Přátelé,

 

nejsme sami, kdo cítí naléhavou důležitost a nutnost uvědomit si, kam až sahá HRANICE SVOBODY pseudoLIDÍ NA NAŠÍ PLANETĚ ZEMI, co lidstvo svými činy vytváří a kam směřuje.

Mnozí uvěřili tomu, že pes je vyvolené zvíře, které se nejí. Mnozí věří tomu, že pes je zvíře, které jediné má právo žít s člověkem v míru, které má právo být člověkem milováno, žít s ním v relativním "míru" a pro potravu nebýt zabíjeno. Mnozí věří, že zabít psa a sníst jeho mrtvé tělo (maso) není - na rozdíl od zabití a konzumace jiných živočišných druhů - etické (nebo snad i chutné). Jsou pohoršeni představou, že by jedli svého psa, zatímco si užívají pochoutky na zabijačkové zábavě, vepřových hodech nebo mlaskají u Mc Donald´s nad šťavnatým steakem.

Tak lidské bytosti "vyspěly".

 

Následující video doporučujeme zhlédnout. Ukažte ho kolegům, kamarádům, přátelům, ukažte ho svým dětem, netajte před nimi to, co sami schvalujete tím, že nic neděláte. Vychováváte je přece k obrazu svému...

UKAZUJTE PRAVDU VŠEM, KTEŘÍ JI NEVIDÍ!

Jinak se nic nezmění!

Pak budou za několik málo let vaše děti těmi, které týrají, mučí, zabíjejí a dobře se u toho baví! Samy se však tímto dopracují k mimořádně nepříznivým následkům.

To jim opravdu přejete? To vám stojí za to jim nic neříct a hrát si na hru "Vše je v pořádku, jak má být?"

 

JAK KAŽDÝ ČLOVĚK NAKLÁDÁ S PRAVDOU, KTEROU SÁM CÍTÍ, JE POUZE JEHO SVOBODNÁ VOLBA.

Vaše volba, lidé. Vaše svobodná volba.

Se všemi následky.

https://www.cestyksobe.cz/nejlepsi-rec-jakou-kdy-uslysite-gary-yourofsky/26327

 

Možná bude nutné se do jisté míry povznést nad znaky typicky amerického projevu (výrazná gestikulace, vysoká hlasitost, akcentace, vysoká rychlost mluveného projevu), které mohou působit rušivě, arogantně, snad do jisté míry agresivně. Inu, to je odraz západního světa, který se již dávno sám topí v egu, násilí a zlu. Ke konci videa to vypadá na reklamu na rostlinné produkty, avšak

pokusme se, prosím, za tímto vším zachytit HLAVNÍ myšlenku...

HLAVNÍ MYŠLENKU...