Poslední měsíce prožíváme ve spojitosti s čipy relativní klid.

Lidstvo se zklidnilo, zpráv o čipování jakoby ubylo, vše utichlo. Ano, právě jsme dožili "klid před bouří". Smyčka se stahuje.

MOCNÍ TOHOTO SVĚTA A TI MOCNĚJŠÍ Z PEKEL MIMO TENTO SVĚT (NEGATIVNÍ MIMOZEMSKÉ ENTITY) PŘIPRAVUJÍ LIDEM ČIPOVOU PAST A DOVRŠENÍ SVÝCH NEGATIVNÍCH SNAH

OSN: Celému lidstvu bude dán čip, kdo ho odmítne, bude vyloučen ze společnosti

 

Organizace spojených národů (OSN) uvádí, že do roku 2030 bude každý člověk na Zemi vybaven biometrickou identifikací. Informace o každé osobě by byly uloženy do databáze, která bude umístěna v Ženevě ve Švýcarsku.

 

Vrchní představitelé OSN již údajně oslovili vlády jednotlivých zemí, aby sjednali podmínky zavedení „univerzální biometrické identifikace“ pro všechny své občany. V oficiálním prohlášení, které obdržela každá země, stojí například i to, že tento nový program je součástí Nového Světového Řádu. Pokud se jednotlivé země k těmto globálním projektům nepřipojí, budou muset čelit vyloučení ze společnosti.

Představitelé OSN se také odvolávají na situaci s uprchlíky, které v masách přecházejí evropské hranice. Už v současné době jsou údajně uprchlíkům snímány obličeje, duhovky a otisky prstů, které se ukládají v podobě biometrických údajů a jsou archivovány v Ženevě.

Úřady rovněž očekávají, že tato technologie biometrických údajů bude implementována všem bez rozdílu věku či pohlaví do roku 2030.

Ve skutečnosti už jsme součástí tohoto projektu, jen si to mnozí z nás neuvědomují. Biometrické ověřování dnes používá mnoho světových bank a jiné organizace pod záštitou OSN. Tyto organizace mají za úkol získat skutečnou identitu všech lidí. Pokud by někdo odmítl poskytnout informace o své identitě, má problém s vytvořením účtu v bankách, se získáním určitého zaměstnání, se získáním hypotéky a dalších věcí. V podstatě je vyloučen ze společnosti.

Smyčka se však stahuje. Co chce elita, je uzavřít každého člověka do systému za účelem totální kontroly. To je jeden z důvodů, proč je v oběhu stále méně a méně hotovosti, proč je stále více plateb uskutečňováno prostřednictvím mobilních telefonů a karet. Jde o počátek zajištění kontroly nad lidstvem.

Zdroj: enigmasplanetarios.blogspot.com

OSN - hlavní sídlo v USA, New York!