či nevědomě - myslíc si, že zisk je a bude vždy jen jejich), si budou tak dlouho udržovat "zdravé", úspěšné a bohaté, aby byli všem lidem za vzory, za hodné následování. Pro Ještěry z pekel snadná záležitost. A poté, když nebude důvod pro přisluhování, tito "úspěšní" pseudolidé skončí. Když nebudou pro negativní stav potřební, pro Pseudotvůrce přestanou mít "hodnotu". A tak se z úspěšného podnikatele stane nemocný, osamělý jedinec, žebrák, člověk bez domova či bez přátel.... (Úspěšní tohoto světa ani netuší, že za jejich úspěchem vždy stojí podpora negativního stavu, v jehož hlavním zájmu je vše negativní, co tento pozemšťan produkuje, tedy například zisk, sláva a moc. Vše, co není pozitivní. Vše, co ovlivní davy, co přitáhne masy nevědomého, otupělého lidstva a zajistí tak jejich dokonalou ovladatelnost. Potrava pro Ještěry je díky lidské nevědomosti rozmanitá. Však lidé na úspěch, slávu, moc a bohatství slyší čím dál tím více, nemyslíte.... A právě tito budou vždy výbornými loutkami. Takže jen tak dále, více a více těch, které mocní tohoto světa přitáhnou čímkoli negativním na svou stranu!) Rovněž všichni nevědomí lidé (dobrovolně nevědomí), kteří uvěří lžím a nepravdám tohoto světa, jsou takto úspěšně a intenzivně (už samotnou konzumací hrubovibračních energií a schvalováním zabíjení) připravováni na naplnění záměrů Pseudotvůrců. Těch konečných záměrů, které Pseudotvůrci zahájí zotročením všech lidí planety Země a zanesením těchto lidí do pekelných děr svých domovských planet černého vesmíru. (blíže viz Pseudotvůrci).

 

Informace, uvedené v tomto "výukovém" materiálu pro děti i dospělé, jsou mnohdy až kuriózní, absurdní.

Informace v textu stojí na hranici zveřejnění a jsou jasným důkazem alibistických záměrů jejich autorů a všech, kteří se podíleli na jejich zveřejnění. Uvedené informace a následky jejich přijetí za pravdivé snižují duchovní úroveň všech lidí a přivedou tak do pekelných světů všechny bytosti, včetně samotných tvůrců. Ti půjdou v první linii... (blíže "kolektivní vina").

A představte si, že ke zveřejnění skutečně došlo a že těmto slovům většina PSEUDOLIDÍ VĚŘÍ. Jak by ne, když to tak chutná...

 

Když někdo říká něco, co druzí slyšet CHTĚJÍ (bez ohledu na pravdivost), je to VŽDY pro lidi PRAVDA.

 

PROČ je tak snadné USPĚT S NEPRAVDOU, OKLAMAT CELÉ DAVY LIDÍ?

Odpověď znáte, přátelé... 

LEŽ JE PRO VĚTŠINU Z NÁS PŘIJATELNĚJŠÍ NEŽ PRAVDA.

PRAVDA BY ZNAMENALA otočit NARUBY všechno, V ČEM LIDÉ DOPOSUD ŽILI. Na co si ZVYKLI. Co jediné umí v důsledku svého OVLÁDÁNÍ dělat.

Tak proč by to měla být pravda.....

Jak říká sám autor: "Konzumace masa byla jedním z důvodů, proč se v lidském těle vyvinul unikátní mozek....." - tak s takovýmto mozkem fungujeme a přijímáme "PRAVDY", přátelé!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Povolenka k porušování kosmických zákonů, které jsou naší vlastní podstatou

(Text byl otištěn ve frýdecko-místeckém zpravodajském periodiku 11/2015. Uzeniny Chodura jsou významným podnikem tamního okresu a pan Chodura je "uznávaným" odborníkem ve svém oboru zvaném "uzeniny". Pro mnohé bytosti vědomé si vlastní podstaty není s podivem, že tento text MOHL PROJÍT A BÝT VYTIŠTĚN! Asi tušíte, za jakých podmínek mohl....)

Opis textu z reKLAMy na oslavu pekelného stavu:

SEDM DŮVODŮ, PROČ KONZUMOVAT MASO (opis se týká vět uvozených zarážkami a je ponechán v černé barvě, neboť je to "upřímný" projev pekelného, negativního stavu)

  • Člověk je svým trávicím systémem předurčen ke konzumaci potravin živočišného původu, maso začal jíst již před 1 500 000 lety.
  • Konzumace masa byla jedním z důvodů, proč se v lidském těle vyvinul unikátní mozek. Jednoduše - i díky masu je člověk inteligentní bytostí. 

Tak na to není co dodat, to snad nemohlo být ani publikované...! A hleďte, bylo! Jak vyplývá z těch nejjednodušších kosmických pravd determinujících naší vlastní podstatu, ČLOVĚKU CHYBÍ PŘEDPOKLADY K POJÍDÁNÍ MASA - blíže viz předchozí podzáložka Pravda o stravování. Uvedené rozdíly ve fyzické výbavě bytostí živících se rostlinnou stravou a bytostí masožravých nezamaskuje ani kouzelník...

ZUBY

R (bytosti živící se rostlinnou stravou) : krátké stoličky, řezáky

M (masožravci) : dlouhé trháky, žádné řezáky ani stoličky

ČELIST

R: pohyblivá do stran

M: pohyblivá jen vertikálně

SLINY

R: alkalické, obsahují ptyalin pro trávení škrobů

M: kyselé, bez ptyalinu

ŽALUDEK

R: podlouhlý, prohnutý

M: kulatý vak

ŽALUDEČNÍ KYSELINY

R: málo kyseliny solné a pepsinu

M: 10-20 krát více kyseliny solné i pepsinu

STŘEVA

R: 12 krát delší než délka trupu, klky, velký povrch

M: 3 krát delší než trup, bez klků, malý povrch

JÁTRA

R: neprodukují urikázu (k odbourávání kys. močové)

M: produkují urikázu

VITAMIN C

R: žádný vlastní vit. C

M: tvorba vlastního vit. C

RUCE

R: prsty k trhání ovoce

M: drápy k trhání a usmrcování

POT

R: ochlazování potem prostřednictvím kožních pórů

M: žádné kožní póry, ochlazování prostřednictvím jazyka

  • Libové maso a kvalitní výrobky z něj jsou nesmírně výživné. Maso obsahuje mimo jiné značné množství vitaminu B3, B6, B12, železo, zinek, selen a řadu jedinečných stopových prvků. Některé ze jmenovaných látek se prakticky nenacházejí v potravinách rostlinného původu.

Obrovská LEŽ, Stvořitel Prvotní Všeho a Všech nám na Zemi vytvořil a zanechal VŠECHNY PRVKY, VŠECHNY ESENCIÁLNÍ (nepostradatelné) PRVKY A LÁTKY PRO NAŠE FYZICKÁ TĚLA v potravinách ROSTLINNÝCH, abychom NEMĚLI DŮVOD PORUŠOVAT KOSMICKÉ ZÁKONY, ZABÍJET a SAMI SEBE vést do záhuby!!! Mimochodem, obsah všech chemických prvků v rostlinných potravinách mohou už v dnešní době potvrdit snad také vědci (ovšem pokud jim někdo povolí zveřejnit závěry svých rozborů...lobbisté to asi nebudou, z takové "ubohé" pravdy by nic neměli, za takovou pravdou by jim davy lidí nezobaly z dlaně...

  • Libové maso a kvalitní výrobky z něj obsahují bílkoviny, které mají zásadní význam pro funkci svalů a kostí a jsou nenahraditelné např. pro prevenci osteoporózy v pokročilém věku člověka.
  • Nasycené tuky obsažené v kvalitním mase nevyvolávají "špatný" cholesterol a nemají primární souvislosti s onemocněním srdce.

TAK TOTO TVRZENÍ UŽ JE NA HRANICI ZÁNIKU MEDICÍNY A VŠECH VĚDECKÝCH OBORŮ!!!!!!!!!!! (Cholesterol - a obzvláště LDL ("špatný") pochází POUZE z živočišné potravy, především tedy z masa, které člověk tak běžné konzumuje!!!! A obhajovat to "kvalitním" masem, to už je nesmysl snad i pro konzumenty masa!)

  • Vyhnout se konzumaci masa nepřináší výhody, ale mnohdy opak. Samozřejmě - velmi důležité je soustředit se nikoli na kvantitu, ale na osvědčenou kvalitu, čerstvost a poctivé výrobky. Jednoduše - nakupujte u "svého řezníka", kterému důvěřujete.

(Vyhnout se konzumaci masa je pro masožravce tak nevídané a nepochopitelné, že tuto možnost negativní stav NIKDY nedoporučí, zesměšní a dokonce z ní udělá rizikový čin! Fakt, že LIDSKÉ TĚLO (ani v současné podobě, tedy zpryzněné Pseudotvůrci, včetně zpryzněné, nepravé genetické výbavy (která je samotným důkazem falešné potřeby mnohých pojídat maso)) NEVYŽADUJE KONZUMACI MRTVÉ, ZKAŽENÉ HMOTY S NÁZVEM MASO, nebude těmi, kdo jej konzumují, ještě nějako dobu ani zveřejněn, ani uznán. Samozřejmě pouze dočasně. Než se PRAVDA UKÁŽE i těm, kteří ji neustále přehlížejí pod rouškou obhajoby vlastních záměrů a tužeb.

Ano, důvěřujte tedy i nadále svému řezníkovi, který svým jednáním schvaluje ZABÍJENÍ a jeho živobytí je vykoupeno usmrcováním a zpracováním mrtvých těl živočichů. A sousloví "osvědčená kvalita a poctivé výrobky" - že by ta zvířátka byla ve svém životě, který stihla odžít v otřesných podmínkách a nelásce, poctivá? Nebo řezník, že by je POCTIVĚ ZABIL NEBO POCTIVĚ NAPORCOVAL? NEBO ŽE BY SE POCTIVOST POZNALA PODLE MNOŽSTÍ MRTVÉ HMOTY, KTERÁ VÁS s jistotou přivádí do pekelných světů?.... A tomu říká lid poctivost...

A vůbec, jak je možné, že MÁME TAK OBROVSKÉ MASY NEMOCNÝCH LIDÍ? JAK JE MOŽNÉ, ŽE DÍKY KONZUMACI MASA NENÍ POPULACE ZDRAVÁ A ŠŤASTNÁ? JAK TO, ŽE PŘIBÝVÁ TOLIK ZÁVAŽNÝCH NEMOCÍ? Že by tělo už nebylo s to vypořádat se se VŠEMI TĚMI JEDY V MASE OBSAŽENÝMI?

JAK JE MOŽNÉ, ŽE "TO (TENTO TEXT, pod který se podepsal nějaký pan Chodura) NEFUNGUJE"? (S masem to určitě nesouvisí, viďte, řekne si většina těch, kteří si bez něj nedokáží představit život...)

  • Konzumace kvalitního libového masa a výrobku z něj Vám tak kromě mnoha benefitů, prospěšných pro Vás organismus, přinese i jedinečné labužnické zážitky, pohodu a radost ze života.

Tak o zážitky, o ty tu jde především? Požitek smyslový, to je jeden z nejméně potřebných, s podstatou lidské bytosti nesouvisející klam. A ještěři slaví, neboť se jim daří ovládat nás právě díky primitivním POŽITKŮM, na úrovni PUDŮ stojícím ZÁLEŽITOSTEM. Stačí chuť a jsme dokonale ovládání, se ztrátou schopnosti vycítit PRAVDU.

Jak bychom také mohli vycítit PRAVDU, když máme TAK "DOKONALÝ" MOZEK PRÁVDĚ DÍKY KONZUMACI MASA!!!

Co dodat.... Za cenu úspěchu a zisku jsou už ochotni pseudolidé i LHÁT, TĚMITO NEPRAVDAMI KRMIT VEŘEJNOST, vést své bližní DO ZÁHUBY A PŘEDEVŠÍM PORUŠOVAT KOSMICKÉ ZÁKONY, ze kterých sami vzešli...(Však co, ty nejsou psané, ty nevydala vláda...říká si ovládaný lidský tvor....)

V jaké HLUBOKÉ NEVĚDOMOSTI se topí LIDSTVO.

Dobrovolně a vědomě.

A někteří z vás v této nevědomosti budou chtít zůstat.... Půjdou s ní až na konec cesty. Své vlastní...

Přejeme Vám brzké procitnutí z nevědomosti a sílu čelit ovládání negativního stavu.

 

Vesmír se všemi jeho obyvateli toužící Vám pomoci s tímto nelehkým úkolem 

 

Přátelé, nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také Vám rádi ukážeme cestu, po které se dostanete Domů. Nabízíme Vám nejen životně důležité informace, ale také řešení Vašich problémů, neboť všichni jsme jeden celek a je tedy v zájmu všech bytostí (nejen na naší planetě Zemi) všechny individuální problémy odstranit, rozpustit.

Veškeré souvislosti zde uvedených informací s Vaším životem Vám rádi vysvětlíme a poradíme Vám, kam se vydat, abyste našli to, co celý život hledáte.

Klidně se ptejte, my Vám budeme rádi naslouchat...

 

 

VŠECHNO JE JINAK !!!